Sayfa 101 Toplam 111 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2764 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Ali Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok güzelk özelemis bu arkadasimiz cok basit bi denklem böyle rezil bi tartar ordusylan samiyonluk hayal ne anlatirsaniz anlatin.
    Bakin BJK ya adamlar 90 dk susmiyor bizim en iyi yaptigim sey kendi oyuncularimizi yuhalamak bi o zaman birlikde sesimiz cikiyor.
    Beşiktaş top oynuyor arkadışım top top top anladın mı. O çok övdüğün beşiktaş taraftarı 7 sene önce takımı topluca türbüne çağırıp hepiniz o...... çocuğu .....z diye kendi takımına ana avrat sövdü sen bunları hiçmi hatırlamıyosun veya hatırlamak mı istemiyosun sahada bir takım mı var ben göremiyorum hani koltuk altımızı kabartan bir takımımız varda bir tek siz görüyorusnuz bu takımın bu kadar süper olduğunu oraya giden 30 bin insan salak cahil kültürsüz bir tek siz anlıyosunuz futboldan ya bırakın bu işleri gerçeklerden kaça kaça sizin zihniyetiniz 25 senesini yedi takımın.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yazık vallahi yazık diyecek bişey bulamıyorum bu sene de şampiyonluk elden gidiyor ya, benım seneye ondan sonraki seneye fılan umudum kalmadı herşey buraya kadarmış demek
    Ersun hoca sana da bii sorum olacak her zamn ben en iyisini blirimden ne zaman vazgeçeceksin

Selçuk Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izleyemedim dinledim biraz yattara fena değil gibiydi? Doğru mu iyi mi oynadı yattara?
    Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiçbiri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiçbir hayale sığmaz. İşte hayatın adaleti.

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun hocaya saygımız buyuk. Lutfen unutulmaması gereken seyleri hatırlayalım.
    Rakip dusme potasında ve canını disine takarak oynadı.
    Seneye sampiyon olmak hedef. Bu seneyi sadece hazırlık macları olarak görmeliyiz.
    Uno Gomez bile kulubede olsa bence istikrarlı bi takımı bozma riskine degmez, hoca dogru zamanı elbette bizden iyi bilir.
    Nasıl olsa bu seneden gecti yaklasımı dogru olmaz, kalan maclarda da Ersun hoca kadro iskeletini bence bozmamalı.

Seyirciye de bir cift lafım olacak, her hatayı ıslıklarsanız futbolcu da panik yapar,
    İstediği hareketleri yapamaz, bu durumda hoca mı suclu olur.
    Kalede bir haftadır oynamayacagım diye aglayan Slyva yi oynatması bile;
    Teknik direktörümüzün bu maçı ne kadar ciddiye aldığını futbolculara göstermesi açısından çok önemli.
    İkinci olarak, Tolgayı kadro dışı bırakması da önemli bir mesajdı. Futboldan anlamayan arkadaslar bu düsüncelerime
    Ragbet etmeyektir, ama istikrar ve uzun vadeli basarı icin sonuna kadar ERSUN YANAL' la devam edilmelidir.

Garibane nacizane düsüncelerim bunlar. Ersuncuya adımızın çıkması önemli degil.
    İstikrar ve uzun vadeli basarı için sabır gerekir.
    Taraftarımız ne yazıkki bu sabrı gösteremiyor ve takımı olumsuz etkiliyor.
    !

Anlayana....

Nereden
    İstanbul

Alıntı A.T.R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok mu sorumu cevaplayacak kimse??

Eğer Ersun Yanal'ın elinde yine yedekleri de dahil olmak üzere bu kadro olsaydı ama takım mesela Bursaspor olsaydı, şimdiye kadar çoktan Göksu, Barış, Papy'yi takımında kullanır mıydı kullanmaz mıydı?
    Demek ki şampiyonluğa oynayan bir takımın başında olduğunun bilincinde ki böyle maceralara girmiyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

arkadaşlar dikkat edin bu takım kafa topu alamıyor!

orta saha denilen bölge,taksim meydanı gibi rakibe özgürlük şansı tanınıyor kapkaççı cocuklar gibi topu alan rakip oyuncu iki pasta pozisyona giriyor!

ya bizimkiler?

izliyoruz,trübündeki seyirciye haftalardır cekirdekçi diyoruz lakin kendi oyuncularımızda olmayan heyecan trübündeki taraftarlarımızda mevcut değilmi?

serkan cale ve yattara oynayacak nefesini harcayacak selcuk gökhan ve umut yaylada gezer gibi ne rakibi rahatsız edecek nede topa koşacak dermandan uzaklaşmış kendi hallerinde sahada koyun gibi dolanıyorlar.

bu takım son 10 haftadır şut cekemiyor arkadaşlar.

dikkat edin şut cekemiyoruz!

25.dakikada oyunun sıkıştığı belli,sol kanat yalvarıyor buraya birini koyun!

tövbe estağfurullah esun hocada peygamber sabrımı var veya neyi sabrederek izliyor?

bariz görülüyorki hüseyinin olmadığı orta alan direncsiz kafa topu alamıyor cok değer verdiğimiz ersun hoca sadece izliyor.

selcuk daha 30.dakikada caktırmadan yalvarırcasına beni değiştirin söylemek istiyor.şut cekmeyi unuttum lın şu ceyhunu fatih sultan mehmetin bizans kalelerini dövdüğü gibi şutlarıyla dövsün behramın bulunduğu kaleyi!

araya kaçaçak adamın yok tayfun etkisiliğinde üzerinde varlığıyla yokluğu belli değil alanzonhoya yer ac diyor gidişat ama ersun hoca neyin hesabını yapıyor.

belediyeli zeki korkmaz mahallemin çocuğu.gecen yaza kadar halı sahada yerlerde süründürdüğüm çocuk colmana gecit vermiyor inanamıyorum ben başka zeki bilmiyor tanımıyorum ama colmanı sahadan silebiliyorsa demek ben colmana top göstermem öyle ya!

selcuğun tüm uzun topları yattaranın 35-40 metre önüne düşüyor ama hala oyunda kalabiliyor buna zaten inanmıyorumda ersun hoca hangi bakış acısıyla olayı irdilgeliyor onu merak ediyorum?

gökhanla umuta hiçbirşey söyleyemiyorum al birini vur ötekine derler misali önümüzdeki sene hedef ciddi anlamda şampiyonluksa bunlar geldiği kulube gönderilmelidirler.

istikrardan taviz vermeyen egemen cale serkan ve artık arkadaşlarına bıktırdınız beni diyen yattaraya teşekkürler edelim.

istifa naraları yükseliyor ersun hocam.arkanda durduk durmayada devam edeceğiz ama trabzon insanı pek sabırsızlaşmaya başladı!

maç sonrası yaptığın yorumlar artık inandırıcılığını kaybetti coluk cocuk gülüyor haline.

gencler forma bekliyor barış göksu ceyhun giray bir daha bir araya getirilemez.

at şu selcuğu beyninden yoksa taraftar atacak seni şehrinden.

inadına bordo inadına mavi diyoruz küstürmesin bizi kimse kutsal formanın aşığıyız sizi çok seviyoruz 11 şanlı formalarımız!

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart Breh Breh Breh

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek ki şampiyonluğa oynayan bir takımın başında olduğunun bilincinde ki böyle maceralara girmiyor.
    Yaptığınız yorumdan cevabınızın " EVET TABİİ Kİ OYNATIRDI" olduğu anlaşılmış olduğundan yaptığınız yorumun herhangi bir hükümü kalmamıştır. Teşekkürler.
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

madem oynamıyorlar çıkar umut u gökhan ı koy göksu yu barış ı oynasın görelim. yeter artık . bu takım ne zaman düzelecek. haftaya hacettepe maçı var korkuyorum. nerde bu ruh nerde.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyonluk süreci sona ermiştir.
    VERENA (KIRANKAŞ)

Sümeyye Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçtan önce kolbastıdan zirve hesabından söz ederken şimdi neleri konuşuyoruz..çok kızgınım ama kime neye yine bilmiyorum...kızgınlıkla herhangi bi yanlış yorumum olmasın o yüzden geçene kadar dolanmıyım fazla...bir hafta daha haram nefret ediyorum ahh be ah..
    Mustafa abimiz huzur içinde yatıyordur. Bu işi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu işi aklayanlar bu işte sessiz kalanlar acaba onların yatacak yeri var mıdır?
    Trabzonspor 'eski' kaptanı

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

evet bitti artık bu takım şampiyon olamaz. biz inandık destek verdik. ama yok olmadı. bu yılda olmadı

LoVeRbOy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İNANCIM kaLmadı ! umut ve Gökhanın yerine Forvet yok altarnatifimiz yok! Körü Körüne Gitti ŞAMPİYONLUK

Nereden
    İstanbul

Alıntı A.T.R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığınız yorumdan cevabınızın " EVET TABİİ Kİ OYNATIRDI" olduğu anlaşılmış olduğundan yaptığınız yorumun herhangi bir hükümü kalmamıştır. Teşekkürler.
    Doğru anladığınıza sevindim. Olay futbolcularda değil takımın büyüklüğünde.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cagdas61topal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye sampiyonluk ben artık gülüyorum sampiyon ve trabzon kelimelerini aynı cümle içinde kullananlara
    Ne oldu birader erken pes etmişsin 2 3 hafta öncesine kadar burdaki bir sürü insana laf söylüyordun , savunsana gökhanla umutu şimdide ...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

70 TRİLYONLUK FİLMİN SONU İFLAS
    05 Nisan 2009 Pazar, 17:36
    İlk yarıdaki Trabzon takımı soyunma odasında külliyen istifasını verse ve futbol hayatlarını noktalasa, doğrusu Colman'dan başkasına üzülemez ama Türk ve Trabzon futbolu adına büyük sevinç duyardım. Nedense bu takımı izlerken kırmızı adidas formalı Şener Şen'li "Hababam Sınıfı" atletizm takımı ve İnek Şaban gelmeye başladı aklıma. Şener Şen kenarda, Şabanlar sahada...İlk yarıdaki Trabzon takımını futbol başlığı altında yazmak, futbola ve Trabzon tarihine saygısızlık olur, mizah yeteneğimiz de sınırlı, bu durumda acı acı tebessümden fazlası gelmiyor elden. Recep İvedik'in bütçesi ne bilmiyorum ama, Trabzon'un ki 70 trilyon, artık hangisine daha çok gülerseniz, o da size kalmış..

İkinci yarıdaki Trabzon takımının da ilk yarıdakinden farkı yoktu. Oyun 0-0 iken sahaya 300 maçta tek gol tek asist istatistiğiyle oynayan bir oyuncu alıyorsanız, 1 puana razısınız demektir. Bu durumda teknik heyeti kutlamak lazım..

Evet forvet oyuncuların komik ve yetersiz, evet orta sahan üretken değil, evet defansın habire şişiriyor, hepsine evet de sayın Yanal; siz orada necisiniz? Tavır koyamıyorsanız bertaraf olur ve silinirsiniz. Bu şehir sizden mucize yaratmanızı değil, futbolun yalın gerçeklerine sadık kalmanızı bekliyor. Mevcut 11’inin berbat ötesi performanslarına rağmen hala daha tek bir genç oyuncuyu bile sahaya süremediyseniz, lütfen gereğini yapınız..

İBB hak ettiği 1 puanı aldı ve bunu yaparken oyunu hiç çirkinleştirmedi. Abdullah Avcı’yı içtenlikle kutlarım.

Kaçıranlar için tekrar edelim: 70 Trilyonluk komedi dizimiz daha 8 hafta vizyonda. Bu haftayı kaçırdık diye sakın ola üzülmeyin…
    SEDAT TUNALI'dan harika bir yazı bu iş bu kadr güzel özetlenebilir
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaşlar Sadri Şener ne dedi
    bu sene avrupa kupalarına gidersek başarıdır

inşallah olur

bu takımdan umut gökhan hüseyin tayfun gitmeli ve yerlerine kaliteli adamlar alınmalı

Meydan 08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Habu kaçan goller yabana mi atılacak söylesene TRABZONum sonumuz ne olacak

mhayri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan:
    "Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ama bizim yaptıklarımıza rağmen takım istekli ve arzulu oynamıyor" dedi.

Bence bütün sorun burda neden neden neden...
    Ben bu işte kasıt var diyorum, hatta satış var diyorum ...
    Kim olduğunu bilmem ama haftalardır süren bu durumun çözümü bu sezon mümkün değil artık...
    Başkan aziz yıldırım olsaydı çözüm vardı ama artık onun da kendine faydası kalmadı...
    "Benim geçmiş zaman içinde yan gelip yattığıma bakma
    Ben geleceğin kara gözlü zalimlerindenim"

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonunun hüzünlü oldugunu bile bile inandık ama kötü talihimizi bozamadık üzgünüz , kırgınız ama yine olmadı yine basaramadık son 6 haftada inanılmaz puanlar kaybettik hersey tersine döndü , şimdi bitirebilecegimiz en üstte bitirmeye calısalım ligi .

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı seyyah61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke'nin abisi ile birebir tanismis ve görüsmüs birisi olarak, eminim ki sizden daha cok Trabzonsporludur.
    Göz göre göre yalan konusmayin bari.
    benim Trabzonsporluluğumu tartışmak senin haddine düşmez. adamın raportajını seyrettim TRABZONA DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM dedi, niye YALAN söyleyeyim gördüğümü paylaştım banane f. tekke den gelmez ise cebime para mı girecek ne kadar anlayış düzeyi düşük insan var ise yazımı görüp böyle abuk sabuk yazılar yazıyor.abisi konusunda benimde ortak tanıdıklarım var bildiğimiz var ki söylüyoruz. ayrıca tutabilir bu anormal değil etrafta hemşerim olupta gs li fenerli tipler de var. bu adamdan medet umulması topu topu 2 sene oynamasına rağmen efsaneleştirilmesini hazmedemeyişimden ve bu adamın gelme konusundaki gönülsüzlüğünü duyduğumdan bu yazıyı yazdım. beğenin diye yada sizi hayal kırıklığına uğratacak diye, ondan bundan eleştiri gelir diye yazmaktan çekincek de değilim. resmen sıktı bu konu, F. tekke gelsin şampiyon yapsın artık tek umudunuz o sizin için!
    Trabzonsporlu olmak gurur veriyor

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanzinho'u 70 dk kenarda oturtmak;Umut ile Gökhan'a 90+dk sabretmek macera değil mi?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Meydan 08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sitede geçen sezon bu hafta açmışlar))

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu birader erken pes etmişsin 2 3 hafta öncesine kadar burdaki bir sürü insana laf söylüyordun , savunsana gökhanla umutu şimdide ...
    gökhan , umut ben onları savunmaktan da yoruldum

kurtcebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neyseki Sadri başkan var bir tek ona güveniyorum,
    10 12 yıldır birini yapıyoruz biri bozuluyor. Tam bir takım olamadık malesef. Şimdiki takıma bakınca seneye başarılı olabileceğimizi düşünüyorum. Sağ bek, oyun kurucu, forvet ve ön libero. Abdurrahman, tabata, fatih tekke, tjikuzu=7-8 milyon euro.
    Sadri başkana güveniyorum, seyircide en azından Sadri başkanın hatrına biraz kendini frenlesin,
    çok deil bu haftalarda trabzon kümeye bağırıyordu millet,
    Eğilmedik, Kırıldık defalarca....

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ugurozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun hocaya saygımız buyuk. Lutfen unutulmaması gereken seyleri hatırlayalım.
    Rakip dusme potasında ve canını disine takarak oynadı.
    Seneye sampiyon olmak hedef. Bu seneyi sadece hazırlık macları olarak görmeliyiz.
    Uno Gomez bile kulubede olsa bence istikrarlı bi takımı bozma riskine degmez, hoca dogru zamanı elbette bizden iyi bilir.
    Nasıl olsa bu seneden gecti yaklasımı dogru olmaz, kalan maclarda da Ersun hoca kadro iskeletini bence bozmamalı.

Seyirciye de bir cift lafım olacak, her hatayı ıslıklarsanız futbolcu da panik yapar,
    İstediği hareketleri yapamaz, bu durumda hoca mı suclu olur.
    Kalede bir haftadır oynamayacagım diye aglayan Slyva yi oynatması bile;
    Teknik direktörümüzün bu maçı ne kadar ciddiye aldığını futbolculara göstermesi açısından çok önemli.
    İkinci olarak, Tolgayı kadro dışı bırakması da önemli bir mesajdı. Futboldan anlamayan arkadaslar bu düsüncelerime
    Ragbet etmeyektir, ama istikrar ve uzun vadeli basarı icin sonuna kadar ERSUN YANAL' la devam edilmelidir.

Garibane nacizane düsüncelerim bunlar. Ersuncuya adımızın çıkması önemli degil.
    İstikrar ve uzun vadeli basarı için sabır gerekir.
    Taraftarımız ne yazıkki bu sabrı gösteremiyor ve takımı olumsuz etkiliyor.
    !

Anlayana....
    Ben buna katılmıyorum.. Ayrıca belirttiğin gibi de senin görüşlerine katılmayan arkadaşları "futboldan anlamayan" grubuna sokman da hiç doğru bir davranış değil. O zaman siz anlatın biz dinleyelim niye tartışıyoruz ki burda?
    Tabiki istikrar çok önemli bir hadise. Ama bu istikrar inat a dönüşürse o zaman tehlikeli. Medya hep ne diyordu? Ersun Yanalın takımı 20. haftadan sonra düşüşe geçer.. Biz de onlara sinirleniyorduk ne diyoduk.Ersun Hocanın o zaman çalıştırdığı takımlarda kadro zaafiyeti vardı.Her maça aynı 11 le çıkıldığı için futbolcular sene sonunu kaldıramıyor diyorduk.Bizim kadromuz alternatifli.. Elimizde Giray,Barış,Isaac,Ceyhun,Alanzinho,Tayfun,Göksu gibi yedekler var diyorduk. Şimdi sorarım bizim gençlerden, manisadan ne farkımız kaldı? 26 hafta geride kaldı neredeyse aynı 11 le oynadık. Futbolcular yoruldu.Hiç kimse Song u suçlamasın. Biz onun nasıl futbolcu olduğunu ilk 20 hafta gördük. Bu oyuncuları takımdan kesmeyerek büyük düşüş yaşamalarına neden oldu.. Ya diğerlerine ne demeli? yedeklere.. 1- Takıma küstüler,ersun hocaya küstüler artık 2- 26 hafta maç oynamamış, form tutturamamış bir oyuncu bu saatten sonra oynasa ne kadar yarar sağlayabilir takıma?
    İstikrar da bir yere kadar.O zaman sene başında 15 kişilik süper kadro kuralım. Şampiyonluk hayalleri kuralım.Var mı böyle birşey? Hiç burun kıvırmayın.. Ersun hocanın da yaptığı bu işte takıma.. Üstelik 15 kişilik kadro da süper değil Eğer ersun hocanın istikrar anlayışı buysa ben Anti-İstikrar cıyım Hocam!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.