Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 364 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sezon Ýçinde Bize Kalan Ýncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Standart Sezon Ýçinde Bize Kalan Ýncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

Arkadaþlar,

Olumsuz þeyleri yazýp söylüyoruz. Bazen de dost acý söyler misali konuþmak gerekiyor; ama sezon içinde, detaylar arasýnda öyle güzellikler, hoþluklar yaþanýyor ki, bunlarý da konuþmak ve bir yana not ederek tarih içinde kaybolup gitmelerini engellemek gerekir diye düþünüyorum.

Ben baþlayayým, lütfen sizler de katký yapýn.

19. Hafta:
    Umut'un attýðý son dakika golünden sonra gol sevincini yaþayan yedek kulübesinde tercümanýmýzýn sevinçten zýplayarak yere düþmesi.

14. Hafta
    Kocaelispor maçýnda ayaðýna kramp giren Serkan'a acil tedaviyi saðlýk ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafýndan yapýlmasý

Ayný maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocasý Yýlmaz Vural'ýn "Yenildik ama hiç olmazsa bir iþe yaradý" açýklamasý.

9. Hafta
    ÝBB maçýnda kazanýlan penaltýyý atmak için topun baþýna giden Collman'ýn Ersun Hoca'nýn direktifiyle vazgeçirilmesi sonucunda Song'un yanýna giderek tesellisi. Ayný maçta tribünlerin önce Collman, ardýndan transfer sýkýntýsý yaþayan Yattara'ya sahip çýkmalarý.

Fortis Kupasý, Ýkinci Maç
    Beþiktaþ'a yenilen takýmýn tribünlere çaðrýlýp alkýþlanarak uðurlanmasý.

Hangi maç olduðunu hatýrlamýyorum ama bir maçýn ardýndan Ersun Yanal'ýn "Trabzonspor'u yenmek, rakiplerimiz için tatlý bir hayal" açýklamasý.

21. Hafta
    Kendi hazýrladýðý pozisyonu Gökhan kullanmasýna raðmen Isaac'in kaçýrýlan golden sonra koþarak Gökhan'ý teselli etmesi.

Tony Sylvia'nýn Trabzonspor Dergisi'ne verdiði demeçte "Önümdeki defans oyuncularý hata yaptýðýnda onlara kýzmaya kýyamýyorum. Zaten büyük bir baský altýndalar, onlarý daha da üzmek istemiyorum" demesi.

Zaman zaman sahada biraz da bencillik yaparak birbirlerine pas atmayan Gökhan ile Umut'un atýlan her golden sonra ilk olarak birbirlerine koþmalarý.

16. Hafta
    "Kafasý Trabzonspor'da deðil" diyerek eleþtirilen Gökhan'ýn Eskiþehirspor maçýnda attýðý gol sonrasý önce armayý öpmesi ve ardýndan da kameralara giderek "sus" iþareti yapmasý.

Dahasý da var, aklýma geldikçe yazacaðým. Bu tür güzellikler arada kaybolmasýn.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Valla Hüseyin'in o kafasýndan kanlar akarken sahada mücadeleye devam etmesi hayatým boyunca kolay kolay unutacaðým bir enstantane deðildi. Tunga abi bunu nasýl eklememiþsin.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok geç deðil. Daha 1 hafta. Selçuk'un attýðý mükemmel gol sonrasý mükemmel sevinci. Ben gole sevinememiþ, Selçuðu, sonra da sevinç yumaðýný izlemiþtim.

Umut'un Ankaragücü'ne son dakikada attýðý gol sonrasý sevinci de beni dondurmuþtu. Tekrar tekrar izlerim, tüylerim diken diken olur yine.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Nereden
    Ýzmir

Ankarasporla oynanan maçtan sonra saðlýk sorunlarý nedeniyle kolbastýya katýlamayan ve takýmla bir sorunu varmýþ gibi lanse edilen Yattara'nýn bir sonraki hafta kolbastýda yerini almasý da anlamlýydý.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tolunay Hocanýn ' BUgün caným kadar sevdiðim Trabzonspor'a karþý mücadele ettim...'' diye devam eden konuþmasýný da unutamam ben...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Geriye düþdüðümüz ve kazandýðýmýz bir maç tam hatýrlamýyorum Golü yedikten sonra Songun yüzündeki hýrs ifadesi ve taraftara "kazanacaðýz bu maçý" der gibi hareketlendirmesi.
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Egemen'in Trabzonspor Dergisi'ne verilen röportajýnda sorulan "Babalýk nasýl bir duygu? Çocuðunu ilk kucaðýna aldýðýnda neler hissettin?" sorusuna verdiði: "Benim elim aðýrdýr. O nedenle korktum, bir ay alamadým çocuðumu kucaðýma" cevabý.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

sahinsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

gs maçýnda tolga yere düþtüðünde ardanýn saðlýk ekjibini can havliyle çaðýrmasý benide etkilemiþti.
    Konu sahinsoy tarafýndan (24.02.2009 Saat 00:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    inadýna BORDO & MAVÝ ....

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Yahu Tunga sen beni uyutmayacaksýn bu gece...Ýlhan'ýn katkýsýný da atlayamam tabi..Kafasý kanlar içinde kaptan..Ne kadar benziyor Ýnter maçýndaki Þenol Güneþ'e....
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bütün gol sevinçlerinde Hrvoje Cale'yi görmek...

Cale, mesafeye bakmaksýzýn gol atanýn yanýna koþuyor. Sevinci çok içten geliyor bana...

Nereden
    Ýzmir

Sezonun ilk maçý ve sezonun ilk golü de çok anlamlýydý, çok güzeldi. O sevinç, o mutluluk..

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

ÝBB Maçýnda Tayfun Coranýn Ýlk golü attýktan sonra yedek klübesine doðru "Ýþte Bu Ýþte bu" diyerek koþmasý...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hemen her gol sonrasý Ersun hocanýn golü atana ''Aferin oðlum aferin oðlum'' diye baðýrarak sarýlmasý.

Nereden
    Ankara

Ersun Hoca'nýn, attýðýmýz gollerde, teknik direktörü olduðu takýmýn deðil de taraftarý olduðu takýmýn golüne seviniyor gibi sevinmesi çok hoþuma gidiyor.

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bütün gol sevinçlerinde Hrvoje Cale'yi görmek...

Cale, mesafeye bakmaksýzýn gol atanýn yanýna koþuyor. Sevinci çok içten geliyor bana...
    Hiç dikkatimi çekmemiþ, tercümanýmýz gibi. Güzelmiþ.

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

colman'ýn gol sevinci,tayfunun avniakerde gol attýktan sonra secdeye gitmesi...
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Antep'e karþý kötü bir futbolla 3-1 yenildikten sonra Nurullah Saðlam'ýn "Bugün ligde ne yaptýðýný en iyi bilen takýmý yenmenin gururunu yaþýyoruz" demesi.Tam olarak olmasa da böyle birþeydi.Bizden kat be kat iyi futbol oynamýþlardý.

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

sayýn baþkanýmýz ligtv nin reklama neden trabzonsporlu futbolcu caðýrmadýnýz sorusuna aldýðý cevaba karþýlýk en sonunda baþkanlýkla ilgili soruya verdiði ve ligtv bizim yerimize tokat attýðý cevap
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Haþmet Babaoðlu'nun "Kocaeli maçýnda at artýk Trabzon hadi dedim" demesi....
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

1 Temmuz 2008... Trabzonspor'un 2008-2009 sezonu için yaptýðý ilk antrenman...

Tesislerdeki araç kuyruðu, coþkulu taraftar, tellere yapýþan insanlar...

Ve en ilginci, Sn.Vali Nuri Okutan'ýn tribünlere çaðýrýlmasý.

Nereden
    Ankara

25 Ocak günü. 19'da fener maçý var.
    Saat 18 civarý Meydan'da sokaklar bomboþ. Issýzlýk söz konusu. Yemek yiyecek yer arýyoruz, mekanlar kapalý. Neyse, BMN Trabzon ekibiyle maçý izliyoruz. Maç bitiminde, saat 21-22 arasý, dýþarýdaki kalabalýðýn gündüzki Meydan Uzun Sokak kalabalýðýndan farký yok. Herkes orada. Herkes maç kritiði yapýyor, forvetlere kýzýyor, kimisi telefonlar birilerini arayýp "nasý ezdik ama" diyor, kimisi fenevi elimizden kaçýrmanýn üzüntüsü içinde. Ama herkes orada.

Çok acayip olmuþtum.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Gökhan'ýn imza tönreninde Faruk Özak'ýn çocuklar gibi þen olmasý...Sadri baþkan " bir an sen bakan ol ben baþkan olayým diyecek sandým" diye özetlemiþti hadiseyi...

Ayný Faruk Özak'ýn Gerede kampýnda HÜseyin'e " Ben bakaným sen Trabzonspor kaptaný, kaptan bakandan önemlidir ona göre " demesi

Faruk Özak ýn baþka bir partiden belediye baþkaný olan Volkan abi ile Almanya kampýndaki görüntüleri...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Aslýnda en önemli güzelliði unuttuk..

Maç sonrasý Takýmýmýzýn Kolbastýsý. Türkiyenin gündemi olmasý ve takýmýmýzýn bu gösterisinin Macaristanda izlenme rekorlarý kýrmasýda ayrý bir güzellik.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Hadi bir hayalimi de yazývereyim sonra silersiniz sakýncasý yok...fb maçýnda Ersun hoca'nýn kupayla tur atan uþaklarýn elinden kupayý alýp tribündeki Þenol hocaya götürmesi....

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

þimdiye kadar oynanan maclarda olimpiyat stadýnýn bizim mactaki kadar dolmamasý. .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Ýzmir

Hangi maç olduðunu tam olarak hatýrlamýyorum. Yattara oyundan alýndý ve morali bozuldu. Oyundan çýkarken Song çok uzaklardan koþup geldi ve Yattara'yý tebrik etti, alkýþladý.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)