Sayfa 12 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1064 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Borsa İstanbul'da Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pek alamam ama borsaya acilmak icin cok degesik yöneti ve duydugum veya anladigim kadariyla bizim borsaya acilma sekilimiz kötü bi secim yapilmis zamaninda...ama ben pek anlamam
    Şirketler yatırım yapacakları zaman özkaynaklarından karşılanamadığı durumlarda borçlanmadan girdikleri bir yoldur borsaya açılmak. Öncelikle A.ş. olmak lazım borsaya açılmak için. Vede borsaya açıldıktan sonra bütün mali hareketlerinin bildirmek zorundadırlar. yolsuzluk usulsüzlük yapmak çok zordur. en ufak bir harekettte SPK dan uyarı alırlar.

kaynak sağlama anlamında otokontrol anlamında çok faydalıdır. ama gelen parayı gelir getireek yatırımlarda kullanamak çok önemlidirki bizim borsaya açılırken en büyük eksikliğimiz bu olmuştur.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk abi çok doğru demiş borsadan gelen para transfere kullanılmayacaktı ama maalesef kullanıldı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

borsada çökmüş bizim takımın hisseleri temettü ödemesiyle alakalı sanırım.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

borsa bir çöküşte iki gündür

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

yok genel bir düşüş var......

sadece bizim hisseyle ilgili değil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok genel bir düşüş var......

sadece bizim hisseyle ilgili değil
    ben pek anlamam da bizdeki biraz anormal gibi 7.70 ten 6.60 lara düşmüş 1 günde.birde 30 bin ytl lik işlem yapılıp hisse senedi buralara düşmüş saçma geldi bana.anlamadığımdan olsa gerek.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pek anlamam da bizdeki biraz anormal gibi 7.70 ten 6.60 lara düşmüş 1 günde.birde 30 bin ytl lik işlem yapılıp hisse senedi buralara düşmüş saçma geldi bana.anlamadığımdan olsa gerek.
    Temettü verildiğinde hissenin fiyatı otomatikmen düşer...... ondan olabilir....
    ne kadat temettü ödendiyse fiyat o kadar düşer

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki temettü kısmını, yatırım göstererek ödememe yoluna gidilebilinir mi?

Bu akşam Adnan Polat açıkladı onlarında borsaya açılımı bu yönde, yani sırf kar gösteren bir şirketleri var. Şimdi onu sırf gider gösteren diğer şirketle birleştirerek bu sorundan kurtulmak üzereler. Spk ile anlaşmışlar. Biz de bu yöntemi izleyebiliriz.
    "Trabzonspor'un en büyük sıkıntısı borsa. Göreve geldiğimiz yıl 6.4 milyon YTL, bu yıl 7.2 milyon YTL temettü faizi ödedik. Bu bir servet. Aslında kredi alarak borsa hisselerini toplasak, alınan kredinin faizi, ödediğimiz temettü faizinden çok daha az olur. Trabzonspor bir dönem borç içinde olur ama geleceğini teminat altına alır. 7.5 milyon YTL'den 27 yıl 202 milyon YTL yapar. Bu çok büyük bir borç" - Yönetim kurulu üyesi Günhan Üçüncüoğlu

Yöntem ya bu olmalı ya da gs'nin - yukarda belirttiğim - takip ettiği yol
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

22 Ocak 2008 12:07Tayfun Erbek, Trabzonspor kulübü üyelerini bilgilendirmek amacıyla bir açıklama yaptı.
    TS saymanına hodri meydan
    Eski Trabzonspor Sportif A.Ş. Genel Müdürü Tayfun Erpek, Trabzonspor kulübü üyelerini bilgilendirmek amacıyla bir açıklama yaptı.

Erpek, özetle Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Emin Kahraman'ın daha önce bir konuşmasında “Trabzonspor'un borsaya girişi bir hataydı. Bir faciaydı” bu sözlerden yola çıkarak, Sayın Emin Kahraman'a bir cevap verdi. Hem de her platformda Emin Kahraman ile yüz yüze görüşerek, tartışma yapabileceğini kaydetti.

İşte Tayfun Erpek'in Trabzonspor kulübü üyelerini bilgilendirmek amacıyla yapmış olduğu açıklamayı okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

Trabzonspor Kulübü Üyelerine,

Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Emin Kahraman geçenlerde verdiği bir beyanatta Trabzonspor'un borsaya giriş şeklinin yanlış olduğunu ve büyük mali külfetler getirdiğini ifade ederek, “Her yıl 5.5 trilyon faiz ödüyoruz. Bu, 30 yıl devam edeceğine göre toplam 150 trilyon ödeyeceğiz. 20 milyon dolarlık anapara da duruyor. Bu faciadır.” demiş.

2003'ün ikinci yarısında “profesyoneller” işe başladığında, Trabzonspor Kulübü'nün, yurtiçinden beş ayrı kulübe, bir Avrupa, bir Afrika kulübüne, biri yıllar evvel futbolu bırakmış beş eski futbolcusuna, mevcut tüm profesyonel futbolcularına, teknik kadrosunun tamamına, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne, beş ayrı bankaya, yirmi iki eski ve beş mevcut dönem yöneticisine, futbolcularına kampta yemek sunabilmek için alışveriş yaptığı kasaba ve fırına ve daha nicelerine borçlu idi. Fırın ve kasap, borçlar kapatılmadan ekmek ve et temin edemeyeceklerini söylüyorlardı.
    Bunların dışında türlü borçlar nedeniyle mahkeme – haciz süreci devam eden pek çok dosya mevcuttu.

Elbette çark bir şekilde dönüyor, sonuçta takım sahaya çıkıyordu. Ama günü kurtarmak, bir günlüğüne borç almak için koskoca Trabzonspor Kulübü adına sağa sola yalvarmak, çok yüksek günlük faizler ödemek doğrusu çok hazin bir tabloydu.

Ancak asıl sorun bu da değildi. Günü kurtarmak için o kadar çaba harcamak gerekiyordu ki kulübün gündeminin neredeyse tamamını bu konu oluşturuyordu. Takım deplasmana gidecek, uçak biletleri nasıl alınacak? Hangi yöneticiden borç alınacak? Olmazsa şehirde kimlerin kapısı çalınacak?
    Gündeminde böyle konular olan bir kurum için uzun vadeli stratejiler geliştirip onları kusursuz uygulamak söz konusu olabilir miydi?

Olamazdı. Olmuyordu.

O dönemlerde herkesin diline pelesenk olan, ancak pek az kişinin gerçekten anladığı “kurumsallaşma hamlesi”nin temel taşlarından birini oluşturan şirketleşmenin ve halka açılmanın amacı, işte bu hastalıklı yapıyı tedavi edecek nakit girişini sağlamak ve mali açıdan beyaz bir sayfa açarak Trabzonspor'u adına yaraşır şekilde planlı, programlı, bütçeli çalışan bir kurum haline sokmaktı.

Bu amaçla kulübün gelirleri bir şirkette toplanarak bu şirketin hisseleri düzenli kar payı vaadiyle yatırımcılara sunuldu. Başka bir deyişle, halka arz yapılarak gökten 32 milyon YTL yağdırılmadı; yatırımcılar, ileride gelirlerden belirli bir payı alma karşılığında bu parayı temin etti.

Bilmem belirtmeye gerek var mı ama finans dünyasında kimse kimseye 32 milyon YTL'yi yok yere vermiyor, karşılığında bir şeyler bekliyor.

Sonuç olarak kulüp, her yıl düzenli kar dağıtımı taahhüdü ile yüklü bir kaynağa kavuştu ve mevcut borçların tümünü kapatarak Aralık 2005'teki kongreye herkesi, her kulübü kıskandıracak mükemmel durumda bir bilanço ile girdi. Kulübün herhangi bir kişi veya kuruma tek kuruş borcu yoktu, adeta mali açıdan yeniden doğmuştu. Sadece yatırımcılarına yılda bir kez şirketin gelirlerine paralel olarak artacak ya da azalacak kar payı (temettü) ödemesi söz konusuydu.

Halka arzın üzerinden yaklaşık üç yıl geçti. Ve iddia ediyorum ki o dönemde yapılanlar, hangi açıdan, hangi mantıktan bakılırsa bakılsın doğruydu, gerekliydi.

Trabzonspor'un başına ne geldiyse cehalet ile cüretin kulüp içinde at koşturmasından geldi. “Trabzonspor başarılı olsun” diyorsanız, aslında “Trabzonspor cahil cüretkarların hüküm sürdüğü bir kurum olmasın” diyorsunuz demektir. Ben de bu düşünceye aynen katılıyorum.
    Ve Trabzon medyasına sesleniyorum: Emin Kahraman ile her türlü platformda yüz yüze tartışmaya hazırım. O dönemde yapılmış her bir muhasebe kaydının tek tek hesabını vermeyi, yapılanların mantığını ve felsefesini savunmayı peşinen kabul ediyorum. Emin Bey de belki Aralık 2005 sonrasını anlatır da kulüp sıfır borçtan iki senede 50 milyon YTL borca nasıl çıkmış, hep beraber hesabını yapar, sorumluları belirlemeye çalışırız.
    Emin Bey'den ricam, “Ben seçilmiş bir yöneticiyim. Kulübün eski bir maaşlı çalışanı ile oturup tartışmam.” gibi içi boş laflarla konuyu geçiştirmeye çalışmaması. Yetişkin hayatının tamamını finans ilminin teorisine ve pratiğine adamış bir insan olarak ben, finans mantığı açısından yukarıdaki olağanüstü anlamsız beyanatı veren kişiyle oturup tartışmayı kabul ediyorsam, o da karşılığında o kadarcık tevazu gösteriversin. Bekliyorum.

Trabzonspor Kulübü'nün sahibi sayın kongre üyelerine duyurulur.

Saygılarımla,

Tayfun Erpek

Eski Trabzonspor Sportif A.Ş. Genel Müdürü
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Borsadan her yıl dışarıya verilen lkar payı 5 trilyon.....

oysa sadece Faitihin transferinden heba edilen para tam 14 trilyon..... kimse suçu başka yerde aramasın..borsada olmak güzel bir olay..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Borsa konusunda yazacak şeylerim bilimsellikten uzak olabilir.

Bildiğim yada gördüğüm şu;

4 büyükten biriyim diyorsan orda yerini alacaksın...

Koca koca şirketler orda iken,adı sanı bilinmeyenler orda tahtada yerini almışken,koca Trabzonspor neden orda olmayacakmış?

Yerini zamanını da denk getirip yönetenler girmişler...Tertemiz,pampak da teslim etmişler kasayı..

E sonra;sonrası malum...

Borsada,vitrinde olmakta fayda var..

Ha Atay Aktuğ yöreyi,camiayı bilen biri olarak,kulübün ehil olmayan ellere düşebileceğini,kongre delegasyonunun çoğunlukla bu ehil olmayanları başa getireceğini ,bunun birgün mutlaka gerçekleşeceğini,entellektüel birikimiyle hesap edebilirdi,edemedi.

Tek kızgınlığım buna olabilir.

O kadar ama.

Noton 5-10 yılda aldığımız cezalarla ilgili bilgisiz arşivi olanlar lütfen sayfaya aktarsın,..!

lazzist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bana sorarsanız trabzonsporrun heryıl 5 trilyon öylesine verecek büyüklükte bir klüp değil borsaya girmek hataydı nuriyi başa getirmek başka bir hataydı

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs up kaynak:haberturk.com(21.01.2008)

Borsanın lideri TrabzonsporİMKB'de son 2.5 haftada Beşiktaş dışındaki kulüp hisseleri yatırımcısını sevindirdi.

21.01.2008 10:48İMKB'nin yüzde 12,39 düştüğü son 2.5 haftada Beşiktaş dışındaki kulüp hisseleri yatırımcısını sevindirdi. Yılbaşından bu yana en fazla getiriyi yüzde 12,12 ile Trabzon sağladı.

ABD ekonomisine ilişkin endişelerle tüm dünya borsaları gibi 2008'e kötü bir başlangıç yapan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) futbol kulüplerinin hisseleri bu süreçte yatırımcısına kalkan oldu. Yılbaşından bu yana İMKB'nin yüzde 12,3 değer kaybettiği dönemde İMKB'de işlem gören futbol kulübü hisselerinde yüzde 12'yi aşan yükselişler yaşandı. Borsadaki 4 büyük futbol kulübü arasında yatırımcısını üzen tek takım Beşiktaş oldu. Sahalarda geçmiş yıllardaki kötü gidişe son vermişe benzeyen Beşiktaş'ın hisseleri bu ay yatırımcısına yüzde 6,03 kaybettirdi. Kara Kartal, 2007 yılında da yatırımcısını üzen tek kulüp hissesi olmuştu. Ancak borsada işlem gören diğer kulüplerin hisselerine yatırım yapanlar, tüm dünya piyasalarında düşüşlerin yaşandığı bir dönemde kendilerini korumayı başardı.

Lider Trabzonspor
    Yılbaşından bu yana en fazla getiri ise 4 büyükler arasında lige en kötü başlangıcı yapan Trabzonspor hisselerinde yaşandı. Yıla 6.42 YTL'den başlayan Trabzonspor hisseleri 2.5 haftada yüzde 12,12 yükselerek kulüpler arasındaki performans sıralamasında en üste çıktı. Trabzon'u yüzde 11,28'lik çıkışıyla futbol kulüpleri arasında 780 milyon dolar ile piyasa değeri en yüksek olan Fenerbahçe izledi. Galatasaray hisseleri ise yılbaşında bu yana yüzde 1,02 değer kazanarak 99 YTL'ye çıktı. Futbol AŞ ile Sportif AŞ'yi birleştirmek isteyen Galatasaray, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından çağrı zorunluluğu getirilen bu işlem için 9 aydır finansman arayışlarına devam ediyor.

Bir türlü çözemedim şu borsa işini,takım bu kadar kötü durumdayken borsada nasıl lider olunabiliyor.Ayrıca atv haberde fenerbahçenin piyasa değeri 1 milyar ytl,Trabzonsporun ise gs ve bjk'yi sollayarak 280 milyon ytl ile dört büyükler arasında en değerli ikinci hisse olduğu söylendi.
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı krdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir türlü çözemedim şu borsa işini,takım bu kadar kötü durumdayken borsada nasıl lider olunabiliyor.Ayrıca atv haberde fenerbahçenin piyasa değeri 1 milyar ytl,Trabzonsporun ise gs ve bjk'yi sollayarak 280 milyon ytl ile dört büyükler arasında en değerli ikinci hisse olduğu söylendi.
    Aynen ya bu iş ne oluyo bilen birleri varsa açıklarsa iyi olur...

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

borsanın takımla alakası yok bildiğim kadarıyla hisse senedi alım satım işlemleriyle alakalı bir konu ne kadar çok hisse senedi yatırımcı tarafından alınırsa borsa okadar yükseliyor,yatırımcı hiissesini kuruluşa geri satarsa değer azalıyor(tam terside olabilir)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı DİE4YOU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    borsanın takımla alakası yok bildiğim kadarıyla hisse senedi alım satım işlemleriyle alakalı bir konu ne kadar çok hisse senedi yatırımcı tarafından alınırsa borsa okadar yükseliyor,yatırımcı hiissesini kuruluşa geri satarsa değer azalıyor(tam terside olabilir)
    O zaman bizim 2. olmamızın tek nedeni var...Hisseleri sadece bizim aldığımızdan kaynaklanıyo

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aklimin erdigince, dilimin yettigince aciklamaya calisayim arkadaslar...

borsada islem goren kagidimizin sirket yapisina bakiyor yatirim yapan kisi veya kurumlar. bizim gibi taraftarlari duygusal olarak takima destek olma disinda amaclari var. soyle ki;

hisse senedinin islem gordugu sirket, mevcut tuzugune gore gidelerini, gelirlerinin belli bir oranindan fazla yapamiyor. bu oran yanlis bilmiyorsam % 10. yani 100 liralik geliriniz varsa 10 liradan fazla gider yapamiyorsunuz. buna ilave olarak yaptigi karin tumunu de hissedarlarina temettu olarak vermek zorunda. eger kafanizda biraz sekillendiyse sirket olarak TSPOR hissesinin ne kadar karli ve yatirima musait oldugunu anlamissinizdir.

tabi butun bunlari bizlerden daha iyi analiz eden kurumsal yatirimcilar (ozellikle deutcshe bank) TSPOR hissesini altin yumurtlayan bir tavuk olarak goruyorlar. gene eger yanlis bilmiyorsam bizim acildigimiz sekilde acilan takimlari fener, ve gs dir. bjk nin acilis sekli bu takimlardan biraz daha farkli onlar giderlerini de bilancoda gosteriyorlar....

benim sahsi fikrim borsaya acilma projesi guzel bir proje ama acilis sekli itibariyle yanlis bir uygulamadir. o zamandaki yonetim biraz daha farkli pazarlama yontemi izleseydi, bu sekilde limitli gider ve tum kari dagitma seklinde degil, buyuk bolumu taraftara pazarlanacak sekilde girebilirlerdi. o donemdeki kisa vadeli borclarin cok olmasindan dolayi baska secenekleri yoktu belki ama uzun vadede bakilirsa cok da kazancli bir finansman kaynagi oldugu soylenemez.

hele hele su andaki yonetim gibi facia bir yonetim sekli olursa ileriki donemlerde cok daha fazla sikinti yasamamiz soz konusu olabilir. yapilacak en mantikli sey (tabi ki bana gore) hisselerin cok fazla hissettirmeden piyasadan toplanmasidir. ama onu da kolay yaptirmazlar tahminim....

taraftar olarak ne yapabiliriz??? eger kiyida kosede paramiz varsa, (buraya cok dikkat edelim lutfen, o paraya kesinlikle ama kesinlikle ihtiyacinizin olmamasi lazim) TSPOR hissesi alarak, temettuden aldiginiz paralarla gene lisansli urun almak olabilir. bu sekilde para dolayli bir sekilde klubun kasasina girer.

ama tekrar ediyorum, borsayla alakasi olmayanlar, son parasi o yatiracaklari para olanlar, borcla para alip TSPOR alacak olanlar kesinlikle ama kesinlikle boyle birseye kalkismasinlar!!!!!
    HERSEY YALAN OLSA BILE
    EN GUZEL ASK ZOR OLANMIS

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

zaten hep borsanin sampiyonu, gönüllerin sampiyonu oluruz....

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

umarım bir darbede borsadan yemeyiz.böyle bir durumdayken...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım bir darbede borsadan yemeyiz.böyle bir durumdayken...
    inşallah warya tam son durak filmlerine dondu

EĞİTİM ŞART!!!

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah warya tam son durak filmlerine dondu
    valla öyle kardeş,güzel benzetme oldu.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bugün öğlene kadar borsada en fazla değer kaybeden hisse senedi bize ait olandı.Millet kazanırken biz kaybediyoruz biz kazanırken millet kaybediyor.Dengesizliğimiz burdada devam etmekte

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugünkü düşüş kar amaçlı satışlardan dolayı oldu sanırsam

Nereden
    İstanbul

valla bilmiyorum ama geçen açıklama yapıldı ımkb de en fazla değere sahip fenerden sonra trabzonspor sonra gs sonra bjkmiş

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hisse senetlerini toplayacağız!

Sadri Şener, borsayla ilgili de değerlendirmelerde de bulundu ve “Gönlümden geçen kulüp hisse senetlerini piyasadan toplamak olacaktır. Bunun için çalışmalar yapacağız. Ayrıca göreve geldiğimizde transfer sezonu kapanmış olacak. Bu sürede mevcut futbolcularla yola devam edeceğiz. Bu yıl ligi iyi yerlerde tamamlayıp, seneye şampiyonluğa oynayacağız. Şuan Milan’dan futbolcu alacak halimiz yok” dedi. Şener, bir ay sonra yeniden başkan adaylığını açıkladığını da belirterek, “Kongre ertelendi, yeniden aday olduk. Umarız artık bir daha böyle bir şey olmaz. Hedefimiz, karanlıktaki Trabzonspor’u aydınlığa çıkarmak ve ufku açık bir şekilde yola devam etmek olacaktır. Herkesin yardımını bekliyoruz. Çün ki Trabzonspor herkese lazım. Ana hedeflerimizden biri de bizden sonrakilere borçsuz bir kulüp bırakmak olacaktır” diye konuştu.

Hisse senetlerini piyasadan nasıl toplayacaklar? çok zor bir iş değil mi? bu borsadan çıkılacağı anlamına mı geliyor?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)