Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utanmak gerekiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özür diliyorum kardesim.. unutmusum..

ne mi yapacaksiniz?? eski günlerde oldugu gibi; bejeke havaalanina gelmeden 1-2 saat önce havaalanina yaklasip bejeke taraftarlarina gözdagi vereceksiniz,adamlar giremeyecekler havaalanina.. Sebat maçlarini biraktik gese Trabzon maçina geldiginde bile karsilama yaptilar.. kimse karsilamazsa adamlar kendilerini daha yalniz hissetmezler mi sence???

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Özür diliyorum kardesim.. unutmusum..

ne mi yapacaksiniz?? eski günlerde oldugu gibi; bejeke havaalanina gelmeden 1-2 saat önce havaalanina yaklasip bejeke taraftarlarina gözdagi vereceksiniz,adamlar giremeyecekler havaalanina.. Sebat maçlarini biraktik gese Trabzon maçina geldiginde bile karsilama yaptilar.. kimse karsilamazsa adamlar kendilerini daha yalniz hissetmezler mi sence???

Sorun burda iste...

gs nin maçi ts ile olsaydi bu dediklerin teker teker gerçeklesirdi.

Sebat in stadi bile dolmadi maçta.

Burdan anla.

Guests
    Ziyaretçi

berat abi olurmu öyle hiç ya bizim gene mangalda kül birakmamamiz lazim.

Guests
    Ziyaretçi

oflu. gese trabzon ilk yaridaki maçtada karsilama oldu kime ne anlatiyorsunuz siz

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    oflu. gese trabzon ilk yaridaki maçtada karsilama oldu kime ne anlatiyorsunuz siz

aga bak sen dedin.

trabzon maçi için.

sebat için bi sey yapan yok.

sorun bu.

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YA OFLUTRABZON LA OYNAMASINA GEREK YOKKI ÖYLE YADA BÖYLE ADAMLAR SONUÇTA TRABZONA GELIYOR TRABZONLA OYNADINDA NE YAPIYOSAK SEBAT MACINDADA AYNISINI YAPMALIYDIK

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

150 kisilik rakam ne kadar dogru ?

20 kisiden bahsedildi bir haberde !!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle ses çikarmadikça gelen taraftarlara adamlar trabzonu normal bi anadolu sehrine çevirirler abi trabzon nasill bir sehir isyanin basladigi sehir hani nediolar trabzoniçin deplasmani olmayan tek takim

deplasmana gidilen tek sehir trabzon artik bu yapi bozuldu önüne gelen yenyo bizi trabzonda eski yapimiza dönmeliyiz artik

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu arkadaslar ayip olan bir sey varsa o da bizim yapamadigmiz karsilamalardir!!!! en son burda karsilama yapmak için biyerlerimizi yirttik hava çok güzel günlerden ç.tesi koskoca istanbulda trabzonspor dostu 15 kisi bulabildik...biz ilk önce kendi ayibimizi görelim daha sonra baskalarinin yaptigi eylemi elestirelim!!adamlar cuma günü saat 5 de trabzonda 100 kisi topluyor biz ise sinifta kalip bol bol laf üretiyoruzz.....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar sayilarda bir yalnisliginiz var.. öyle bahsedildigi gibi 150 kisi felan yokdu. 20 tane üni ögrencisi vardi o kadar... Bu konuda KTÜ Uni-Ts'ye is düsüyor. Bu oglanlarin baskanini bulup kulaklari çekilecek grup dagitilacak... Trabzon dünyanin tek deplasman sehridir ve böyle kalmak zorundadir...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eyer bu takim 15 kisiyle karsilniyorsa durumumuz vahim.utanmak utanmak gerekir..

artik beni ilgilendirmiyor gs kac kisim karsilamis filan beni ilgilendirren trabzonumuzu en iyi karsilamak..bu takim herzaman en iyisini hakediyor.ve bizimde bu takima hakettigi degeri vermemiz gerekiyor.

fener-Trabzon maçinda ben 5 Trabzonsporlu kardesimle havaalaninda olacagim.Herkes getirebildigi kadar getirsin,çünkü istanbul'da ki Trabzonsporlulara çok laf edildi bu forumda artik yeter.Biz gurbet ellerden takimini destekleyen taraftarlariz ve eger istersek gücümüzü gösteririz...umarim sizde benim gibi düsünüyorsunuzdur...

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    fener-Trabzon maçinda ben 5 Trabzonsporlu kardesimle havaalaninda olacagim.Herkes getirebildigi kadar getirsin,çünkü istanbul'da ki Trabzonsporlulara çok laf edildi bu forumda artik yeter.Biz gurbet ellerden takimini destekleyen taraftarlariz ve eger istersek gücümüzü gösteririz...umarim sizde benim gibi düsünüyorsunuzdur...

bak çok yanlis sekilde yorum yapiyosun... eger senin bahsettigin gibi düsünürsek bordomavi.net resmen parçalanir... Istanbul-Trabzon-Bursa-Kocaeli-Edirne-Erzurum-Antep-vs...... ... karsilastirmasi yaparsak isin içinden çikamayiz...

ayrica bu forumda Istanbul'daki Trabzonsporlular'a hiç bir sey söylenmedi... Bu sitenin devamli takipçi üyelerinin çogu gurbetçi zaten...

niyetinin iyi oldugu süphesiz ama lütfen kafandan bir seyler uydurup ayrimciliga getirme olayi...

bizim her yerde görevimiz Trabzonspor'u sonuna kadar desteklemek...

Saygilar,

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonlu_ Nickli Üyeden Alıntı

eyer bu takim 15 kisiyle karsilniyorsa durumumuz vahim.utanmak utanmak gerekir..

artik beni ilgilendirmiyor gs kac kisim karsilamis filan beni ilgilendirren trabzonumuzu en iyi karsilamak..bu takim herzaman en iyisini hakediyor.ve bizimde bu takima hakettigi degeri vermemiz gerekiyor.
    katiliyorum sana kardes 15 kisi karsiladi ist'da trabzonsporumuzu hadi istanbul uyan[img]smileys/smiley32.gif[/img]

farkindaysan ben hep kardesler diye söz ediyorum.türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm Trabzonsporlular kardestir...aklimdan bi an bile ayrim yapmak geçmedi.sadece ikamet ettikleri yer bakimindan istanbul'u kullandim...sakin yanlis anlama yani...bide eger dikkat edersen gerçekten dedigim gibi bikaç laf döndü ortada istanbul'da takimin 15 kisi karsilanmasina iliskin...ve haklilar da 15kisi gerçekten ayip,ben de zaten mesajimda febe maçina ben 5 kardesimle gelecem sizde gelin demistim...yani burada amaçladigim 15 kisilik karsilamamizi unutturarak herkese Trabzonspor'umuzun gerçek gücünü göstermek.umarim kendimi düzgün ifade edebilmisimdir,hiçbir zaman aklimdan sehir ayrimi geçmez zaten ofluyum...neyse insallah bu yanlis anlasilma düzelmistir...saygilar kardesim...

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar Takim'in galibiyeti çok önemli.Eger biz basarili olursak,onlar zaten birbirlerine düserler.

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

gercekten uzucu bi olaydi hele hele karsilayan taraftar sayisinin abartilmasi iyice moralleri bozdu ama insallah istanbuldaki macta orada yasayan arkadasalar sov yapacaklar ve ne kadar buyuk bitakim oldugumuzu gostereckler insallah

TRABZON daki karsilama olayi bizim icin uzucu bi durum ama 1 ay once memlekete gittigimde bi gayse liyi dislemistim insallah simdide dislerler de intikamimizi alir tamamen rahatlariz

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah bidakine daha iyi bir karsilama yapariz takimimiza cünkü bu takim herseyin en iyisini hakediyor

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mesela fener macinda mukemmel bir toren yapmaliyiz oralarin inlemesi lazim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçen yaz Trabzonda bjk formali birini gördüm elini kolunu sallya
    sallaya geziyodu ve kimse dönüm bakmadi bile eyy Trabzonlu ne hale
    geldik

Bana kalirsa trabzonda hiçbir takimin taraftari takimini karslayamaz orasi baska yer degil trabzon burda bi suçlu varsa oda trabzondaki taraftardir. Bi kere kafalarini gözlerini kirsinlar bak bi daha karsiliyolarmi???

Madem biz galatasarayin dostuyuz kupa maçinda bize orosgu çocuklari ve piç diyenler kimlerdi??? Dost most yok..

Isine gelinde bizim dostumuz kardesimiz isine gelmeyince orospu çocuklari ve piç he...

suraya bak biz trabzondan okumak için baska yerlere gittik..buralarda bile adamlara TS ye laf söyletmiyoruz artik onlar laf edemiyor bile..

ama trabzon almis basini yürümüs demek ki..

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herhalde arkadaslar ne dostu ya bizim dostumuz falan yok biz bize yeteriz zaten kimseeyede ihtiyacimizda yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)