Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz Siyasi Amaçlarýn Aracý Olarak Kullanýlamaz !!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Standart Trabzonsporumuz Siyasi Amaçlarýn Aracý Olarak Kullanýlamaz !!!

Her ne kadar tepki çekeceðimden emin de olsam, bu düþüncelerimi yazmak istedim. Amacým siyasi polemiklere girmek deðil, sadece kendimce gözden kaçan bazý ayrýntýlarý sizlerin görüþüne sunmak.

Hakkýmýzda hergeçen gün artan yalan haberler artýk bugün doruk noktasýna ulaþmýþ vaziyettedir. Bugün de sadece o haberi yapan kiþinin adý ön plana çýkmýþtýr ve iþinden olmuþtur.

Cevat Kol un o siteden kovulmasý sizi ne kadar tatmin etti bilmem ama beni hiç ama hiç tatmin etmedi. Çünkü her oyun gibi bu oyunda da sadece "tetikçi" cezayý gördü ama oyunu kuranlar oyuna destek çýkanlar yok ortada. Bilinmiyor, bilemiyoruz...

Bu haberi bugün Cevat a yaptýrýrlar, yarýn X e öbür gün de Y ye. Cevat ýn kovulmasýyla tatmin olup bu konuyu kapatacaksak vay halimize.

Bizim sorgulamamýz gereken baþka konular, þu an bunlarý dediðim için çok tepki alýcam ama olsun.

1) Neden Bu Yalan Haberler En Çok Trabzonspor a Karþý Oluyor?
    2) Trabzonspor un bu kadar üzerine gelinmesinin 29 mart seçimiyle alakasý nedir?
    3) Bizim için çok önemli olan belediye toplanmasýna neden SADECE ÝKTÝDARIN MECLÝS ÜYELERÝ GELMÝYOR. Bundan önceki yerel seçimin cezasýný mý çekiyoruz ?
    4) Ýktidar partisi üyelerinin katýlmamasýyla ertelenen toplantý Mayýs ayýnda yapýlacak yani 29 Mart seçimlerinden sonra. Bu bir tesadüf mü?
    5) Faruk Özak ýn bakan yapýlmasýnýn asýl amacý nedir? Gerçekten o iþin uzmaný olduðu için mi? yoksa Trabzonspor a yardým ediyor gözüküp Belediye seçimlerini iktidar partisine kazandýrmak mý?
    6) Ýktidar partisinin en yakýnlarýndan biri baþkanýmýzken en kötü dönemlerimizi bile geçirirken kýlýný kýpýrdatmayan yerel medya, neden en baþarýlý yýllarýmýzdan birinde Sadri Þener ve kulübümüz aleyhine çalýþmalar yapýyor?
    7) Yurtiçindeki her transfer görüþmemizde Faruk Özak ýn bulunmasý bir tesadüf mü?
    8) Kimi tv kanallarýnda insanlarýn bizim için "hükümetin de destek verdiði" takým söylemiyle bizim bilinç altýmýza iþlenmek istenen nedir? Yoksa bu düþünce bize kanýksatýlýyor mu?
    9) Bundan önceki yerel seçimleri Trabzon Limanýný Trabzonspor a vermediði için kaybettiði iddaa edilen iktidar partisi, yine Trabzonspor üzerinden bu sefer seçimi kazanmayý mý planlýyor?
    10) Bu söylediklerimde asla Faruk Özak a bir ithamým sözkonusu deðildir. Zira onun Trabzonsporluluðunu tartýþmak yaþým ve tecrübem gereði bana düþmez. Ancak sorun Faruk Özak ýn bakan oluþu deðil, Faruk Özak ýn neden bakan olduðudur. Faruk Baþkan her ne kadar iyi niyetle bize yardým etme çabasýnda olsa da onun arkasýndaki güçlerin asýl amacý nedir?
    11) 29 mart seçimlerinde olasý bir maðlubiyette Faruk Özak gelecek seçimlerde kabinede kalýr mý?

Ýktidar partisi mensuplarýnýn bu yerel seçimle ilgili halka savurduðu tehditler aslýnda onlar için çok güzel örnek teþkil ediyor.

Halkýna : " bizim adayýmýzý seçmezseniz burada iþler kolay yürümez" diyen bir siyasi iktidar anlayýþýndan bu konuda da aleyhimize tutum hiç de þaþýrtýcý deðil.

Sizlerin sadece Faruk Özak eðer Trabzonsporun önemli bir baþkaný, þehrin ve takýmýn sembol bir ismi olmasaydý gerçekten bakan olabilir miydi sorusunu düþünmenizi istiyorum.
    Konu Ýlker ToSun tarafýndan (04.03.2009 Saat 19:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Siyasi polemiklere girmek gibi bir amacýnýz olmasada girmiþsiniz.
    Bu baþlýðýn kapatýlmasý ve bu tür siyasi içerikli mesajlarýn yazýlmamasý hususunda tedbir alýnmasý gerektiðini düþünüyorum.
    "Arkasýndan yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayýlmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacý var"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

kilit yolda
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)