Sayfa 3 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 465 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor- Ankaragücü(3-1)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ARKADASLAR SU SEREFSIZ D DEKI MAÇI ANLATAN KIM

DIKKAT ETTINIZ MI

YIRTTI BIYERLERINI SÜLEYMANOYA KART ÇIKMADI DIYE[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

EZE EZE maci alacagiz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR SU SEREFSIZ D DEKI MAÇI ANLATAN KIM

DIKKAT ETTINIZ MI

YIRTTI BIYERLERINI SÜLEYMANOYA KART ÇIKMADI DIYE[img]smileys/smiley36.gif[/img]

yirtar o s.....

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her türlü alacaz maçi rahat olun

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah'in izniyle kazasiz belasiz, sakatliksiz, kartsiz alacagiz..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

amin

Herseye ragmen ilk yarida gol atip rakibin direncini kirmamiz lazim. Yattara`ya buyuk is dusuyor... Tahminim hoca Adem`le baslamayip Yatttara`yla baslayacak ve hucum hatti yine Fatih ve Mehmet`ten olusacak.

arkadasin yorumuna katiliyorum fakat bi kac sey eklemek istiyorum affina siginarak. ve sunuda belirtmek istiyorum eger aranizda futbolcularla yada yoneticilerle yakin olan arkadaslar varsa su soylediklerimi lutfen iletsinler lutfennn. ilk yaridaki diyarbakir macini izliyorum. yattara gol atiyo mehmetten baska kimse yanina gitmiyo. gaziantep macinda gokdenize mukemmel bi pas veriyo gokdeniz de fatihe ve gol ama fatih yattarayi yoktan sayip gokdenize kosuyo. yattara hata yapiyo fatih kiziyo. yattara hata yapiyo gokdeniz kiziyo, emrah kiziyo, celo kiziyo, daha dun gelen syzmek kiziyo. bu futbolcular yattaranin aldigi paranin 5 katini aliyolar, fakat onlarda biliyolar yattara onlarin hepsinden kat kat ustun bi futbolcu. fatih 24 gol atmis yaridan cogunu yattara attirmis ama hala bu adami takimda kabul edemiyolar. yattara benim babamin oglu degil. ben fatihi gokdenizi celoyu ve hepsini en az yattara kadar seviyorum. ayni sey onlara yapilsa yine boyle tepki veririm. ama allah askina artik bu adami kabul etsinler lutfennnnnnnnn serefsizim icim yaniyo ya. kendileri icin olmasada bizim icin yapsinlar bunu. inanin artik uyuyamiyorum ya. yattara gidecek diye icim icimi yiyo. offff allahim offfffff. simdi ayni seyler syzmekin basinada gelecek bundan hic suphem yok. artik biraksinlar bu hemsericilim ayaklarini ve takim olsunlar. cunku onlar boyle yaptikca yattarayi kucultmuyolar aksine yuceltiyolar

neyse kusura bakmayin cok uzun oldu ama cok doluyum arkadaslar

maca gelince cok rahat aliriz ve gelecek hafta feneri yenip ayni puana geliriz. yeterki takim olalim

yazdiklarimi yanlis anlamayin arkadaslar. ben sadece gorduklerimi ve hissettiklerimi yazdim. belki yazdigim bolum yanlis olabilir ama yazdim iste.tekrar diyorum lutfen birileri canlarimizla konussun ve anlatsin gorduklerimizi

KAHROLUYORUM ABI YA KAHROLUYORUMMMM.........

Topun Agzinda

22 Nisan 2005 Cuma

> M.Tahir Kum

Fransa?ya mi gitmek istiyor?
    G.Saray?a yenilerek kupadan elenmenin sokunu yasayan Trabzonspor?da üç-bes maç öncesine kadar camianin sevgilisi olan Ibrahim Yattara simdi hedef tahtasi haline geldi. Ligdeki Besiktas maçindan bu yana taninmayacak hale gelen Yattara konusunda genis bir arastirma baslatan bordo-mavililerde, yönetim kurulu teknik kadrodan rapor istedi. Yattara?nin menajerinin Türkiye?ye davet edilecegi ve futbolcunun kadro disi birakilmasinin gündemde oldugu belirtildi. Yattara?nin sahada oldugu gibi Trabzon?a dönüste de takim arkadaslariyla arasindaki sogukluk gözden kaçmadi. Gineli futbolcunun son milli maç için gittigi Fransa?da bir kulüple görüstügü ve sezon sonunda bordo-mavili kulüpten ayrilmak istedigi iddia edildi. Baskan Atay Aktug da Trabzon?a dönüste Yattara ile 20 dakikalik özel bir görüsme yapti.

ALIN ISTE TURKIYE GAZETESINDEN VE TURKIYE GAZTESI OYLE KOLAY KOLAY UYDURMA HABER YAZAN BI GAZETEDE DEGIL OFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFF

Bazi arkadaslarin yorumlarina inanamiyorum.

Bu kadar kötü niyetli olunur.

Yani futbolcularimizin kendi takimlarini baltaladigini düsünen insanlarla bir arada oldugum için üzgünüm.

Bu maçi alir yolumuza en iddiali sekilde devam ederiz.

Nereden
    Ankara

kupa maçina iyi konsantre olamamistik ama bu maça i konsantre olursak maçi kazaniriz. ama uzun süre gol bulamassak avni akerin baskisi altinda futbolcilarimimiz ezilir. zaten kendi sahamizda iyi oynamiyoruz! avni akerde destek golden sora geliyor. gol atmadigimiz sürece takim sikintiya girebilir.

ne olursa olsun ankara gücünden çok iyi bir takima sahibiz. senol hoca bunu kullanirsa farkili bir sonuç aliriz. e averajda lazim

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankaragücü Yilmaz Vural'i kovduktan sonra yeni bir teknik direktörle anlasmadi,teknik sorumlu Adnan Sentürk'e takimi emanet ettiler.Kalite olarak da çok üstünüz,maçi kazanmamiz lazim.Ayrica averaj lazim degil,artik ikili averaja bakiliyor.Ikili averajda bejik ile ayniyiz,geseden iyiyiz...

Nereden
    Amasya

BENCE 3-4 :0 ALIRIZ BELKIDE DAHA FAZLA NKARA SATEN DEPRESIYONDA CENK OYNAMYACAK BIZE KARSI KIRMIIZZ YEDI ANTRÖNÖR ATILDI TS TARAFTARIMIZ STATDI DOLDURURSA ANKARA BENCE MACIN HEMEEN BITMESINI ISTEYECEK CEEK CÜNKÜ TS MIZ GÖRÜRÜSE TARAFTARI ELENMESINE RAGMEN HEPSI GELMIS MACA ADAMLAR ÖYLE MOTIVE OLURKI ankarranin pestilini cikariri

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazaniriz strese heyecana gerek yok.
    Kalan maçlarimizin en kolayi bu maç olacak.
    tabiki rakibi hafife almayacaksin her zaman.
    Hayirlisiyla bu maçi da kazanalim gidebildigimiz yere kadar
    gidelim. Insallah iyi neticeler bizi bekliyor.

Nereden
    İstanbul

Inadina Mehmet Yilmaz...Bu maçta Mutlaka golü var.

bilmiyorum ama ankara gücü beni biraz korkutuyor son kupa maçindan sonra takimdaki düsüs beni endiselendirdi.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankaragücü zor durumda bizim maça çok önem veriyorlar. Dikkatli olmak lazim oyun ciddiyetini bozmadan sabirla 90 dakika mücadele etmeliyiz.

Arkadaslar pazar günüoynayacagimizmaçta avni akerde bir ilke imza atacagiz. Vip 2 de yaklasik70 metre karelik bir bayrak açacagiz. Gerçi yanimizda oturan kodamanlar rahatsiz olacaktir ama bunu yapmaya karar verdik.Maratonda oturacak arkadaslar varsa sovumuzu izlesin. Artik numarali ve vip 2 de tezahurat yapmali diye düsünüyorum.

neden ankaragücü maci beni bu kadar tedirgin ediyo bilmem ama insallah bu engelide gecicez

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence ortalanda lee'nin yerine adem oynamali.. Yattara-Fatih-M.Yilmaz-Szymek hücum etmeli..

Arkadaslar takimda bir düsüs olduguna inanmiyorum. Diyarbakir ve GS maclarinda ortaya koyulan oyun taktik agirlikli oldugu icin, önce skor, sonra güzel futbol anlayisi ile sahaya cikti takim. Burada Senol hocamizi tebrik etmek istiyorum, gercekten antrönör oldugunu ispatladi, deneyim kazanmis cok belli oluyor! Gerci kiziyoruz, oyun yok diye, ama inanin bu sinirsel cikislara baskalari tarafindan zorlanmasak cok sakin kalacagiz, lafim ILKER YASIN bey efendiye!

Ankara macina gelince: Ankara gercekten cok zor durumda. Yönetim her an istifa edecek, takimin basinda hoca yok, üc, dört oyunculari eksik, takim icerisinde fena gruplasma var ... yani Ankara kesinlike kazanmayi düsünecek durumda degil. Biz ise cok yorulduk, ama hedefimiz var, bu konuda S.G. cok is düsüyor. Bir baska acidan bu macin önemi cok, Mehmet, Yattara gibi formlari düsük oyunculara cok önemli febe maci öncesi moral olabilir! Bir baska olay da averaj konusu! Febe yi 2:0 yendigimizi düsünürseniz, olay averaja bakacak, o yüzden ne kadar atarsak o kadar kardir. GS ile öyle bir derdimiz yok, cünki GS yi 2:0 yendik (biz ise sadece 1:0 kaybettik)averaja bakmiyor siralama!

Insallah bu macta hocamiz Özgür e de görev verir, cünki gercekten üzülüyorum cocuga, o kadar kötü degil cünki! Bu mac onun icin de cok büyük bir sans.

Benim ilk 11 im ...

------------------Hasan------------------

-Emrah ------- Özgür ----Tolga------Celo-

Hüseyin --- Adem

Simo&n bsp;

Yattara --- Fatih --- Mehmet

Her zaman benimsedigim 4-3-3 dizilisi ... Ajax in oynadigi stil ... en modern futbolun cizgisi!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARKADASIM LEE ZATEN YOK.

MUHTEMELEN SEZONU KAPATTI SAKATLIGI CIDDIYMIS.

kutoz
    Ziyaretçi

Dert etmayin. Fark geliyor bu hafta.

6-2

Fatih 3
    Mehmet 1
    Simi 1
    Yattara 1

[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yenalimde farki bosver ama iyi olur.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar pazar günüoynayacagimizmaçta avni akerde bir ilke imza atacagiz. Vip 2 de yaklasik70 metre karelik bir bayrak açacagiz. Gerçi yanimizda oturan kodamanlar rahatsiz olacaktir ama bunu yapmaya karar verdik.Maratonda oturacak arkadaslar varsa sovumuzu izlesin. Artik numarali ve vip 2 de tezahurat yapmali diye düsünüyorum.

acinda görelim tv söyle güzel[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)