Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ilk maçiniz, ilk deplasmaniniz

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konu daha önce açildi mi bilmiyorum ama baska forumlarda açilip çok tutulan bir konudur, lütfen herkes ilk maçini ve ilk gittigi deplasmaniini yilini da hatirlayan varsa yazsin benim ilk maçim adanadermirspora karsiydi 4-1 kazanmistik, 90 öncesi bir yildi ama tam olarak yilihatirlayamayacagimilk deplasmanim ise fenerbahçe maçiydi samet hoca zamaninda 3-2 kaybetmistik...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1993 tü her halde ankaradaki gençlerbirligi maçina gitmistim 2-0 yenmistik.Trabzonda pek fazla maça gidemedim ilk ankara disinda gittigim maçta yozgatspor maçiydi briegel zamanindaki 3-2 yenmistik

Ilk gittigim maçin senesini hatirlamiyorum ama Ankaragücü maçiydi sanirsam. Ilk deplasmanim geçen seneki Konyaspor maçiydi 1-1 berabere kalmistik maalesef. Ama BMN-Ankara ile tanismama vesile olmustu bu organizasyon. Edited by: pacos_bill

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk maçim 95/96'daki 7-1'lik Eskisehir maçi

Ilk deplasmanim ise senesi hatiralmiyorum ama Inönüdeki Istanbulspor maçiydi sanirsam Apdullah'in topu denize attigi maç

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya...ölüyorum ya,açtirmayin simdi agzimi...kaç sayfa yazarim bilmiyorum...=))

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

Ilk maçim 95/96'daki 7-1'lik Eskisehir maçi

Ilk deplasmanim ise senesi hatiralmiyorum ama Inönüdeki Istanbulspor maçiydi sanirsam Apdullah'in topu denize attigi maç

osman ayni yildi galiba.yani o ist maçida 96'daydi, o maçta bende vardim.200 kisi haricindeki inönüdekiherkes bordomaviliydi,2-3 gün sonra da almanyada shalke maçimiz vardi.

benim ilk gittigim maç orduspo maçiydi (2-0)

ilk gittigim deplasman ise rize deplasmani.(1-1) rizenin sahasi yeni çimlendirilmis, yeni tabela takilmisti... maç sonunda disardan taslar yagmaya baslayinca bizde sahanin içine inmistik, sahaniniçi santiye gibiydi her tarafta kazma kürek ve bolca tas vardi.eline kazma kürek geçirenler çimleri esmeye, taslari alanlariseyeni elektronik tabelayla ilgilenmeye baslamisti...

ortalik sakinlesipstaddançikartilirken, rizenin sahasi eskisi gibi toprak saha halini almisti... tabelada ise (trabzon-89) (rize-00) yaziyordu...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk gittigim maç avni akerdeki olayli Bjk maçiydi meshur hakem erman toroglu yönetmisti ve ben o zaman islik sesinden bayagi bir ürkmüstüm.

ilk Deplasmanim ise bu sene ankaradaki G.Birligi maçina gittim.

Guests
    Ziyaretçi

ILK MAÇ ILK DEPLASMANDI. FENERBAHÇE ILE

sanirim ilk okul 1. siniftaydimEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ilk gittigim maç, 1775-1976 sezonunun son maçiydi, yani ilk sampiyonlugumuzu kutladigimiz ve Besiktas ile oynayip 1-1 berabere kaldigimiz maç. Henüz 9 yasindaydim ve babamla birlikte gitmistim. O gün tarihe taniklik ettigimin ise çok sonralari farkina varacaktim.fficeffice" />

Ilk deplasman maçi ise, son sampiyon oldugumuz sezon Ali Sami Yen?de G.Saray ile oynadigimiz 2-2 biten maçti. Tuncay?in golleri ile 2-0 öne geçmis ama sonra galibiyeti koruyamamistik.

ilk gittigim maç boluspor maçiydi o zaman son gittigim maç ise izmirdeki altay maçi 4-2 kazanmistik o maçtan sonra altay küme düsmüstü.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avni Aker'de ilk Macim cok kücüktüm 7Yasinda falanama hatirliyorum Trabzonspor-Bakirköyspor. Ilk Deplasman Macim 2 sene önce Genclerbirligi-Trabzonspor.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayatimda ilk gittigim maç fenerbahçe maçiydi. çocuklugumuz maltepede geçtigi için arkadaslarla bir kaç kez girgirina fb maçlarina giderdik. stad kapilarida büyüklere abi bizide içeri sokun derdik. öyle girerdik maçlara.. fener maçlarina çok gittigim için taraftar profillerini çok iyi bilirim.

Ilk gittigim Trabzonspor maçiysa feneri kadiköyde 3-1 yendigimiz maçti. Kale arkasinda hayatimin en mutlu günlerinden biri yasamistim.

Ilk gittigim deplasman maçiysa Istanbul'u deplasman saymazsak (ki zaten hayatimiz deplasmanda geçiyor[img]smileys/smiley17.gif[/img]) Bursa'da oynadigimiz maçti.

Trabzon'da ilk gittigim Trabzonspor maçiysa çok uzak degil 3 sene önceki Antep maçi...

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hiç maça gitmedim

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Amasya

ilk gitdigim mac burda frankfurt-schalke ye karsi cok sevindim hamiyi görecem diye foot valanm cekerim diye adam sansa bak o hafta sakatlandi ben böyle sansin

Sene 95 ilk maçim istanbulspor kupa maçi yer inönü stadihiç unutmam skor 4-1 mükemmel bir seyirci mükemmel bir atmosfer.

hatirlamiyorum ilk gittigim maçi... çok küçüktüm heralde... babam beni küçükken maçlara götürürdü...TS sevgisini bana o yaslarimdaasiladi... hala da her maçi babamla izlerim... Insallah uzun seneler daha böyle devam eder... Edited by: yattara11

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ist'ye Gs maçina gitmistim.Hakem sayesinde 3-1 yeniLmistik.Kendi sahamizda iLk gittigim maç ise 2 sene önce Fb iLe 0-0 berabere kaLdigimiz maçti.

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk maçim cimbomla avni akerde oynanan bir öaçti tam hatirliyamiyorum skoru ama yenilmistik...ilk deplasman bursa deplasmani 3 sene önce..allahsiz kitapsizlari yenmistik 2-1!!!!bagiriyolardi trabzon kümeye diye!!!!gördüler analarinin ......

yaben buraya cevap yazmistim ne oldu benimmesaja?

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley4.gif[/img]ilk maçim a.gücü maçi net hatirlayamiyorum ama hami'nin penaltisi fileleri delip sekerek arkadan mi çikmisti öyle bise hatirliyorum

ankara'yi deplasman saymazsam bu sene bjk maçina gittim gerçi bi kere daha gelmistim bjk maçina ama onu da hatirlamiyorum net olarak a.gücü maçina göre bile küçüktüm

Nereden
    Bursa

abi yiLini hatirLamiyorum ama Bursa Maci Baska MacLarada gidemedim Tek bursa [img]smileys/smiley19.gif[/img]MaclariEdited by: GiresunLuTs

Ilk maç: Ya 88 yada 89, o civarlar. gay-se maçi sonuç 3 - 2, taktik. Hayal meyal hatirliyorum. Elimde stadimizin önünden satin aldigimiz "En büyük TRABZONSPOR" yazan bir bayrak. Vay be...

Ilk deplasman: Yilini hatirlamiyorum (98 veya 99) Antalyaspor maçi, skor yanilmiyorsam 2 - 0 taktik. Sezonun ilk maçlarindan biriydi. Havalarin güzel olmasi dolayisiyla Antalya deplasmani ilgi çekici. 10 otobüse yakin taraftar gelmisti. Muhabbet o biçim.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ilk maçim yilini hatirlamiyorum ama yendigimiz kocaeli maçiydi. Ilk deplasmanim Olimpiyat....

Nereden
    Almanya

ilk gittigim mac istanbuldaki gs-ts maciydi malesef ozaman haginin golüyle 1-0 yenilmistik ama 90 dakika hayatimin en mutlu dakikalariydi

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

benim ilk ve son gittigim mac almayada gecen seneydi. trabzonspor - werder bremen hazirlik maciydi. mardinli abi , ben, murat abi, fanatik61 falan 5-6 kisiydik[img]smileys/smiley32.gif[/img]. insallah ileride daha cok gidebilirim maclara.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)