Sayfa 13 Toplam 94 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2335 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hacettepe 1 - 4 TRABZONSPOR

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hacetttepe yener bizi bizde böle beceriksiz forvetler olduktan sonra nasıl olsa gol atamıycaz.... 2-0 alır hacettepe

hAtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı cihatöztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacetttepe yener bizi bizde böle beceriksiz forvetler olduktan sonra nasıl olsa gol atamıycaz.... 2-0 alır hacettepe
    bizde böle taraftar olduğu için atamıyor bence...
    Karar verin, Şampiyonluğa mı aşıksınız, BORDOMAVİ renklere mi?

7 AHMET 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SYLVA
    SERKAN
    GİRAY
    EGEMEN
    CALE
    YATTARA
    CEYHUN
    HÜSEYİN
    ALANZİNHO
    COLMAN
    GÖKHAN

kadrosuyla çıkarız. bu maçı alırız ve şampiyonlar ligi iddiamızı sürdürrüz. en azından haftayı 4. kapatırız.
    Konu 7 AHMET 7 tarafından (08.04.2009 Saat 10:54 ) değiştirilmiştir.
    Oluklar çift birinden nur akar, birinden kir...

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyonluktan uzaklaşıldığı yok ama bizim umutsuzluğumuz oynadığımız oyundan ve de sahada aynı senaryonun dönmesi...futbolcular da nasıl olsa kesmiyor beni hoca diyor takılıyorlar...ersunun son 8haftada rekabeti arttırması lazım...formanın ucuz olmadığını bazı ruhsuz ve umarsızlara hatırlatmalı...

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımdan hiç bi şey bekleyemiyorum. o kadar baskı kurdukki yalandan yere takım üstünde medyaya bile gerek kalmadı. kendi kendimize çektik ip. tek umudum taraftar ordaki üni öğrencileri bir hasretle sarılırsa oyunculara yeneceğiz. ama yok onlarda iç sahadaki gibi odun çıkarsa puan kaybederiz.
    [ille d' 7]

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hAtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde böle taraftar olduğu için atamıyor bence...

ya yürü git taraftar ne yapmış sen boş kaleye atama taraftar yaptı....
    en büyük taraftar futbolcular sahtekar .....görmedinizmi gökanı bomboş yatttaraya atmadı.......hala şampiyonluktan bahsediyosunuz hala taraftarı istifa davet ediyosunuz........uyanın uyanın İMKANSIZ şampiyonluk

ersun yanalıda istifaya davet ediyorum.......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

bu maçı almak zorundayız hacettepenin şuanki konumu bizlere rehavet havası vermesin yenmemiz şart şampiyonluk için

Nereden
    İstanbul

Alıntı 7 AHMET 7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SYLVA
    SERKAN
    GİRAY
    EGEMEN
    CALE
    YATTARA
    CEYHUN
    HÜSEYİN
    ALANZİNHO
    COLMAN
    GÖKHAN

kadrosuyla çıkarız. bu maçı alırız ve şampiyonlar ligi iddiamızı sürdürrüz. en azından haftayı 4. kapatırız.
    bence huseyinin yerine serkan oynasin tayfun sagda oynasin serkan ibb macinda orta sahada iyi isler yapti, ayrica ibb macinda geri 4 lu iyi idi bence songuda bozmasin benim kadrom.

SYLVA
    TAYFUN
    SONG
    EGEMEN
    CALE
    YATTARA
    CEYHUN(GOKSU/SELCUK)
    SERKAN
    ALANZİNHO
    COLMAN
    GÖKHAN

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart inanmak

ya herkes de bi umutsuzluk tmm takım kötü oynuo ama biz böyle yaparak yarardan cok zarar veririz. bordomavi.net in giriş sayfasında bile inanan bi fotograf yada destek veren bi yazı göremez olduk inanmalıyız önce biz sonra takım...

hAtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

en büyük taraftar futbolcular sahtekar .....görmedinizmi gökanı bomboş yatttaraya atmadı.......hala şampiyonluktan bahsediyosunuz hala taraftarı istifa davet ediyosunuz........uyanın uyanın İMKANSIZ şampiyonluk

Önce üslubuna biraz dikkat et, daha suratını görmediğin adama sokakta kankinle konuşur gibi konuşamazsın

Taraftar suçsuz bile olsa bu takıma 6-7 haftadır hiçbir katkısı olmamış, aksine zararı olmuştur...
    Böyle zor durumlardan çıkabilmede en önemli iş taraftara düşmektedir ama taraftar tam tersini yapmaktadır.. 25. dakikada kendi oyuncusunu yuhalayan başka bir taraftar ben bilmiyorum...
    Gökhanın bomboş yattaraya atmamsıyla ilgili bişe hatırlamıyorum ama elbette onun üzerinde oluşan bu baskı onu bencilliğe itmiş olabilir...
    Bu taraftar değilmiydi denizli maçından sonra "Alanzinho yalanzinho oldu diyen" ? Çok çabuk harcıyoruz oyuncularımızı.
    Lig bitiminde senin bu dediklerin yapılırsa, yeni kurulmuş bir kadro yeniden dağıtılırsa neler olacağını düşünüyormusun hiç?
    Şampiyonluk imkansız diyorsun ama sen bu işi kafanda bitirmişsen zaten bitmiştir...Belediye maçında oyuncularımızı yuhalama yerine ona aynı eski desteği göstersek te 3 puan alsak bunları dermiydin acaba? Gökhan topa vururken ayağı titremese, selçuk şut çekmeye korkmasa, umut kafa olarak bitmese bu halde olurmuyduk? Bir adam 2 meteren gol kaçırıyorsa bu sadece yetenekten değildir? Futbol moral motivasyon da gerektirir...
    Ersun Yanal istifa etti kimi getireceksin, 4 defa istifa etmiş şenol güneşi mi? Yeni bi halilodziç mi? Gittiği tüm takımlar küme düşen yılmaz vuralı mı, kayseriye futbol öğretemeyen tolunayı mı?Ona ne zaman istifa diye bağıracaksın? Hazırlık maçlarından sonra mı, Devre arası mı?
    Karar verin, Şampiyonluğa mı aşıksınız, BORDOMAVİ renklere mi?

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hacettepi ynmeyeni dövüyolar..eğer galip gelemessek hoca hemen maçın ardından bırakmalı..bence büyük stresli olucaklar oyuncular vede hoca..gs.fb kendi arasında oynayacakk..tekrar 3. olma ihtimelimiz var hatta şampiyonluk iddmız bil varr..ona göre oynarlar artık..tabi inanç varsa takımda..
    beşikdüzü_akkese

burak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya arkadaşlar fixtür olarak en kolay fixtüre sahibiz rakiplerimiz hep rahat takımlar zor maçımız kalmadı fazla ama diğer raikplerin bir biriyle maçları var eğer kayıpsız gidersk şampiyon olurz

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başımızda ne geldiyse şu fikstür avantajından gelmedi mi?
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BerkTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başımızda ne geldiyse şu fikstür avantajından gelmedi mi?
    şampiyonluk hesapları yaparken millet fikstür fikstür deyip duruyordu. bende fikstürü sallayın oyununuza bakın dedim önemli olan havayı yakalamak. biz eğer şampiyonluk havasında olsa idik önümüzde kimse duramazdı. ama gördüğünüz gibi mantalite olarak şampiyonlukla alakamız kalmadı. o yüzden her takım bizi yenebilir, şaşırmam yani.
    Hacettepede rahat olacaktır bizimkiler ise stresli ve baskı altında. helede yine gol atmayı başaramazsak bir yenilgi daha bizi bekliyor korkarım.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Oemer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Taraftarimizin hayal kirikligindan kaynaklanan psikolojisini cok iyi anliyorum, cünkü bende sabredemiyorum artik, ama daha önümüzde 8 hafta var. Eger destegi birakipta takimla hocayla ugrasmaya devam edersek, bütün sezon bosa gidecek! Sezon baslamadan önce sampiyon olacagiz diyenlerin kendisi bile buna icten inanmiyordu, cünkü neredeyse tüm takim degismisti. Takim iyi gitti, sonuna kadar her macta mücadele etti ve haftalarca sezon basinda topladigimiz krediyle zirvedeydik, ama ne olduysa takima artik mücadelede etmiyorlar! Simdi biz hepsini yuhalamaya isliklamaya devam edersek hic birsey düzelmeyecek ve sezonu 5. tamamlayacagiz. Bu yüzden takima her zamankinden daha fazla destek olalim! Sezon bittiginde herkes bazi seylerin bedelini öder zaten, ama su son 8 haftayida asiri tepkilerle heba etmeyelim. Insallah bu mac yine herseyin dönüm noktasi olacak ben buna inaniyorum, bir galibiyet takimin silkinip kendine gelmesini saglayacaktir...

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maçın lamı cimi yok.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlkkez %100 şu olmalı diyebileceğim bir maç.%100 Alanzinho oynamalı.Çünkü alanzinho savunma gücü zayıf olan rakiplere karşı şov yapar.Özellikle ligde hiçbir iddası kalmamış fenerdne 7 yiyen hacettepeye karşı alanzinhonun bence müthiş işler çıkaracağını düşünüyorum.Umarım Ersun hoca bunu görür.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sessizkral_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlkkez %100 şu olmalı diyebileceğim bir maç.%100 Alanzinho oynamalı.Çünkü alanzinho savunma gücü zayıf olan rakiplere karşı şov yapar.Özellikle ligde hiçbir iddası kalmamış fenerdne 7 yiyen hacettepeye karşı alanzinhonun bence müthiş işler çıkaracağını düşünüyorum.Umarım Ersun hoca bunu görür.
    bence alanzinho kesin bu maçta ilk 11 de oynayacak...
    OSCAR CARDOZO

Nereden
    İstanbul

neden deplasmandaki maçlarımız saat 19.00'da oluyor da Avni Aker'de 15.15 oluyor ??

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Objektif olarak baktımızda,bu maçtan bile hiç ümidim yok benim.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben fazla bir kadro değişikliği olabileceğini sanmıyorum.Belki 1 en fazla 2 farklı isim olur ilk 11 de.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

acımasızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu mac bizim renkdaşlar.İnşallah ersun hoca gercegi görürde tek forvetle oynar.sagda yattara solda alanzinho orta sahada hüseyinin yerine ceyhun,defansada song yerine giray oynar.oyuncu degişikligi yapılırsa eger sonradan oyuna girecekler barış ve göksu
    KİNİM VE NEFRETİM SADECE SAYGISIZ İNSANLAR İÇİNDİR

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 6TunahaN1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence alanzinho kesin bu maçta ilk 11 de oynayacak...
    alanzinhonun oynaması önemli değil alan la yattaranın aynı anda oynaması çok önemli ve colmanın ceza sahasının etrafında dolaşması gerekir
    AL STADINI ÇAL BAŞINA

Mustafa Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

______________SYLVA______________
    SERKAN____SONG___EGEMEN_____CALE
    YATTARA_SELCUK__COLMAN_ALANZiNHO
    _________GÖKHAN_UMUT____________

bu ilk onbir nasil sizce ?

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senin icin imkansiz. Bu takimi desteklemekten baska ne yapilabilir ki?
    1

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)