Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyonaya giremememizin sorumlusu kim?

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes senol hocayi sorumlu tutuyo halen ve bu benim zoruma gidiyo

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ayni konuda bende konu açmistim.

benimde çok zoruma gidiyor. dünya 3. sü yapti ama kimseye yaranamadi. avrupa sampiyonasinin sorumlulugunu senol hocaya yiktilar. ben simdi yunanistan maçlarini merak ediyorum bakalim ters bir sonuç olursa ne olacak?

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hincal, kazim, ilker, erman, sansal....

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tek suclu TUGAY KERIMOGLU...

Türkiye 2-0 önde....

Letonya serbest vurusunu kullaniyor ve Tugay barasi bozuyor veanlamsiz bir sekilde Baraji bozup sola dogru atliyor..ve top Tugayin yanindan geciyor Gol oluyor...Tugay baraji bozmasaydi top ona carpacakti letonya Golü atamayacakti ve mac 2-0 biterdi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Belçika

sansimiz yoktu sacma sapan 1.gol isi berbat etti takim moralmen coktuki bu kessinlikle olmamasi lazimdi tabiki geriside geldi sonradan!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Senol Hoca Ingiltere maçinda Gökdenizi oynatmaliydi.orda hata yapti.letonya gbi bir takimla maç yapmak zorunda kalmamiz basli basina bir hata zaten.

Guests
    Ziyaretçi

Senol Günes.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Gunes

Takimin Hepsi

Rustu Recber

Omer Catkic

...

Ayrica sunu da belirtmek istiyorum.

Ilk macta kart sinirinda olan Rustu gereksiz yere yardimci hakeme itiraz edip sari kart gordu ve cezali duruma dustu

ts_fan
    Ziyaretçi

Senol Hoca bir panel için KTÜ'ye I.IB.F'ne geldiginde O'na sorum su oldu...neden Gökdeniz'i ingiltere ve letonya maçlarinda düsünmediniz???cevap okan ondan daha fazla uluslararasi tecrübeye sahipti...

iste bir milli takim hocasi portresi, ben panel esnasinda basin mensuplari orda oldugu için üzerine fazla gitmedim ama panel sonu yanina gittigimde bana bu tercihi kendisininde düsündügünü ama okan'i seçmek zorunda kaldigini söyledi...bunun üzerine Hoca'ya baskabisey diyemedim...bence Gökdeniz'in oynayamamasinin nedeni ist. medyasinin baskisindan baska bisey degildi...oynayipta basarisiz olsaydi tüm medya Senol Hoca hemserisini oynatti takimi yakti diyecekti...bunu bana Hoca söylemesede ima etti...

bunlara ek olarak ömer çatkiç, rüstü (ilk maç bosuna sari kart),orta sahanin kötü futbolu, defansimizda kronik hala gelen yan top zaaflari maalesef bizi yunanistan'in sampiyon oldugu turnavaya gitmeye nasip etmedi...

Guests
    Ziyaretçi

elenmenin tek nedeni ISTANBUL BASINI...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı

Senol Hoca bir panel için KTÜ'ye I.IB.F'ne geldiginde O'na sorum su oldu...neden Gökdeniz'i ingiltere ve letonya maçlarinda düsünmediniz???cevap okan ondan daha fazla uluslararasi tecrübeye sahipti...

iste bir milli takim hocasi portresi, ben panel esnasinda basin mensuplari orda oldugu için üzerine fazla gitmedim ama panel sonu yanina gittigimde bana bu tercihi kendisininde düsündügünü ama okan'i seçmek zorunda kaldigini söyledi...bunun üzerine Hoca'ya baskabisey diyemedim...bence Gökdeniz'in oynayamamasinin nedeni ist. medyasinin baskisindan baska bisey degildi...oynayipta basarisiz olsaydi tüm medya Senol Hoca hemserisini oynatti takimi yakti diyecekti...bunu bana Hoca söylemesede ima etti...

Aynen bu çok büyük sorunlardan biri bu.

Adami Trabzonlulugundan utandiracaklardi.

Senol Hoca Trabzonlulugumdan nefret ediyorum mu diyecekti.

Trabzonlu olup Trabzonsporlu oyuncu oynatmasi suçmudur

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senol hocanin çok az suçu var avantajli skoru yakalamistik bundan sonra olay futbolculara kaliyordu ama sogukkanli davranamadilar defansi ve orta sahayi suçlamak lazim

Elenmenin tek nedeni var o da [img]smileys/smiley7.gif[/img]defans.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Gökdeniz'i veya baska birini oynatip oynatmamasiyla bi ilgisi yok.Ne kadar çok gol atsak da en az o kadarini yiycektik.Neyse bu bize iyi bi ders oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

istanbul basini yüzünden gidemedik sampiyonaya... ersun yanal'a verilen destegin 1/3 ini verselerdi yunanistanin yerinde biz olcaktik... vatan haini bunlar...

Ben Letonya maçlarinda sorumlu olarak büyük oranda oyunculari görüyorum. Neden? Ben hayatimda bir daha o maçlardaki kadar isteksiz ve ruhsuz bir Milli Takim seyretmemistim. Allah bir daha yasatmaz insallah.

Guests
    Ziyaretçi

senol hocamiz suclu boyle kadroyla yenilirsin estonya mi neye karsi suclu sen olursun ziya dogan milli takim td si olamli ooo ziya hoca ooo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)