Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim uyanik ol, hakkimizi ara!

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Erdinc ve Gökdenize itirazlar yüzünden gördükleri Kirmizi Kartlardan sonra ikiser mac caza aldilar...

Bugünde Ümit Özatta direk Kirmizi kart gördü bakalim kac mac alacak...

Luciano ise ikinci saridan sonra kirmizi gördü ama Macin hakemine ve yan hakeme nasil itiraz ettiginide millet gördü Hakemin resmen üstüne yürüdü ve zor durumda birakti...

2 MAC CEZA ISTIYORUZ...Edited by: Emorfo

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 maç bile az yav adam sanki kafa atacak bunu görmezden gelmek olmaz yav var ya artik birseyler yapmaliyiz. bizimkiler gerçekten uyumamali ve birseyler yapacaktir öncelikle gökdeniz in 2 maçlik cezasi hakkinda birseyleryapmali ve su luçi ye 2 maç kesin ceza verilmeli...

BENDARLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ABICIM GIRAY HOCA TRABZONLU..ADAMLARIN YAPTIGI SEREFSIZLIGE BAK NERDEYSE DÖVÜCEKLER ADAMI...SAHIPSIZ BUYLDULARYA....

O DAUM YOKMU UYUS OLUUYORUM HERIFE PIS TAM BIR TÜRK SÖMÜRÜCÜSÜ

TARABZONUM GFENERI KADIKÖYDE EZE EZE YENSSIN BASKA BIR SEY ISTEMIYORUM...

Nereden
    İstanbul

yok öle deme hem ezecez hemde sampiyon olacaz sampiyonlugu unutma..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 mac alirlar, ardindan ezikler itiraz ederler...

tahkim kurulu 13 saat toplanti yapar ve büyük merhametlerinden dolayi cezayi 1 maca indirir...

[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 maç alirlarsa tahkimden önce baskabakan bizzat devreye girer. Haksiz bir ceza agir tahrik altinda atilmislardir.Uydurur yani birsey. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim naapsin itiraz edioruz adamlar sallamiyo am febe takimi itiraz ettimi günlerce toplanti yapiolar ve ceza inio!

ayrica fbe ninsahasinda sürekli bagirip zirlayanbi dallama warya adam maç sirasinda bile bagirip durdu bu kesinlikle ceza gerektirir karsi tarafin konsantrasyonu bozdu söyle özetliyelim

taraftarintaskinliklari+küfürlü tezahürat+maç içinde motivasyon bozucu haydi türüanonslar=saha kapatma cezasi

bence komik olmayin azize ve adalet ikisi birbiri ile celisen kavramlar. Fb yine en az cezayla kurtulur, medyada giray hocanin uzerine gider.Federasyon bizim klubun lafini dinleseydi bjk saha kapatma cezasini bizim macta cekerdi. Yani bosuna dil dokmeyin

Lan dedi, küfür ettim

Evren ALANLI

Ümit Özat, kirmizi kart gördügü pozisyonu anlatirken, ?Giray Bulak bana ?Lan? deyince küfür ettim. O, kim oluyor ki bana böyle hitap ediyor? dedi.

F.BAHÇE-Denizli maçina damga vuran olaylardan biri de Ümit Özat ile Giray Bulak?in tartismasi oldu. 16. dakikada Luciano?nun Ersen Martin?e sert girmesi sonucu Bulak, saha kenarina gelip hakeme, ?Niye kart göstermiyorsun?? diye bagirinca, ortalik karisti. Disardan oyuna müdahale edilmesine sinirlenen Ümit, saha kenarina gelip Bulak?la tartisti. Denizlispor?un teknik direktörüne küfür eden Ümit, hakem Selçuk Dereli tarafindan kirmizi kartla oyundan ihraç edildi.

Ümit, maç sonrasi yaptigi açiklamada Giray Bulak?a öfke saçarken, küfür ettigini dogruladi. Tecrübeli futbolcu, ?Açik açik söylüyorum; Giray Bulak?i hiç sevmiyorum. Kendisine selam vermiyorum. Ben adamin iyisine selam veririm. Hakeme, ?Giray Bulak her olayda kulübeden disari çikiyor. Oyunu galeyana getiriyor? dedim. Bu sirada Giray Bulak bana ?Sana ne lan? dedi. Bu zamana kadar bana babam bile lan demedi. Giray Bulak kim oluyor. Lan dedikten sonra ona küfür ettim, ?Adam misin? dedim. Adamliktan, Fair Play?den bahseden kisinin, milli takim antrenörüne tesvik suçlamalarinin yapildigi zamanda destek verici sözler söylemesi gerekirdi. Nasil biri oldugu bu sekilde ortaya çikiyor? diye konustu
    bu umit ozatin aciklamasi, bir kelimesine bile inanmiyorum, her lan diyene bunlar ana avrat sovuyor mu? Ha giray hoca bu azize kopegine lan dediyse cok kibar davranmis, ben olsaydim.....ahah

Kesinlikle 2 maçin altinda veremezler.

Artik bu da rezillik olur.

Nereden
    Amasya

luciano ve ümit 100% 2 mac ceza alcaklar ve bizim macda yoklar

biizmkiler belkide diyorlar saten indirmeyecekler cezayi bu sahtekarlar bosuna ugrasmiylaim takimizla ilginenelim daha iyi

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Federasyonun ne mal oldugunu cümle alem biliyor zaten. Dün maçi izleyenler Azizenin yaninda davut disli denen ezigi görmüstür. Ve bu adam milli takimlar sorumlusu. Milli takim neden bu halde anlamissinizdir.. Hakan Sükür olaylari vs...

Simdi bu fener federasyonu milletin gözünün içine bakabaka çifte standart yaparsa bundan sonra olacaklarin hesabini hiç kimse veremez. Fener bu hafta Ankara'da kesin puan kaybedecek... Önümüzdeki hafta bize defansta 2 eksikle çikacaklar ve biz bu feneri çok kolay dagitiriz...

Federasyon adelet lütfen biraz olsun adalet....

Nereden
    İstanbul

Bu noktada Yönetimimize büyük is düsüyor.Bi sekilde federasyonu baski altina almalidir. bunu en iyi Ibrahim Sahin yapar. Ümit Özat açik açik küfür ettim diyorsa 6 maç ceza almalidir. Lucianonun da yaptiklari ortada. Federasyonun kan agliyarakta olsaceza vermesini bekliyorum ama tek korkum basbakan.

ben giray hocanin küfür ettigine inanmiyorum ama terbiyeli ve seviyeli bir insandir size bir dipnot diger takimlari geçtim fenerli olup ümit özati kim seviyor acaba ersun yanal hariç

bunun tartisilacak bi seyi yok ikiside kesinlikle 2 maç alir

ya ceza vermezlerse ne olacak bu federasyona guven olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

LUCIANO SAPSALI FORMASINI YERE SERIP ÜSTÜNDE TAPINDI ARKADASLAR FARKETTINIZMI? SONRA GAVUR DAUM BIZIM MEMLEKETTE HIÇ BIR HAKLA BIR TÜRK HOCASINA SALDIRAMAZ

ONLAR DENIZLIDE 3 PUANIN KAYBINI KUSTULAR AKSAM

HELAL OLSUN SANA DENIZLI HELAL GIRAY HOCAM SENDE GÖNÜLLERIN SAMPIYONU OLDUN

AZIZ NE YAPACAK KESIN YINE KÜLAHLARI DEGISTIRIRIZ DER BIÇAKÇIYA TS MAÇINA YETISTIR ÖZELLIKLE LUCIANO SALAGINI[img]smileys/smiley7.gif[/img]

iki maç ceza baska yolu yok bunun

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adaletmi eziklere cezami yaw ne dersiniz siz

siz hala adaletten esitlikten bahsedebiliyor musunuz o dediniz olay sarkida kaldi eskiya dünyaya hükümdar olmaz diye sarkilarda söyleniyor artik eskiya dünyayi çoktan yönetmeye basladi bu eskiyalarin oldugu yerde adaletmi istiyorsunuz halaaaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar o degilde; aksaki maçta shaya atilan o kadar cisimler bir yana,devre arasi tünele dogru giden futbolculara yapilan saldirilari,üzerlerine atilan maddelerin hiç birini göstermeyen Kanal D ailesine sevgilerimiz sunmaya devam edelim.

Bunlardan çok azi Trabzonda olsa hemen yakin çekime geçerler ve tribünleri kameralar dolasir ve Ilker Yasin baslar anlatmaya ''evet sayin seyirciler; aslinda bunlar çok çirkin görüntüler ama Trabzonda zaten bu olaylar hep oluyor v.s.''anlatimda olan zihniyet,aksam ortaliklarda yoktu.Hatta kameralar tribünleri hiç yakindan çekmiyordu.Zira adamlar sahaya ellerine ne bulursalar atmakla mesguldüler.Bunlar için bu görüntüler haber deyildi.Bu barbarligigöstermemek adina utanmasalar nerdeyse ekrana reklam gireceklerdi.

Simdi bakalim bu fenere ne ceza gelecek?futbolcularin bireysel alacagi cezadan ziyade,Sükrü Saraçogluna ne tür bir ceza gelecek?Gelmezya!...3-5 milyarla savustururlar bu iside...Hakemde istenmeyen hakem olur,bir daha zor verirler b hakemi fener maçina,zira çok agladilar.

Birde federasyon görevlisi,eski fener yöneticisi Davut Disilinin, Azizenin yaninda oturmasi ve maçi azizeden daha heyecanli takip etmesi bence çok anlamlidir.Sahaya atilanlarida görmez,soyunma odasina giden Denizlili futbolculara tünelde yapilan saldirilarida görmemistir.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ÖNCELIKLE 2 ENAYIYE NEREMLE GÜLECEGIMI SASIRDIM.

HAKETMEDIKLERI BU ELENME IÇIN VE KUS BEYINLI TAKIMINEN KUS BEYINLISININ HAKARETINE MUHATAP OLDUGU IÇIN GIRAY HOCA'YA ÜZÜLDÜM.

EGER CEZALAR 2'SER MAÇTAN AZ OLURSA VEYA INDIRIME GIDILIRSE,

BENCE YÖNETIM FEDERASYONU LIG'DEN ÇEKILMEKLE TEHDIT ETMELI!

SALAK,ANGUT BIÇAKÇI'NIN BU BLÖFÜ KALDIRAMAYACAGINI DÜSÜNÜYORUM.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dogru yani yonetimin sessiz kalmamasi lazim.hakkini aramali kizmali bagirmali v.s[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Arkadaslar, 2 mac diye tutturmus gidiyorsunuz.TSL Takimlarindan birinin Hocasina kufreden ve bunu acik acik dile getiren bir oyuncunun 2 mac ceza almasi ne kadar mantikli sizce? Ha, 2 mac ceza alsin ona da sukur diye dusunuyor olabilirsiniz, ki katiliyorum buna. Ama bu adama, Futbol Federasyonunun LUTFEN Kampanyasini uyguladigi bir donemde boyle bir hakaret hadisesini gerceklestiren ve bunu "kabul eden" bir adama nasil bir ceza vermesi gerektigini objektif olarak dusunun. Federasyon bunu yapmayacak belki ama objektif bir kararla, avrupa'nin buyuk liglerinde herhangi bir oyuncu bu davranisindan sonra en az 8 mac ceza alir. Kim olursa olsun hem de.. Gascoigne ingiltere liginde oynarken rakip takimdan bir oyuncuya kufretti diye 6 mac ceza almisti. Hem de kufru kabul etmedigi halde...

Buradan futbol federasyonuna sesleniyorum, diye baslayan bir cümle daha kurmak isterdim ama biliyorum ki seslenemeyecegim. iyisi mi, adalet yerini bulsun diye dua etmeli. Ve sahsi kanaatimce Umit Ozat'in en az 6 mac ceza almasi gerektigini de, eklemeli...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim Yönetim simdi gücünü göstermesi lazim ve bu 2 Dangalak 2 Mac ceza almasi gerek. Lami Cimi yok artik. Merakal bekliyorum ne olacak.

Nereden
    İstanbul

insanlah gelir cezalar...biz çektik simdi onlarda ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)