Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utanmak gerekiyor

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ilkde onlari dövmeden önce biz bir toparlanalim !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu haftaki macda 6000 civarinda taraftar varmis , olacak sey degil takim sampiyonluga oynuyor 6000 taraftar onunda 1000 tanesi hediye bilet iydi ts yönetim tarafindan, eskiden birlik beraberlik vardi herkes herkese hosgörülü davranirdi herkes efendiydi ,taraftar arasinda kavga yoktu, simdi bakiyorsun ki tsliler birbirlerinlen ugrasiyor .

Lütfen sucumuzu görmemiz lazim ki hatalarimizdan örnek alalim ve bir daha o durum lara düsmemek icin.

gs liler nasil trabzonda karsiliyor takimini bir türlü anlamadim ,ben trabzonda yasasam cok utanirdim bu olaya vallahi.

bu hafta tsliler istanbulda insallah takimi kalabalik karsilarlar

bizim kavgaya degil birlik beraberlige ihjtiyacimiz var varsin kim ne yaparsa yapsin ama en güzelini siz yapin yeterki olaylar çarpitilmasin sadece bizim 3 tane mavi bayragimiz var gsnin degil

Guests
    Ziyaretçi

mavi bayrak sampiyonluk getirmiyor unutulmasin.varsin benim takimim mavi bayrak almasin varsin en zorba taraftar seçilsin. yeterki trabzonda karsilama yaptirilmasin. yeterki sampiyon olalim.

reis ancak seyirci galayana gelirse bizi bu ligte tutmazlar ligte olamazsak sampiyonlugu zor görürsün takim iyi yolda güzel gidiyorlar böyle küçük meselelere büyük taraftar takili kalmaz büyük taraftar takimi yensede yenilsede takimini destekler olay galiba kendini bilmez üç bes kisi karsilamaya gitmis bosverin çürükler elekten her zaman elenecektir

Her Zaman Heryerde ANTI ISTANBUL

adrei tamam istanbula rest çekiyorsun biz sonuna kadar arkandayiz ama bunu döverek degil nasil bir taraftar oldugumuzu göstererek yapmaliyiz

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EVET ARKADASLAR... UTANANLAR!!!BU HAFTA TAKIMIMIZ FENERBAHÇE MACI IÇIN ISTANBULA GELIYOR BIRAKIN UTANMAYIDA TAKIMIMIZI ADAM GIBI KARSILIYALIM ATMAYI TUTMAYI BIRAKALIM...TAKIMIMIZI BAGRIMIZA BASALIM!!!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar aramizda TRABZONSPOR Kaskolu ile gezen...gayler...ezikler...kara kargalar var...Bunu biliyormusunuz?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

gese kupa maçinda bi amcan bize bagriyo küfür etmeyin mavi bayragi alalim la adamlar ne anamizi birakti ne bacimizi biz dis göstermessekte bu böle devam eder.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya trabzon da kimse bunu yapamaz olmaz orasi trabzon yaptirmayin lütfen biz burda trabzonumuza küfür eden febelileri kendi taraftari önünde döverken siz orda böle isler yapmayin

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Kim Dost ya. anlamadim ben. Trabzonun Kendisinden Baska dostu fean yoktur. geçen sezon gördük dostlugu

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SUNU KABUL EDELIMKI SINIR BOZUCUDA OLSA ISTEYEN ISTEDIGI TAKIMI DESTEKLER YADA SEVMEZ.BU TRABZON IL SINIRLARI ICINDEDE BOYLEDIR[img]smileys/smiley7.gif[/img]

BIZIM BURDAKI KARSILAMADAN COK ISTANBULDAKI GEVSEKLIGE OFKELENMEMIZ LAZIM.ADAMLAR TAKIMLARINI 150KISIDE KARSILAR 1500KISIDE.BIZ NAPIYORUZ PEKI[img]smileys/smiley11.gif[/img]

EN GUZEL CEVAP FENERBAHCE MACI ICIN ISTANBULA GIDECEK OLAN TARAFTARA HARIKA BI KARSILAMA YAPIP GOVDE GOSTERISINDE BULUNUP,GOZDAGI VERMEKTIR.'GELDIK,GORDUK,YENDIK'

NE BU BE SAHIPSIZMI SANDILAR BIZI.BI AVUC TRABZONLU ONLARIN TOPUNA BEDEL...

Beyler havaalanindaki o olay biranlik gelisti organize bi taraftar toplulugu degil zaten 3-5 geseli iste. O karsilamalari trabzonspor maçina gelirken yapsinlarda göreyim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

aydingursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ONLAR DOST GÖRÜNÜP ARKADAN VURAN ÇAKALLARDIR....

HEMSERIM DEYIP DOST GÖZÜKÜRLER...

ISLERINE GELMEYINCE TANIMAZLAR...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne olrsa olsun maçi kimle olursa olsun bu 3 ezik takim Trabzon havaalaninda bu sekilde karsilanabiliyorsa bir çok degerimizi yitirdigimiz açikça ortaya çikmaktadir.Deplasmanda seyirci olmayan Dünyada ki tek sehir olma özelligimizi(ki bu olay Real madrid'in ultras gurubunun dergisinde bundan 10yil önce haber olmustu) kaybediyoruz.

Burda suç bireysel olarak insanlarda degil "tarftarlar dernegin"dedir.Bunun önlemini alip oraya 15-20 genç arkadas gönderip karsilama yaptirmayacak ve hatta gelen takimin moralini bozacak...Ama nerde bu organize tabi...

Geçen haftaki kupa maçinda Istanbulda ben dahil 20 kisi karsiladik takimimizi Istanbul'un istatistiki bilgilerde %10'u bence %5 'i Trabzonluyken ; ayni sayimizda ki(yani yaklasik 20 kisi)GS'lilerin Trabzonda takimi karsilamasi esef,utanç,hayret ve ibret vericidir...

Ve Of'lu kardesim agzindan çikani kulagin duymuyor diye umarak seni su yukarda yazdiklarimi düsünmeye davet ediyorum?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DRmavi61 Nickli Üyeden Alıntı

SUNU KABUL EDELIMKI SINIR BOZUCUDA OLSA ISTEYEN ISTEDIGI TAKIMI DESTEKLER YADA SEVMEZ.BU TRABZON IL SINIRLARI ICINDEDE BOYLEDIR[img]smileys/smiley7.gif[/img]

demek öyle diyosun ii güzel kardesim biz bu karsilamalara bisey demeyelim

seneler geçsin adamlarin sayisi artmaya baslar ee fener köpekleri dururmu yeminle söylüyorum size adamlar meydani bos buldularmi trabzona otobüslerle gelirler 1000 kisi takimlarini karsilarlar ve ben buna sasirmam bravo size!!

erman toroglunun bi lafi wardi trabzon tek gerçek deplasman diye maalesef bu zihniyetle artik normal bi anadolu sehri trabzon

kimi kandiriyoruz yaa adamlar (geyse) trabzonda her sene krallar gibi karsilama yapiyolar gik diyen yok

yok efendim trabzon macinda yapsinlarda goreyimmiszaten son 3-4 senedir yapiyorlar biz buradan gazetelerden okuyoruz

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

fazla buyutmeye gerek yok trabzon modern sehir ve koskoca bir ktü var,olabilir dogaldir o çocuklari dövelimmi yani

trabzon spor taraftari centilmendir,ne oldu olaymi çikarmislar yok,saga solami satismislar yok ,birak-da karsilasinlar,ne olduki,

birakalim bu isleride tribünde avni akerde trabzonsporumuzu daha nasil güzel costurabiliriz onun üzerinde çalisalim

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BURADA TAKIMINI KARSILAYAN TARAFTARA NE DENEBILIRKI.

SIMDI DAGILIN LAN MI? ZAMANINDA DENILDIDE NOLDU ALI SEN ORTALIGI YIKTI FUTBOLCULARIMA SALDIRDILAR,CAN GUVENLIGIMIZ YOK DIYE[img]smileys/smiley11.gif[/img]ZATEN MEDYA BU KONULARA COK DUYARLI[img]smileys/smiley5.gif[/img]KONU BIZ OLUNCA YANI ESKIYA! TRABZONSPOR TARAFTARI ADALET KESILIYOLAR BASIMIZA..BIZIM YAPACAGIMIZ DAHA BUYUK BI KARSILAMAYLA CEVAP VERMEKTIR.DUSUNSENIZE ISTANBULDA ONLARIN EVINDE BUYUK BI TS TARAFTAR TOPLULUGU,GALIBIYET NIDALARI ATIYO.AL SANA CEVAP..

OLAY DÖVMEKLE SIDDETLE ALAKALI DEGIL!! NASIL BU KADAR RAHAT OLABILIRER!! KABULENEMEZ BIR OLAYDIR!! BIZIM NE FARKIMIZ KALIR DENIZLIDEN ANTEPTEN MALATYADAN???

karsilamakda neymis TRABZONDA baska takimi.

unutulmasinki

TAS YERINDE AGIRDIR..!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

Ne olrsa olsun maçi kimle olursa olsun bu 3 ezik takim Trabzon havaalaninda bu sekilde karsilanabiliyorsa bir çok degerimizi yitirdigimiz açikça ortaya çikmaktadir.Deplasmanda seyirci olmayan Dünyada ki tek sehir olma özelligimizi(ki bu olay Real madrid'in ultras gurubunun dergisinde bundan 10yil önce haber olmustu) kaybediyoruz.

Burda suç bireysel olarak insanlarda degil "tarftarlar dernegin"dedir.Bunun önlemini alip oraya 15-20 genç arkadas gönderip karsilama yaptirmayacak ve hatta gelen takimin moralini bozacak...Ama nerde bu organize tabi...

Geçen haftaki kupa maçinda Istanbulda ben dahil 20 kisi karsiladik takimimizi Istanbul'un istatistiki bilgilerde %10'u bence %5 'i Trabzonluyken ; ayni sayimizda ki(yani yaklasik 20 kisi)GS'lilerin Trabzonda takimi karsilamasi esef,utanç,hayret ve ibret vericidir...

Ve Of'lu kardesim agzindan çikani kulagin duymuyor diye umarak seni su yukarda yazdiklarimi düsünmeye davet ediyorum?

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gerçek bir deplasman dediklerinde neyi kastediyorlardi bunu ii düsünüp kavramak lazim. Biz Istanbul'da zamaninda çok 1000 kisiyle takimi karsiladik hatta onlari kendi sahalarinda deplasman takimi gibi oynattik ama hiç bir zaman onlar bunu yapamadilar. Neden Trabzon diince ayaklarinin titrediini düsünüp kavramak lazim. Iste bizi hayret ve ibret verici olan, bizi üzen seyde bu deerlerimizin yavas yavas kaybolmasi, siradanlasmamiz. En acisida bu ya siradanlasmak! Bi Izmir, Antep, Ankara gibi olmak.Trabzon'da özellikle son bi kaç senedir muazzam uyusukluk var akil sir erdiremiyorum. Acaba sehrin gençleri göçmü etti ne aklim ermiyor bi türlü...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galiba hala bazi arkadaslar yazdiklarimizdan bir sey anlamamislar...Beyfendi olmayi marifet sayanlar cumartesi günü bize yapilacak muameleyi görünce ne diyecekler bakalim?

GREYWOLF KARDESIM msN KULLANIYORMUSUN? EGER KULLANIYORSAN BENI EKLERMISIN? emrekocum@medraft.com

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evet , bize onlar ne yaparlarsa bizde onlara iki katini yapmamiz lazim bizi iyi karsilarlarsa biz daha iyi karsilamamiz lazim ama küfür kavgalan olursa bizde iki katini yapmak mecburundayiz.

yüklen taraftar cos taraftar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)