Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20.000 Kombine Kampanyasi

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetimimizin simdiden böyle bir kampanya baslatmasi gerektigini düsünüyorum.Fiyatlari biraz da düsük olursa simdiden taraftarin ilgisini çekebilir hem transfer dönemine kaynak olur hemde seneye avni aker her maç full çeker.Tabi yönetimimizin avni aker ile ilgili baska planlari varsa durum degisir.

Nereden
    Amasya

iyi bir fikir olabilir[img]smileys/smiley4.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hangi kampanyaya, hangi olusuma Trabzon destek çikti simdiye kadarda 20.000 kombine kampanyasina destek çikacak Allah askina. Benim halka arz ile Trabzon'da kiseyirci (!) hakkindaki fikirlerim deisti. Halka arz çok önemli denildi, gelecek denildi sonuç ; 1400 kisi.

Biraz daha ucuzlatarak diyoruzda daha ne yapacak yönetim, bedava bilet verdi yönetim ya. Bu maça gel dier maç bedava dedi ona raamen olmadi. Artik is iiden iiye güce dayali oldu futbol eglenceden çikti koca bi sektör oldu. Senin rakiplerin 50 ytl. ye 100 ytl. ye bilet satacak sen 5 ytl. ye taraftar toplamaya çalisip hadi gelsenize diye neredeyse taraftara yalvaracaksin. N'aptilar Trabzon'da ki taraftara anlamiyorum. Uyku ilacimi, sakinlestiricimi içirdiler ne!!!

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Hangi kampanyaya, hangi olusuma Trabzon destek çikti simdiye kadarda 20.000 kombine kampanyasina destek çikacak Allah askina. Benim halka arz ile Trabzon'da kiseyirci (!) hakkindaki fikirlerim deisti. Halka arz çok önemli denildi, gelecek denildi sonuç ; 1400 kisi.

Biraz daha ucuzlatarak diyoruzda daha ne yapacak yönetim, bedava bilet verdi yönetim ya. Bu maça gel dier maç bedava dedi ona raamen olmadi. Artik is iiden iiye güce dayali oldu futbol eglenceden çikti koca bi sektör oldu. Senin rakiplerin 50 ytl. ye 100 ytl. ye bilet satacak sen 5 ytl. ye taraftar toplamaya çalisip hadi gelsenize diye neredeyse taraftara yalvaracaksin. N'aptilar Trabzon'da ki taraftara anlamiyorum. Uyku ilacimi, sakinlestiricimi içirdiler ne!!!

Uyku ilaci veya sakinlestirici konusunda tamemen katiliyorum. Kesin birsey var Trabzonda ve buna en yakin zamanda çözüm bulunmali..

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim bedava kombine dagitsa trabzondaki bu taraftar kombineleri ayagina ister!!ne 20.000.bini kardesim dalgami geçiyorsun 1000 tane kombine satilsin öpüp basimiza koyalim...arkadaslar düsünerek topic acalim lütfen.. havaalanina takimimizi karsilamak için bi taraflarimizi yirtiyoruz sagolsunlar 15 kisiyi organize edebiliyoruz...sonra burda bol bol yazi yazip geyik yapiyoruz.....benim bu taraftara olan inancim resmen erezyona ugradi kardesim insallah ben haksiz cikarimda utanirim!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu 20.000 kombine olayi tabi ki güzel bir düsünce ama Trabzon sehri için su anda ütopik bir olay... maalesef, I M K A N S I Z !!!

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NEDEN OLMASI FIYATLAR DÜSÜK OLURSA AVRUPA MACLARIDA VAR 2+3TANEDE SAGLAM TRASFER OLURSA BENCE SATAR

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Issizlik çok para yok birde maç bileti e tabi biraz zor biraz fedakarlik gerekiyor

Guests
    Ziyaretçi

bizim laf üretmemiz lazim ama icraat degil

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah keske[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    yönetim bedava kombine dagitsa trabzondaki bu taraftar kombineleri ayagina ister!!ne 20.000.bini kardesim dalgami geçiyorsun 1000 tane kombine satilsin öpüp basimiza koyalim...arkadaslar düsünerek topic acalim lütfen.. havaalanina takimimizi karsilamak için bi taraflarimizi yirtiyoruz sagolsunlar 15 kisiyi organize edebiliyoruz...sonra burda bol bol yazi yazip geyik yapiyoruz.....benim bu taraftara olan inancim resmen erezyona ugradi kardesim insallah ben haksiz cikarimda utanirim!!!

ben sana katiliyorum koskoca istanbulda karsilamalara giden taraftar 15 organizasyonlara ilgi yok. hiç bir sekilde oraganizayonlara katilmayipta bu forumlarda bol keseden atip tutulmasina yeri geldigi zaman mangalda kül birakilmamasina ben deçok kiziyorum...

belki 20000 kombine bilet güzel bir düsünce ama bu düsünceyi ortaya atarken bazi seyler hakkinda bilgi sahibi olmak lazim!!! ben en son trabzona gazi antep ve a.bilbao maçina gittim. tam hatirlamiyorum fiyatini ama g.antep maçi kale arkasi 5 ytl idi. millet çok pahali diyodu [img]smileys/smiley7.gif[/img] geçen sene yine trabzonda fb maçinda marotandaydim 20ytl kalearkasi 10 ytl idi. oooooov çok pahali diyodu. gerçi trabzonda halkin maddi durumu belli ama yinede derby maç için çok pahali degil.

simdi biz hala avni akeri tam dolduramiyoruz. eskisi kadar talep yok kombinelere. gerçi ikinci yari iyi bir satis olmus ama yani 20000 biraz uçuk bir rakam. uzun vadede belki gerçeklesebilir ( çok uzun vadede [img]smileys/smiley36.gif[/img]malesef ) ama simdilik bana ütopik geliyorEdited by: Juan_Juan

Kombine bilet konusunda Trabzon'daki taraftara sitem edecegimize biz ne yapmaliyiz diye düsünmeliyiz.

Ikinci yari basinda yazmistim çok ilgi görmedi yine yaziyorum.

444 1967 yi arayarak Trabzon'dan birine kombine hediye etme imkaniniz
    var. Ariyorsunuz numarayi, veriyorsunuz kredi karti numaranizi ve alici
    adi adresini is bitiyor. Denedim gördüm güzel bir zarfla teslim
    ediyorlar alicya.

Asil kombine kampanyasi Almanya ve Istanbul'da baslamali,
    özellikle maçlar burda olsa biz söyle asariz keseriz diyenler var
    ya, iste onlar da alsinlar Trabzon'dan birine bir kombine.
    Elbette vardir bir kuzenleri, yegenleri. Hadi bakalim her iste
    sorumlulugu Trabzon'daki taraftara atiyoruz, iste firsat biz ne
    yapiyoruz gösterelim.

Sinan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bazi arkadaslarimiz 1000tane kombine satilsin yeter demisler trabzonspor bu sezon kaç tane kombine satti biliyor musunuz ?

6000nin üzerinde kombine satildigimni biliyor musunuz?...

BENCE TRABZONSPOR MAKSIMUM 12.000TANE KOMBINE SATABILIR BU DA IYI BIR SAYIDIR...

Guests
    Ziyaretçi

yapilmayani degilde yapilani örnek alsak nasil nolur

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

bazi arkadaslarimiz 1000tane kombine satilsin yeter demisler trabzonspor bu sezon kaç tane kombine satti biliyor musunuz ?

6000nin üzerinde kombine satildigimni biliyor musunuz?...

BENCE TRABZONSPOR MAKSIMUM 12.000TANE KOMBINE SATABILIR BU DA IYI BIR SAYIDIR...

arkadaslar kombine bilet satisimizi etkileyecek en önemli faktör ne biliyor musunuz? sampiyonlar ligi...

ben Trabzon'da dinamo kiev'e elendikten sonrabir çok kisininagzindansu lafi duydum ''yahu kombinelerimizi de satalim bari... daha maça da gidilmez!!!'' maalesef böylesine acaip bir taraftar kitlesine sahibiz...eger bu sene sampiyonlar ligine gidip ön elemeyi de geçerek gruplara kalabilirsek kombine satisinda'tarihi rekor' olur gibime geliyo...Edited by: yattara11

Nereden
    Amasya

biz bir sampiyon olalim egeye kadar sira olur kombineler icin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)