Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonluk Uzak, Geleceğin Takımı İçin Artık Gençlere Yer Verilmeli

playa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FATY PAPY 18'e bile almıyor.

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hüseyinin yerine Papy oynamalı..kaybedecek hiçbirşeyimiz olmaz,hüseyinden kötü oynayamaz sonuçta..

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

okuduğum haberlere göre ersun efendi ceyhunu girayı 11 e alacakmış. ne büyük revizyon dimi. papy ve göksu yine 18 dışı barış da kulübüede vdevam. cesaretin varsa alsana papy göksuyu şu adamları oynat oynayamaaınlar ben çıkıp avni akerin ortasında göbek atacağım ya bu kasdar güveniyorum bnulara

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk uzak değil,katılmıyorum.

İnanıyorum ben.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oldu olacak paf takımla çıkalım. nerden biliyoruz papy'nin ya da göksunun hazır olup olmadıklarını ? , daha önümüzde 8 maç var lige havlu atmışız gibi davranıyorsunuz.

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

biz nasil kaybettiksek onlarda kaybedecek ne bu telas?

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

iki mağlubiyet,iki beraberlik,trabzonsporluyu yolundan çevirecekse,vazgeçecekse,korkaklar trabzonsporu tutmasın.trabzonspor zoru başarandır.pes etmeyendir.şampiyonluğun gittiği diye birşey yok.hala şampiyon olma ihtimalimiz bir ay önce neyse şimdide aynıdır.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

burak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende şampiyonluk şansımızın gittiğine inanmıyorum eğer ersun yanal saçma sapan kadrolar kurmaktan vazgeçip korkaklıktan vazgeçip iyi bi revizyon yapıp son 8 maça asılırsa şampiyon olur 71 puanla eğer son 4 haftadaki gibi bildini okumaya sayın başkanımıza dediği gibi çıkardım kadroya güvenmiştim diyip aynı kadroyu çıkarırsa bırakın şampiyonluğu 4.bile olamayız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bende gencim 22 yaşındayım madem hedefsiz kaldık beni oynatsınlar hem kaç yıldır tuttugum sevdigim takımın formasını giymiş olurum göksü paty daha çok giyer!!!
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

ya 7 haftadır aynı oyuncularla hiçbir şey yapamıyoruz. bu yüzden genç oyuncular diyorum. ama diyorsunuz ki iddiamız devam ediyor genç oyuncuları boşverin. bu nasıl bir çelişki. bu youncular şu anda topu kalenin içine sokmaktan aciz. bunlarla mı iddalıyız. millet kaç haftadır kazanıyr biz yerimizde sayıyoruz hala şampiyonluktan bahsediyoruz. ya gökhan ve umutu gözünüzün önüne getirin ve şampiyonluğu düşünün. hiç bir alaka kurabiliyormusunuz
    faty ver göksunu hazır olup olamdığını nerde bilciez denmiş. yani bunların sakatlığı kondisyon eksiği yuok ki hazır olma sorunu olsun. şu andaki sahadakiler çok mu hazırda onların bi eksiği olsun. yani denemeliyiz bu oyuncuları hatırlarsanız barış memiş böyle çıktı bir anda ortaya ama ersun efendi kendi elleriyle yine harcadı onu

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biktim artik su gencler oynasin muhabbetinden.
    Beyler burasi Trabzonspor,hicbir oyuncunun yetismesi gereken bir genclik kulübü degil.
    Sampiyonluk yoksa avrupa kupalari var.
    Bende ayni görüsdeyim gencler son 20 dk denensin
    Ancak suan öyle bi durumdayizki Alanzinho bile son 20 DK maca giriyor
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    Ankara

bjk kazandı hemde haketmeden ama futbol böyle birşey işte. artık ersunun da daha fazla zorlamadan biraz gençlere şans tanımasını bekliyorum ama hiç sanmam yine aynı kadro çıkarsak şaşırmayın.küme düşmüş hacettepeden bile çekineceske artık ne diyiim ben

Adulyan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

şampiyonluk şansı gittiyse şampiyonlar ligi var uefa var gençlere yer verme zamanı değil kesinlikle göksu hazırlık maçında ayağı titreyerek oynuyo heycandan şu atmosferi kaldırabilir mi? paftan çıktığı dönem yıldız olan futbolcu tanımıyorum ben o kadar kolay değil bu işler ki bu işi türkiyede en iyi bilen hocadan bahsediyoruz..kazandırdığı gençler ortada..

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hadi Göksu´nun istenmesini anlarimda diger genclerin daha cok ekmek yemesi gerektiginide göremiyorsaniz artik!!!
    Ceyhun´da gereken sansi bulamiyor ama bunda kadro yapimizinda cok payi var. Mesela takimda Aurelio gibi bir önliberomuz olsa onun yaninda pekala oynayabilir ama o anlamda biri yok takimda maalesef!!!

Mesela Baris...hala yerinde sayiyor. Hem fizik olarak hemde kafa olarak! Mesela Hamburg´taki Pitroipa´yi gözönüne alin...adam geldiginden beri en az 6-7 kilo aldi fizigini gelistiriyor ve cok yakinda bu takimin degismez yildizi olacak. Pekiyi Baris efendi???

Papy´yi bir Antalya macinda, o da neredeyse Paf takimina karsi seyrettik, herkes oanasin diyor...evet adamin kumasi var ama yeterli mi, hickimse düsünmüyor!

Nereden
    Ankara

o zaman şöyle diyiim.
    batuhan 17 yaşında mlili takımda ispanyaya karşı oynayabiliyorken
    ünal karaman coşkun özarının kendisini 18 yaşındayken ingiltere milli takımına karşı wembleyde oynatmasıyla yıldızı parlayabiliyorken
    rooney maaşını babası alacak yaşta ingiltere mili takımı ve manchester as olabiliyorken

bizimkiler olmaz diyorsunuz. zaten bu mantıktan dolayı bunları ersun efendi kadroya bile almıyor

bu iş cesaret işi beğenmediğmiiz fatih terim rüştü yü antalyaspor 3. kalecisiyken milli takım kalesine koydu
    bizim ersunun bunları yapmaya cesareti yok
    bu arada faty papy nin de burundi milli takımında 6 kez milli olduğunu hatırlatırım. şu an çıksa takımın çoğundan daha sağlam yere basar

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef genç oyuncuların ismini duyar duymaz kurtarıcı ilan ediyoruz ve fark etmeden onları baskı altına alıyoruz biz kahraman ilan etmeyelim onlar kahraman olsunlar.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Lütfen kelimeleri seçerken daha dikkatli olalım. İkili tatışmalardanda kaçınalım.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman şöyle diyiim.
    batuhan 17 yaşında mlili takımda ispanyaya karşı oynayabiliyorken
    ünal karaman coşkun özarının kendisini 18 yaşındayken ingiltere milli takımına karşı wembleyde oynatmasıyla yıldızı parlayabiliyorken
    rooney maaşını babası alacak yaşta ingiltere mili takımı ve manchester as olabiliyorken

bizimkiler olmaz diyorsunuz. zaten bu mantıktan dolayı bunları ersun efendi kadroya bile almıyor

bu iş cesaret işi beğenmediğmiiz fatih terim rüştü yü antalyaspor 3. kalecisiyken milli takım kalesine koydu
    bizim ersunun bunları yapmaya cesareti yok
    bu arada faty papy nin de burundi milli takımında 6 kez milli olduğunu hatırlatırım. şu an çıksa takımın çoğundan daha sağlam yere basar
    Altına imzamı atıyorum. Papy ve Göksu'nun kalitelerini bir maçta bile gördük. Göksu dinamo gibi bir adam. Oynasa Gökhan'a rahat gol attırır. Papy çok yetenekli, aynı zamanda zeki bir oyuncu. Barış'ın eksiği maç. 5-6 maç ilk 11'de oynasa vazgeçilmez olur. Gerçi ne desek boş. Yanal varken hiç umudum yok. Birkaç hafta sonra Yanal giderse gerçekten bır umut ışığı doğabilir.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

biz de bu başlıktan bahsediyoruz haftalardır ama gene olmayacak gene olmayacak biz çalıyoruz biz dinliyoruz hacettepe maçına

onur
    serkan-giray-song-cale
    ceyhun-göksu (faty)
    yattara-colman-alan
    isaac

başlasak ne kaybederiz bence hiçbirşey kaybetmez çok şey kazanırız hatta maçı bile kazanırız
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gençler madem bu kadar iyi dediğiniz gibi. O zaman başlığın yanlış olmuş renktaş. Şampiyonluk için gençlere şans verelim falan olsa daha iyi. Gençleri kazanacağız diye durup da 5. kalmamıza gerek yok yani. Zorlamalıyız ilk üçü kesinlikle.
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Nereden
    Belçika

Alıntı kudu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz de bu başlıktan bahsediyoruz haftalardır ama gene olmayacak gene olmayacak biz çalıyoruz biz dinliyoruz hacettepe maçına

onur
    serkan-giray-song-cale
    ceyhun-göksu (faty)
    yattara-colman-alan
    isaac

başlasak ne kaybederiz bence hiçbirşey kaybetmez çok şey kazanırız hatta maçı bile kazanırız
    isaaci forvetmi sayiyorsun abicim her macta sade ofsaytta gezer isaac olacaksa goksu yu koy daha iyi ...

bordomavi5561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

onur
    serkan-giray-song-cale
    ceyhun-göksu (faty)
    yattara-colman-alan
    isaac

ne kaybederiz. 3 puan kaybederiz. 7 yabancıyla.
    Memleket isterim Ne başta dert ne gönülde hasret olsun;Kardeş kavgasına bir nihayet olsun.
    Memleket isterim Ne zengin fakir ne sen ben farkı olsun;Kış günü herkesin evi barkı olsun.
    Cahit Sıtkı Tarancı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı bordomavi5561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kaybederiz. 3 puan kaybederiz. 7 yabancıyla.
    faty girerse başka yabancı çıkar da.

arkadaşımızın dizdiği bu takım, herhalde hacettepeden 5 ten eksik yemez.

yapmayın. bu işler bu kadar kolay değil.

Taze kan'a evet ama bu iş şimdiye kadar, bu oyuncular oyuna sonradan sokularak ve takıma yavaş yavaş alıştırılarak yapılırdı.

Onun için eski 11 de yorulan futbolcuların yerine oyuna bu gençlerden sokmaktan başka yapacak bir şey yok.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

onur
    serkan-giray-song-cale
    ceyhun-göksu (faty)
    yattara-colman-alan
    isaac

bu kadroyla hükmen yenik sayılırız nedeni 7 yabancı iyiki sen teknik direl,ktör değilsin
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aynı şeyi üç kişi yazmış ama adam papy yedek yazmış olmadı
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)