Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 97 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?a yeni kaleci: Viera

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kalecinin bonservisi 7 milyon euro'ymus. Dolayasiyla kötü olmasi ihtimali ortadan kalkiyor fakat bu kadar para verilmez. Petko iyidir.

Nereden
    Almanya

Kim alinirsa alinsin petkovicin kurtarislari güzel olabilir ama kaleci bence sadece top kurtarmakla olmaz gs macini hepimiz izledik ben birkez daha bantdan izledim petkovic bir topu olumlu kullanmadi ya taca gönderdi toplari yada mondragona hermacta bunu yapiyor yeter artik yani amatör bir kaleci bile bunu yapmaz bunu nasil kimse göremiyor anliyamiyorum gercekten

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

IYI BIR KALECI IHTIYACIMIZ VAR.PETKOVIÇ GIBI SAATLI BOMBA HIÇ BEKLEMEDIGIN ANDA PATLIYOR VE BÜTÜN UMUTLARIMIZI TÜKETIYOR.FAKAT BU TRANSFER OLAMAZ,ÇÜNKÜ HEMEN HEMEN BIZIM TRANSFER BÜTÇEMIZIN TAMAMINI GÖTÜRÜR.

OYSA KI BIZIM MÜKEMMEL BIR KALECININ YANI SIRA GERIDEN OYUN KURABILEN ÇOK ÇOK IYI BIR STOPER,SAG KANAT VE ZURAWSKI'YEDE SIDDETLE IHTIYACIMIZ VAR.

HEM SENOL HOCAM DA DAHA DÜN BÜYÜK PARALARA ADAM GETIREMEYIZ DEMISTI

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Keske bu olay gizli olarak yürütülseydi. Su anda böyle bir söylentinin olmasi bile mevcut kalecilerimizin moralini bozacaktir.

Sampiyonluk mücadelesi sürdügü müddetçe hiç bir transferin basina sizmasini dogru bulmuyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bir kaleciye ihtiyacimiz oldugu açik. Ama yabanci kontenjanimizi kalecide harcamaya deger mi? Mesela Schalke 04'te oynayan Volkan Ünlü var. O alinabilir. Ben Tolga'yi da çok begeniyorum.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

petkoviç cezali bu maç kayseri-denizli-skarya-gese maçlarinda sari kart gördü

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi alcamiz kalecinin pesinde chealse rom ve manc. unitedwar zor isimi 7 milyon euroymus ayrica[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

aslina bakarsaniz ben petkodan oldukca memnunm ancak adi gecen kaleci
    hakkinda da bir seyler bilmek acisindan internette google yaptim onun
    hakkinda ilginc yazilar buldum iste size adresi ancak kucuk bir
    sorunla! sayfadaki yazilar almanca ve su anda yaziyi cevirecek zamanim
    yok! umarim almanyada yasayan bir arkadas bunu yapar ! yapmazsa eger
    ben yaziyi pazartesi turkceye ceviririm...

http.//fifaworldcup.yahoo.de/06/de/041101/1/1de0.html

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

isallah aliriz iyi kaleci

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sampiyon oldugumuz veya sampiyonlugu zorladigimiz senelerde kalemizde herzaman Türk kaleci vardi. Su ana kadar takimda oynayan hangi yabanci kaleci unutulmaz maçlar çikardi, hangisi ile sampiyonluga oynadik?Hiçbiriyle .....Simdiye kadar yabanci kaleciden yada yüzümüz gülmedi. Artik yabanci hakkini kaleden yana kullanilmamasi gerektigini düsünüyorum. Eger dünya çapinda bir kaleci alinacak ise (Paff gibi emekliligi gelenlerden degil) tamam, ama degilseyeni alinacak kalecinin Petkoviç'ten daha iyi olacagini zannetmiyorum. Helede takimin basinda Senolgibi zamaninin en iyi kalecisi varken yabanci kaleci arayislarini yanlis buluyorum. Kaleciye harciyacaklari parayi bence ortanin sagi veya soluna versinler. Herkese iyi günler diliyorum....

Nereden
    İstanbul

Alıntı blue_tiger Nickli Üyeden Alıntı

Sampiyon oldugumuz veya sampiyonlugu zorladigimiz senelerde kalemizde herzaman Türk kaleci vardi. Su ana kadar takimda oynayan hangi yabanci kaleci unutulmaz maçlar çikardi, hangisi ile sampiyonluga oynadik?Hiçbiriyle .....Simdiye kadar yabanci kaleciden yada yüzümüz gülmedi. Artik yabanci hakkini kaleden yana kullanilmamasi gerektigini düsünüyorum. Eger dünya çapinda bir kaleci alinacak ise (Paff gibi emekliligi gelenlerden degil) tamam, ama degilseyeni alinacak kalecinin Petkoviç'ten daha iyi olacagini zannetmiyorum. Helede takimin basinda Senolgibi zamaninin en iyi kalecisi varken yabanci kaleci arayislarini yanlis buluyorum. Kaleciye harciyacaklari parayi bence ortanin sagi veya soluna versinler. Herkese iyi günler diliyorum....
    çok yanlis bi mantikla düsünüyosun yabanci kalecide basarisiz olduk diye yabanci kaleciden vaz mi geçmeliyiz yani!! asla trabzonun ihtiyacini karsilayabilecek sampiyonluk için oyniycak bi kaleci yabanci olacaktirbunun baska yolu yok alacgimiz kaleci petkoviçten kesin ii olur petko vasat bi kaleci

Alıntı blue_tiger Nickli Üyeden Alıntı

o zaman kadromuzda hiç yabanci oyuncu olmasin... ''Trabzonspor 6 sampiyonlugunu da yerli kadroyla aldi, baska yabancilarin faydasi olmadi, bütün oyunculari Türkiye'den alalim'' diyebilir miyiz?

Türkiye'de maalesef çok kaliteli kaleciler yetismemekte... Yetisse bile bunlarin üzerine çok gitmek lazim...Takimimizin son 2-3 yilda yakaladigi basarisinin ardindan kalemizi tecrübesiz ve ne yapacagi belli olmayan gençlere birakamayiz... bize günü kurtaracak kaleci lazim...Edited by: yattara11

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu haberler Petkoya doping yapti daha iyi oynamaya basladi

BENCE TÜRKIYE LIG IN DE EN IYI KALECI PETKOVIÇ TÜRKIYE DE PETKOVIÇ GIBI KALEI YOK DEGISILMEZ KALECIMIZDIR YANI....

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı lukluk61 Nickli Üyeden Alıntı

BENCE TÜRKIYE LIG IN DE EN IYI KALECI PETKOVIÇ TÜRKIYE DE PETKOVIÇ GIBI KALEI YOK DEGISILMEZ KALECIMIZDIR YANI....

Iyi kaLecide akiL aLmaz goLLer yiyor.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaleye Pancuyu alalim

Nereden
    Bursa

Metin Aktas Bir Aralar Mükemmeldi ilk ciktigi SeneLerde Cok iyiydi.

Hele Fener MacLarinda Daha güzeL Oynuyordu ama Söndü gitti Simdi Kayseride Geri aLinabiLirmi diye dusunuyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o is bitti metin aktas için ben de çok üzülüyorum, birak trabzonun almasini eger kayseri düserse birinci ligde bile zor is bulur kendine... çünkü ne yapacagi belli olmuyor bir gün iyi bir gün kötü . kimse böyle bir kaleciyle çalismak istemez.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaleye kesin biri alinmali ama bu viera mi olur bilmem...Gerçi hasan a biraz sans verilse iyi olurdu yani 3 4 maç üst üsde oynasa kendini gösterir..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Metin Aktas mi yapmayin kurtuldugumuza dua ediyorum evet ilk zamanlarda çok süperdi sonra bozdu Fevzi gibi oldu

Nereden
    İstanbul

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı
    Kaleye Pancuyu alalim
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ADAM HAKATEN BIZIM PETKO DN IYIYDI ALEXANDRA NIN TOPUNU NASIL ÇIKARDI ÖYLE BIZ BU VIERA YIKESIN ALALIM OLMASSA PANCU

Nereden
    Ankara

Valla garipsedim. nankörlük etmemek lazim petkovic i kaleci geçen sene yanlis hatilamiyosam en az gol yiyen kaleciydi belki yaslaniyo olabilir ama aslaaaaa alay konusuna alinacak biri degil [img]smileys/smiley7.gif[/img]

ikinci petkovic ilk geldigindenden beri yüregiyle oynayan bir insan. ben onun yüzündeki hirsi seviyorum. her kaleci garip garip goller yer. bakin rüstü follos oldu bjk maçinda. o herif bizim milli takimin kalecisi!!!

böyle seyler olabilir petkovic çok maç kurtardi bizim için. hatirlamayan varsa dergideki maçlarin olgu bölümde maçin adami kisminda petkovici de görebilirsiniz.

bence futbolcularimizi elestirirken geçmisine bakip öyle elestirelim. petkovic iyi bir kalecidir. ben sadece yaslandigini düsünüyorum. belki eskisi gibi maçlara konsantre olamiyo olabilir.

yeni kaleciye gelince. ben daha hiç izlemedim. herkez hiç izlemedikleri bir adama aman alalim süper felan diyor olabilir. ben izlemedigim için birsey söylemeyecegim ama szymek i gördükten sora bizim menejerlere güvenmeye basladim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)