Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 114 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utanmak gerekiyor

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Naapalim 'siz takiminizi nasil karsilarsiniz' mi diyelim?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

febelilere yaptiginiz muamelenin aynisini yapsaniz kafi.. ayrica febe Zorlu Hotel'de kalamiyo,,gese rahat rahat kaliyor.. bunu da anlayamiyorum.. bu sekilde örnekleri çogaltabiliriz.. bunlar ukfak nüanslar gibi görülebilir ama bence önemli.. adamlardaki deplsaman baskisi azaliyodur bence...

kesinlikle

Guests
    Ziyaretçi

deplasman baskisi diye bahsi geçen durum, rakibi moral olarak yikmak amaciyla uygulamaya sokulur.uygulama sekilleri farklidir...; rakip takimin havaalanina indigi andan itibaren baslar, oteline gittigi istikamette devam eder,stadyumda zirvesine ulasir ve dönüs yolundada ayni sekliylesona erer...

burada bir sorun yok...bu adamlar 40 senedir trabzona gelip giderler.biz bu baskiyi uygularken, daha hiçbir rakip takim futbolcusunun kafasini kesmis degiliz... bizim gözlerimizdeki,yüregimizdeki enerjiden kendi kendilerine ulastiklari bir sonuçtur bu baski... biz kiskirtma olmadigi zaman hep centilmendik,bilen bilir,tarih zaten yaziyor...

deplasman baskisi yaratmak demek, rakip takim futbolcusunu gördügün yerdeöldür... taraftarini yakaladigin yerde bogazini kesdemek degildir...

baski ve stres demek, zaten trabzon demektir...

istanbulpiskopatlarinin en büyük övünç kaynaginin, dedesinin istiklal savasi gazisi olmasindan çok, trabzonda avniakerde maç izlemis olmak oldugunu bazi tecrübelerimden ve iliskilerimden dolayi çok iyi biliyorum...

yani çarsidan,ultravestiden veyabir gefebeden bir adamla konustugunda sana ilk olarak "ben trabzonda maça gitmis bir adamim..." diye kendini gurula takdim eder...

kimse canini sikmasin...

hosçakalin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fb ye nasil muamele yapiliyordu! Ondan mi iki seneden beri bizi burada yeniyor.madem baski vardi neden fb yendi bizi burada berat tekke gel trabzona otur kardesim basla bu islere.Bu nasil is ya! Sizi anlamak güç kardesim o zaman söyle mi oluyor siz istanbulda Trabzonsporumuzu karsilayacaksiniz,acaba diger takim taraftarlarida size bu karsilamayi yapmamak için gelip kafa mi tutacak!

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

UTKUCUM BEN DE KAC GUNDUR AYNI SEYLERI ANLATMAYA CALISIYORUM AMA YOK ANLAMIYORLAR.ESKIDEN OLUYODUDA NE OLUYODU.ADAMLAR CAN GUVENLIGIM DIYE TUTTURUYODU TUM MEDYADA BUNLARA DESTEK CIKIYODU.NIYE OLAYSIZ BI MAC GECMIYODUDA ONDAN.COKMU GUZELDI O ZAMAN.HEM SIMDI OYLE KOLAYDA DEGIL ARKAMIZDA MEHMET ALI YILMAZ GIBI BI ADAM VARDI SIMDI KIM VAR.HÖT DESELER TIRSAN BI TIP.AKLINA ESEN CEZA KESER,AKLINA ESEN YORUM YAPAR BU TAKIM VE TARAFTAR HAKKINDA.SAVUNACAK KIMSEMIZ YOKKI.BU YUZDEN BIZIM KENDIMIZI SAVUNULACAK DURUMLARA DUSURMEMEMIZ LAZIM.

ADAMIN TEKI FB,GS,BJK KASKOLUYLA MEYDANDA GEZEMEZ TABIKI BU AYRI BI KONU.O KADARDA DEGIL DERLER.AMA YILDA BI KEZ GELEN TAKIMINIDA KARSILAR.BUNA BISEY DIYEMEZSIN,DAG BASI DEGIL TRABZON.KI BEN SUANA KADAR BI TEK KISI GORMEDIM O RENKLERI CESARET EDIP UZERINDE TASISIN.AMA ISTANBULDA RAHAT RAHAT TS FORMAMIZI GIYEBILIYORUZ.HALA..

ISTANBULDAKI COK BILIP COK KONUSAN ARKADASLARA SON OLARAK SUNU SOYLEYEYIM BELKI BIRAZ DURUP DUSUNURLER:

GS TARAFTARI TAKIMINI KARSILADI DIYE ORETALIGI YIKTINIZ MANGALDA KUL BIRAKMADINIZ,TRABZONLULARI SUCLU BULDUNUZ.PEKI SIZ BUGUN NE YAPTINIZ KAC KISIYDINIZ HAVA ALANINDA??? CVP:20

BU KADAR YETTER HERHALDE!!!

Edited by: Efrasiyab

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hey gozunuzu seveyim.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gidenlerin ayaklarina saglik...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

arkadaslar trabzonda siz zannediyormusunuz ki trabzonsporu tutmayan yok. trabzondada diger takimlari tutanlar var ......

[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

insallah fb. yi yenecegiz bu aksam

Nereden
    Hakkari

Arkadaslar tabiiki konuya bazilari öfkeli bazilari insancil yaklasiyor. Ancak sunun bilinmesi gerekir ki Trabzonspor tarihinde korkulan bir deplasman olarak istanbul takimlarinin korkulu rüyasi olmustur. Trabzon ne zaman ki deplasmana gelen takimlara baski yapmadi o zamanIstanbul takimlarinin arasindan geriye düsmüstür. Ancak olaylarin abartilip fanatizmden holiganizme kaymasi herkesi oldugu gibi bizi de kaygilandirmaktadir. Bir gerçek var ki herhalde hiç bir trabzonsporlu Trabzonun merkezinde Meydanda Istanbul kaskoluyla dolanan bir kimse istemez. Çünkü Trabzonsporun diger anadolu takimlarindan farki Istanbulun nihayetsiz saltanatina karsi olusmus bir takim olamsidir. Bu yüzden kendi ilimizi diger anadolu illeriyle bu konuda karsilastirmamiz yanlis olacagini düsünüyorum. Ancak son yillarda Trabzon havalimaninda Istanbul takimlarini karsilamaya gelen bazi taraftarlar olmasi, Trabzon deplasmanin artik "korkulu bir deplasman halini almadigi" hatta" diger anadolu kluplerinin maçlariyla" baz alindigi önemsenecek bir hal almistir.

DOGRU SÖZE NE DeNEBILIR?? BRAVOO

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ALOO OKUMADAN GEÇMEYIN, BU SITEDE 'LÜTFEN LIGDE SADECE 3 TAKIM YOK 18 TAKIM VAR' GIBI BIR REKLAM YAYINLANMAKTADIR NASIL IS BU YA

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TEK KELIMEYLE IYI AILE(..................)COCUGU

Nereden
    Trabzon

istanbul takimlarinin trabzon deplasmanina gelip gelmemesi ayri bir konu da benim takildigim nokta su: eskiden trabzon tribünleri rakip takim futbolcularinin ve hakemlerin dizlerini titretirmis. maça 1-0 önde baslarmisiz. büyüklerimden duyduklarim böyle. simdi bizim futbolcularin dizleri titriyor. alinan sonuçlardan da belli zaten. trabzonda yasayan arkadaslar alinmasin sakin. ama disardan görünen tribünde bir birlik olmadigi. taraftar arasinda bir ahenk yok. baski olusturacak bir itici güç degil. ama iyi bir organizasyonla halledilebilir problemler bunlar. Valla trabzondaki arkadaslarin isi zor. allah kolaylik versin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)