Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sen Deðil Eren, "Volkan ve Emre" Özür Dilesin !

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Standart Sen Deðil Eren, "Volkan ve Emre" Özür Dilesin !

Eren Volkan'dan özür diledi

08 Mart 2009 Pazar 22:08
    Volkan'ýn sakatlanmasýna ve kýrmýzý kart görmesine sebep olan Kayserispor'un genç oyuncusu Eren Güngör, maçtan sonra özür diledi.

Eren Güngör maçtan sonra LÝG TV kameralarýna þu kýsa açýklamayý yaptý:

"Saha içinde özür diledim Volkan abiden. Tekrar özür diliyorum. Ýnþallah en kýsa zamanda iyileþir. Türkiye'nin zor bir maçý var. Fenerbahçe için çok önemli bir oyuncu. Bu güzel statta bizden desteðini esirgeyen taraftarlarýmýzý mutlu etmeyi çok isterdik. Ýkinci yarý iyi mücadele ettik ama bir türlü gol atamdýk."

--------------
    --------------

Sen özür dileme Eren..
    Bazýlarý gibi Milyon dolarlar almýyorsun bazýlarý gibi büyük takýmlarda oynayýp hakemi psikolojik baskýlar altýna alýp sahada çirkeflik rekorlarý kýrmýyorsun..
    Gençsin..Söylediklerine bakýlýrsa efendisinde..O tekmeden sonra davranýþlarýnda gayet mütevazi.. Bazýlarý gibi tekme yiyince yerde 1 saat kývranmýyorsun !Belliki o niyetle yapmýyorsun hareketi.
    Sen özür dileme Eren..

Futursuzca kramponunun tabanýyla sana o tekmeyi atan ve bugün Milli takýmýn kalecilik görevini yapan ve daha öncede bir çok olaya karýþmýþ Volkan özür dilesin.

Hiçbir kasýt olmadan yapýlan bir faül sonrasý rakibini Ölümle tehdit eden MÝLLÝ TAKIM KAPTANI Emre özür dilesin

Konu sessizkral_1 tarafýndan (09.03.2009 Saat 02:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Eren Güngör o pozisyonda art niyetli deðildi.Ýstenmeden olan bir þeydi ve Eren bence özür dileyerek istemeden de olsa sebebiyet verdiði sakatlýktan dolayý üzüntüsünü dile getirdi.Volkan ýnda þimdi bence gayet samimi olan Eren in özürüne özürle karþýlýk vermelidir.Zira kendisinin yaptýðý pozisyon gereði deðil tamamen çirkefçe bir harekettir.Ayrýca Eren yediði tekme sonrasýnda gösterdiði olgunluklada alkýþý hak etmiþtir.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

fb ve gs li futbolcular bana herzman itici gelmiþtir kendilerini biþy sanan ukala çirkef yavþk ve labali ...görüntüler ve tavýrlarýda yeterince ortada simdi sivaslý futbolcularda eklendi....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Emre o hareketi yaparken Tolunay Hocam bi yakalasaydý...

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Emre Belezoðlu Türkiye liglerinde ki en þerefsiz futbolcudur. Dün akþamki yaptýðý bu çirkef hareketlerle bunu bir kez daha ispatladý. Asýp kesmekle adam olunmaz Emre bey,adam olmak istiyosan önce dansöz gibi kývýrmaktan vazgeçmelisin. Belki o zaman bizim gözümüzde insan hüviyetine kavuþursun.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

eren zaten pozisyon geregi topa öyle girdi, faul varmi evet faul, peki sen kim oluyorsunda arkadan tekme atiyorsun volkan.

Nereden
    Aksaray

Terim 'in oðluna laf yok

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milli takým kaptanýna bak.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Helal olsun Eren. Sana da bu yakýþýrdý. Ülke mükemmel bir stoper kazanýyor. Hem profesyonel hem de ahlaklý.. Özür dilemek bir erdemdir. Erdem sahibi olmak öyle kolay deðildir. Bravo Eren'e.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Aksaray

F.BAHÇELÝ TARAFTARLARDAN EMRE'YE TEPKÝ!

Fenerbahçe'nin 2-0 galip geldiði maçta, rakibinin sert müdahalesi sonrasý oldukça sinirlenen ve rakibine tehditvari hareketler yapan Emre Belözoðlu'na sarý lacivertli taraftarlar da tepki gösterdi!..

Fenerbahçe'nin taraftar sitesi antu.com'da yayýnlanan "Olmadý Emre! YAKIÞMADI!!!" baþlýklý bildiride, "Emre'nin bu hareketini tasvip etmiyoruz. En kýsa zamanda özür dilemesini bekliyoruz!" denildi.

Ýþte o açýklama:

"Kayserispor'la deplasmanda oynadýðýmýz ve takýmýmýzýn 2-0 galibiyetiyle sonuçlanan karþýlaþmanýn 63. dakikasýnda rakibinin sert müdahalesine maruz kalan Emre Belözoðlu, saha kenarýnda tedavisi sürerken üzerindeki formaya yakýþmayan hareketler sergiledi!

Saha içindeki muhatabýna futbol ve sporla alakasýz, çirkin hareketler yapan daha sonra oyuna tekrar dahil olan, ancak Teknik Direktörümüz Aragones`in akýllýca müdahalesiyle 68. dakikada oyundan alýnan Emre'nin hareketlerini tasvip etmiyoruz! Mahalle kavgalarýný andýran, profesyonellik ve sportmenlikten uzak bu tür davranýþlara kim sebep olursa olsun kayýtsýz kalmamýz mümkün deðil! Bu kiþi kendi sporcumuz veya yöneticimiz olsa dahi!

Öfkesine hakim olamayan Emre'nin de bu görüntülerden rahatsýzlýk duyacaðýný düþünüyor, en kýsa zamanda özür dilemesini bekliyoruz!"

Maraton

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

eren faul icin özür dilemis, aferin

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Carlos'tan Gezer'e çirkin hareket

#h2{color:#000;font-size:13px;}
    Roberto Carlos, kaleci Volkan'ýn kýrmýzý kart gördüðü pozisyonun hemen ardýndan maçýn hakemi Bünyamin Gezer'in yanýna gelerek, "Kafasýnda bir sorun var" gibi bir hareket yaptý. Daha sonra da yan hakemin yanýna giden Roberto Carlos, kýrmýzý kart gerekçesini öðrenince þaþkýnlýðýný gizleyemedi.
    Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in kýrmýzý kart gördüðü pozisyon sonrasý Roberto Carlos’un hakem Bünyamin Gezer’e yaptýðý hareket geceye damgasýný vurdu. Karttan sonra Volkan'ýn yanýna koþan Carlos yedek kulübesine hakem Gezer'i gösterim eliyle “Kafasýnda bir sorun var” iþareti yaptý.
    Maç içinde de Tolunay Kafkas’a “Sakin ol” uyarýsý yapan ve bu nedenle Kafkas’ýn tepkisine hedef olan Carlos, olayla ilgili “O hocanýn adýný bile bilmiyorum.. Þampiyonluða da oynamýyor.. Neden bu kadar sinirli, anlayamadým.. Sakin olmasý için uyarmaya çalýþtým.. Ama bunu kabul etmedi.. Bizi izleyenlere iyi bir örnek oluþturduðunu sanmýyorum.. Bana niye kýzdýðýný anlayamadým” yorumunu yaptý.. Kafkas bu tartýþma için “Atom parçalamýyoruz, basit bir iþ yapýyoruz. Herkes daha mütevazý olmalý" dedi.

Tolunay Carlos'u tersledi
    Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas tarafýndan terslenen Roberto Carlos, “Maça daha fazla ateþ koymamasýný söyledim. Bu kadar sinirli olmasýný da anlayamadým” dedi. Kafkas ise elini ittiði için böyle bir hareket yaptýðýný söyledi
    Kayserispor maçýnýn ikinci yarýsýnda, Teknik Direktör Tolunay Kafkas’ý sakinleþtirmek için kenara gelen Roberto Carlos, bir anda büyük bir tepkiyle karþýlaþtý. Kafkas tarafýndan eli itilen sarý-lacivertli oyuncu, hakemler ve arkadaþlarý tarafýndan Kafkas’ýn yanýndan uzaklaþtýrýldý.
    Maç sonrasýnda o pozisyonu deðerlendiren Brezilyalý futbolcu, “Ben maça daha fazla ateþ koymamasýný söyledim. Eðer hoca, kendi takýmýna kýzgýnsa bunu karþý takýmýn oyuncularýndan çýkarmamasý lazým. Onun ismini bile bilmiyordum. Sahada olan sahada kalsýn diyelim. Bu kadar sinirli olmasýný anlayamadým açýkçasý. Þampiyonluða bile oynamayan bir ekibin teknik direktörünün bana bu tavýrla gelmesi beni þaþýrttý ve üzdü diyebiliriz” dedi.
    ‘Ýsimler önemli deðil’
    Maçý da deðerlendiren tecrübeli oyuncu, sözlerini þöyle devam ettirdi:
    “Bizim için önemli bir maçtý. Stadý da iyi bir þekilde açtýk. Özellikle Fenerbahçe’ye karþý kendini daha iyi hazýrlayan bir takýma karþý oynadýk. Kazandýðýmýz ve çýkýþýmýzý sürdürdüðümüz için mutluyuz.”
    Carlos ile yaþadýðý pozisyonu anlatan Kafkas ise, “Elimi itti, ben de çekmesini söyledim. Burada biz atomu parçalamýyoruz, futboldan para kazanýyoruz. Ýnsanlarýn isimleri önemli deðil ama biraz daha mütevazý olmalarý gerekir” diye konuþtu.

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolunay hocam en güzelini yaptýn.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Valla öyle..Helal olsun Tolunay hocaya...ee Trabzonlu boru deðil

emre ve volkana gelince...çirkef adamlar..yine yapacaklarýný yaptýlar..ceza almalýlar.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Terim'in Çocuðuna Bak ya Yanlarýna kar kalýr ceza felan verilmez !
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

DeeP__61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben de ayný fikirdeyim .Emre Türk futbolunun yüz karasýdýr ve en þerefsiz ahlaksýz adi pislik futbolcusudur.
    YERÝ GELDÝ UYSAL BÝR KOYUNUM, ÇEKMEYE GELMEZ BOYNUM...

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Ben bu çocuðun futbolunu da çok beðeniyorum. Bir yolunu bulup da sene sonu kadromuza katsak çok iyi olurdu. Giray-Egemen-Eren-Song 4 lüsünden, Song yaþ haddinden emekli olsa da kalan 3 tanesi en az 5 yýl götürürler defansý. Hava toplarýnda da etkili bu çocuk, genç de, bence geleceði parlak.
    #7 King of Kings

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Emre pisliginin hareketlere bak once basin tribunune hareket cekmeler, simdi tehdit etmeler ne saniyor bu hiyar kendini.. Asagilik herif
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

hakemin gözünün icinde bunu yapiyor ve hakem cesaret edemiyor kirmizi göstermeye.
    kimse, hakemde dahil göremedi/m demesin

volkana kirmizi verdi diye carlosa veremedi, 1 dk icinde 2 kirmizi kart fb ye gösterince tepki alacak diye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

ayrica istanbul medyasi bunlari görmezden geliyor, tff ve mhk yi elestiremiyorlar, asil bizim yerel medyamiz bu isi gundemde tutmasi gerekirken onlarin isi sadece ts mizi karalamak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Eren o tekmeden sonra ki hareketleri ile nasýl bir karaktere sahip olduðunu gösterdi. Bazý oyuncular o andan kendilerini iki üç metre ileri atar yerde kývranýr hatta bir tekmede kendi atardý. Ama o yaptýðý müdahaleninde mahçupluðunu hissettiði için tepki vermedi.

Emre hem fb yönetimince hemde tff tarafýndan mutlaka cezalandýrýlmalý. Milli takým kaptanlýðý bu çirkeften ebediyen alýnmalý. deðil bu adama takým kaptanlýðý iki tane kaz emanet edilmez.

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

emre o gözleri oyar yerine baþka biþe koyarým. Terbiyesiz ukala zibidi
    [ille d' 7]

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Serefsizler kendilerini ne zanediyor bunlar...

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fb Cok pislik Bir Takimlar volkan dan tutta aziz Yildirima kadar hepsi

yAziklar olsun
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)