Sayfa 102 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3478 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 0 - 1 Konyaspor

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç orta saha morta saha masalı okumayın arkadaşlar,bu maçı kazanamadıysak forvetlerimizin beceriksizliği yüzünden maçı kazanamadık.

13 sene sonra al sana ikinci vanspor faciası
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı turkish0061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha napsinlar ust uste 2 yenilki hemde kendi sahalarinda. Adamlarda bezdiler yani, Onlar gokhana youhlasinlar
    daha ne yapsınlar mı
    üst üste 2 yenilgi de yuhlama oluyorsa 5 yenilgiden sonra sahaya girip futbolcuları pataklasınlar o zaman.
    illa bişey yapmalarını istiyorsak kadıköydeki veya inanüdeki maçları izlesinler o zaman.takım nasıl galibyet için itiklenirmiş görsünler.

bu arada son iki haftada 2 malubiyet alan takımı yuhlayan taraftarı gören de bundan önce çok büyük destek olduğunu sanır.bundan önce bir iki maç hariç takıma gerçekten destek olan taraftar göremedim bengalip geldiğimiz maçlar dahil.yine çekirdek hep çekirdek paso çekirdek...
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Nereden
    Samsun

GAMSIZ futbolcu istemiyorum.......................

mashal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forvetlerin üzerinde bir yük var. Hep gol onlardan bekleniyor. %75 onlar atmış zaten. Bu yanlış. Günümüz futbolunda orta sahası gol atan takımlar başarılı oluyor. Ama Gökhan'ın kaçırdıklarına da doğru demiyorum. Hele kalenin dibinden kaçırdığı pozisyonu Hüseyin olsa atardı heralde.

Cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

al sana kadife ayak... kazma ayağın teki... al sana sağ kroşe görüyoruz ... kaç milyon euroluk adamsın be utan ya ... daha ne yapsın bu taraftar .. 1 m mesafeden topu sahanın dışına attın ya... ama bu takımda yüreğiyle oynayanlarda var colman gibi bu adam bu sonucu haketmiyor siz hakediyorsunuz ama o haketmiyor ..

bi düşünün şu yorumları ersun yanal bi okusa adamın morali nasıl olur, biriniz çıkmışsınız istifa diyosunuz. bunu geçen hafta bir site dedi kıyametleri kopardınız.bizi bizden birileri durdurmaya çalışıyor dediniz ee şimdi sizin farkınız ne bunlardan ???
    Bordo + Mavi = Trabzonspor

Nereden
    Samsun

Gökhan Ünal gamsız...........

exelance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

1.taraftar yeterince takımı desteklemiyor.tribünde aynı ahenk sağlanmadıktan herkes ayrı telden bağırmaya devam ettiği müddetçe bu taraftarın takıma 12.adam olabilmesi zor..
    2.Ersun Yanal oyuncu değişiminde bize göre hata yapıyor gözükebilir.ama onunda kendine göre bildiği gerekçeler var.taraftar istiyor diye oyuncu değişikliği olmaz..
    3.gökhan ünalın vurdumduymaz oyunu acaba bu takımda oynamaktan menun değil mi sorusunu bana düşündürüyor..psikolojik destek lazım diye düşünüyorum..
    4.ideal 11 ile maç yapmadığımız anlarda ya çok zorlanıyoruz ya da yeniliyoruz..bu da demek oluyor ki yedeklerimiz takıma daha hazır değil..
    5.her ne olursa olsun serkan balcı cezalı olmadığı anlarda tayfunun yerine geçmelidir.adamdaki mücadele hırsı oyundan düşen diğer arkadaşlarına örnek olsun ..
    6.kendi evimizde katı defans yapacağını bildiğiniz takımlara karşı doldur boşalt oyun tarzı işe yarar mı..bu soruyu ersun hocam kendisi cevaplandırsın..uzaktan sut çekilmez mi bu takımda..

anlamakta zorlandığım noktaları yazdım..

61BrAvEhEaRt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ne dİyİm

Ben sadece bu takimi destekledİĞİme ÜzÜlÜyorum yaziklar olsun artik trabzonu yakinimdakİlere karŞi savunmak dan biktim

baŞka takimi tutanlara artik sÖvmİcem sadece saygi duycam

ersun yanal in hİÇbİr hatasi yok sahadakİ adamlar adam olmadiĞi sÜrece bİz ÇÇok ersun yanal tartiŞiriz

tÜm maÇlari deplasman da oynasak Şampİyonuz

ayrica song tan artik nefret etmeye baŞladim yİne onun hatasi gol

selÇuk denen adam dan bİr Şey beklenmez adamin adi bİzİm kazma olarak İlan ettİĞİmİz fakat belkİde takimin en İyİsİ hÜseyİn kadar İsmİnİ duymadim İsmİnİ sadece maÇ boyunca en fazla 3-4 kez duyuyoruz

takvİye ÇaliŞmalarina gÖkhan umut selÇuk yerİne adam alarak bİr dahakİ seneye 100000 1 İhtİmalle Şampİyon olmaya ÇaliŞiriz

allah İslah etsİn:d

sadece bİr Şampİyonluktu İstedİĞİmİz
    BİZE HER YER BORDO-MAVİ !!!

ŞAMPİYON OLACAĞIZ !!! 7'RMEYECEĞİZ !!!

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı aurora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumun Futbolcular Colman başlıgında yapılan yorumlarda Oyundan alındıktan sonra agladıgını soyluyorlar. Zaten Seyirci de lehine tezahurat yaptı dgoru sanırım. Yuregini koyarak oynuyor. Bİr maçtan sonra da hırsından demir kapıyı elleri kanayana kadar yumrukladıgı soyleniyor.
    Gokhan Unal evet elbetteki kendide istemiyor o golleri kacırmayı ama cok umursuz bir havası var.
    Alıntı diplomat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet acaba ne yapti arkaaslar trubunde ersunu yuhaladik ama sanirim yine colman kendisine yapildi sandi...

Adam gittikce daha iyi oynuyor ama errsun....
    bana sanki ne yaptiginin farkinda degildi gibi geldi. sanki yumruk sallasan hicbirseyin farkinda olmiyacak ilginc bir duyguydu. Hoca uygun gördü cikardi bunu elestirmiyorum cünkü hoca diger oyuncularada güveniyor bizim güvendigimiz gibi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne yaptın ettın bu tayfun u bu takıma monte ettin etin de ne oldu...bu selçuk senın evladın mı allahın emrımı bu kadar kotu oldugu halde 90 dk.oynayacak.madem bu alanzınho bıze ikinci yarı yaramayacaktı neden bu adamı uzun ugraslar sonucu o kadar para verıp aldık klubede oturtmak ıcın mı cevap ver ersun..mactan sonra rahat tavırlarla mikrofanlara konusmakla olmuyor ersun efendı burası manısa da degıl ankara da

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yenileceksek böyle yenilelim... Eze eze...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maraton trıbındekı tablo su kollar bı asagı bı yukarı baksa ıcraat yok

Nereden
    Belçika

offffffffffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffff!!!!!!!!!!!!!
    delirecem yaaaaa bizim 34maci deplasmanda yapsak simdi 10puanla liderdik
    bu ne yaaaaa evimizde mac alamicazmi hic ! fatih tekke olsa averajimiz 50yi gecmisti
    sipiker bile diyor gokhan unal anca 5te birini degerlendiriyor yani bu macta 3 net kacirdi yani gs macinda 2suttan biri gol olmasi lazim , yattara bugun beni cok sevindirdi coktandir boyle istekli oynadigini gormedim
    colmana hic lafim yok adamin attigi paslar manyak kafasini havada tutup yönetiyor topu , gelecegin 10 numarasi bence colman olacak , alanzinhoda son 2haftadir kendini gosteriyor ve ilerleme var
    vallla isyanmi edim ne yapim 70milyon 50milyonu yenilmemiz icin dua ediyor bu ülkede adamlar bayram yapiyor resmen , kahvede zaten kavga ettim dönek taraftarlar yüzünden adam konyali gs seyircisi bu macta konyayi oyle destekliyorduki küfür bastim adama dedim okadar konyaliysan küfürl¨devam ederek dedim gs macinda niye okadar konyali olamiyon! arkadaslar tutmazsa birbirimize girecektik valla

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak 1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi atarsın, az bile daha fazla atarsın bence sen oynasan gol kralı olursun, çünkü sen baya atıyosun ...

Valla atarim bak inanmiyor Dursam top carpar girer. Kendimide kalas yerine koydurttunya bana. Yok kardes bak hala umuta birsey demiyorum kosuyor mucadele ediyor ama yetenek yok ayri. Takimda canini disine takan herkese saygim var. Hasan Ucuncuyu bile severdim, herkes kosacak abicim mucadele edecek parasinin hakkini verecek. 9 golle olmuyor bu isler.

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ula bu galataya hep dandik kaleciler rast geliyo bize iyi geçen hafta konyanın galatadan yediği gol evlere şenlik bugün oğuzhanın kurtardıkları % 100 gollük gelicek hafta bu kaleci gider balık gibi gol yer görürsünüz.

Kardesh TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır

Alıntı mustafaction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    colman formayı cıkarmıs gonderelım takımdan..alla alla ya
    Ne alaka..Maçın yıldızıydı Colman..
    Bize Her Yer Trabzon
    BMN Taraftar Topluluğu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Ersun hoca maçtan sonraki demecinde ''Gol çizgiyi geçmedi'' demiş. Nasıl yani? Ben maçı internetten takip ettim Konya gol atmadı mı? Konyanın attığı golde top çizgiyi geçmeden mi gol vermiş hakem? Golü atan adamın top ayağına çarptıda girdi içeri bizim Ersun bunun bu kadar kolay olduğunu sanırım bizim kazmalara anlatmıyor. Çünkü yaklaşık 50 tane pozisyonda maceraya girerek bizleri kahrediyorlar. Bu takımı buraya getiren Ersun hocadır ve maçları kaybettikten sonra tabiki hesabıda o ödeyecektir.

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bilal ÇOBAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu ile alakasız biliyorum fakat dayanamıyorum,

yav Allah çarpar adamı, hakkını ödeyemezsiniz, adamı almanya - ingiltere liginden isteyenler varken adam sırf takımı daha fazla para kazansın diye rusya gibi çapsız bir ligi tercih etti...

biraz kendimize bakalım, fatih tekke ye atıp tutanlar, ona teklif edilenlerin %1 i uğruna neler yapmazdı ?

tamam sevmiyor olabilirsiniz, bu takımda yeri olmadığını düşünüyor olabilirsiniz, ama hakkına girmeyin yav adamın. adam olsa bizi satmazmış, bi iki kötü sonuçta takımını satan, sağa sola küfür yarıştıran onlarca taraftar var bu sitede...

Ayıptır...
    Fatih Tekke laf atanın Allah belasını versin. Onunu bana yasattıgı mutlulukları henuz kimse yasatamadı.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

stadta taraftardan çok çekirdek ve çekirdekçi sesi geliyormuş doğrumu
    [ille d' 7]

Harun_ayar_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu futbolculara hiçbirsey deymez yok pankartmıs bayrakmıs gerek yok aldıkları paralara bak o aldıkları paraları hak eden 4 tane oyuncu var sylva - song-cale-colman-hepsi yabancı adamlar gönülden oynuyor gökhan gibi selçuk gibi aman nasıl olsa haftayada beni oynatacak demiyorlar
    türkler-->vasat hepsi
    yabancılar-->canı gönülden kutluyorum sizi sylva-song-calecolman-yattara-alanzinho-ısacc-faty

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baros 30 pozisyonda 15 gol mü ne atmıs bizim sığır da 50 tanede 10 taneyi anca yolluyor kaleye

Buda yine benden bir arkadasa hediye. %50 ile gol atiyo adam. cok pozisyona girmene gerek yok. 2 top at biri gol olsun. 6 tanede 1 degil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı hodus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Trabzonspor'un hocasına şerefsiz diyemezsin.Lafınızı bilin de konuşun.

bir hoca eğer öle bisey yapıyosa sac bas yolduruyosa derimmmm lafımın arkasındayım aklı basında bi adam oo hatalarıı yapmazzz

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kardesh TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alaka..Maçın yıldızıydı Colman..
    ben bir arkadasın colman'ı eleştirisine ithafen yazdım bunu iyi takip edememişsin

suat kalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı bytrabzonspor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi düşünün şu yorumları ersun yanal bi okusa adamın morali nasıl olur, biriniz çıkmışsınız istifa diyosunuz. bunu geçen hafta bir site dedi kıyametleri kopardınız.bizi bizden birileri durdurmaya çalışıyor dediniz ee şimdi sizin farkınız ne bunlardan ???
    canı cehenneme ben 25 yıldır bekliyorum benim moralim nasıl o biliyor mu altın tepside sampiyonluk sunulmuş rakiplerin berbat ben o sahada rakibi boğarım.elbette futbol bu yenersin yenilirsin buna bir şey dediğimiz yok 20 küsür hafta olmuş hep aynı işkence milim ilerleme yok selçuk ve gökhan da ki bu gamsızlık laçkalık isyanımız buna ve bunları görüpte önlem almayan hocaya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.