Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 68 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim uyanik ol, hakkimizi ara!

Ben bu görüslere katilmiyorum dün aksamki futbol vizyon programina baglanan sayin yöneticimiz ibrahim sahin o kadar güzel konustuki guru duydum gerçekten...1,5 saat sadece febeden bahsittiler programda hemen ardindan tlfla baglanan yöneticimiz öyle güzel laflar soktuki oradakiler ne diyeceklerini sasirdi sonrada süremiz kisitli diye bahane uydurarak sadece 3 dk görüstürdüler ama o 3 dakikada ecel terleri döktüler ibrahim sahin karsisinda. Buradan trabzonsporumuzu gönülden koruyan ve savunan ibrahim sahine kocaman bi alkis [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı DRmavi61 Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR BIZIM BASIMIZDA TARAFTARINA,TAKIMINA SAHIP CIKACAK ADAM GIBI BI YONETIM OLMADIKCA EZILMEYE,HOR GORULMEYE,YANLI MEDYAYA KURBAN GITMEYE,BAZILARININ BICAKCININ,YILDIRIMIN HATRINA 1MAC CEZA ALDIGI MACTA 2MAC CEZA ALMAYA,GUN YUZU GORMEMIS UYARILAR ALMAYA M A H K U M U Z.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

BU YÖNETIME HAKSIZLIK ETMEYELIM BENCE. HER PLATFORMDA HEPSI ÇOK IYI TEMSIL ETTILER. ÖNCELIKLE BASKANIMIZ MÜKEMMEL SONRA IBRAHIM SAHIN VE DIGER YÖNETICILER ÇOK IYILER. HIÇBIRI LAFINI ESIRGEMIYOR...

Arkadaslar trabzonsporu izlemek icin CNN Turk de yayinlanan ileri 3lu programini seyretin.[img]smileys/smiley32.gif[/img] Trabzonspor hastasi bir konusan adam var orada ismini unuttum.

bencede aramali bu ibisler ümite 1 maç verirse sasmam hiç

Nereden
    İstanbul

bizim maçta çikan olaylardan dolayi d.bakira ceza verilecekti galiba. son durum ne oldu fb maçini tarafsiz sahadami oynayacakar.bilen var mi ?

Ben Luciano'ya da Ümit'e de bizim maçta oynama sansi vermiyorum..

Bu konular bu kadar gündemdeyken geçistiremezler..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar bizim zorumuz Ümit degil burada Luciano olmali!

adam baksaniza daha PFDK ye sevk bile edilmemis hayret bisiy,Turgay Güdü de iyi gözlemlemis maçi yoksabir yerlerden mi korkmus! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Savas sürüyor!

Teknik direktör Giray Bulak da Ümit Özat'in milli takima alinmamasi için Federasyon Baskani Levent Biçakçi ve Milli Takimlar Teknik Direktörü Ersun Yanal'a mektup yazdigini bildirdi.

....

Ümit Özat ile olan diyologu nedeniyle bazi spor yorumculari tarafindan elestirilen Bulak'a sahip çikan Katranci, söyle konustu:
    ''Akredite karti olmayan Fenerbahçe yöneticileri sahaya ve soyunma odalarina girerek, UEFA ve Futbol Federasyonu talimatlarini çignemislerdir. Fenerbahçe taraftarlari, maç boyunca Denizlispor ve hocamiza küfür etmistir. Seref tribününde bulunan Fenerbahçe yöneticileri, Denizlispor yönetim kurulu ve eslerine ahlaka va adaba aykiri hareketlerde bulunmuslardir. Ümit Özat, oyundan atilmasina ragmen oyun alanini terk etmemis, Bulak'a küfretmistir. Daum ise Denizlispor yedek kulübesine kadar gelerek Bulak'a omuz vurmus ve küfretmistir. Aziz Yildirim, federasyon temsilcisi ve maç gözlemcisine sik sik itirazlarda bulunmustur. Stat hopörlerinden sik sik anons yapilip Denizlispor'un isliklanmasi istenmistir. Hocamiz, Kanal D'nin yayin odasinda röportaj yaparken Fenerbahçe Baskani Yildirim, TV görevlisine 'atin bu serefsizi, konusturmayin' diyerek hakaret etmistir. Kanal D görevlisinin ''öyle sey olur mu'' demesi üzerine, korumasina ''Vurun bu serefsizi'' diye talimat vermistir.''

Yapilan haksizliga karsi hukuki yollardan sonuna kadar haklarini arayacaklarini ifade eden Katranci, ''Fenerbahçe maçinda yasananlarla ilgili Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birligi'ni göreve çagiriyoruz. Kulübümüz ve hocamiza yönelik hakaret içeren yorum ve yazilara karsi Basin Kanunu'ndan dogan haklarimiz kullanilacaktir. Küfür ve hakaretlere karsi manevi tazminat ve ceza davalari açilacaktir'' dedi.

-BULAK'IN AÇIKLAMASI-
    Basin toplantisina katilan Denizlispor Teknik direktörü Giray Bulak da Ümit Özat hakkinda söyledigi iddia edilen sözlerle ilgili soru üzerine, sunlari söyledi:
    ''Fenerbahçe maçi sonrasi Avusturya'ya giderken Adnan Menderes Havaalani'nda bazi gazetecilerle sohbet ettik. Konu adi geçen kisiye de geldi. Onunla ilgili olumlu rapor almadigimizi söyledim. Ama iddia edilen sözleri söylemedim. Ama bu arkadaslar, konustuklarimizi maç öncesi futbolcuya abartili sekilde aktarip, herhalde onun motivasyonunu saglamak istediler.''

Fenerbahçe maçinda Türk antrenörünün durusunu sergiledigini savunan Bulak, ''Artik Türk antrenörü ensesine tokat vurulup elinden ekmegi alinan olmayacak. Orada 'bizi yendiniz tesekkür ederiz mi' diyecektik. Korkak davranmadan, nasil davranmam gerekiyorsa öyle davrandim. Yarin, 'ben büyük takimlardan birini çalistirabilirim' gibi bir düsünce içine girip, kulübüme ihanet etmedim'' diye konustu.

Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakçi'ya hitaben bir mektup yazdigini, bunu Milli Takimlar Teknik Direktörü Ersun Yanal'a da gönderdigini açiklayan Bulak, sözlerini söyle tamamladi:
    ''Adi geçen futbolcunun (Ümit Özat) Türk Milli Takimi'na çagrilmamasini, kaptanliginin elinden alinmasini istedim. Bu talebim olumlu sonuç vermezse, mahkemeye basvuracagimi bildirdim. Ben Türk futboluna 100'ün üzerinde futbolcu kazandirdim. 25 yildir antrenörlük yapiyorum. O statta benim esim de vardi. 3 saat boyunca ona küfredildi.''

Bulak, benzer bir mektubu Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim'a yazmayi düsündügünü de kaydetti.

-----------------------------

bunlarin trabzonda yapilmis olmasini düsünüyorumda sezon sonuna kadar sahamiz kapanirdi kesin. ve mac tekrar oynatilirdi !!!

Cumartesi neler olacak allah bilir.Edited by: sanatik

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

LAN Ümite 4 mac ceza verildi

Daum'a 15 gün hak mahrumiyeti cezasi verdi..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı
    Hocamiz, Kanal D'nin yayin odasinda röportaj yaparken Fenerbahçe Baskani Yildirim, TV görevlisine 'atin bu serefsizi, konusturmayin' diyerek hakaret etmistir. Kanal D görevlisinin ''öyle sey olur mu'' demesi üzerine, korumasina ''Vurun bu serefsizi'' diye talimat vermistir.''

Bismillah! [img]smileys/smiley5.gif[/img]Çüsss artik Azize çüs olm çüss! Aksam küspeyi fazla kaçirmis anlasilan. Bu 1 diil 5 diil 10 diil anasini satiim. Hemen hemen her hafta bu adamin tehditlerini bi yerlerde okuyoruz e yuh artik. Bu kadar seviyesizlik, terbiyesizlik olurmu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ÖNCE GÖLGE OYUNUNA TESEKKÜR EDERIM CANIMIN SIKKIN OLDUGU BU GÜN BENI ÇOK GÜLDÜRDÜ

SANIRIM AZIZE BEYIMIZ KENDINI ALI KIRAN BASKESEN FALAN ZANNEDIYOR

TABI ALMIS ARKASINA K..[img]smileys/smiley11.gif[/img].K BIÇAKÇIYI

BU ARADA HALA GÜLÜYORUM [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ARKADASIMIZ ÇOK GÜZEL YAZMIS YAAA[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Ümit 4 maç aldi daum da 15 gün hak mahrumiyeti

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

serefsiz luciano cezalanmadi bizim maçta bu ayrimciliktir iste hakeme bizim oyuncu öyle hareketler yapsaydi 4-5 maç ceza alirdi ama o 1-2 maçta yirtti....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yonetim son haftalarda yumrugunu masaya vurmali olanlara seyirci kalmamali

Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR, LUCIANO HAKEMIN AGIZININ IÇINE TÜKÜRDÜ. BASKA NE EDECEKTI? AMA BIZIM YÖNETIMDEN SES YOK. HERKES SUS PUS OLMUS...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ziya dogan ilk yari sahaya girdigi icin 15 gün ceza almisdi.

söylenecek ne kaldi ?

40.000 angut giray bulaka 120 dakika küfür etti !!

stadyon spikerinin mac boyumikrofondaki tezahüratlari ne oldu ?

giray bulaka ve sahaya atilan siseler ve bilmem daha neler ?

cezalar nerde ?

Öyleyse artik 40.000 angut her macda Teknik direktörlere mac boyu küfür edebilir artik.

Spiker her macda taraftari ateslemek icin istedigi zaman istedigi kadar bagirabilir.

Sahaya hersey atilabilir artik.
    Yasak degil artik bunlar - kadINköyde

macin ardinda bir yöneticileri taraftara sahaya inmedikleri icin tesekkür ediyor. Anlayisa bak !!!

Trabzon macinda yaparsiniz artik. Ha yok ardindan gs maci var olmaz. Son macda yaparsiniz - zaten ceza meza gelmiyecek.

Trabzon macindada hakem kararlarina karsi mac boyu küfür eder rakip takima elinize gecenleri atarsiniz. SPikerde bagirip durur istedigi gibi istedigi kadar.

Denizli macinda ceza vermeyen - trabzon macindami verecek bunu artik ?

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Edited by: sanatik

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar ben trabzonsporumuzun degerli basin sözcüsü IBRAHIM SAHIN in haklarimizi savunma konusunda elinden geleni yaptigina inaniyorum. her ne olursa olsun bizi en iyi sekilde savunacagini biliyorum.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ibrahim sahin tam hayalimdeki trabzonspor yöneticisi

insallah çok konusuyo die atay baskan onu yönetime almama gibi bi hata yapmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)