Sayfa 139 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 89 129 137 138 139 140 SonuncuSonuncu
Toplam 3478 adet sonuctan sayfa basi 3,451 ile 3,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

defalarca diyorum ilk yarıdan beri bi dene hocam su göksuyu bide ölmezsin gökannın zaten atamdıgı ortada ilk yarıdan beri hiç değilse her maça son 25 dk cıka cıka cocukda alısırdı şimdi 90 dakika oynama seviyesine gelridi ya ...neden formsuz olan gökanın usutunde buakdar duruyo anlamıyorum

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Umutla Gökhanın rıt balans ayarşarı tuttuğu gün bizi kim tutacak merak ediyorum
    yani gelecekte bir gün gelecek diyorsun.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

ya arkdaşlar gökanın gercekten kaliteli bir forvet olduguna inanıyomusunuz yada umutun anlamıyorum sizi

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61SOYTÜRK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    defalarca diyorum ilk yarıdan beri bi dene hocam su göksuyu bide ölmezsin gökannın zaten atamdıgı ortada ilk yarıdan beri hiç değilse her maça son 25 dk cıka cıka cocukda alısırdı şimdi 90 dakika oynama seviyesine gelridi ya ...neden formsuz olan gökanın usutunde buakdar duruyo anlamıyorum
    ersun hocanın en büyük hatası yedek kulübesini hazır tutmamak oldu.issac,ceyhun,barış,giray kulübede paslandı.soksanda hemen verim alamazsın.birde oyuncu değişiklikleri çok geç yapılıyor.bakıyorsun maç berabere yada mağlupsun o zaman 45-55 arası iki oyuncu al.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

sana katılıyorum ama bizim dememizle olmuyo işte

kzmcalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyaspor maÇinin dÖnÜm noktasi gŞrayin Çikip alanzİnhonun gİrmesİ bence tayfunu Çikarmaliydi
    BORDO MAVİ

kzmcalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SelÇok da Çok kÖtÜ oynuyordu colmani aldi oyundan isaak gİrdİ ceyhunu alsa daha İyİ hava hakİmİyetİ var en azindan
    BORDO MAVİ

Nereden
    İstanbul

ya arkdaşlar gökanın gercekten kaliteli bir forvet olduguna inanıyomusunuz yada umutun anlamıyorum sizi
    gol kaçırmada çok kaliteliler.
    gökhan+umut=18
    baroş=16
    gökhan+umutun kaçırdıkları=40-50

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

gökhan son vuruş dışında çok iyi bir forwet tabi forvetin işi de son vuruş

GÖKHAN MİLLİ TAKIMDA TAKIR TAKIR TOP OYNUO FİLDİŞİNE ATTIĞI GOLÜN YARISINI BİZDE İZLEYEMEDİK AYRICA KENDİSİNDEN BEKLENMEYECEK ÇALIMLAR ATTI O MAÇTA . KAYSERİDE GİRDİĞİ POZİSYONLARIN HEPSİNİ GOL YAPTI NERDEYSE ANLAYAMIORUM BU ADAMI YAW GİRDİKLERİNİN 3 TE 1 İNİ ATSA ŞU AN EN AZ 6 PUAN FARKLA LİDERDİK

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Göckhan iyidir bakmayin su an kaciriyor. Nedeni de zorla üstüne gidiyor. Zorla gol atilmaz. Gölcü biraz rahat olacak. Bakin Fatih Tekkeye, öyle rahat atiyorku, sanki Dünyanin en kolay isi gibi. Ama streste oldugunda oda zorlaniyor ( Zenitte gibi) . Göckhan rahat olsa klas golleri var.

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın kahramanı öz trabzonlu oğuzhan.acaba diğer maçlardada bu performansı gösterebilecek mi?konyanın teknik direktörü trabzonlu giray bulak.acaba gs maçında niye jefforson oynadı.trabzonsporun şampiyon olmasını trabzonlular istemiyorki.
    Aynen kac gündür demek istedigim budur. Icim kayniyor.

tabi canım kastılı yapılmış bişy gibi düşünüyo insan madem oguzhan bukadar iyi kaleciydi neden gs maçında oynatmaadın...trabzonlu olupta nkasıtlı olarak iş yapan insanlardan nefret ediyorum iğreniyorum tiksiniyorum....gerci bizim forvette iş yoktu birazda

Bu maç için yorum yapmamak için üç gündür kendimi tutuyorum.Bugünde fazla bir şey söylemeyeceğim,sadece maç sonu Can Karyağdı'nın benimde merakla sorduğum sorusuna Ersun Hoca'nın hayal kırıklığı yaratan cevabıydı.
    C.K.= Hocam takım üç haftadır aynı şekilde duran toptan gol yiyor?
    E.Y.= Mesela?
    Bjk maçında Bobo'nun golu,sahamızda Denizli'den yediğimiz kafa golu ve son olarakta Konya'dan Kratochvil'in attığı gol defans kurgumuzun ne kadar evlere şenlik olduğunu kör parmağım gözüne misali haykırırken,defans oyuncularımız en az iki haftadır adam paylaşımı yapamadık deyip hayıflanırlarken bizim Hoca hiç bir şeyin farkında olamamış.Yazık! Ben iki haftadır evimizde kaybetmemizden daha fazla Hoca'nın bu cevabına üzüldüm.Demek ki herşeyin farkında diye övündüğümüz nasıl olsa sorunları biliyor çözümleride üretecek diye ümitle beklediğimiz TD'ümüz böyle bir olayın farkında bile değil!!!!!!!!!!
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

KUTADGU
    Ziyaretçi

Can Karyağdı Trabzonspor'u bu kadar yakından tanıyor demek ki?
    Biz Denizlispor maçında duran toptan gol yemedik arkadaş?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimsesizlerin kimsesi Trabzonspor zor durumdaki takımlara 3 er 3 er dağıtıyor puanları çok hayır duası alıyoruz !!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Maç sonunda atılamayan goller için gözünden iki damla yaş akıyorsa taraftarın, bunun nedenini bazılarının araştırması gerekli.
    Kaza dediler, olur dedik.
    Ertesine zincirlemeye döndürdüler işi.
    Destur!
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Konya maÇindan alinacak 3 puanla bu haftayi lİder kapatacaĞimiz kİmsenİn aklina gelmezdİ galİba. Yazik bordomavİ yÜreklerİ

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu maçın özetini dün ntv de 90 dakika da yapıtlar
    "Trabzonspor 15 dakika öyle bir baskı kurdu ki bu baskının aynısını la liga da bile göremezsiniz bu 15 dakika içinde 6 net pozisyon ama kaleciyi geçemediler..."
    "Galatasaray ise pozisyona girmeden 2 golle öne geçti işte ben böyle futbola üzülüyorum"

dün geçen muhabbet aynen böyleydi futbolun bir şansı var işte o da bizi istemiyor oğuzhanı daha önce konyada defalarca izledim iyi bir kaleci değil ama onun kaleci şansı yanındaydı

deli oldum deli hala izledikçe soruyorum niye biz bu kornerde bu kadar pısırık kaldık niye hataların hepsi bu korner de oldu
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

KUTADGU
    Ziyaretçi

Çok sevdiğim bir abinin güzel bir sözü var.
    Der ki; "Futbol fena halde hayata benzer"

Katılmamak ne mümkün.
    Dünyanın da futbolun da adaleti yok.
    Olsa idi geçen hafta sonu oluşan puan durumu hiç bu halde olur muydu?

Bu arada ben bütün TSL kalecilerinde de hürmetlerimi sunayım.
    Sanki kalecilik mesleği bir tek Trabzonspor maçında yapılırsa değerli gözüküyor.

Harun Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@KUTADGU

Bir kaleci olarak söylüyorum bazı kaleciler vardır güzel bir kurtarıştan sonra gol yemezler Yattaranın şutunu çıkardıktan sonra yanımdaki herkese söylemiştim bu kaleci daha gol yemez diye

Ama gerçekden bizim karşımıza çıkan aslan kesiliyor
    HAMSİ
    Dünyanın gördüğü en büyük başarı önce bir hayaldi, en büyük çınar önce bir tohumdu, en büyük kuş, bir yumurtada gizliydi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anlamadığım bir şey var. Forvetin beceriksizliğini ölçmek çok kolay. Gol kaçırırsa beceriksiz. Defansın da öyle. Adamı kaçırırsan beceriksizsin, ya da ıska geçersen. Kaleci zaten aleni. Gol yemeyeceksin...

Yahu Trabzonspor'un ortasahasında sene başındanberi doğru dürüst tek maçı olmayan Selçuk geziniyor duruyor. Hiç bir organize atak başlatamıyoruz ortasahadan. "Baskı" dediğimiz şey tam anlamıyla baskı... "Debriyaj" mantığıyla, topyekün basıyoruz da baskı oluyor. Bir tane ters top yok, bir tane adam kaçırma yok. Biraz biraz Colman... Arada da Alanzinho adam eksiltip top çıkarıyor. Selçuk geçen sezon hasta olduğum adamlardan biriydi ama, bu ne yahu, yazık günah...

Gökhan kötü, evet. Ama Konya maçında kaçırdığı goller kaçabilecek goller. Ayağına oturmaz falan... Denizli maçındaki penaltı noktasından atamadığı öyle değildi. O golü kaçırana ne diyeceksen de. Ama Konya maçındaki goller kaçar. Umut da Umut işte. İşi gol atmak olmadığı sürece sorun yok. Umut stoperleri peşine takıp yoracak, denge bozacak adam. Kazayla bir de gol atarsa ne güzel. Fazlasını beklememek lazım. Ben olsam, ne bileyim, bir Baros alamayacaksam forvete dokunmam. Ama kesinlikle bir Aurello, bir Appiah, bir Szymek bulur alırım. Çünkü dünyadaki hiç bir takım bizim gibi atak yaparak değil, komple rakip sahaya yığılarak baskı kuracak ve bu baskı sonucunda da konsantrasyon eksikliği ya da fiziksel mücadele sonucu hata yapmayacak kadar güçlü değil. "La Liga da bile böyle baskı olmaz" demişler TV'de. Doğru, çünkü La Liga'da kimse 2 pasla gidip atacağı gol için 8 oyuncusunu deli dana gibi ileri geri koşturup sonra adam paylaşımından golü yemez.

Nereden
    İstanbul

bu maçı 96 daki van maçına benzetiyorum.ilk yarısı hariç.

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gokhanin kaliteli bir forvet olduguna inaniyorum; ama tek tip stili olan forvet. defans arkasina ani kisa paslarla kaciracaksin. Ridvan Dilmen tabiriyle santrofor kosularini mukemmel yapiyor. bunun haricinde bosuna sagdan soldan orta kesmeye gerek yok; 9 golunde bi tane ortaya kafa vurdugunu yada ayak koydugunu hatirlamiyorum. milli takimdaki golu dahil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bnece Gökhanın gol atamamasındaki en önemli neden transferine ödenen yüksek meblağ....

Umut gol kaçırdığında o kadar tepki görmüyor ama Gökhan kaçırdığında bütün stadyum yuhlamaya başlıyor... Oysa sürekli destek olabilsek bir kaç gol atınca toplara daha rahat vurur stres içinde vurmaz.....

Stres insanın baş belasıdır dün stresli idim mesela arkadaşımı arıyacak yerde annemi aradımki bu çok basit bir olay... 20 bin kişinin önünde oynamak kolay değil....

Alanzinyonun ilk geldiği zamandaki şaşkınlığını hatırlayın....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

DeeP__61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çünkü umut gerçekten isteyerek çabalıyor ve sahanın heryerinde var . kapasitesi yeterli değil ama çalışıyor.
    ama gökhanda nedenini bilmediğimiz bir isteksizlik bir vurdumduymazlık var. ya da bir tutukluk ama ne ???
    YERİ GELDİ UYSAL BİR KOYUNUM, ÇEKMEYE GELMEZ BOYNUM...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.