Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni sezonda formalari kulübümüz üretecek

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

KAR 1.5 MILYON $
    Trabzonspor'a bagli Ticaret A.S yeni sezonda formalari kendisi üretip, pazarlamayi düsünüyor. Son 1 yilda sadece 24 bin forma satabilen ve forma satisindan yillik yaklasik 200 bin $ gelir elde edebilen Bordo-Mavililer, böylece kari 1.5 milyon $'a çikartmayi planliyor. Trabzonspor, yillik forma satisini 100 bine yükseltmeyi de amaçliyor.

TARAFTARA ÇAGRI
    Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Atalar, bundan sonra formalari kendileri üretip, pazarlayarak kulübe daha fazla gelir getireceklerini belirterek, "Kulüpler için naklen yayindan sonra en önemli gelirlerden biri forma satisi. Taraftarin artik bu yönde kulübe destek olmasi gerekiyor" dedi.

karadenizgazete.com
    .................................................. .......... ................................

24.000 den 100.000 e ulasmak icin bu meseleyi ciddiye almaliyiz !!!!Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

valla kendileri üretirlerse fiyat ucuzlar ama kalite düser.. Bence Kappa'yla anlasmalarina devam etsinler,,fiyati düzenlemeye çalissinlar...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

güzel düsünce,,,yaptiklari hersey kaliteli olsun müthis kazanc elde edilir....!

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bence pekte ii olacak gibi gelmiyor bana. Yapacaklarsada profesyonelce+kaliteli yapmalari lazim bu isi. Sadece forma diil kaskollar, berelere, tisörtler, svetler... Slogani en ii kullanabilecek kulüpte biziz. Karadeniz firtinasi, baskaldiri, isyano kadar çok kullanabileceimiz sloganlar varki. Mesela düsünsenize Alayina isyan ölümüne Trabzon yazan bi tisört. Ha bu boklu dere civcivlerinin elinde republik diye bisiile 6:0 diye bisii tutturmuslar her türlü paraya çeviriyor. Kihiç kimsenin elinde olmayan sloganlar var bizde.

NoPain-NoGain - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yalniz bu kappalarimiz o kadar güzel ki trabzon'dan en nefret edenadam bile hayran hayran bizim formalarimizdan bahsediyo... bu kaliteyi düsürmemek hakkaten cok önemli...

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

bncede..belki hos bi proje,tam bi fikir yürütmek zor..ancak,KAPPALAR süpppeerrrr[img]smileys/smiley17.gif[/img]..bütünlesstik artik onlarla...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

kappalar harike evet, ben de aldim..lakin, kulübün sahiplenip üretime geçmesi de görmezden gelinesi degil..

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

yaa iide awrupada hangi takim kendi markasiyla çikiyor sahaya, hani eger sampiyonlar liginde taninmayan bir marka ile sahaya çikarsak hos olmaz, fenerium faciasina gulerken insallah bizim basimiza gelmez aynisi

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

çok yanlis b,i düsünce bence kendimiz üretince hangi mantikla satislar artçak böyle bi saçmalik olurmu febe takimi bile birakti kendi üretmeyi biz neden baslayalim!! kappa bize ayri bi hava katti trabzon içinappa büyük bir sansdir benim bütün arkadaslarimçok begendiler bizim formalari bence kappa ylaola dewam[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

valla kappa çok kaliteli güzel sik vs. ayrica kappa bu sene basinda bjk ile mi ne bi anlasma yapacaklardi bizim yöneticiler olmaz türkiyede birinci ligde tek biz kappa giyecez diye karsi çikmislar. hatta bjk ile anlasma yaprsaniz biz bizimkini iptal ederiz felan denmis. olayi böyle hatirliyorum yanlissam düzeltin. iste tam bu durumdayken bizim üretmemiz dogru olumu bilmiyorum!

bence biz üreteceksek bile çok kaliteli olmali. ama bilinmelidirki türkiyede türkiyenin markasi olmus bir türk spor markasi bile yok. biz nasil kaliteli formalar üretecegiz ? sora ürettik diyelim 24000 forma satiyormusuz. bu satislarla ne kadar kar ederiz. biz üreteceksek maliyetin düsecegini düsünmeyin bence!!! bu isi kaliteli yapacaksak bize maliyeti çoook pahliya patlar

gönül isterki biz üretelim çok kaliteli bir sekilde. ben çok isterim ! ama bu çok zor ve isin ticari boyutlari enine boyuna çok uzunca tartisilmali konuya her yönden bakilmali!

Guests
    Ziyaretçi

eger kappada indirim yapmayip febe gibi dandik forma üreticeklerse hiç üretmesinler. bence formalarda degisiklik yerine kazak t-shirt gibi ürünlere düzeltilme yapilmali. 60 milyonluk kazak satiyorlar sanki en kral markadan aliyoruz.

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bence böyle birseye hiç gerek yok. Bu istenilen maddi girdiyi saglamaz. Daha baska yatirimlar düsünmeliyiz. Daha karli yatirimlar. Kappalari seviyoruz.Edited by: ahmetturk

Arkadaslar Trabzonspor Üretimini yapacagi formalari yine kappa adi altinda ve ayni formatta yapabilir. Bencede öyle yapmali. Sadece patentini alip üretim yapacagini düsünüyorum. Yani formalarimizin kalitesi ve modeli degismeyecektir. Üretici firma degisecektir. Edited by: mr.fa

ben ilk önce formalari görelim derim belkide kappadan daha güzel olacak yönetim bu isleri gayet iyi götürüyor onlara güveniyorum

Bence kappa formalar güzel kappa'dan daha iyi ve uzuz olacaksa olur yoksa olmamali. Forma yerine t-shirt,kazak,atki,bere gibi ürünler yapilmali.

calypso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bence iyi olan bir ürün üzerinde degil, kalitesi düsük ürünler üzerinde degisiklik yapmak daha dogru olur. Geçen sene sirketler arasi hali saha organizasyonu yapilirken bizim sirkette GS'li FB'li kisiler bileformamiz TS'nin kappa formasi gibi olsun diye öneriler getirdiler. Demek ki rakipler bile bizim formamizi begeniyorlar.. Biz kalkip onu degistirmeye çalisiyoruz. Bunu yapacagimiza diger ürünlerin kalitesini yükseltelim derim ben.

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Bence bu cok YANLIS...fenerin formalarini hatirlarin su kendileri ürettikleri fenerium formalari...

COK KALITESIS ve güzel degil

Formalarda zaten markasi olmazsa millet sahte formada alir.. para vermez

Bence Kappa cok süper... her ülkeden sadece 1 Takimi secerler normalde...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

hem gelecek sezon kappa nasil forma üretecek diye düsünüyordum[img]smileys/smiley19.gif[/img]

formalari kendimiz üretecegimiz kesin gözüküyor...COK BÜYÜK HATA

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kappa fabrikasini satin alsinlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    37

bence süper bir fikir ama kaliteli yabsinlar formaya ts misin öyle kar yabmak icin simdi adi ve güzel olmayan forma cikarcagini sanmiyorum güzel forma cikarirlar bence em kar ediyorus´ilerde begenen olursa onlara da yababiliris[img]smileys/smiley17.gif[/img]para kazaniris avrupada sneye de kendimisi gösderdikmi süper olur[img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bencede kendimiz üretmektense formamizi Kappa yapmaya devam etsin.Illaha biseyler üretmek istiyorsak atki,bere,tisörte sarilabilirler.

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

fenerle o kadar dalga geçtim ki, simdi bunu trabzon yaparsa çok üzülürüm. su anda bizdeki forma kadar güzelitürkiyenin hiç bir takiminda yok. kappaya devam derim ben...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

hepimiz kulübe mail atsak nasil olur???

gelecek sezonlar icin kappa ile anlassinlar .....

eger kappa gibi sekilli olursa neden olmasin..kappa formalarda okadar ii degil ayrica..tisört olayina el atsinlar..diger takimlkarin tisörtleri 20 milyon..biz tisört bulamiyoruzzz..demem oki formalari bi görmek lazim..trabzonsoprun jopel adi altinda ürünlerini gördüm igrençti açokçasi..formalarda öyla olursa hiç denemesinler bençee....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

trabzonun formalarini yine kappa üretir ama kendi damgasini vurur...

bence fiyat uygun olsun..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)