Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güvenlik Sube Müd. Sn. Necati Bey Bmn’de

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý SKY-GUARD Nickli Üyeden Alýntý

Gelecek sene Trabzon'a gelecek BIZANS takimlarinin taraftarlarini ya emniyet yada BMN organizasyonu olarak bizler VIDEO'ya alalim....."Birakin koltuk kirmayi" stadin duvarina tüküren bile olsa hakkinda TRABZON Valiligi tarafindan Istanbul'da 23 arkadasimiza yapilan muameleyi yapalim.......Hepsine verelim milyarlik cezalari......

Evet cok dogru tespiT[img]smileys/smiley2.gif[/img]

BMN Bursa'dan degerli Müdürümüze sitemizde adinizi duymaktan ve yazilarinizi okumaktan onur duyduk.Yazilarinizla taraftarida motive edeceginizen eminiz.

Hayili Görevler.

HOSGEGELDINIZ

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    37

hos geldiniz müdür bey

Sayin Müdürüm biz biraz gurbette oldugumuz için haberlerden uzak kaliyoruz meraketigimiz seyler var.

Özellikle büyüklerimiz soruyo: tel örgülerin kaldirilmasi projesi yolunda gidiyormu

ve emniyet olarak stad için her hangi planiniz varmi

ftunsal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    55

SAYIN MÜDÜRÜM ,DEGERLI HEMSEHRIM HOS GELDINIZ.

KASTAMONU YA GELDIGINIZDE TANISIRSAK SEVINIRIM.KREDI YURTLAR KURUMUNDA ISLETMECIGIM.SELAMLAR ,SAYGILAR.

Vefali arkadas kaze. Maraton tarafina gelemedim. Ancak tam karsinizdan maçi izledim. Her zamanki gibi oldugunuz yer üzerine düseni yapti. Tabi sizin olmaniz seviyeyi artirdi. Taraftar tezahürat yapar. Söylemeye gerek yok. Baska birsey dile getirmez. Demokratik tepkisinde her zaman haklidir.

Sky guard, öneriniz çok güzel. Bize delil olur. Misafir takim seyircisinin uygunsuz hareketlerini çekip emniyete ulastirirsaniz hiç merak etmeyin delil olarak kullanilacaktir.

Emir Bayrak, size katiliyorum. Bize yakisani yapalim. Hakliligimizi hiçbir sekilde ve yerde kaybetmemeye çalisalim.

tss torm, tesekkürler. Bursa"ya selamlar. 1995-2000 yillari arasinda Bursa"da çalistigimi belirtmek istiyorum. Tel örgülerin kaldirilmasi son derece güzel ve yerinde oldu. Bu konuda Trabzon ilinin Türkiye"ye örnek oldugunu bilirsiniz. Emniyet açisindan hiç bir sorun yok. Gayet güzel. Ancak yeni çikan yasa ile ilgili bazi uygulamalar sikinti çikarabilir. Sahaya inme kesinlikle düsünülmemeli. daha sonra o yasa maddelerinden konusmak istiyorum.

Firtina 61"e tesekkürler.

Ftünsal, insallah. Bende Kastamonu"dan BMN"ye yazdiginiz için sevindim. selamlar.

sayin müdürüm öncelikle hos geldiniz der görevinizde basarilar dilerim ben öncelikle sizden bir istirhamim olacak bu güvenlik görevlisi arkadaslarin sirtin da lütfen ''security'''yazmasin ne olur

böylece diger takimlara hem örnek olalim hemde güzel türçemizi koruyalim

jackal61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Hos geldiniz sayin müdürüm...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

necati bey merhaba, arada bir de olsa sizi burada görmek inanin bizleri çok mutlu ediyor.

müdürüm sahalarda uygulanacak, degisen yasalarla ilgili bizleri bilgilendirirseniz çok memnun oluruz. hiç birimiz kulübümüzün ceza almasini ve centilmenligimizin saptirilarak kulübümüzün elestirilere maruz kalmasini tabii ki istemez.

bizler üzerimize düsen görevlerimizibilmek isteriz.

kolay gelsin.

sayin müdürüm hosgeldiniz aramiza,seref verdiniz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)