Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eksikler çok fazla,Nahos günler kader...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eyer bu takima taraftar sahip cikarsa inanin bu takimla bile sampiyon oluruz

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı
    TARAFTARA MESAJ
    A.Gücü maçinda tribünleri gelen takima sahiplenen taraftara desteginden ötürü tesekkür eden Senol Günes, tribünlerde yer yer bosluk olmasi ile ilgili de, "Bu takim Trabzonsporlular'in. Eger hayal kirikligi yaratan sonuçlar varsa bundan herkes sorumludur. Taraftar sahada iyi takim görmek istiyorsa, bunun için üzerine düseni yapmali. Bu takim hepimizin. Bunu birlikte daha yukarilara tasiyabiliriz" diye konustu.

Taraftar destei olmadan sampiyonluk hayal. Bu sadece tribünleri doldurmaklada olmaz. Her türlü takimina sahip çikmakla, her kosulda onu desteklemekle olur. Biz ise çogu zaman Trabzonspor'la diil kisilerle uurasip takimimiza zarar veriyoruz. Her zamankihayalim Ingiltere'de ki taraftar profili. Her sartta adamlar takimina destek oluyor, sahip çikiyor.

Haklisiniz ama taraftarin içinde bulundugu üsengeçlik ve duyarsizliktan uyanmasi için yönetime is düsüyor.Yoksa iç sahada puan kaybetmeye ve deplasman takimi görüntüsü vermeye mahkum oluruz.Almanyada Dortmund kötü günler yasamasina ragmen stadlari her maçta doluyor..Çünkü adamlar artik bazi seylerin bilincinde artik..

Bizde bu bilinç yok.Bosuna demiyorum ya eksigimiz çok fazla ..Edited by: TheRapZoNe

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonlu_ Nickli Üyeden Alıntı

bu takimin neyi var kardes yanlis anlama yani sordum haaa

büyük maçlarda biraz sahada yürüyorlar bazi maçlarda rakibi küçük görmek gibi gereksizlige kapiliyorlar bazende kazanmak için oynamiyorlar ama takim iyi oyunculardan kurulu

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı trabzonlu_ Nickli Üyeden Alıntı

bu takimin neyi var kardes yanlis anlama yani sordum haaa

yok ya ben söyle demek istemistim bu takima takviye yapmadan bile sampiyon oluruz yoksa bizim kadromuz cok iyii

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)