Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bizim taraftarligimiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Iddda ediyorum sayimiz maçta 500'ü ; havaalaninda 30'u geçmeyecek..Sizde burdasiniz bende!

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Imkanlar insanin elini kolunu bagliyor bir yerde arkadasin bütün yazdiklarina imzami atiyorum..AAAAAh ah simdi istanbulda olmak varmis yoksa geceden o stadin önünde yatmazmiydim..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tabiki herkes maça gitmek istiyordur. Bir çok arkadasimiz kardesimiz sirf bilet fiyatlari yüzünden maça gidemedigi için kafasini taslara vuruyordur. Maç tarihi de öyle çok talihsiz ayin sonu milletin cebinde bes kurus para yok...

Benimde tahminim sayinin yeterli düzeyde olmayacagidir. BJK'liler maça nasil gitti saniyorsunuz. Yönetimleri biletleri alip taraftara dagitti. Hiç kimseden bedava bilet beklemiyoruz ancak yönetim enazindan biletleri kendisi alip Ts Club'lardan 30 milyon'a felan satabilirdi. Yönetimde taraftar gibi hisseden yöneticilere ihtiyaç var. Çünkü anlamiyorlar taraftarin halinden....

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sigara alcak yerde takimin a destek ver ondan sonra gereksiz yorum yapiyolar [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı
    Iddda ediyorum sayimiz maçta 500'ü ; havaalaninda 30'u geçmeyecek..Sizde burdasiniz bende!

REHA KARDES IDDIALI KONUSTU.KENDISI YARIN ALANDA OLACAK!! INSALLAH ÇEKTIGI RESIMLERIDE GÖNDERECEK BENDE YAPABILIRSEM KARSILAMA RESIMLERINI SITEYE UPLOAD EDICEM.INSALLAH REHA KARDESIM YALANCI ÇIKAR!!! BAKALIM GÖRELIM!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim yönetim hiç birsey yapmiyor size yemin ederim bejeke ymnetimi bütün biletleri aldi ve benim bu okuldaki arkadaslarim bu biletleri 60 ytl yerine bejeke yönetiminden 5 ytl sembolik bi parayla satin aldi ve adamlar 1 biletle 2 kisi girdiler stada biz de hiç bi organizasyon hiç bi girisim yok

yönetim taraftar bizi yanliz birakmasin diyor ee peki siz neden jimnastik yönetiminin yaptigi ni yapmiyosunuz

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serefsizler kendi sitelerinde forumda hamsi taraftari istemioruz diyolar ve biz bu sayiyla onlarin istegine yardimci oluyoruz imkanlari zorlayip bilet almaya çalisicam adamlar bizi terörist diye nitelendiriolar hadi arkadfaslar zorlayalim imkanlari ve onlarin istegini gerçeklestirmelerine izin vermeyelim 1608 tane bilet alalim

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetici ve moderatör arkadaslardan çok özür dileyerek bu konuyu hususi bir baslik açma geregi hissettim.

Semtimizde oturan Trabzonlu olan ama Fenerli bir arkadasim var.Maça gidip gitmiyecegimi, ve bizimkilerin maça ilgi göstermedigini ve su ana kadar yalnizca 25 bilet satildigini ögrenmis.Benimde hatiri sayilir dostlarimdan ögrendigim kadariyla sabah biletler çiktigindan beri satilan bilet adedi 45 olmus(saat 17.00) itibariyle...

Bilet fiyati hakkinda yorum yapan ve pahali oldugu için maça gelemeyen arkadaslara su anda evdeki 2,5 yasindaki ogluma kredi kartlari borcum yüzünden bazi ihtiyaçlarini alamadigimi ama bu maça ne olursa olsun gitmem gerektigini ve gidecegimi hatirlatirim.60 YTL belki bazilarimiz için büyük paradir ama bazen nerede ne için ne kadar para harcadigimizi unutuyor ve bu maçi TV'den seyretmeyi tercih ediyoruz.Yani istanbuldaki nüfusun% 5'i Trabzonlu 500.000 kisinin bir 60 YTL'si yok öylemi? Ve bize yalnizca bu topluluktan 1800 kisi lazim...

Bu fenerli serefsiz arkadasim "nasil olurda bu hayati maça sizinkiler ilgi göstermez dedi" Tabi bende bilet pahali demedim.Çünkü yukarda anlattiklarimdan sonra bu pek inandirici bir sebeb degil...Ben bazi arkadaslarin kadiköy'e gelmeye çekindiklerini söyledigimde bazi arkadaslar celallendi...Onlar Cumartesi günü TV basinda racon keserler artik?

*Trabzonda GS kafilesi karsilaniyor; içimizden bazilari "ne var ki bunda" diyor!

*Istanbulda yasayan 500.000 trabzonlu var ama havaalanina takimi karsilamaya 20 kisi geliyor ve bu kisiler hep ayni kisiler...

*Bilet fiyati bahane edilip, kadiköy'e gitmekten çekiniliyor; "ya rab ne günesler batiyor"

*Biz takimi cumartesi gecesi ugurlamayi bile düsünürken , kimse cebindan 60 YTL çikartmiyor?

*Ve bendeniz Trabzonun kurtulusu için senede 250 YTL harciyalim diyorum ve kendime gülüyorum?

*Bu maç kaybedilipte su yukarda saydiklarimdan birini dahi yapmayanlar bu takimi elestirirse ....Ista o zaman "Allah yaratti demem" yakalarsam!!!

Tekrar bu basligi açtigim için özür dilerim çünkü bence silkinip kendimize gelmeliyiz.........................[img]smileys/smiley11.gif[/img]

elestirme konusunda yerden göge kadar haklisin!!!!hiç bise yapmayan bile elesiriyo!!!![img]smileys/smiley32.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yani istanbuldaki nüfusun% 5'i Trabzonlu

Ben geçen sene IstanbuLa gittigimde radyoda IstanbuLun nüfusunun %28'i TrabzonLu demisLerdi.

Neyse konuya döneLim.

Arkadas çok güzeL tespitLer yapmis.Hadi Trazbzon'daki taraftarLarimizin maddi sorunLari var diyoruz.Koskoca Ist'deki taraftarLarimizinda mi maddi sorunLari var ?

ben izmitteyim arkadaslar gelemem ama trabzonumuzu yalniz birakmayalim bu karsiolamadan heryere cevap gidecek iyi düsünün beyler

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar ben istanbulda degilim ama ist bulda olsaydim kesinlikle takimi yalniz birakmazdim

Nereden
    Ankara

yahu arkadaslar biraz gayret hiç olmazsa takimi çoskulu bir biçimde karsilayin

LÜT

FEN

Nereden
    Ankara

ARKADASLAR BENCE HEPIMIZ dergimizi formamizi kombinemizi almaliyiz iste o zaman taraftariz demektir

Nereden
    Ankara

amam her ne olursa olsun bizim takimiiz orda asla yalniz kalmaz

bu mac ta o bizim bolum dolariciniz rahatolsun

Edited by: baris_aykan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı baris_aykan Nickli Üyeden Alıntı

bu mac ta o bizim bolum dolariciniz rahatolsun

Sende orda olacakmisin?

ARKADASLAR GREYWOLF ( REHA KARDES) HAKLI ÇIKTI ILK RAUNDDA INSALLAH MAÇTADA DEDIGI GIBI OLMAZ.20 TARAFTAR VARMIS HAVAALANINDA!! bjk BILE RIZE MAÇI IÇIN TRABZONDA O KADAR TARAFTAR TOPLUYOR HAVAALANINDA

aydingursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BU FENER ÇAKALLARINA DA BIZ PAHALI BILET SATIYORMUYUZ..

BU KÖPEKLER BIZDEN ALACAKLARI PARAYLA TRANSFER MI YAPACAKLAR..

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ARKADASLAR ISTANBUL EN COK KARADENIZDEN GOC ALIYO VE BU ADAMLARIN COGU TRABZONSPORLU.HIC BIRININMI PARASI YOK YAPMAYIN.OGRENCIDIR,DURUMU YOLKTUR,VS VS ANLARIM AMA 60MILYON VERIP TAKIMININ YANINDA OLACAK 1000TRABZONSPORLU CIKMAZSA ISTANBULDAN YAZIK DERIM VALLA YAZIK.NE COK SEY KAYBETMISIZ.

BU BUYUK TAKIMA BOYLESI TARAFTAR YAKISMAZ.

GS TARAFTARI TAKIMINI TRABZONDA KARSILADI DIYE ORTALIGI YIKIYODUK DUNE KADAR.FIRSAT VERILDI ISTE,HICBIR ENGELLEMEDE YOKTU.BAKIN KAC KISI VARMIS HAVA ALANINDA.[img]smileys/smiley11.gif[/img]

AKSAM SPOR HABERLERINDE IZLEYIP GURURLANIRSINIZ ARTIK[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DRmavi61 Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR ISTANBUL EN COK KARADENIZDEN GOC ALIYO VE BU ADAMLARIN COGU TRABZONSPORLU.HIC BIRININMI PARASI YOK YAPMAYIN.OGRENCIDIR,DURUMU YOLKTUR,VS VS ANLARIM AMA 60MILYON VERIP TAKIMININ YANINDA OLACAK 1000TRABZONSPORLU CIKMAZSA ISTANBULDAN YAZIK DERIM VALLA YAZIK.NE COK SEY KAYBETMISIZ.

BU BUYUK TAKIMA BOYLESI TARAFTAR YAKISMAZ.

GS TARAFTARI TAKIMINI TRABZONDA KARSILADI DIYE ORTALIGI YIKIYODUK DUNE KADAR.FIRSAT VERILDI ISTE,HICBIR ENGELLEMEDE YOKTU.BAKIN KAC KISI VARMIS HAVA ALANINDA.[img]smileys/smiley11.gif[/img]

AKSAM SPOR HABERLERINDE IZLEYIP GURURLANIRSINIZ ARTIK[img]smileys/smiley5.gif[/img]

HELAL SANA DOKTORUM [img]smileys/smiley2.gif[/img]ONDAN SONRA NEDEN BASARI ARARIZ BILMEM...ÜZÜLME BE DR BU MAÇI ALACAZ..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yuh be kardesim istanbuldaki onca dernek ne ise yarar 1500 kisi cikmiyomu belkide bu maci alsak sampiyon olacaz cok onemli bir mac adam cocugunun ihtiyaclarindan kismis para elbet iki gunde para bulunmaz ama onceden hesap edipte biriktirilemezmiydi ??? simdi bazi arkadaslar uzaktan atip tutmak kolay diyecekler ama durum bu

4 otobüs yola çikiyor

TaraftarlarFenerbahçe maçinda takimlarini yalniz birakmamak için bugün yola çikiyor. Trabzonspor taraftarlar Dernegi Istanbul'a 4 otobüs ile hareket edecek. Baskan Özgür Özal, "Takimimizin her zaman yanindayiz. Biz 350 kisilik bir grupla yola çikacagiz. Bu maçtan Galatasaray maçindaki gibi zaferle dönersek çok mutlu olacagiz" diye konustu.

totomac oyle diyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bildigim kadariyla dernek alti otobüsle geliyor maça.

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

burada beni insani acidan rahatsiz eden bir sey var;

taraftarin görevi elbette maca gidip takimina hem maddi hem manevi destek vermek ama Greywolf'un övünerek söyledigi 2,5 yasindaki oglumun ihtiyacini karsilayamazken, kredi karti borcumu ödeyemezken kac paraysa veririm bilet parasini desteklerim takimimi anlayisi artik fanatizme giriyor.

tamam trabzon sevgisini anlayabiliyorum, hepimiz cok seviyoruz ama futbol bir oyun bunu unutmayalim. maca gitmenin amaci da ilk basta keyif almak, güzel bir oyun, mücadele seyretmek. sen evladinin rizkini mac parasina yatirirken sonra icin nasil rahat olacak damactan nasil keyif alacaksin.

inan bana bilete verecegin parayla oglunun ihtiyaclarini karsilamak, onu sevindirip, bi gülüsünü görmekseni o maca gitmekten cok daha mutlu hissettirecek. hem bu mutlulugun garantisi de var ama öbür taraftan fb macindan üzülerek cikma ihtimali de var.

burdan da kimseye maddi sebeplerden ötürü maca gitmedi diye serzeniste bulunma hakkimiz yok ama gönül ister ki herkes her maca gidebilsin ama ülkemizin gercegini de unutmayalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı NoPain-NoGain Nickli Üyeden Alıntı

burada beni insani acidan rahatsiz eden bir sey var;

taraftarin görevi elbette maca gidip takimina hem maddi hem manevi destek vermek ama Greywolf'un övünerek söyledigi 2,5 yasindaki oglumun ihtiyacini karsilayamazken, kredi karti borcumu ödeyemezken kac paraysa veririm bilet parasini desteklerim takimimi anlayisi artik fanatizme giriyor.

tamam trabzon sevgisini anlayabiliyorum, hepimiz cok seviyoruz ama futbol bir oyun bunu unutmayalim. maca gitmenin amaci da ilk basta keyif almak, güzel bir oyun, mücadele seyretmek. sen evladinin rizkini mac parasina yatirirken sonra icin nasil rahat olacak damactan nasil keyif alacaksin.

inan bana bilete verecegin parayla oglunun ihtiyaclarini karsilamak, onu sevindirip, bi gülüsünü görmekseni o maca gitmekten cok daha mutlu hissettirecek. hem bu mutlulugun garantisi de var ama öbür taraftan fb macindan üzülerek cikma ihtimali de var.

burdan da kimseye maddi sebeplerden ötürü maca gitmedi diye serzeniste bulunma hakkimiz yok ama gönül ister ki herkes her maca gidebilsin ama ülkemizin gercegini de unutmayalim.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)