Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadolu Beyefendisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Topuz,

Evet evet yanlis görmediniz. Mehmet TOPUZ!

Su an üzerinde Bordo-Mavili forma yok, ama etik degerleri kuvvetli ve tipik Anadolu Insani duyarliligina sahip bu futbolcunun, artik benim için bizim futbolcularimizdan bir farki yok.

A.Sebat - Kayseri maçinin ikinci yarisi. Iki takim da kendisini atesten kurtaracak golü bulamamis. Serdal faul bile olmayan bir pozisyonda sakatlik geçiriyor. Mehmet Topuz topu almis, çok ihtiyaçlari olan gole dogru kosuyor.

O da ne, dönüyor ve Serdal'in tedavisi için topu taça atiyor.

Mehmet Topuz Istanbul klüplerinin de transfer listesinde. O Istanbul klüpleri ki, futbolcunun en cazgirini, en terbiyesizini, sereflilik konusunda en esnek olanlarini bas taci eder. Mehmet Topuz ise Ümit Milli takim nedeniyle gündeme gelmis, takibe alinmis bir oyuncu. Golü atsa gündem olacak.

Atmiyor! Rakibinin tedavisi için taça atiyor.

Büyük bir Anadolu Yüregi var o çocukta.

Peki ne oluyor! Bizans diye yakindigimiz basin, bizansli oldugunu ispatlarcasina bu olayi ya yok sayiyor, ya da söyle bir geçistiriyor.

Neden gündeme gelmiyor?

Çünkü o elini sortunun içine sokup,bir tarafiniavuçlamiyor.

Çünkü o idman sahasinin bir kösesinde çisini yapmiyor.

Çünkü o maçin ortasinda, herkesin gözü üzerinde iken rakibinin edep yerlerini avuçlamiyor.

Çünkü o rakibinin yüzüne tükürmüyor.

Çünkü o bile bile rakibinin ayaginin en zayif yerine ziplayip basmiyor.

Madem Istanbul yalakalari onu gündeme almiyor, biz alalim. Bu Anadolu Beyefendisini takdir edelim.

Bize de bu yakisir.

ANADOLU BENIM!!!

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kESKE BÖYLE OYUNCULARI ALMAYI ILKE EDINEBILSEK

BU ADAMI KAÇIRMAMAMIZ LAZIM ! BIZANSA GIDERSE BOZULUR!!

Nereden
    Ankara

arkadaslar öyle demeyin istanbulda bu vatanin bi topragi istanbulu bizans yapan içindeki köpeklerdir bunu unutmayalim

Nereden
    Ankara

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerçekten çok onurlu bir davranis.Böyle kritik bir maçta böyle bir davranisi gerçekten ayakta alkislamak lazim[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar iyiki acilmis bu topic. evet sizlere söyleceyecegim bir sey var. MEHMET TOPUZ un TRABZONSPOR lu oldugunu bildireyim. Almanyadayim ve MEHMET TOPUZun kuzeniyle su anda ayni siniftayim. cocuk her hafta konusuyor mehmetle. senelerdir TRABZONSPORA gelmek istiyor mehmet. galatasarayda cok istiyor ama o TRABZONSPOR u istiyor. Seviyorum seni mehmet.
    Memleketi Yozgat

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alkislar o zaman Mehmet Topuz'a.

tebrikler mehmet. seni Trabzonsporda görmek inan bizleri mutlu eder..keske herkes senin gibi olabilse...!

O yaptigi hareketi gerçekten önemli bir fair-play örnegiama dogrulugu tartisilabilir.

Bir anhayal ettim de,sampiyonluk maçinin son dakikalarinda bir gole ihtiyacimiz varken, bir futbolcumuz gol yapabilecegimiz bir pozisyonda böyle davransa ne tepki verirdim emin degilim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

mehmet topuz'a; sportmenlik ve adamlik adina bin selam..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

MEHMET ÇOK IYI TOPÇU VE DE GÜZEL OYNUYOR ALMAK LAZIM SENEYE SENOL HOCAM UNUTMA BU ÇOCUGU

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TS 61 Nickli Üyeden Alıntı

O yaptigi hareketi gerçekten önemli bir fair-play örnegiama dogrulugu tartisilabilir.

Bir anhayal ettim de,sampiyonluk maçinin son dakikalarinda bir gole ihtiyacimiz varken, bir futbolcumuz gol yapabilecegimiz bir pozisyonda böyle davransa ne tepki verirdim emin degilim.

iste zaten bu yüzden büyük fair play örnegi alacagi tepkileri bile bile topu taça yolladi

bildigim kadariyla zaten kendisinitransfer etme düsüncemiz var... tabi nerden biliyosun derseniz basindan hatirladigim kadariyla...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu oyuncu trabzonumuzayakisir

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar iyiki acilmis bu topic. evet sizlere söyleceyecegim bir sey var. MEHMET TOPUZ un TRABZONSPOR lu oldugunu bildireyim. Almanyadayim ve MEHMET TOPUZun kuzeniyle su anda ayni siniftayim. cocuk her hafta konusuyor mehmetle. senelerdir TRABZONSPORA gelmek istiyor mehmet. galatasarayda cok istiyor ama o TRABZONSPOR u istiyor. Seviyorum seni mehmet.
    Memleketi Yozgat

bravo mehmet [img]smileys/smiley32.gif[/img]

yozgatli & erzincanli cok arkadasim var burada ve hepsini severim sayarim. Tanidiklarim hep dürüst ve inancli insanlar.

almanyanin neresindesin kelkitli ?Edited by: sanatik

Nereden
    Almanya

abi ben Nürnberg de kaliyorum. belki ileride Mehmet Topuzla görüsürüm [img]smileys/smiley1.gif[/img]. gecen sene Suat Ustayla görüstüm. adam fanatik (holigan) trabzonsporlu[img]smileys/smiley2.gif[/img]. hele babasi. bizim 2-4 lük macta ilk golu suat atti babasi ,, ulan durdun durdunda buradami attin`` bi sinirlendi adam.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

birde Mustafa Özkan la görüsmüstüm önceleri. oda istiyordu bize gelmeyi. o senesi bjk kapti

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Topici açan arkadas, Mehmet Topuz'un Trabzonspor ile anlastigi yönünde bir duyum aldi da, bu futbolcuyu sevmemiz için çalisiyor olmasin [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Saka bir yana, Fair-Play adina kendisini tebrik ediyorum. Böyle sporcular malesef prim yapmiyor Türkiye'de. Insallah hakettigi yere gelir..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı
    abi ben Nürnberg de kaliyorum. belki ileride Mehmet Topuzla görüsürüm [img]smileys/smiley1.gif[/img]. gecen sene Suat Ustayla görüstüm. adam fanatik (holigan) trabzonsporlu[img]smileys/smiley2.gif[/img]. hele babasi. bizim 2-4 lük macta ilk golu suat atti babasi ,, ulan durdun durdunda buradami attin`` bi sinirlendi adam.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

birde Mustafa Özkan la görüsmüstüm önceleri. oda istiyordu bize gelmeyi. o senesi bjk kapti

nürnbergi bilirim kardes - bir cok defa gittim oralara. Ögrenim icabi.

Senlen Mesajlasalim kardes. Nürnbergde oldugun icin bir önemli sorum var. sana yazarim firsat bulunca.

Suat usta TS - hmm bilmiyordum.

Mustafa Özkan enteresan biri.

Senden iyi Manager olur arkadas [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Almanya

abi Mustafa Özkanin babasi hala burada. bundan 10-15 sene önce Dönercileri vardi. 4-5 erkek kardesler mustafa gil. en kücügü bu. hepsi dönerle ilgilenirken bu kacip kacip futbol oynuyordu. bir kac senede parladi gitti. bjk aldi (ozamanlar keske gelseydi bize) . ailesi hala Nürnbergde kaliyor. Selamlastigimiz oluyor. Suat Usta nin ailesi Hollandada. hepsi fanatik Trabzonsporlu. Samsunlular . babasi süper adam ya. cok sakalasiyoruz adamla.

Nereden
    Trabzon

Suat USTA samsun degil TRABZONLU. Abisi var Fuat USTA oda futbolcudur.

AYRICA MEHMET TOPUZ KONUSU AÇILMISKEN SÖYLEYEYIM ARTIK. YÖNETIIIIMMMMMM: IBRAHIM AKINI KAÇIRDIK, HASAN KABZEYI KAÇIRDIK MEHMETI KAÇIRMAYALIM LÜTFEN YA. LÜTFEEEEENNNNNNN. GÖZGÖREGÖRE GELECEGIN YILDIZINI KAÇIRMAYALIM ELIMIZDEN.

BASKANA VEYA SENOL HOCAYA BULABILIRSEM TELEFON AÇACAGIM. YETER ARTIK YA. BIZDE ILERIYE YATIRIM YILDIZ ALMAK ISTIYORUZ.

LÜTFEEEENNNNNN...

Nereden
    Almanya

abi dogru Fuat Usta abisi ve oda futbolcuydu. ama bildigim kadariyla birakti artik. japonyada falanda oynadi. ama kesin olarak biliyorumki samsunlular. bizzat babasina sordum. ama Has karadenizliler yani. FANATIK TRABZONSPOR lular.

Nereden
    Ankara

valla helal olsun, sözde fair-play kolaydir, o hareketi yapmak yürek ister.

yönetim polonyayla ugrasirken burnumuzun ucundakini kaçirmaz insallah.

Valla aslinda yönetimin bu futbolcuyla ilgili ne düsündügü önemli tabiki isterim. Bize böyle adamlar lazim.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her zaman her yerde [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)