Sayfa 150 Toplam 151 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 100 140 148 149 150 151 SonuncuSonuncu
Toplam 3773 adet sonuctan sayfa basi 3,726 ile 3,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantepspor 3 - 2 TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Jester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum.
    Futbolcularımızda eksik olan şey heyecan değil.
    Herhalde yanlış ifade ettim....

Heyecan derken hırs ve kazanma arzusu babında söylemiştim.. yoksa sınav anındaki heyecanı değil...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener ve Ankaraspor maçını oynayan adamlar gene bu adamlardı değil mi? O maçları izledikten sonra nasılda kendimize güvenimiz gelmişti.Ama şimdi Cumartesi günkü maça bakınca sanki kümede kalmaya oynayan takım biz, şampiyonluğa oynayan takım Antep'di... Adamlar maçın başlama düdüğü ile bitiş düdüğüne kadar bu maçı istediler.Maça 1-0 yenik başlayacak kadar erken gol yedik.Yani sıkıntı daha maçın başında kendini belli etti... Ama ne hikmetse bu sıkıntıya bir çare bulamadık...

Ersun hocam, Allah rızası için şu takımda bir rekabet ortamı yarat! Salı gününden kadroyu değiştirmem diyorsun sonra bu adamlar tabiki çok rahat olurlar.Ya giydikleri formanın ne demek olduğunu bilmiyorlar, ya da bu işi hiç bilmiyortlar diyeceğim olmayacak.Zira Fener, Ankara maçı ortada duruyor.Ama bu takımda Song'un her hafta bizim kaleye bir gol atmasına ben dayanamıyorum.Adamın kemik yaşı 40 e haliyle yoruluyor tabi, birazda şu Giray'ı oynatsan ne olur? Nasıl olsa yeniliyoruz.Belki onu kazanırız, yok illada OSng oynasın diyorsanız buyurun sağ bekde onu oynatalım.Geri dörtlüyü Song-Giray-Egemen-Cale olarak bir deneyin, ne kaybederiz? Daha olmadı şu Göksu'yu görelim bu takımda...

Sonra Antep'de 1 tane adam var... Adı Tabata, bu adama neden bir tadbir alınmadı? Hüseyin bu adamı tutabilir mi? Kaç kez karşı karşıya kaldılar, adam elini kolunu sallaya sallaya kalemizin önüne kadar geldi ve golleri attrıdı.Yazık valla, yani Tabata bu kadar rahat acaba başka bir maçta oynamışmıdır? Bu adamı ne yapın edin seneye bu takıma alın, sonra o Murat Ceylan... Fevkalede fadalı işler yapıyor.Emre Belezoğlunun çıtır zamanları geldi gözümün önüne...

Maçın yazacak bir tarafıda yok.Takım olarak döküldük nedendir bilinme belkide sezonun en kötü futbolunu izledim sanki...Sanki UEFA kupasından elenen takım bizdik.Sanki elendiğimiz içinde futbolcular travma geçiriyorlar gibi bir halleri vardı, sanki oyuncular paralarını alamıyorlarda İGDAş faturalarını nasıl yatırcaklarını düşünüyorlar gibiydi, sanki Antep'e futbolcularımız maç günü otobüsle gitmişler gibi bitkindiler, sanki sabah uykularını alamamışlar gibiydi, sanki sabah kahvaltılarını yapmamışlar gibiydi, sanki karşılarında Milan varmış gibi şaşkındılar, sanki golleri biz yedikçe, 3 puan almışız gibiydiler...

Sankisi ''her şey bitmiş'' gibi bir tablo izlettirdiler bizlere... Yahu biz bu takımdan illada şampiyonluk beklemiyorduk, ama ayağımıza kadar gelen fırsatı neden geri çevirelim? O yüzden, daha hiç bir şey bitmedi.Çıkın ve kalan bütün maçlarınızı kazanaın.Sene sonunda göreceksiniz mutlu sona bu şekilde ulaşacağız.

Antep'deki taraftarımıza sonsuz teşekkürler.Antep'in maç sonrası kol bastı havası çalmasına bir anlam veremedim.Elbet kesilir hesabı bir gün...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu kadar söylüyorum, bu ligde şu anki tabloda gelip Fenerbahçe bile şampiyon olabilir.

Ki bizim şansımız hala fazlasıyla var.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

TS'un son on hafta futbolundaki düşüş barizleşti ve tabiri caizse sıradanlaştı.Bjk maçıyla başlayan kötü futbol her hafta ''düzeleceğiz'' beyanlarına rağmen daha da içinden çıkılamaz bir hal aldı.Sezon başı büyük ümitlerle transfer edilen Gökhan Ünal için ''Umut'un ruh ikizi'' demiş ve takıma Umut'tan fazla katkısının olamayacağını söylemiştim,geçen haftalar maalesef beni yanıltmadı.Gökhan'ın Umut'tan fazlası gol sayısındaki +1 goldü.Buna birde Ersun Hoca'nın istikrar adına aynı ikiliyi oynatma inadı eklenince bu sonuçlarda kaçınılmaz hal aldı.Bir evvelki maçta kısmete attığı gol ile göklere çıkartılan Alanzinho'nun gs maçından evvel oynadığı dört maçı görerek eleştirenlere ''Görün işte Alanzinho nasıl topçuymuş'' diyenlere inanıp Antep maçında boşu boşuna gözlerimizi ovalayıp durduk.Alanzinho yine o bildik halini almış sahada avara kasnak misali dolanıp duruyordu.Son üç maçta evlere şenlik hal alan defans topçularıda ''Nasıl olsa hoca bizden vazgeçmez'' anlayışı ile her hafta hatalarına yenilerini ekliyorlar.Takımda bir serkeşlik peydah olmuş,kimse yaptığı işe inanmıyor.Cale Sylva'nın kurtardığı topa uçarak kafa vuran rakibini izlemekle meşgul olurken,Hüseyin daha maçın başından itibaren afyon yemiş tavuk gibi yeşillikler arasında dolanıyordu.Song bjk maçından beri yenilen her golde bir şekilde katkı sağlıyorken son üç haftada Egemen'de ona ayak uydurmaktan geri kalmıyor.Serkan ıslıklanan Tayfun'un yerine sağ bek oynuyor ama o da 50 bedene varan vucuduyla ve formayı delecek hale gelen göbeğiyle rakiplerinin kuyruk rüzgarına kapılmaktan dili dışırda kalıyordu.Ee bu kadar kötü ile maçı kazanmayı beklemekte doğru olmuyordu ve netekim kazanan iyi futbolu oynayan evsahibi takım oluyordu.
    Antep maçının tek güzelliği bana göre deplasmanda takımını yanlız bırakmayan TS'lu Taraftarlar oluyordu.Bir önceki maçta evinde gs seyircisine mahkum olan seyirciye inat G.Antep'i Avni Aker'e çeviren o taraftarlar her türlü takdiri hak ediyorlardı.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şenol Altunsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hangi birine el atalım Şenol abi, önüne gleen anket açıyor.
    Yaşamak Direnmektir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Poyraz_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kadar söylüyorum, bu ligde şu anki tabloda gelip Fenerbahçe bile şampiyon olabilir.

Ki bizim şansımız hala fazlasıyla var.
    Poyraz'ım bir an şu yazdığını düşündün ürperdim
    Eğer bu sene şu haliyle (ki şuan 2 puan gerimizde) fb şampiyon olursa oturup ağlayalım.Fb şampiyon oldu diye değil başka şeylere.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Poyraz'ım bir an şu yazdığını düşündün ürperdim
    Eğer bu sene şu haliyle (ki şuan 2 puan gerimizde) fb şampiyon olursa oturup ağlayalım.Fb şampiyon oldu diye değil başka şeylere.
    Niye Mehdi ? neden olmasın deplasmanda 22 puan kaybetmiş fenerbahçe bile sadece senden 2 puan geride. hem bjk'yı hem de gs'yi yenemez mi fenerbahçe ?
    Olur olur, bu ligde sen böyle olduğun sürece hiçbir şeyin garantisi yok. Herşey olur.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener ve Ankaraspor maçını oynayan adamlar gene bu adamlardı değil mi? O maçları izledikten sonra nasılda kendimize güvenimiz gelmişti.Ama şimdi Cumartesi günkü maça bakınca sanki kümede kalmaya oynayan takım biz, şampiyonluğa oynayan takım Antep'di... Adamlar maçın başlama düdüğü ile bitiş düdüğüne kadar bu maçı istediler.Maça 1-0 yenik başlayacak kadar erken gol yedik.Yani sıkıntı daha maçın başında kendini belli etti... Ama ne hikmetse bu sıkıntıya bir çare bulamadık...

.
    Abi ilk yarıda 0-0 biten ve 3-1 yenik bitidiğimiz kupa maçındada aynı şekilde oynadı Antep. Bu sezon 3. maçımızı oynadığımız halde bir önlem almayan ya da alamayan Ersun Hoca bence yenilginin asıl mimarıdır....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

elimize gelen fırsatları çok rahat harcadık ancak hiçbirşey bitmiş değil önümüzde belediye hacettepe g.birliği maçları var 9 puan bizi en büyük favori yapar

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

9*3=27 puan

hicbir sey bitmedi daha, yeterki oyuncular istesin.

bu sene sampiyonluga ulasamazsak cok üzülürüm, diger takimlarin rezil oynadigi bir yil,
    her hafta bir takimin puan kayip ettigi bir lig, bir daha bu sans elimize gecer mi ?

haydi cocuklar, isteyin biraz yahu !!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla devre arasından sonra Fener ve Ankaraspor maçından sonra ben 2 tane maçımız var demiştim.Biri Antep, diğeri Sivas maçıydı.Beşiktaş bile dememiştim zira o dönemlerde Beşiktaş çok kötü oynuyordu...

Şampiyonluğun tek formülü vardır o da kendi sahandaki maçları kaybetmeyeceksin.Bundan başka kural tanımam.Bakın biz kendi sahamızda Denizli ve Konya maçlarını kaybetmemiş olsaydık, şu anda 52 puanla yani Sivasspor'un 2 puan önünde olurduk.Diğerlerini ben anlamam, kendi sahanda kaybetmeyeceksin, kaybettiğin anda yıkımıda, hasarıda daha büyük oluyor...

Fenerbahçe 2000-2001 sezonu sonunda 76 punala şampiyon oldu.Ama bu şampiyonluğun en büyük özelliği kendi sahasındaki hiç bir maçı kaybetmemiş olmalarıydı.Şimdi hesabı hep beraber yapalım...

Şampiyon olduklarında puanları 76
    Kendi sahasındaki maçlar 17 x 3 =51

76-51= 25 PUAN

Yani adamlar şampiyon olduklarında deplasmanda sadece 25 puan toplayabilmişler.O da bir çoğu maçların berabere bitmişti... Şimdi biz böyle bir ligde deplasmanda bunca puan toplamışken nasıl oluyorda kendi sahamızda çok basit puanlar kaybediyoruz? Biz içerdeki her maçı alma bilincine sahip olsaydık şu anda 10 puan farkla öndeydik.Evet arkadaşlar, kesinlikle bir takım şampiyon olacaksa içerdeki her maçı kazanacak.Şampiyonluğun en kolay yolu budur...

not: Haaa birde Cevat Kol gibi gazetecilikten nasibini almamış adamlarında senin takımını yazmaması gerekir.Adam ortaya bir ''Ersun hoca istifa etti'' diye laf attı.O gün bugündür gün yüzü görmedi bu takım. Bırakın Türkiye gazeteciler cemiyetini, Türkiye spor yazarları derneğini, Ergun Ata'dan (Trabzon gazeteciler cemiyeti başkanı) hala daha bir kınama yazısı gelmedi!!!
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gönlümden geçen antep maçı ilk 11'i:
    .
    -------tony-----
    tayfun---song----egemen---cale
    yattara---selçuk-serkan-colman-alanzinho
    -------------umut---------------
    gönlümden geçen kadroyu maçtan önce yazmıştım.merak ediyorum bu maça şu kadroyla çıksaydık sonuç ne olurdu.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

anketleri boşverin futbolun yada şampiyonluğun kaderini anket değil futbolcular belirler birde şans kimse bizi lider göstemersin ne çıkaryeterki gülen tarf biz olalım

Nereden
    İstanbul

Gökhan gol sevincinde Torres'e özenmiş

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Antepteki taraftarlarımıza helal olsun.3-1 ken bile susmadılar.Avni Akerde beraberlik golunu yiyince bile homurdanmalar baslıyor.Antep güzel oynadı tebrikler AMA bu kadar özenti olmasınlar yok kolbastıyla kutlamalar yok dk 27 bu kadar özenti olmayın amelemisiniz nesiniz anlamadım Bide su cocukları tribünden kaldırın ciyak ciyak ediyorlar

Nereden
    İstanbul

Şöyle Nonda falan gelcek yazmaya devam etsinler de bizim forvetlerimiz gaza gelse bari..Gerçi gaza gelseler ne olacak ki.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gönlümden geçen antep maçı ilk 11'i:
    .
    -------tony-----
    tayfun---song----egemen---cale
    yattara---selçuk-serkan-colman-alanzinho
    -------------umut---------------
    gönlümden geçen kadroyu maçtan önce yazmıştım.merak ediyorum bu maça şu kadroyla çıksaydık sonuç ne olurdu.
    En az beraberlik olurdu bu ortasaha ile
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

yatara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

alkislar tonyye adam kirik yüzlen bile devam oynadi tutdu topu sora savunma kosmadi yoksa yemezdik 2ci golü

alkislar tonyye

Forumdan Uzaklaştırılmıştır yakup tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Artık Antep i bizim takımdan büyük görmeye başladım. Bu sezon üç maç yaptık. Üçünde de Trabzonspor dan üstün oynadılar. Bizim futbolcular mücadele azminden yoksun perişan perişan sahada dolaşırken, Antep futbol oynuyordu. Evet. Demek ki iş büyük parayla futbolcu transfer etmekte değil. İş sahaya yüreğini koyarak oynayacak futbolcular yetiştirmekte....

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Antep kaçıncı sırada yakup tekin?
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Alıntı Muhammet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep kaçıncı sırada yakup tekin?
    Soruya soruyla karşılık vereyim. Türkiye de en çok şampiyonluğu bulunan Fener, kaçıncı sırada?

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kıvırma. Antep kaçıncı sırada. Övdüğün Antep'ten bahsediyorum. Feneri geç..
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Başarının kıstası sıralama değildir. Orataya konulan futboldur. Gazi Antep kupadaki ve kendi evindeki maçta Trabzonsporu eze eze yenmiştir. Avni Aker de de başa baş mücadele etmiş ve hatta bizden iyi oynamıştır. Olay budur.

Alıntı Muhammet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvırma. Antep kaçıncı sırada. Övdüğün Antep'ten bahsediyorum. Feneri geç..
    Kıvıran sensin asıl. İşine gelmeyince geç dersin. Yaaa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.