Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni sezonda formalari kulübümüz üretecek

Zafer Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

FIYAT DÜZENLEMESI YAPSALAR 100.000 DEN DE FAZLA SATIS YAPARLAR AMA bunlar bunun farkinda degil herhalde veya anlamak istemiyorlar fenerin formalari nasil oldu fikrim yok olmasinida istemem ama bizimkiler yapacaksa örnek oluncak bir sey yapmali......

Bence biz kappalan devam edelim gercekten güzel formalar yapiyorlar burdaki arkadaslar bizim cubuklu formaya asik oldu[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Kendi formamisi kendimiz üretirsek iyi olmaz cok örnekler var Dortmund yada Fener gibi adamlar yine markali seylere döndüler niye cünkü formalar cok kalitesizdi diye, Ama en önemlisi Hayirlisi olsun baska ne diyelim

Ya formalari kulübün üretmesi bence iyi olur kulübe parasal yönden katkisi iyi olur! Saygilar!

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

kappa'da formalari kaliteli yapiyor ama kulüp yaparsa da alirim .yani benim için farketmiyor.böyle bir kar olacak ise yapilsin bence.

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

karli olucaksa yapsinlar bence...

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kappa yl ayolaa devam istemiyoruz dandik formalar atkilari t shirt leri düzeltin ama kappa miz ellemeyin

kappa çok güzel yapiyodu formalari ama tabi ki kulüp kari çok önemli... Trabzonlu tekstilciler fazladir... belki kaliteli seyler üretilebilir...

arkadaslar kappa'yi ne uefa'da nede sampiyonlar liginde giyebiliriz. febe'de o yüzden zaten adidasla anlasti. kappa'nin formalari disinda diger hiçbir ürünü yaramaz yaparlarsa esofman, sapka. bere gibi seyler yapsinlar. bilmem anlatabildin mi?

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bence kappa ile anlasip hem kappa ile devam edilmeli hem de t-shirt sweatshirt benzeri seyleri kulüp kendi yaparak oradan gelir elde etmeli..

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

eyer kaliteli biseyler olacaksa bence bizim yapmamiz daha ii olurr..

Alptuð - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

ben kappayla devam edelim diyorum kappalar hem cok guzel hem de diger liglerdew kappa sponsoru olan bir kac sayili takim var bize kappa sponsor olmasiyla kappanin turkiye satislari bile artti bence vazgecmeyelim

samts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

kappayla devam edilsin derim onun bile havasi bambaska simdiye kadar hiç bir formamiz kappadaki kadar satmadi

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    kappa fabrikasini satin alsinlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

abim, cimento fabrikasini alirsak orda yapilir formalar :-)

Alýntý AvniAker Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    kappa fabrikasini satin alsinlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

abim, cimento fabrikasini alirsak orda yapilir formalar :-)

tas gibi formalarimiz olur... yakisir yani... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

formalar ayni kappanin stiline benzetilirse yapsinlar!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Forma konusunda çok hassasim ben. Puma'nin kirmizi-mavi TS formalari o kadar itici gelmisti ki bana, geçen gün hali sahada o formalardan giyen bir arkadasa yalvar yakar tisört giydirdim... Tam nihayet disarda da gönül rahatligiyla giyilecek, "kip" duran bir forma yaptilar dedik, simdi böyle bir haber...

Ben Kappa'lari çok seviyorum, sanirim sagdan soldan yine Kappa forma ararim seneye.

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Dunyanin hicbir onemli liginde hicbir onemlikulup kendi formasini kendi yaptirmak gibi komik bir yontem uygulamiyor. Bu takimlar spor malzemeleri ureten buyuk markalarla uzun vadeli sozlesmeler yaparakastronomik sponsorluk ucretleri aliyorlar ki bu rakamlar cogu zaman forma satislarindan elde edilecek kari katliyor.

Cok uc bir ornek olacak ama 3 yil once Manchester United, Umbro`yu birakmasi karsiligindaNike`la 10 yilligina 300 Milyon Sterlinlik-rakam yanlis degildir-(yani yaklasik 570 milyon dolarlik) bir anlasma imzaladi. Gogus reklamindan bahsetmiyoruz. Sadece M. United markali spormalzemelerini uretmesi karsiliginda!!!

Biz Kappa`dan kac para aliyoruz bilmiyorum ve aslinda bu isin baska bir boyutu.Yalniz200,000 Dolari 1,5 Milyon`a cikarabilme umidiylekulubun forma uretmeye kalkismasi -ki bu yontemle basari sansi bence cok dusuk - formalar uzerinde kumar oynamaktan baska bir sey degil! Biz Turkler`de adettir: problemli noktalari cozmek yerine once dogru isleyen seyleri kurcalar ve bozariz!

Kappa formalari Trabzonspor icin bugune kadar yapilmis olan en iyi formalar ve takimimiza ve kulubumuze ayricalikli (exclusive) bir hava katiyor. Kappa, gercekten dediger takimlarintaraftarlarinin gipta ettigi formalar yapti.

Kanaatimce, bu isten extrakaynak elde edilmek isteniyorsa, oturulsun Kappa`yla yapilmis sponsorluk anlasmasinin sartlari gozden gecirilsin. Mumkunse uzun vadeli yeni birkontrat yapilsin. Tamam biz bir Manchester United, Milan, Real Madrid degiliz ama ben Trabzonspor markasinin su ana kadar dogru ve verimli pazarlanabildigine inanmiyorum.Bir takimin pazar gucunu&degerini elde ettigi sportif basarilar, kulubun imaji, oyuncu kadrosu, taraftar kitlesivb. gibi faktorler belirler. Ben son 2-3 yillik performansi, misyonu vesanli mazisiyle ve de mevcut oyuncu kadrosuyla, Trabzonspor`un piyasadegerinin su an cok iyi birduzeyde olduguna inaniyorum. Bence tek eksimiz taraftarimizin - sosyoekonomik sebeplerden dolayi - tuketim potansiyelinin dusuk olmasi. Bu konuya da bir cozum uretirsek Trabzonspor bircok buyuk markanin agzini sulandiracaktir.

Yoneticilerimize son sozum: Lutfen Trabzonspor adini ucuza satmayin!Edited by: The Londoner

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence sadece taraftar formalari kendimizce üretilmeli maç formalari yine kappa olamli hem besiktas fener ve galatasaray bu sponsorluktan para alirken biz niye alamiyoruz biliyonuz mu çünkü biz yeterince forma satamiyoruz

[img]smileys/smiley19.gif[/img] bence fazla bir çözüm olmayacak [img]smileys/smiley17.gif[/img] taraftar bilinçsiz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

kappa dan vazgeçmek bizim için kötü olur.çünkü çok karizma formalarimiz var. Böyle bir düsünce niye olustu anlamadim zaten formalarimiza çok fazla talep yok bunun üretimine geçerek kar elde etmek hayal olur.Edited by: FERSAT

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ben de the londoner arkadasimiza katiliyorum

formalari belli basli markalar (adidas, nike, puma, kappa vb.) disinda albenisi yüksek, giyilebilir yapabilecek firma türkiyede yoktur. zaten kappa tahminimceforma dizaynini italyada yaptirip imalati fason olarak türkiyede yaptiriyor. (biz ancak o isi beceririz) trabzonspor kulübü de bu isi yaparsa yerli bir imalatçi bulup dizayn isini disardan bir firmaya yaptirmaya çalisir..kesinlikle de basaramazlar...

formalar disinda magazalarda satilan kappa haricindeki tisört, kazak, pantolon vb. bakinca durum ortada zaten ..ben bu ürünleri hiç begenmiyorum ...ne o öyle çizgili, cicili bicili, rengarenk palyaço gibi...(cateks diye de trabzonlu bir adama yaptiriyorlar üst gruplari yanilmiyorsam. ) benim hayalimde çok daha kaliteli ürünler var. eger bu ürünler güzel olsun baska biryerden alisveris yaparsam adam degilim.

forma isi de buna dönmez insallah...

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

bu sdeneki foprmalar çok hos ve asaletli

,

bidaki senin formalari kappadanmi olacak ? ben nike'n formalarini istiyorum onlar cok hos ediyorlar

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kappa varken nike düsüs olur hiç gerek yok

karadeniz'e selam kappa'ya devam [img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý oflee61 Nickli Üyeden Alýntý

kappa varken nike düsüs olur hiç gerek yok

karadeniz'e selam kappa'ya devam [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Babamin dedigine göre Kappa'nin Türkiye ayagi oflularin ayagindaymis ondan mi bu istek[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)