Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonluk Uzak, Geleceğin Takımı İçin Artık Gençlere Yer Verilmeli

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Şampiyonluk Uzak, Geleceğin Takımı İçin Artık Gençlere Yer Verilmeli

sakin olalım bu seneden geçti. ama elimizde cevherler var. faty papy göksu barış ve daha bir çok genç forma bekliyor. artık bazı oyuncuların küulübüde oturup gençleri takıma ısındırma zamanı geldi. yoksa koskoca sene boşa geçecek

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu saatten sonra bu takımdan bir cacık olmaz,bari gençleri kazanma yoluna gitsek.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

evet geleceğin takımı deyip hala gençleri 18 dışı bırakmak olmaz. nereden dönsek kardır. sadri şener başkan oldukça iyi yerlere geleceğiz diye düşünüyorum. ama artık gökhan umut hüseyin bunların yerine barış papy göksu ceyhun bu gençleri takıma sokmalıyız ki gelecek sene yine sonlarda bu sıkıntıyı yaşamayalım. alternatiflerimiz< olamlı bunun da yolu gençler

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colman 23.
    Selçuk 23.
    Cale 23.
    Tayfun 23.
    İlk 11'in 4'ü burası. Al birde buradan yak. Yolcudur kilit çabu yak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman 23.
    Selçuk 23.
    Cale 23.
    Tayfun 23.
    Bizim tayfun da fenerli semih gibi yaşı hiç ilerlemiyor !!

Nereden
    Ankara

Alıntı Hotaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman 23.
    Selçuk 23.
    Cale 23.
    Tayfun 23.
    tabi canım aynı adamlarla devam edelim dimi hayret bişi. faty göksu bunlar kaç yaşında biliyormusun 17 18 yaşındalar. genç deyince kronolojik yaşa takılma

Volkan Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalıbımı Basarım!!..
    Şu Göksu'nun üzerine gidilsin... Bu herif eğer geleceğin Tugay'ı olmazsa ben de futboldan anlamıyorum..
    Adamın Tugay'a göre artıları bile var.. Hem çok koşuyor.. Hem de gol becerisi de yüksek ve kısa boyuna rağmen kafa vuruşlarında da etkili olabiliyor.. Hatta oyunu hem ofansif hem defansid oynayabiliyor.. Abartmıyorum Gülmeyin ama Gerçekten şu güne kadar oynamadığı tek mevki sanırım Kale..

Böyle bir cevher neden değerlendirilmiyor anlamakta ben zorlanıyorum..

Ve diyorum Göksu,Barış gibi kendisini ispatlamış, yıldız olma yolunda ilerleyen oyuncuları birgün geri alabilmek için; aynen Bugün Fatih tekke'yi alabilmek için verdiğimiz uğraşı vereceğiz.. O günleri görmemek ümidiyle.. Ne diyelim..

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu saatten sonra 5.likten aşağıya düşmeyiz herhalde

bence hocayla yol ayrımının tam vaktidir çünki kaybedecek birşey yok

yeni gelen hoca de sezon sonuna kadar gideceklere kalacaklara karar verir transfreler ona göre yapılır
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

F.Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

galiba göksü gelmeden paff takım birinciydi,göksü alındı paf takım aşağılara indi.oynatmayacaksan bırak bari adam gol kralı olsun..
    bu sene bu adamları 10ar dakka oynatmazsan bu oyuncular nerede tecrübe kazanacaklar.
    Şenol Güneş
    Trabzon daha iyisini yetiştirene kadar en iyisi bu.

Nereden
    Ankara

Alıntı TSSSunamiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalıbımı Basarım!!..
    Şu Göksu'nun üzerine gidilsin... Bu herif eğer geleceğin Tugay'ı olmazsa ben de futboldan anlamıyorum..
    Adamın Tugay'a göre artıları bile var.. Hem çok koşuyor.. Hem de gol becerisi de yüksek ve kısa boyuna rağmen kafa vuruşlarında da etkili olabiliyor.. Hatta oyunu hem ofansif hem defansid oynayabiliyor.. Abartmıyorum Gülmeyin ama Gerçekten şu güne kadar oynamadığı tek mevki sanırım Kale..

Böyle bir cevher neden değerlendirilmiyor anlamakta ben zorlanıyorum..

Ve diyorum Göksu,Barış gibi kendisini ispatlamış, yıldız olma yolunda ilerleyen oyuncuları birgün geri alabilmek için; aynen Bugün Fatih tekke'yi alabilmek için verdiğimiz uğraşı vereceğiz.. O günleri görmemek ümidiyle.. Ne diyelim..
    sana katılıyorum gerçekten müthiş biri her yerde oynamaya uygun. ama işte dediğin gibi hem paf da yok hemde bizim 18 de çocuğu iyice sğutuyor

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Göksu neden Tayfun un yerinde oynatılmaz,aklım almıyor benim

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Biktim artik su gencler oynasin muhabbetinden.
    Beyler burasi Trabzonspor,hicbir oyuncunun yetismesi gereken bir genclik kulübü degil.
    Sampiyonluk yoksa avrupa kupalari var.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biktim artik su gencler oynasin muhabbetinden.
    Beyler burasi Trabzonspor,hicbir oyuncunun yetismesi gereken bir genclik kulübü degil.
    Sampiyonluk yoksa avrupa kupalari var.
    yani bu oyuncular iyi diyorsunuz bunlarla devam edelim diyorsunuz. gençler oynasın derken bizde bu işi takımımız yararına söylüyrouz

Nereden
    İstanbul

Evet kendisi 83 doğrumlu. Yaşı 26 oluyor. Yanılmışım, ama bu sezon 3 golu olan, üstüne üstük bu gollerin 2 sini tek farklı galibiyetlerde atıpta her oyundan alındığında yuhalanan başka bir sağbekte şu ligte yoktur sanırım.
    Şuana karada şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kazanan iki takım dışında (Ajax, Porto) diğer tüm kluplerin yaş ortalamalarının 27+,-1 olduğunu da biliyorsunuzdur sanırım.
    Gelelim gençlerimize, buyursun oynasınlar. Keşke oynasınlar, keşke o formaları hak ederek giysin ve gurumuz olsunlar. Lakin Fatih bu takımda kaç yaşında oynadı? Kendini 18 yaşında iken tüm stat tarafından yuhlanarak soyunma odasına gönderilmedi mi?
    Kaybettikten sonra bir yerlere saldırmak kolay olanı. Bunu da gençler yapmalı!

Nereden
    Trabzon

İşte onu söylemeye çalışıyorum.. Birileri bu gençlerin üzerine gitmeli.. Onlar farklılar ve onlara farklı boyutlarda ilgi gösterilmeli... Özellikle de bazı deneyimleri diğer oyunculara göre daha erken yaşadıkları için zihinsel gelişimlerinde yardımcı olunmalı.. Neden Türkiye'den dünya çapında yıldızlar çıkmıyor...

Eğer bu Göksu bu Barış bu yaşta bunları yapabiliyorsalar Beyinle ayaklar birleştiğinde neler neler yapabilirler.. Neden özen gösterilmiyo sıradan oyuncular gibi bakılıyor.. Brezilya'da Robinho yarım sezon parladı hemen üzerine gidildi.. Bir yıl Brezilya Ligi'nin Starı oldu.. Sonra da malum Real Madrid'in Starıydı.. Ben inanıyorum.. Eğer sadece antrenmanda değil de farklı yönlerde de bu futbolculara yardımcı olunabilirse bence çookk büyük yerlere gelebilecekler..

Ve Fatih Tekke'de yaptığımız hatayı yapmamış oluruz.. Bir oyuncuyu kabullenmek için veya onu yetiştirmek için 10 yıl harcamak gerekmiyor.. Öyle olsaydı şu an Galatasaray'da Arda hala kiralık oynuyor oluyordu.. Ve eğer zamanında Fatih'ten yararlanabilseydik belki de o 10 yıl içinde kulübün ekonomik olarak sıkıntılı olduğu dönemlerde başarı sorunu da beraberinde gelmeyecekti..

Neyse ben burdan söylüyorum... Elimden de başka birşey gelmiyor zaten..

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bırakın şu skor taraftarlığını artık...

Gençleri kazanalım muhabbetinide...

Bu takımın arkasında durursan şampiyonluk görürsün,önünde engel olursan değil...He arkasına geçip tekme çalarakta değil..Islıklayanlara söylüyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Aslında bunu sene başında yapmalıydık.
    Bu sene potaya girmemiz iyi olmadı.

Gerçi onun da şöyle bir kazancı olabilir, seneye kadroda kalacak olanlar bu konuda biraz daha tecrübeli olmuş olurlar.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani bu oyuncular iyi diyorsunuz bunlarla devam edelim diyorsunuz. gençler oynasın derken bizde bu işi takımımız yararına söylüyrouz
    Sampiyonluk uzak gibi gözüksede hedefsiz degiliz.
    Su ortamda genc oyuncularsa sans verilirse onlari da kaybedebiliriz.
    Su taraftarin baskisina selcuk ve gökhan gibi milli oyuncular dayanamiyor.
    Baris,göksu ve faty gibi dünün cocuklari ne yapabilir?
    Siz futbol oynamayi sadece yetenek meselesi olarak mi görüyorsunuz?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İstanbul

İşte bende onu söylüyorum;
    Bu takıma koy Barış'ı 2 sene oynasın, 3. senenin devre arasında biraz formdan düşsün. Takım 2 maç kaybetsin, sonra biz yine yeter Barış'ı izlediğimiz yerine gençleri izleyelim diyelim. Bu kısır döngü, her sene takım yakıp yıkmaktan ne zaman usanacağız!

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yap boz tahtasına döndük artık bıktım ya bir tane cesur işini bilen bir hoca gelsin Allah aşkına
    ALLAH UTANDIRMASIN

Nereden
    Trabzon

Ya yetenek demiyorum işte.. Yetenekleri olanları zihin olarak da geliştirin.. Arda bence en güzel örnek.. Ve biliyomusunuz Arda ne zamandan beri böyle olgun bir oyuncu gibi davranıyor.. Arda'yı Hagi aldı takıma.. O öğretti birçok şeyi O'na.. Neden Trabzonspor'da Hami gibi isimler bu işi yapmıyorlar.. Şimdi o Milli Takım Antrenörü diyeceksiniz ama sadece örnek olsun diye dedim.. Hami gibi birçok isim var..Orhan gibi mesela veya diğerleri..

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Göksu ve P.Paty kesinlikle ilk onbirde artık bundan sonra oynamalı, zira bundan sonraki sistem tek forvete dönüşülerek, hızlı ve kontratak futbol ile bence daha başarılı oluruz, çift sandrafor olarak sahaya çıkılmamalı. Çok irtifa kaybettik. Belki böylelikle telafi ederiz.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sampiyonluk uzak gibi gözüksede hedefsiz degiliz.
    Su ortamda genc oyuncularsa sans verilirse onlari da kaybedebiliriz.
    Su taraftarin baskisina selcuk ve gökhan gibi milli oyuncular dayanamiyor.
    Baris,göksu ve faty gibi dünün cocuklari ne yapabilir?
    Siz futbol oynamayi sadece yetenek meselesi olarak mi görüyorsunuz?
    olayı taraftara bağlayarak işin içinden çıkamayız. gökhan umut oynayarak daha da geriliyorlar. baksanıza gökhanın kaçırdığı gollere. biraz zaman biraz dinlenme belki ona daha iyi gelecek. belki 70. dakkada girdiğinde kendini daha rahat hissedecek. göksu faty niye gerilsin taraftar onları istiyor merak ediyor. kötü oynarsa da bişi demez onlar gökhan gibi 6 milyon verilip alınmadı ki. neyse boşverin farklı düşünüyoruz bu konuda

psikopat_hamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şampiyonluk uzak ama en azından avrupa kupalarına katılmak lazım bu sene. tabiki gençlere de yer verilsin ama ilk 11 de çıkmaları doğru olmaz ikinci yarı oyuna dahil olmaları lazım. ama onları da yuhalamamak koşuluyla
    ÇoCukLaR iNaNıN, iNaNıN ÇoCukLaR GüZeL GüNLeR GöReCeĞiZ GüNeŞLi GüNLeR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

gökaha ve umutun formsuzluğu haftalardır var ve gökhanın labali futbol oynayışı 3 hafta gökhan umut selçuk yedek hatta 18 lik kadroya alınmasalardı onlarda kendine gelirdi ve hem kendileri hemde klüp kazanırdı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)