Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 281 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VE SZYMKOWIAK?IN FORMASI BIZIM!

Evet arkadaslar 30 ytl benden

Alıntı seyyahali Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bu isi biraz çabuklastiralim paralari bir an önce toparlayip ilgilenen arkadasa verelim

Su anda para toplamiyoruz... Eger açik arttirimi kazanirsak ben pazaryerim.com'a ödeyecegim... Daha sonradan verilecek hesaba havale yapilmasi istenecek...

Oflu kaya 20 /// GreekTS 100 /// trabzonlu_ 20 /// Mehmet100 /// Emorfo20 /// Sky-Guard 50 /// CuttySark 1000 /// Trapzone 100 /// Cakir200 /// Seyyahali 20 /// dallas_4130 /// cess20 /// Juan_Juan 10 /// Fanatik Ozi 20 /// ÖzGüReisEsenLer 20 /// Duman61 50 /// ozkan61 20 /// mr.fa 30 ///

TOPLAM 1.830 YTL

http://www.pazaryerim.com/main/auctiondetail/92227.php(Szymkowiak için)

http://www.pazaryerim.com/main/auctiondetail/92212.php(Gökdeniz için)
    Edited by: SKY-GUARD

Bu arada sadece söylüyoruz. Parayi ödeyen var mi:?

Yani havaleler yapilmaya baslandi mi?

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arada sadece söylüyoruz. Parayi ödeyen var mi:? Yani havaleler yapilmaya baslandi mi?

Su anda sadece tahahüt edilen miktarlari ögreniyoruz...Havale islemi açik arttirim bizde kalirsa istenecek...Havale yapilmaya baslanmadi...Çünkü açik arttirmanin tamamlanmasina yaklasik 3 gün var...

Ne zaman teklif verilecek son gün mü?

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Ne zaman teklif verilecek son gün mü?

Son gün toplanan miktara göre teklif verilecek. Tahahüt edilen paranin altinda verilen LINK'leri tikla...Teklif verenler dahil bütün detaylar orada var. Bizim nick "bmn".... Son anda almaya çalisacagiz.Edited by: SKY-GUARD

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Szymkowiak için bir yoklama yapilabilir diye düsünüyorum.900 e çikip babaoflu'nun otomatik teklif verip vermedigi ögrenilebilir. Otamatik teklif vermisse aninda 1000 y.t.l ye çikacaktir.Ona göre bir planlama ve yeni bir strateji belirlenebilir.Tabii bu benim düsüncem,herkesin karari hangi yönde ise öyle olsun. Bunu bir de formanin ana sponsoru olma hakkini elde eden, CuttySark arkadasimiza danismakta fayda var. Ayrica yeri gelmisken, BMN için yaptigi bu fedakarliktan dolayi kendisini kutluyorum.

Kim bilir belki babaoflu'da BMN üyesidir. Ve BMN yi görünce teklif vermekten çekilebilir [img]smileys/smiley2.gif[/img]...

son gün bi baslik altinda toplanalimda bizede bi haber verilsin...Bizde kalirsa formalar hemen yetkili kisiye havale yapariz.

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı
    Kim bilir belki babaoflu'da BMN üyesidir. Ve BMN yi görünce teklif vermekten çekilebilir [img]smileys/smiley2.gif[/img]...

babaoflu'nun BMN üyesi olup olmadigini bilmiyoruz ama kendisine ulasabilsek ve teklifini geri aldirabilsek bu durumda KULÜB'ün mesela 2.5 milyara satilacak ürünü 2 milyara gidecek ve klubün zarari olacak gibi bir durum ortaya çikacak...Bu da etik olmayabilir...Yani önerin iyi niyetli olmakla birlikte yarin farkli bir sekilde BMN'nin önüne gelebilir...Ama konu üzerinde düsünüp fikir ürettigin için tesekkür ederim....Edited by: SKY-GUARD

Benim demek istedigim babaoflu'nun Simko'nun formasina otomatik teklif verip vermedigini ögrenerek, ona göre strateji belirlemekti. Zaten Turgutbas nickli arkadas teklif vermis,ve otomatikmen babaoflu'nun teklifi devreye girmis.Kisaca tahmin ettigimiz gibi,2 formaya da babaoflu otomatik teklif veriyor...

Evet...Ayin 15'indeki teklif normal verilmisti...Ama Bugünden itibaren otomatik teklife geçti....

Belki bizim topladigimiz miktarin altinda bir miktara kadar otomatik teklifi varsa Simko'nunkini alabiliriz...

Bu durumda yapilabilecek tek sey, son anda, toplanan miktar kadar bir teklifi otomatik olarak vermek...Eger babaoflu'nun otomatik teklifi bizim üstümüzdeyse onda kalacaktir...

Sanirim 2 formaya da 1.5 milyarlik otomatik teklif vermis. Gökdeniz'deki arttirim 1.5 da otomatikmen durdu. 1.6 verenin üzerine direk bir teklif verilmedigine göre,babaoflu'nun limiti simdilik 1.5 la sinirli.Tahminim Simko'da da ayni taktik geçerli.Son ana kadar bekleyip babaoflu ile kapismamiz gerekecek.

Arkadaslar,

CuttySark nick'li arkadasimdan aldigi e-mail'i ve benim yazmis oldugun cevabi asagida arz ediyorum...Bilginize.........

-- Önceki Mesaj --
    Gönderen : CuttySark
    Gönderen : 19-Nisan-2005 Saat 17:58

sevgili arkadasim,

stratejinizidilediginizgibi belirleyip,sartlarin gerektirdigi gibi hareket edebilirsiniz. benim açik artirma için BMN'ye vermeyi teahüt ettigim miktar bu artirma sonuna kadar tamamiyle sizlerin kontrolündedir.

aklinizda herhangi bir soru isareti birakmamak için sunuda belirtmek isterim ki: artirmanin kazanilmasi halinde de, buformalar üzerinde herhangi bir hak talep etme niyetim kesinlikle yoktur.formalar BMN namina sizlerindir...

bolsanslar... Hosçakalin.

CuttySark

Sevgili CuttySark

mail'in ve içinde yazanlar için tesekkürler...Eger nasip olurda BMN adina formalari alabilirsek, bir adres çemberi olusturarak (istekliler arasinda) her üyemizde 2-3 gün kalacak sekilde (fotograf çekimi vb. amaçli) bütün Türkiye'yi dolastirmak...Sonrasini ise adminler karar versin.....Saygilarimla...

Yzb.Bahadir MARKAL

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su anda üyelerimizin ödemeyi taahhüt ettigi toplam miktar 1.830 YTL. Bu rakam Szymek'in formasi için su anda uygungibi görünüyor. Teklif için son güne kadar bekleyelim, o zamana kadar kendi verebilecegimiz rakami da olabildigince artirmaya çalisalim. Bence artirim sona erene kadar hedefimiz 2.000 YTL'yi mutlaka geçmek olmali. babaoflu'nun limitinin maksimum 2.000 YTL oldugunu düsünüyorum, biz bu rakamin üzerine çikabilrsek forma çok büyük ihtimalle bizlerin olacaktir.

Forma alindiktan sonra taahhüt edilen ücretlerin çok kisa süre içindetemin edilmesi ve formanin fotograf çekimi için 3 günlük periyodlarla destek veren arkadaslarin adreslerine gönderilerek Türkiye'yi dolasmasi bizlerin kontrolünde olacak.

Formamizi site adina Szymkowiak'in elinden alma onuru da -eger kendisi kabul edip bizi mutlu ederse- Sevgili Akin abimize (CuttySark) ait olacaktir. Haydi alalim su formayi artik. Böyle bir olay için verdiginiz destek bu kadar mi arkadaslar? BMN canlan!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Nereden
    İstanbul

Ben 20 milyon veririm.

Kimin formasi derseniz Gökdeniz derim ama sanki Szymkowiak'a karar verilmis gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Nereden
    İstanbul

Szymkowiak'in formasi bizim için su anda daha kolay ulasilabilir gibi görünüyor, ayrica forum genel olarak Szymek'e yönlenmis durumda. Bu arada benim miktari 250 YTL'ye çikariyorum, durum hiç parlak degil aslinda ama bu forma için fazlasiyla deger. Küçük miktarlarla bu formayi almamiz çok zor.

Oflu kaya 20 /// GreekTS 100 /// trabzonlu_ 20 /// Mehmet100 /// Emorfo20 /// Sky-Guard 50 /// CuttySark 1000 /// Trapzone 100 /// Cakir250 /// Seyyahali 20 /// dallas_4130 /// cess20 /// Juan_Juan 10 /// Fanatik Ozi 20 /// ÖzGüReisEsenLer 20 /// Duman61 50 /// ozkan61 20 /// mr.fa 30 /// barchu 20 ///

TOPLAM 1.900 YTL

Benim 30 ytl olan destegimi 100 ytl ye çikariyorum. Bol sanslar.

Site içerisinde biraz daha iyi çalirsak daha güzel rakamlara ulasabiliriz.

Ha gayretEdited by: mr.fa

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bendende 100 milyon!!!!insallah aliriz hadi çok yazan arkadaslar 10 milyon 10 milyondur....

Oflu kaya 20 /// GreekTS 100 /// trabzonlu_ 20 /// Mehmet100 /// Emorfo20 /// Sky-Guard 50 /// CuttySark 1000 /// Trapzone 100 /// Cakir250 /// Seyyahali 20 /// dallas_4130 /// cess20 /// Juan_Juan 10 /// Fanatik Ozi 20 /// ÖzGüReisEsenLer 20 /// Duman61 50 /// ozkan61 20 /// mr.fa 100 /// barchu 20 /// spartaküs100

TOPLAM 2.070 YTL

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Özür dilerim. Ben sözümü geri çekmek durumunda kaliyorum. Çok güvendigim bir kaynak bana hiyanet etti.

Tekrar hepinizden özür dilerimEdited by: eOMER

Guests
    Ziyaretçi

son güne az kaldi arkadaslar. umarim hazirliklar tamamdir...

camiamizinbasina olur olmaz zamanlardaçökertilen adaletsizliklere karsipatlamaya hazir bir bomba gibi süreklitetikte bekleyip, protesto kampanyalariylaaninda tepkisini gösterebilen...

"yüzbin üye", "borsaya karadeniz firtinasi geliyor." gibi, Trabzonsporumuzun menfaatlerinin geregi olan pek çokkampanyaya verdigi destek gibi, bugün yinekulübümüzünmenfaatine olanbu açik artirmaya gösterdigi ilgiilede,gerçek taraftarlik sifatina ne kadar yakin oldugunu her defasinda ispatlayabilen BMN'mize, bu formalardan birigerçekten çok yakisacak...

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı
    son güne az kaldi arkadaslar. umarim hazirliklar tamamdir...

Hazirliklar tamam...Siteye "bmn" olarak kayit yapildi...Hatta 2 gün önce deneme (ödeme sayfalarina asina olmak için) amaçli bir müzik CD'si bile aldim...Dün geldi...

Yarin saat 15:30 - 16:00 arasi uygun bir zamanda teklif verecegim...Zannedersem babaoflu ile ahmetaygün arasinda Gökdeniz'in formasi için son dakikalarda çekisme olacak gibi duruyor...Bizim topladigimiz miktarda ancak 1 forma için teklif vermeye yetiyor....Bu durumda Simko için teklif vermek bence daha garanti olur....Ayrica Simko'nun formasinin degeri ile Gökdenizin formasinin degeri arasinda da (ikiside ilk 11'de TS'un basarisi için mücadele ediyor) çok fark olmamasi gerek...

Hayirlisi ne ise o olsun...Gönlümüz BORDOMAVI.NET'in ismini camia'da biraz daha duyurmak ve klübe ufak da olsa bir katki saglamak....

Saygilarimla...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)