Sayfa 84 Toplam 94 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 74 82 83 84 85 86 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2335 adet sonuctan sayfa basi 2,076 ile 2,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hacettepe 1 - 4 TRABZONSPOR

mcpcpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Badaloğlu sen çok mu biliosun ya sen kimsin ne konusuyosun ben övünmedim bişey paylaştım burda inanmanın gücüyle bieşeyler olabileceğini anlatmak istedim yoksa sanki bnm mail im yuzunden mi hoca kadro kurdu burda birbirimize destek olacagımıza
    sen gelmiş kendi taraftarına neler diyosun ayıp ya trabzon işte senin gibiler yüzünden bu halde şuanda. yanlış gördüğün bişey varsa adam gibi anlatırsın bu tavır da neyin nesi azcık insanlığı öğren ilkönce.hocanın işine kimse karışamazmış ne kadar komiksin ya o zaman hoca ya tribunde bağıran taraftarıda git döv bari nası hocaya taktik verirsin diye senin hoca dediğin adam çok akıllı olsaydı şimdiye açık ara öndeydik biz adam takımın kötüğü için elinden geleni yaptı

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

bizimkilerde ne istek ne bişe 4 gol var ama futbol yok neden hiç zevk vermiyo futbolumuz ben bu takımdan ersun yanalın umutun gokhanın defolmasından yanayım hala .. fatıh tekke geri gelsin yeter artık !!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bıze galıbıyet lazımdı takımın moral bulması ıcın oldu ıste
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bjk ve sivasın hakem destekli galkibiyetlerinden sonra 3 puan çok önemliydi ve aldık 4-1 e rağmen iyi değildik adamlar bizden daha iyi ayağa pas yaptı biz geriden çok şişiriyoruz topu, Alanzinho çok iyidi her maç 11 oynamalı oynadıkça daha faydalı olacağı inancındayım Yattara çok yoruluyor her top ona atılmaya çalışılıyor herşey ondan bekleniyor, Ceyhun futbolu unutmuş İsaack sene sonu gidici gibi kalenin dibine girmiş şut çekeceğine pas vermeye çalışıyor, maçı tribünde izlemek çok keyifli, Egemen gelmeden stadı terketmeyiz çok güzeldi ya gelmesi ayrı biz güzellik.
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Salih Edip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizimkiler 2 yi bulunca maçı bıraktı.. hele 3 -0 dan sonra ersun hocanın selcuk'u çıkarıp ısaaci alması maçı kafasında bitirdğinin göstergesiydi... bu taktik hoşuma gitti ama ilerde kimin oynayacağı çok önemli... umut desek yok olmaz... gökhan desek yok o da olmaz... isaac mi? ondan da hiç ümitli değilim.... nolucak bakalım....
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasıdır .

Herşey için Rabbime sonsuz şükürlerimle,eyvallah...

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gercekten galib gelmek güzel ama tarihi fark yapabilecegimiz bir rakibe karsi sirf 2 forvet sevdasi yüzünden zorlanarak galib geldik diyecegim!!

Hoca ne yapmaya calisiyor, takim 85 dk. 10 kisi oynadi, sagolsun Umut´un sayesinde...Hele Isaac´i Umut´un yanina almasi cok komikti, yani isleyen makinaya comak sokmak iste bir sey herhalde.

Ilkyari cok iyi top oynadik ama cezasahasina kadar, gerisi malum. Macsonu yorumlari dinlemedim ama bu macta Yattara´yi elestiren varsa, ya zerre kadar futboldan anlamiyordur ya da artniyetlidir. Forvetinde sadece direk görevi yapabilecek bir adamin olsa su anda Yattara´nin asist sayisi en az 15 olurdu.

Ben takimi cok begendim taki cift forvete dönene kadar, o andan itibaren Hacettepe bize karsi bir fazla oynadi. Hele hele Umut´la Isaac´in gördügü kartlari görünce...!!!

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colman bizim aradığımız 10 numara değil bu kadar ağır ve çok top kaptıran adam oyun kururcu olamaz bunu erken görmek lazım

Nereden
    Aksaray

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizimkilerde ne istek ne bişe 4 gol var ama futbol yok neden hiç zevk vermiyo futbolumuz ben bu takımdan ersun yanalın umutun gokhanın defolmasından yanayım hala .. fatıh tekke geri gelsin yeter artık !!!!!!!
    7 hafta kaldı. En azından 7 hafta daha destek olmalıyız

Bende isterim Gökhan ve Umut'un yerine daha iyi bir forvet. Ayrıca o takımı Ersun Yanal'ın yönetmesini isterim

myildirim77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar su an çalıştığım yere sivaslı muhammed ali geldi biraz muhabbet ettik ts yi yeneriz diyo bende biraz zor yenersiniz dedim

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mcpcpc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Badaloğlu sen çok mu biliosun ya sen kimsin ne konusuyosun ben övünmedim bişey paylaştım burda inanmanın gücüyle bieşeyler olabileceğini anlatmak istedim yoksa sanki bnm mail im yuzunden mi hoca kadro kurdu burda birbirimize destek olacagımıza
    sen gelmiş kendi taraftarına neler diyosun ayıp ya trabzon işte senin gibiler yüzünden bu halde şuanda. yanlış gördüğün bişey varsa adam gibi anlatırsın bu tavır da neyin nesi azcık insanlığı öğren ilkönce.hocanın işine kimse karışamazmış ne kadar komiksin ya o zaman hoca ya tribunde bağıran taraftarıda git döv bari nası hocaya taktik verirsin diye senin hoca dediğin adam çok akıllı olsaydı şimdiye açık ara öndeydik biz adam takımın kötüğü için elinden geleni yaptı
    aman arkadaşım sakin ol ben geçen hafta hüseyinle tayfunu eleştirdim diye 1 koca hafta ceza aldım zira bunların dokunulmazlıkları vardır

çok iyi demişsin arkadasım ağzına sağlık

sitelerde dolaşan tribün fotosu varmı

ceza alırsam alayım zaten işte bizim sorunumuz içimizde bu adam sana bana ceza verir burda takımda biri birine verir yönetimde biri birbaşkasına anladın mı olay bak burda bile böyle birbirimize kenetleneceğimiz yerde görüyosunuz yanlışları ağalık yapmakla olmuyo işte sen gel bana ceza ver bende birdaha gelip yazmam burda ne var yani içimde ki trabzonspor sevgisine gelsin ceza koysun kilit vursun bakalım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman bizim aradığımız 10 numara değil bu kadar ağır ve çok top kaptıran adam oyun kururcu olamaz bunu erken görmek lazım
    Colman tam aradığımız 10 numara klasik 10 numara bu takımda oynayamaz 4 yeriz her maç yattara-gökhan-Alanzinho ve koşmayan 10 numara ile kaptırdığımız her top tehlike.

61BrAvEhEaRt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon dan bir cacık olmaz die maçı izlemedim bir taksim yapalım dedim arkadaşlarla eve bir geldim 4-1 bitmiş 41 gün sonra 4-1 kazanmışız he bu arada dedim golleri bir izlim ama izlediğime pişman oldum gerçekten bu maçta şans yanımızdaymış

İNŞAALLAH haftaya da gençlere basarız da ankara ya karşı 8 de 8 olur

colman iidir ya ben çok beğeniyorum bu maçta biraz bozuktu ama genelde çok tuttuğum bi futbolcu

Nereden
    İstanbul

bu arada muhammet aliye selam söle kusura bakma sizi sizde yencez iiii demişsin kardeşim

Nereden
    İstanbul

ben colmanı bu takımda en çok durması gereken bir futbolcu olarak görüyorum ki oyunu da bunu gösteriyor her futbolcunun düşülü dönemleri olmuştur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkdaşlar ben dün bu maç için info@trabzonspor.org.tr ye mail atmıştım. Bir istekte bulunmuştum. Mail i okudularmı okumadılarmı kime kadar gitmiştir hiç bilmiyorum ama ben birşey diledim ve oldu. Teşekkürler canım takımım. Attığım mail in kopyası aşağıda

""
    Burdan Yetkililere sesleniyorum

21 yasındayım 21 senedir bi gün bile takımımdan vazgeçmedim. 21 sene daha şampiyon olamasak ben yine canım trabzonumu bırakamam.
    Belki inanmassınız ama ben bu mail i yazarken ağlıyorum.Bu sezon hiç olmadıgı kadar şampiyonluğa inanmıştık.Benim bütün ailem hatta bütün sülalem t
    trabzonsporlu.Biz istanbul dan kalkıp gidebildiğimiz tüm maçlara gidiyoruz.Bizim için artık ersul yanal kişisel egolarından vazgeçsin.
    Gökhan Ünal bizim için bitti artık.Onu takımımızda görmek istemiyoruz.Biz yıllardır bu takıma emek verdik.Sevdik başımızın tacı.Biz üç maç yenilirsek dördüncüye
    tribüne gitmeyenlerden değiliz.25 senedir şampiyonluk hasreti çeksekte olimpiyatta rekor kıranlardanız.Trabzonspor un taraftarı için Hacettepe maçında Gökhan Ünal ı
    görmek istemiyoruz.Bu futbolcumuza karsı içimiz nefret doludur.Sanki gezinti yapar gibi sahamızda geziyor.Sayın trabzon yönetimi bu canım taraftarınız
    için bu şahsı kadroya almayın.Haftalardır hiçbir şekilde ceza görmedi.Takımımızın genç oyuncuları barış göksu ceyhun a fırsat verelim.

Gökhan Ünal oynarsa birkez daha birkez daha bizi kıracaksınız.Bu mail i atmam belkide çok saçma ama belkide bir mucize olur bu mail i
    Ersun Hocamız veya yetkili biri okur.

Trabzonum seni çok seviyoruz

SESLİ Ailesi
    GENÇ Ailesi
    ŞAHİNOĞLU Ailesi
    BAHÇEKAPILI Ailesi
    GEDİK Ailesi
    AYDIN Ailesi
    BAŞTIMAR Ailesi
    ARSLAN Ailesi
    ÇEBİ Ailesi

MAÇKA - AKÇAABAT - SÜRMENE - İSTANBUL

"""
    Değerli arkadaşım bunu sen anlat o zaman millete.Saçma olduğunu sen yazmışsın zaten...

Bende senin gibi Trabzonsporlu biriyim... Amacım seni kırmak değildi ama tavrımda anormal bir durum yok.Yani amacım seni rencide etmek değildi.Biraz fazla alınganlık gösterdin...

aman arkadaşım sakin ol ben geçen hafta hüseyinle tayfunu eleştirdim diye 1 koca hafta ceza aldım zira bunların dokunulmazlıkları vardır
    Eleştiri yapmayın diyen yok.Ama futbolcularımızı eleştirmek ayrı, hakaret etmek ayrı.Biz şampiyon olacaksak bu futbolcularla olacağız. Sana ceza verende ben değilim.Ben sitede ceza vermiyorum, benim işim ceza vermek değil.Bu işi yapan arkadaşlarımız burada var zaten.

ceza alırsam alayım zaten işte bizim sorunumuz içimizde bu adam sana bana ceza verir burda takımda biri birine verir yönetimde biri birbaşkasına anladın mı olay bak burda bile böyle birbirimize kenetleneceğimiz yerde görüyosunuz yanlışları ağalık yapmakla olmuyo işte sen gel bana ceza ver bende birdaha gelip yazmam burda ne var yani içimde ki trabzonspor sevgisine gelsin ceza koysun kilit vursun bakalım
    Olayı dramatize etmeye gerek yok! Ben buradan sana iyi niyetle aramıza hoş geldin diyorum.Yazdıklarını heyecanına bağlıyorum.Burada kimse kimseden daha fazla Trabzonlu değildir.Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şansa mansa galibiyet güzel şey...Bu arada zaten en çok şansın tekrar dönmesine sevindim..7 hafta sansa çok ihtiyacımız olacak.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

son paslari biraz daha duzgun yapsak tarihi fark olurdu
    isaacin niye oyuna girdigini anlamadim
    orta sahadan bir kisi eksilince 10 kisi olmalarina ragmen oyun hakimiyeti hacettepeye gecti
    bence isaac son sansini da iyi kullanamadi, seneye takimda kalacagini sanmiyorum
    isaace birisinin ofsaytin ne oldugunu anlatmasi gerekiyor

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bugün attigimiz goller beceriden ziyade sans ürünüydü.

2 golü de biz atmadik zaten.

Ben bu aksam belediye macindan bile daha kötü bir takim gördüm.

Takimda anormal bir düsüs var,bunun ersun yanaldan mi kaynaklandigini ciddi sekilde sorgulamaya basladim.

Eger 1 hafta icinde bazi seyler degismezse ,yeni bir avni aker sendromu kuvvetli ihtimaldir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı hasan habip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istikrar istikrar istikrar bizi başarıya götürecek en iyi adımdır
    hangi istikrardan bahsediyorsunuz.
    Bu taraftarla resmen dalga geçiliyor.
    8 aydır destek veriyor taraftar daha ne yapsın. artık yetti diyor.
    bardağı taşıran son damla da düştü.
    Musa musa da o kadar da uzun boylu musa değil.
    adamlar teknik direktörü ile , futbolcusuyla vazifelerini yapmıyor, kimsenin gözü yok, cukka paralarını alıyorlar ve de evet yan gelip yatıyorlar.
    ve bu taraftarla dalga geçiyorlar.
    Yok öyle et beylik süt beylik.
    Herke aldığının karşılığını verecek.
    Kimse enayi değil,
    yapamayan gidecek.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Colman zaten 10 numara oyuncu olarak alinmadi. takiminda cogu zaman ön libero olarak oynuyordu.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sans takimin yaninda olunca skor da güzel oluyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)