Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Düsün, Anla ve Agla...

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FAruk Nickli Üyeden Alıntı

Yaziyi kim kaleme aldi?Bu intiharin gerçekten bu sekilde olduguna inanamiyorum.Bu kadar inançli bir çocuk nasil bunu yapabildi?Merak ediyorum sadece.

bu hikaye bana ait.. ben kendimi çocugun yerine koyarak hangi duygularla intihar etmis olabilecegini yazmaya çalistim...hikaye hayal ürünü yani...

belli... zavall çocuk 2 gün uymamis her seye inansam buna inanmam yani.......insan bari hayal ürünü yazar...intahar olayini bilmesem salliyo diye gülücükler konduracam foruma..allah(cc) rahmet eylesin!!!!ne diyim baska!!!![img]smileys/smiley5.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Degerli kardesim berat; Bir konu ancak bu kadar iyi tasfir edilebilir.

Ellerine saglik,o zamanda bu olay beni çok etkilemisti adeta 9 yil öncesine geri götürdün bizleri.Isimleri ve nedenlerinin unutulmamasi gerekir bu olaylarin....

Bizlerin trabzonsporlu'lugu taraftarliligin yanisira birazda bizans emperyalizm ne karsi koyan bir anadolu hareketitir.

Trabzonlu olmayipta bordomavi renklere gönül veren bütün kardeslerimin anlindan öpüyorum.Iyiki varsiniz.[img]smileys/smiley32.gif[/img] SAYGILAR

Nereden
    İstanbul

Allah(c.c) mekanlarını cennet eylesin ama bu kadarı da tabii ki de aşırı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ALLAH RAHMET EYLESIN[img]smileys/smiley19.gif[/img]

berat bu konuda çok iyisin[img]smileys/smiley32.gif[/img] gerçekten duygusal bir yazi olmus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birincisi arkadasimizin yaptigi dinimizce yasak ve yanlis ise bizce de yasak ve yanlis olmasi lazim. Bende o yillardan kalan izler tasiyorum. Ama bir gün bu takim sampiyon olacak ve ben o gün ve o günden sonra sevinçden nasil bir hal alacagimi bilmiyorum...

Bu kardesimiz ne olursa olsun yasamasi lazimdi. Güzel günleri görebilmek, sevinç gözyaslari ile " Senin için intihari bile düsündüm zamaninda simdi sampiyonsun Trabzonum" diyebilmeliydi... o travmadan çikamamasi da bize özgü bir durum olsa gerek. Istanbul takimlarinin kolpa taraftarlari derler ya "senin için ölürüz" buyrun iste takimi için hayatini feda eden iki taraftarimiz var sizin neyiniz var diyesi geliyor insanin... Ama bu emsal ve örnek de yanlis insanlar yasamali görecekleri günler adina yasamali hele bir de Trabzonsporlu olunca...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=alitemelli

belli... zavall çocuk 2 gün uymamis her seye inansam buna inanmam yani.......insan bari hayal ürünü yazar...intahar olayini bilmesem salliyo diye gülücükler konduracam foruma..allah(cc) rahmet eylesin!!!!ne diyim baska!!!![img]smileys/smiley5.gif[/img]

eger hikayenin altinda açiklama yaptigim yaziyiokusaydin, "insan bari hayal ürünü yazar" gibi bir elestiride bulunmana gerek kalmazdi..Orada herseyi belirttim zaten...Edited by: Berat Tekke

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SKY-GUARD YA BU ADAM KIM IMZASINDA ANTI FB YAZIYOR SISTEMDEN ATMANIZ LAZIM

Alıntı samts Nickli Üyeden Alıntı
    SKY-GUARD YA BU ADAM KIM IMZASINDA ANTI FB YAZIYOR SISTEMDEN ATMANIZ LAZIM

ne alakasi var ki? en büyük .......çe mi yazsaydi?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BURDANFEBE TAKIMINA LANETLER OLSN O GÜNOTAKIMIN SEREFSIZ BASKANI BIZDEN SAMPIYONLUGU ALABIMEK IÇIN HANGI SEREFSZILIKLERE BASVURDGUNU STAR GAZETESINE BIRBIR ANLATTI

BIDE UTANMADAN ANLATIYOR ÖVÜNÜYOR SEREFSIZ SEN BAKALIM ÖBÜR TARAFTA NASI VERECEKSINBUKADAR TARAFTARINHAKKINI ÖZELLIKLE INTIHAR EDEN KARDESLERIMIZI

KARDESLERIMIZN YAPTIGI HER NEKADARDA YANLIS OLSA SUÇLAMAMAK GEREKIR O ARKADASLAR BUNALIMA GIRIP ITIHAR ETMISLERDIR INSASSLAHBU YÜZDNDE SORGULARI APILIRKEN AKILLARIBASLARIND OLMADIGI IÇIN GÜNAH YAZILMAMISTIR AMEL DEFTERLERINE ÖYLE DUA EDELIM O GÜN HEPIMIZ KIYMETI YASAMAMISMIYDIK ZATEN

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah Rahmet eylesin ve mekani cennet olsun kardeslimizin.

Bir gün sampiyon olursak önce ona gidecegiz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)