Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?a yeni kaleci: Viera

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aksam Habertürk te spor programinda Trabzonu tartisirken SMKOWIAK dan bahsediyorlar methiyeler düzüyorlardi.Kim bulduysa gerçekten çok mükemmel oldugunu Anelkadan Ribery den daha iyi oldugunu söylediler ve Bir çok kisinin NEDWED e benzettiginden bahsettiler. ve sonunda

TRABZONSPORUN YENI SEZON IÇIN URUGUAY IN MILLI TAKIM KALECISI ILE PRENSIPTE ANLASIP ÖN PROTOKOL IMZALADIGI SÖYLENDI.

bu konuda bilgisi olan varsa teyyit etsin

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bu konuda gazeteler de haberler çikmis.
    Böyle bir sey varsa bu hem sevindirici hem düsündürücü.

Biraz daha gizli kalmaliydi..

Bize bazan tek basina maç kazandiracak kaleci lazim. Ama kesinlikle Petkoviç ten çok iyi olmasi lazim.

Guests
    Ziyaretçi

insallah dogrudur petkoviçin hasandan yada tolgadan daha iyi oldugunu düsünmüyorum

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle bir transfer varsa bu medyaya yansimamali. Petkoviç'in moralini bozmaya gerek yok. Sezon sonu ne gerekiyorsa yapilir..

Çikan haberlere göre anlasmaya varilan kaleci Uruguay milli takim kalecisi Viera... Oldukça iyi kalecidir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede haberin medyaya yansimasi kesinlikle dogru degil.Petkoviçin moralini bozmaya kimsenin hakki yok

Trabzon'a Uruguayli

UMUT EKEN

Petkoviç'in bu yil ortaya koydugu performanstan memnun olmayan Trabzonspor, Uruguayli milli kaleci Sebastian Viera ile anlasti. Bordo - Mavililer menajerlerin tavsiyesi ile takibe aldigi 21 yasindaki kaleci ile Galatasaray maçindan sonra bir araya gelerek ön protokol imzaladi. Ülkesinde Nacional takiminda forma giyen genç kalecinin sezon sonunda ailesiyle birlikte Trabzon'a gelip sehri gezecegi, begenmesi durumunda ise resmi sözlesmenin yapilacagi belirtildi.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Benim anlamadigim nokta neden yabanci hakkimizi kaleciden yana kullnayoruz.Kesinlikle ne kadar iyi olursa olsun kalede yabanci istemiyorum.Altyapi diye bir sey var kaleci yetistirmek bu kadarmi zor?Hemde basimizda kalecilikten gelen bir hoca varken altyapidan bir kaleci çikarmamiz sart.Bunun sadece bizim için degil, Türkiye içinde faydali olacagi görüsündeyim,nitekim milli kadrodada kaleci sorunumuz mevcut.

su andaki durumda yabanci kaleciye ihtiyacimiz yok bence petko ve tolga bu isi götürür gerekiyorsa hasani satip yerine ikinci bir kaleci alabilirler

Evet haberi bende bugün okuyup hemen kaleciyi arastirdim uruguayin milli file bekçisi viera...Gerçekten genç ve yetenekli bi isim özellikle oyunu arkadan kurabilme ve topu oyuna kazandirma becerisi çok yüksek biri eger alinirsa çok faydali olacagi kanaatindeyim.

haber ne kadar dogru bilmiyorum ama kaleci çok genç. bu yasinda uruguay milli takiminin kalesini koruyorsa iyi kaleci demektir.ama ben yinede tolgaya sans verilmesinden yanayim yabanci hakkimizi kaleden yana kullanmayalim derim.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tur haberler genellikle takim iyi bir netice aldiginda piyasaya suruluyor. Amac her zaman oldugu gibi takimi karistirip oyuncularin moralini bozmak.

Diger taraftan haberin gercek oldugunu varsayarsak; Umit milli takim kalecisi Tolga`ya sans verip tecrube kazandirmak yerine, onunla ayni yaslarda ve tecrubesi tartisilir bir kaleciyi getirip Tolga`yi kulubede curutmek ne kadar akilci&tutarli olur?

Cok mu zor bizim de bir Casillas cikarmamiz?

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Bize iyi bir kaleci sart.

Sampiyonlugu ve sampiyonlar ligini hedefleyen ve basari isteyen bir takim olarak kaliteli bir kaleci ve defans göbegi tartisilmaz.

yani oyuna topu olumlu sokan kaleci ve defansa sart.

Bu tanimlamaya petkovic ve hasan uymuyor.Tolga daha cok genc o eger iyiyse bir gün formayi zaten alir ama biz tolga yetissin diye bekliyemeyiz dimi.

Yani bu kaleci Sebastian Viera olur veya Türk bir kaleci olur(varmi bilmiyorum).Ama semaklari yattaralari bize kazandiran yönetim illaki iyide bir kaleci bulur.Güvenim tam.

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Bu arada kalemizin bir türk kaleciye teslim edilmesi beni memnun eder ama kaleci yetismeyen bir ülkeden de hemen kaleci yetistirmek veya hoca eski kalecisin hadi 3 ayda bize kaleci yetistir demekte abest kaciyor arkadasklar.

bugüne kadar petkoviç iyi degilmiydi adama sadece ankara maçinda iki tane hatali golyedi diye kapi önünemi koyuyoruz bence petkoviç ve tolga çok iyi bir sekilde götürür

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Hayir arkadasim.Bu kaleci iyibir yetenege hatta fizige sahip olabilir ama ancak genclerbirligi ve gaziantep gibi takimlarda oynar abisi gibi.

Oyuna topu ayagiyla sokamayan nerde ne yapacagi belli olmayan kaleci istemiyoruz.

Eger öyle olsaydi Metin dursaydi ne sucu vardi metinin arada bir goller yiyiordu yoksa oda iyi kaleciydi dimi.

Bu kaleci olayi takimin en hassas noktasi.forvet 10 hata yapsin ama kaleci hata yapmasin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar,

bu haber yine bu adi medyanin ayak oyunu olabilir.
    Adamlar bugüne kadar bizi konusmuyorlardi, onlarin GeSesini yendikten sonra sen kalk Transferden konus! Bu manidardir!

Baska takimin tranferi hafta sonu konusulmadi.

Her ne olursa olsun petkovicin morali bozulmasin, bozulmuyacak CÜNKÜ Sampiyonlar ligine kalmak isterken sampiyonda olabiliriz!?

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Ismin kim oldugunu bilmiyorum ama kaleci sart 2 takviye ile bu takim uçar

Nereden
    Trabzon

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Bu tur haberler genellikle takim iyi bir netice aldiginda piyasaya suruluyor. Amac her zaman oldugu gibi takimi karistirip oyuncularin moralini bozmak.

Diger taraftan haberin gercek oldugunu varsayarsak; Umit milli takim kalecisi Tolga`ya sans verip tecrube kazandirmak yerine, onunla ayni yaslarda ve tecrubesi tartisilir bir kaleciyi getirip Tolga`yi kulubede curutmek ne kadar akilci&tutarli olur?

Cok mu zor bizim de bir Casillas cikarmamiz?

aynen. ben tolgaya güveniyorum.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

petkowum seni seviyourm..ve bu haberler sakin bozmasin senin moralini...sonuna kadar yanndayim bitanem..bunu hiçbir zamn unutma olur mu...hiçbir zaman!!!!!!!!!!1

Petkoviçi çok seviyorum ama yeni bir kaleci sart takimimiza bazen çok hatali goller yiyor petkoviç mutlaka alinmasi lazim

petkodan ii kaleci yok türkiye liginde bence...zimkoya gelince süper oynuyo ses getirecek..nedvede benzedigini de her tarafta söylüyorum..en son güntekin onayda söyledi ntv.de...sitili durusu çok benziyo..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Önümüzde zorlu maclar var ve bu haberi petko duymamis olamaz,morali bozulursa bu maclara da yansir.

Transfer konusuna gelice eger gercek anlamda petkodan daha iyi bir kalei ise alinsin derim.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

petkoyu bizde sevyoruz ama ne yapalim yani. kaleci antrenörü falan olsun. ama kaleci olmasin. yabanci kontenjanini doldurmak iyi degil ancak iyi bi yerli kaleci de yok. metin aktas yüzünden basimiza neler geldi. kaleci takimin yarisidir. güven vermezse topçularda oynayamaz, istedigin kadar iyi ol bi hatasiyla batirir herseyi. (bkz: TS-BBA maçi)

bir de tv8 her hafta bir güney amerikali ayarliyo bize. Allah razi olsun. ne zaman açsam trabzonla anlasan deiwid, trabzonun ilgilendigi nerry ... liste böyle gidiyo

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yalan haber 100 %

sezon sonu görüsülmesi gereken bir konu !!!!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok iyi bir kalecide olsa yönetimin sene sonu görüsülmesi lazim daha lig bitmedi

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah hayirli olur ne diyelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)