Sayfa 103 Toplam 243 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6061 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 2-2 Galatasaray

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var kardeşim ya ne centilmen taraftarımız varmış , çiçek mi atsaydılar adamları burası Trabzon istanbul değil birader anlıycak gelen takım nereye geldiğini .
    OFLİ sportmenliğine hayran kaldım.

sancakbeyi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya kulüplerinin taraftarının yapmayacağı bir hataya destek verilmez ! Rakip futbolcu ile uğraşan kendi teknik direktörüne küfür eden bir taraftar topluluğu, maçta ise takımını desteklemeyen sus pus olan taraftarlar !

Bu şahıslar yarın maça gidecekler mi bilinmez, ama şimdiden Trabzonspor'a zarar verdiklerini söyleyebilirim. Tebrikler!

Yarın özellikle Hasan Şaş mutlaka oynatacaktır, Bülent

napıyor o dünya kuluplerinin taraftarları söyleyebilrmisin veya gercekten biliyormusun?

yani chealsea barca arsenal,n taraftarları doksan dakika takımına tezahurat yapıyor öyle mi?geçelim bu dünya kulupleri,adamları kızdırdık ayaklarını..hem kızsalar hırslansalar nolurr yaa?

ayrıca ordakı adamların yarın macta olup,bagıracaklarına garanti veririm,ama senin ve senin gibiler için aynı şeyi diyemem acıkcası..öyle ya dünya standartındakı taraftara yakısmaz..

eski trabzon ruhu der der dururz,bilmeyenler bi ögrensin eskiden trabzona gelen takımların neler yasadıklarını..
    1461!

Alıntı gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim haklısın gerginim biraz ama biz neyin uğraşı içerisindeyiz, adam kalkmış ne diyor yaa?

yüz tane gs li vardı havaalanında ama hiçbiri gs kaşkolu ya da formasını giyemedi, ve gs lehine tezahurat yapamadı.tezahuratı yapan bizdik, hiçbiri de küfür içermiyordu, hasan Şaş'ın zoruna gitti ve üzerimize geldi..

bütün bunlardan sonra adam kalkıp diyecek ki bunları stada almayın!ne diyeyim ki ben daha!!!
    Güzel kardeşim sen takma kafana en iyisini yapmışsın..Gerçek bir Trabzonlu gibi davranmışsın..Maalesef dünyanın en büyük şehir takımına sahip olsakta aramızda farklı takımlara gönül verenlerde oluyor bu onların serzenişdir..Trabzon'a gelip Trabzonluya hakaret edecek sizde susacaktınız..Susan onlardandır!..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasan şaş'ın motive olmasından korkarak davranacak takım mıyız, şehir miyiz??

Hasan değil on tane hasan gelse kaç yazar..

Trabzon'da takım karşılamak yok..(rakip taraftarlar için)
    Trabzon'da kasıla kasıla gezmek yok(rakip takımlar için)

Yenelim de bir de uğurlama olsun havaalanında inşallah..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Bazi arkadaslar korkuyor galatasaraydan, orada bagiran arkadaslari cani gonulden kutluyorum keske iki de tokat vursaydilar. Neymis gaza gelecekmis, varsin gelsin hayvanin teki olan hasan sas. Bu hasan serefsizi degilmiydi bize kufreden? Ne cabuk unuttunuz, galatasaraya lanet olsun ki bizim taraftara bile korku salmis, Allah galatasarayin belasini versin, size de akil versin. Bir hasan sas'dan korkacaksak maca cikmayalim hukmen yenilelim. Yarin yenilirsek dunyanin sonu mu? Hayir. Yonetim, hoca bize sampiyon olacaz sozu verdi mi? Hayir. Yenilirsek ne olur, hicbir sey olmaz, Hasan sas dan korkanlar mac da cekirdek citlayanlardan baskasi olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim gibi düşünen ve teşekkür eden renktaşlarımıza ben de tek tek teşekkür ediyorum.

bugüne kadar Trabzonda böyle olmuşsa bundan sonra da bizler böyle devam ettireceğiz bunu.

biz ne sivasız, ne konya, ne samsun, ne antep, ne rize , ne bursa ne de başka bir yer.Biz TRABZON luyuz ve bununla ÖVÜNÜYORuz.

Nereden
    Aksaray

Darısı Fenerbahçe maçına. Bu sefer haberim olursa bende gelirim...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı olgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi sportmenlik?

Adam burada yazıyor işte, küfür etmedik diyor.Hakaret yok diyor.

Olayda Hasan gibi karaktersiz bir adam varken neden inanmıyorsunuz burada yazan arkadaşımıza?

Trabzon'da Trabzonspor lehine tezahurat yapamayacak mıyız?

Sportmenlik?Hani şu elle gol attıktan sonra, arkadaşıyla beraber kıkır kıkır gülen takıma karşı mı sportmenlik? Çiçek mi verseydiler ne yapacaklardı yani?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beşiktaşta çarşının arasında 100 150 Trabzonluyla kalıp hayat mücadelesi verseydin bugün sende kendi sportmenliğine hayran kalırdın

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim gibi düşünen ve teşekkür eden renktaşlarımıza ben de tek tek teşekkür ediyorum.

bugüne kadar Trabzonda böyle olmuşsa bundan sonra da bizler böyle devam ettireceğiz bunu.

biz ne sivasız, ne konya, ne samsun, ne antep, ne rize , ne bursa ne de başka bir yer.Biz TRABZON luyuz ve bununla ÖVÜNÜYORuz.
    gökhan kardeş telegolde görüntüleri gösterdi .. bağlanan muhabir ilk başta hasan sasın polislere bizim taraftar icin bunların ne işi var burda dediğini söyledi duydunuzmu böyle birşey
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Alıntı SuperGaZii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazi arkadaslar korkuyor galatasaraydan, orada bagiran arkadaslari cani gonulden kutluyorum keske iki de tokat vursaydilar. Neymis gaza gelecekmis, varsin gelsin hayvanin teki olan hasan sas. Bu hasan serefsizi degilmiydi bize kufreden? Ne cabuk unuttunuz, galatasaraya lanet olsun ki bizim taraftara bile korku salmis, Allah galatasarayin belasini versin, size de akil versin. Bir hasan sas'dan korkacaksak maca cikmayalim hukmen yenilelim. Yarin yenilirsek dunyanin sonu mu? Hayir. Yonetim, hoca bize sampiyon olacaz sozu verdi mi? Hayir. Yenilirsek ne olur, hicbir sey olmaz, Hasan sas dan korkanlar mac da cekirdek citlayanlardan baskasi olamaz.
    hasan şaş veyahut başka galatasaraylı futbolcuya tokat vursanız, maç oynanmadan hükmen mağlüp sayılırsınız.
    saha kapatma vs. cezaları da ayrı.
    Savaşa mı gidiyoruz beyler.

Nereden
    Aksaray

Alıntı Keleşoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhan kardeş telegolde görüntüleri gösterdi .. bağlanan muhabir ilk başta hasan sasın polislere bizim taraftar icin bunların ne işi var burda dediğini söyledi duydunuzmu böyle birşey
    İşte Hasan Şaş bu?

Hasan'ı tanımıyormuş gibi konuşmayalım burada. Futbol oynamaya geldiysen adam gibi futbolunu oyna Hasan...

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sancakbeyi_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    napıyor o dünya kuluplerinin taraftarları söyleyebilrmisin veya gercekten biliyormusun?

yani chealsea barca arsenal,n taraftarları doksan dakika takımına tezahurat yapıyor öyle mi?geçelim bu dünya kulupleri,adamları kızdırdık ayaklarını..hem kızsalar hırslansalar nolurr yaa?

ayrıca ordakı adamların yarın macta olup,bagıracaklarına garanti veririm,ama senin ve senin gibiler için aynı şeyi diyemem acıkcası..öyle ya dünya standartındakı taraftara yakısmaz..

eski trabzon ruhu der der dururz,bilmeyenler bi ögrensin eskiden trabzona gelen takımların neler yasadıklarını..

valla çok doğru dedin...ne demek yakışmayacak hareket...real madrid barcelonaya geldiğinde oteline kadar otobüsü taciz ediliyor...
    TRABZON TRABZON diye bağrılmayacaksa havaalanında eğer o eziklerin seslerini çıkartacaksan bırak arkadaşım sen gelme maça...sancakbeyi çok güzel dedin ellerine sağlık...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hasan şaş veyahut başka galatasaraylı futbolcuya tokat vursanız, maç oynanmadan hükmen mağlüp sayılırsınız.
    abicim vurma kırma yok..

Trabzon'un zor bir deplasman olması gerekiyor, öyle de oluyor, olacak inşallah..

Stres olsunlar, gerilsinler, hadlerini bilsinler, yenilip gitsinler..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Melis 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Helal olsun abicim.
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doğulur.

Nereden
    Almanya

abi cezayi anladimda hükmen niye yeniliormusuz ???????
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

Alıntı Süleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ayazoğlu,

BJK maçının konuşulduğu başlıkta bir "ortalığı karıştırma çabası" var.

Burada ayrı bir çaba.

Sorun ne?

Ayazoğlu pek ismi gibi davranamamış karanlık işler peşinde koşmuş.Bir eziklik kokusu alıyorum açıkçası.Ne bu 8taş sevgisi?Yoksa cimbomlu hasanın kentimize gelip bize hakaret etmesini kabul eden bu zihniyete hangi dille izah edeceğiz..Millet duydu kabul etti Bize her yer Trabzon diye,şimdi Trabzon'da başka takıma destek verseler ayıp olmazmıydı?Biraz askıya al kendini bence..

ONE MİNUTE,OKİ?...

sancakbeyi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hadi ya..yenik sayılıyormusz,,hasan sasın otelde kılı dönse gene yenik sayılırmıyız bay federasyon delegesi?macla alakasız bir olay yüzünde ceza verildigi nerde görülmüş,destekli sallayın bari.

bazı arkadaslar ya oldugu gibi görünsün ya da göründügü gibi olsun..
    1461!

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TS olarak alacagiz...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam arkadaşım sende gaz verip durma.

Sağolun, teşekkürler ederiz.

Abartacak birşey yok. Maç ne olur? Siz ondan haber verin.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Nereden
    Almanya

Simdi ama ben buna alinirim ben rizeliyim ama sapina kadar trabzonsporluyum bu yakismadi iste abi sana burda külahlari degisiriz

AYRIMCILIK MI YAPIOSUN
    Konu Vural Kuyumcu tarafından (14.03.2009 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

alicengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 yıldır gs trabzonda uniler yuzunden iyi karşılanıyor adamlarda bizi yenip gidiyor ali samiyenden sonra en rahat deplasmanları burası oldu .olmasın abi bıktık gs sempatizanı trabzonlulardan son maç bakalım sivası yeneceklermi eğer biz son maça kalırsak.......veya feneremi çalışçaklar.bizim bizden başka dostumuz yok ey ahaaliii böyle biline....

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Keleşoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün önce İl Spor Güvenlik Toplantısı yapıldı..

http://trabzonspor.org.tr/default.as...Detay&IND=1367

Galatasayar'ın geleceği saat belli taraftarlarımın nasıl ulaşmışlar oraya !

Trabzon’un bir spor, sanat ve estetik kenti olduğunu her zaman ifade ettiklerini dile getiren Vali Okutan, “Biz Trabzon olarak sporda, sanatta ve diğer kategorilerde de iddialı olan bir iliz. Centilmenlikte de iddialıyız. Hele hele misafir takımların alkışlanması Trabzon’un adına yakışır anlamlı bir davranıştır. Bu tür centilmence davranışlar bir galibiyet kadar önemlidir” ifadelerini kullandı.

Vali böyle bir karşılamadan bahsetmiyor !
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

mhayri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ula nooldi ortam birden kalabalıklaştı...
    "Benim geçmiş zaman içinde yan gelip yattığıma bakma
    Ben geleceğin kara gözlü zalimlerindenim"

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaşta çarşının arasında 100 150 Trabzonluyla kalıp hayat mücadelesi verseydin bugün sende kendi sportmenliğine hayran kalırdın
    Ben her zaman sportmenliğime hayranımdır.
    Hayat mücadelesinden bir şey anlayamadım.
    Güldürdün beni oflu.
    bari bıçak, satır vs ile gitseydiniz inönü stadyumuna da Hayat mücadelenizi daha kolay kazansaydınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)