Sayfa 94 Toplam 94 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 84 92 93 94
Toplam 2335 adet sonuctan sayfa basi 2,326 ile 2,335 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hacettepe 1 - 4 TRABZONSPOR

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Ugur Ergenc
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sevelim sevilelim ama sinsi düşmanları asla bakın sivasa şimdiden tuzağa başladı akıllı olalım
    Bordomavi.net - Orhangazi

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bu maçı radyodan dinmlemedim aldık.bundan sonra hiçbir maçı dinlemeyeceğim.benim için çok zor olacaka ama bunu deneyeceğim.maça gelince attığımız dört golün ikisini defans attı.birini kendi kalelerine attılar.birinide umut karşı karşıya zorla attı.üç gol orta yapılarak garip şekilde gol oldu.sanırım kaçırdığımız inanılmaz gollerin yerine ilginç goller attık.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

ugurTS1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

saat 20:30 mac tekrarı var trt 3 de
    İstanbul Yalakası Degil Memleket Sevdalısıyız...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVİn'Lİ...

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman İstanbul takımlarının gün yüzüne çıkmaması lazım...Bu nasıl yorumdur!
    sana ne...
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ugurTS1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saat 20:30 mac tekrarı var trt 3 de
    Maçın tekrarının İzledimde.. Yattara Alanzinho Gerçekten İyi Bir İkili Oluşturmuşlar..
    Diyrım Diyrım Demiyrım Niyeda Diyecuğum ...

Bir şehir takımından fazlası...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu maci da rahat bir sekilde izleyemedim.

Goller daha cok tesadüfi,ortaya konan futbol ise ümit kiriciydi bana göre.

Bu takim son 5-6 haftadir yerinde bile saymiyor ve sürekli geri gidiyor.

Ersun hoca ve futbolcularin bu hafta icinde ekstradan mesai yapmalari lazim.

Yoksa g.birligi macinda da tepkiler eksik olmayacak.
    Ben anlamıyorum bu eleştirileri hangi takım çok rahat kazanıyor yada söylermisiniz bana kim bizden çok daha iyi futbol oynuyor üstümüzdeki sivasmı becekemi yoksa altımızdaki gs mi febemi hangısı bizden daha iyi yada rahat maç kazanıyor Allah aşkına biraz destek olalım kötüde oynasak alınan 3 puana bakalım bizim için bu yıl iyi futboldan daha çok alınan 3 puan önemli...Bence Ersun hocanın ekstra mesaiye değil de herşeyin dört dörtlük olmasını isteyenlerin biraz daha çok takıma destek çıkmaya ihtiyacı var..Zaten her maç Trabzondaki baskıdan takım rahat oyun oynayamıyor sıra banamı gelecek diye korkan oyuncu yuhlanmamak için topu baskasına atıyo alelade buda oyunumuzu etkiliyo bırakın tepki vermeyide TAKIMA SAHİP ÇIKIN BİRAZ...Adamlar orta sahada ki faule penaltı çalsa ben haklıdır diyen istanbul kuma taraftarlarını biliyorum ...Bırakinda biz kendi kendimize rakip olmayalım.Umarım eleştirimi tepkimi anlayışla karşılarsın...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Acar08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben anlamıyorum bu eleştirileri hangi takım çok rahat kazanıyor yada söylermisiniz bana kim bizden çok daha iyi futbol oynuyor üstümüzdeki sivasmı becekemi yoksa altımızdaki gs mi febemi hangısı bizden daha iyi yada rahat maç kazanıyor Allah aşkına biraz destek olalım kötüde oynasak alınan 3 puana bakalım bizim için bu yıl iyi futboldan daha çok alınan 3 puan önemli...Bence Ersun hocanın ekstra mesaiye değil de herşeyin dört dörtlük olmasını isteyenlerin biraz daha çok takıma destek çıkmaya ihtiyacı var..Zaten her maç Trabzondaki baskıdan takım rahat oyun oynayamıyor sıra banamı gelecek diye korkan oyuncu yuhlanmamak için topu baskasına atıyo alelade buda oyunumuzu etkiliyo bırakın tepki vermeyide TAKIMA SAHİP ÇIKIN BİRAZ...Adamlar orta sahada ki faule penaltı çalsa ben haklıdır diyen istanbul kuma taraftarlarını biliyorum ...Bırakinda biz kendi kendimize rakip olmayalım.Umarım eleştirimi tepkimi anlayışla karşılarsın...
    Ben ligin ilk dervresinde ortaya koydugumuz futbolu begeniyor ve saygi duyuyordum.

Hatta o zamanlar icin görüsüm ligin en iyi futbol oynayan takimi oldugumuz yönündeydi.

Ligin ikinci devresinde ise bana göre iyi futbol oynamadik genelde.F.bahce,ankaraspor ve antalya maclari haricinde takim iyi degildi.

Bu gercek ortada iken bunu dile getirip bu futbolla basari gelmez demek neden yanlis olsun.

Dost aci söyler demisler,ben bunu bilirim.

Yine tekrar ediyorum ki bu takim gectigimiz haftalardaki sisirme futbolu önümüzdeki maclarda da devam ettirirse yerden yere vuracagim.

Bizim destek durumumuz zaten mümkün degil,takim kötü giderken de destek anlaminda hersey iyidir diyemeyiz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ligin ilk dervresinde ortaya koydugumuz futbolu begeniyor ve saygi duyuyordum.

Hatta o zamanlar icin görüsüm ligin en iyi futbol oynayan takimi oldugumuz yönündeydi.

Ligin ikinci devresinde ise bana göre iyi futbol oynamadik genelde.F.bahce,ankaraspor ve antalya maclari haricinde takim iyi degildi.

Bu gercek ortada iken bunu dile getirip bu futbolla basari gelmez demek neden yanlis olsun.

Dost aci söyler demisler,ben bunu bilirim.

Yine tekrar ediyorum ki bu takim gectigimiz haftalardaki sisirme futbolu önümüzdeki maclarda da devam ettirirse yerden yere vuracagim.

Bizim destek durumumuz zaten mümkün degil,takim kötü giderken de destek anlaminda hersey iyidir diyemeyiz.
    Dost acı söyler sözü dostluk için geçerlidir bizler TARAFTARIZ ASLOLAN TAKIMIN ZOR GÜNLERİNDE ONA SAHİP ÇIKMAMIZDIR .Herşey iyidir deyin demedim zaten sadece Taraftar olarak maçlarda destek olalım son ana kadar dedim köstek olalım demedim.Eleştirelim ama maçta futbolcularımızı son ana kadar destekleyelim dedim.Yanlışları eleştirmek mutlakaki doğrudur ama maç olduğunda 90 dakika köstek olmayacak destek olacağız bende bunu bilir bunu derim...
    Amacım burada polemikte yaratmak değil açıkçası sadece fikirlerimi yazdım senin takımı eleştirmeni dikkate alarak seninde eleştiriye hosgorulu olacagını dusunerek ki yanılmadım renktaş böyle güzel karşılıklı fikir alışverişleri her zaman bize fayda sağlayacak...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

dün bu maçır tekrarını yeniden izledim umut sen tam bir duvarsın ben hoca olsam seni ön libero da oynatırım sen süper lig de oynayamazsın
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)