Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Erdin ve Gkdeniz’e Ceza

yelik tarihi
    11.12.2004

Erdin gaylerle yaptigimzi mata hirsinin ve tahriklerin kurbani olup kirmizi kart grd ancak gaylerin lobisi ceza almasi iin ugrasacaklardir!! Eger Erdine ceza vermeye kalkarlarsa concecaio ve sabride ceza almalidir.Ynetim uyumasin ltfen :Bu gayler bu dakikadan sonra 2.lik iin her pisligi yapacaklar. Gkdenizde sanirim db mainda grdg karttan sonra en az 2 a ceza alacak ynetimin birseyler yapmasi lazimEdited by: andrei07

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Adetakara bir kmrlk kedisi gibi Erdinc'in kafasini tirmalayan koncesau'un da kirmizi grmesi gerekirdi.

Papila grd ama grmemezlikten geldi cnk zaten Trabzon Cinconun kafasini ezmisti.

Papilayi kiniyorum.

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

kupa macini dsnrekde ceza almasi istenecekdir.

Beytullah - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

yaa bu gs serefsiz diyorum baktilar yeniliorlar her trl pisligi deniyorlar o sabinin ben taaaaaa an.......

yelik tarihi
    25.03.2005

Erdine ceza geleceini sanmiyorum hersey gruntulerde var zaten papilayi karari iin kutlamak lazim gaziantep maidan beri bize kafayi takmis durumda satilmis oldugunugu yine ok gzel gsterdi....

yelik tarihi
    14.09.2004

YOK ARTIK HERHALDE CEZA VERMEZLER AMA BUNLARDAN HER SEY BEKLENIR BENCE CEZA ERDINE DEGILSABRIYEVERILMESI LAZIM

Guests
    Ziyareti

1 ma ceza alicagi kesin. oda diyar maina gelicek.

iki ma ceza veremezler, cezayida kaldiramazlar. 1 ma vericekler.

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

ben coneicao'nun niye kart grmedigini anlamis degilim oda saldirdi bizimkine.galiba hakem main etkisinde kaldi gsteremedi karti.

Semih(TS) - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

Abi isim basi sabri aslinda samsunlu hemserim olur ama TS ye gicik oluyo o herif bende ona ayar oluyorum byle hemseri olmaz olsun..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

He bide cihan var oda sevmez bizi onu yle caresiz grmek valla bana byk zevk verdi..he he[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bana kalirsa erdin'e en az iki ma ceza verilir... ki verilirse bizim itiraz etme hakkimiz yok... tamamen erdin'in kabahatidir... sen profesyonel futbolcusun sahadaki usaga besuge kulak vermeyeceksin...

geen sene olimpiyat stadinda 2-1kazandigimiz mai bir hatirlayin... skor 2-1 iken main son dakikalarinda fatih ve gkdeniz'e bir sr faul yapildi ve gayse'nin gay futbolculari ikisine de hakaret ettiler... ama fatih ile gkdeniz ne yapti?

iste aynen sunu yapti: [img]smileys/smiley4.gif[/img]

profesyonel futbolcu bunu yapacak... glecek,siritacak,rakibini daha da sinirlendirecek... kendisi mata ndeyken sinirlenmeyecek...

tamer__61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.07.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    39

bizim ynetimin bu isi oluruna birakacagini sanmam ne gerekiyorsa yapacaklarini umuyorum

bence 1 mac ceza alir

yelik tarihi
    27.10.2004

ya varya 2 dakika sabredemedi

Guests
    Ziyareti

yattara11 habu yazilari ciddimi yazdin yoksa sakami Edited by: zGReisEsenLer

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Yani o hareketi yapmamasi lazimdi.

61trabzonomer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Her trl pislik beklenir bunlardan sampiyonlar ligine bizgidecez ulan ne yaparlarsa yapsinlar.Erdin e bir matan daha fazla ceza vermemeliler..

yelik tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Erdinc in Ceza aLmasi NormaL bana Gore O Haraketi yapmamaLiydi ama Kfr yemis hemde veLet denecek yastaki cocuktan Erdinc te hakli ama bu beni dusunceye sevk etti erdinc 1 macla kurtulurmu ve Erdincin yerine kesin D haene oynar Oda Aptalligini srdrrm insallah ozgur oynanir.

yelik tarihi
    16.01.2005
    Nereden
    Trabzon

Alnt andrei07 Nickli yeden Alnt
    Erdin gaylerle yaptigimzi mata hirsinin ve tahriklerin kurbani olup kirmizi kart grd ancak gaylerin lobisi ceza almasi iin ugrasacaklardir!! Eger Erdine ceza vermeye kalkarlarsa concecaio ve sabride ceza almalidir.Ynetim uyumasin ltfen :Bu gayler bu dakikadan sonra 2.lik iin her pisligi yapacaklar.

Sabri samsunlu aslende trabzonlu niye byle bise yapti yakistiramadim. ama onun yaptigi ne kadar yanlissa erdin te o kadar yanlis yapti. az bi sre kaldi ligin bitmesine. amatrlk yapmamaliydi. ma bittikten sonra pandikmi atiyon, hareketmi ekiyon ne yaparsan yap. ama son dakikada kirmizi kart grmek resmen acemilik, amatrlk.

onlara kart verilmedi evet haklisiniz ama onlara verilmedi diye bizedemi verilmeyecek. durum ortada herkes aigimizi ariyor. aik vermememiz gerek. bu ders olur insallah. kazasiz atlatiriz erdinsiz gnleri insallah.

yelik tarihi
    02.07.2004
    Nereden
    Amasya
    Ya
    30

gs okadar problemi varki su an bunllarlan urasamiyacak herhalde [img]smileys/smiley36.gif[/img]

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Carew'e 3 ma veremedilerse Erdine de veremezler. O kadar!

yelik tarihi
    11.12.2004

ARKADASLAR ERDINIMIZ KENDINE YAPILAN FAUL VE EDILEN KFRLER YZNDEN SINIRLENDI NE YAPSAYDI GLSEMIYDI? UNUTMAYIN ODA ARTIK BIZIM GIBI FANATIK TRABZONSPORLU!!

KART GRMESI YANLIS AMA CEZA ALMASIDA YANLIS OLUR

yelik tarihi
    16.08.2004

erdin her zamanki gibi agresifti bu huyundan vazgemesi gerekir d'hane herzaman iyi futbolcu ama bazen acemi gibi davraniyor zgr fazla seyretme sansin olmadi ancak denizlide bayagi iyiydi. tayfunu unutmamak gerek erdin yokken gerekten gzel isler yapti

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    42

Bu olayin lig deooook emsali var 2 ma veremezler

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Alnt andrei07 Nickli yeden Alnt

ARKADASLAR ERDINIMIZ KENDINE YAPILAN FAUL VE EDILEN KFRLER YZNDEN SINIRLENDI NE YAPSAYDI GLSEMIYDI? UNUTMAYIN ODA ARTIK BIZIM GIBI FANATIK TRABZONSPORLU!!

KART GRMESI YANLIS AMA CEZA ALMASIDA YANLIS OLUR

bence erdin ceza alicaktir ama main sonunda 2-0 nde iken byle davranmasi ok gereksizdi bence tamam sabri ona karsi bir kfr etmis olabilir ama sen yuerde yatarken neden birden kalkip zerine yryorsun ki bence haken kendisini aldaltmaya ynelik hareketinden dolayi ceza verdi erdine

yelik tarihi
    31.05.2004

Erdin'e grdg kirmizi kartin gereketirdiginin haricinde bir ceza uygulamayi dsnenler; o bacak kadar boyu ile, daha dn futbola baslamis ama isin binbir trl pisligini uygulayan karaktersizSabri'yi de gz ardi etmezler insallah!

Bar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt $FIRTINA61$ Nickli yeden Alnt
    gs okadar problemi varki su an bunllarlan urasamiyacak herhalde [img]smileys/smiley36.gif[/img]

En dogrusu buydu...[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)