Sayfa 4 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 364 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sezon Ýçinde Bize Kalan Ýncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

selimatal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    56

Ýstanbul havaalanýnda GS maçý öncesi karþýlama töreninde TS taraftarýný görünce Cale'nin yerli futbolculara "Trabzon Ýstanbul'a çok mu yakýn?" diye soruþu.

(Sanýrým uçakta uyudu)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Seneye A.Aker her sene olduðundan daha fazla " Fa-tih Tek-ke " diye inleyecek. Fatih alýnsa da, alýnmasa da... Çünkü A.Aker daima en büyük ihtiyacý dile getirmiþtir...

sahinsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý selimatal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul havaalanýnda GS maçý öncesi karþýlama töreninde TS taraftarýný görünce Cale'nin yerli futbolculara "Trabzon Ýstanbul'a çok mu yakýn?" diye soruþu.

(Sanýrým uçakta uyudu)

yada taraftarýn çokluðundan ne çabuk geldi bunlar demesi
    inadýna BORDO & MAVÝ ....

Mustafa Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

..........
    Konu Mustafa Calik tarafýndan (17.11.2009 Saat 20:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Serhat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Gs Karþýlaþmasýnda BMN KOCAELÝ'nin açtýðý Zafer BÝLGÝN'in 60 Metrelik bayraðýnýn üstünde yanan Sayýsýz meþaleye bakarak COLMAN'ýn Buraya ne yazýyor diyerek Hüseyini Dürtmesi ve ardýndan "BÝZE HER YER TRABZON" yanýtýný alýnca Yumruklarýný Sýkmasý ve Telefonumu süsleyen O Pozunu asla unutamam...
    Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemençe bir yere yaslanmadan çalýnabilen tek yaylý çalgý imiþ, Özgürlüðün enstrümaný diyorlar ya; iþte Trabzonspor da bir yere yaslanmadan ilerleyen, Özgürlüðün takýmýdýr...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bursa Maçýnda Bursanýn bayraklarýnýn asýldýðý direðe bordo mavi yaðmurluk asýlmasý.
    (not:Resmini arýyorum bulabilirsem ekleyecem..)
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

5 yaþýndaki kýzýmýn yazdýðý þiir:
    Beþiktaþ beþik sallasýn
    Galatasaray sarayda kalsýn
    Fenerbahçe fener yaksýn
    Trabzonspor Spor yapsýn
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýftar sonrasý grupça ilk lider olduðumuz maçtan sonra gördünmü Tayfun u demek için Selman a ulaþma çabam....Bana Selman'ýn telefonunu verin diye baðýrýyordum )
    Abi o Hüseyin deðil miydi?ben mi yanlýþ hatýrlýyorum.Tayfun konusunda iddiam olmadý hiç seninle.

Kadýköy'de stada girerken polisler arama yapýyor.Çoðunlukla çakmaklarýný baþkalarýna kaptýran ben o gün üstümde 2 tane çakmak var.Botumun köþesine sýkýþtýrýyorum ikisinide.Aramayý yapan polis iç cebimde(zaten birtek orayý aradý) sigarayý gördükten sonra "çakmaklar nerede" diye soruyor."Yok abi getirmedim" cevabýný verdikten sonra verdiði cevaba tebessüm ediyorum; "olsada almam zaten".

Þivesinden yakalýyorum tabi hemen "Trabzon'lumusun abi?" El cevap; "Elhamdülillah"
    Konu Selman tarafýndan (24.02.2009 Saat 03:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Hacettepe maçýnýn son dakikasýnda yaþanan gerilimde oyundan alýnmýþ olan Cale'nin çaktýrmadan kavgayý çýkaran hacettepeliyi yaka paça yere sermesi, sonra hiç bir þey yokmuþ gibi devam etmesi.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý Korsi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gs Karþýlaþmasýnda BMN KOCAELÝ'nin açtýðý Zafer BÝLGÝN'in 60 Metrelik bayraðýnýn üstünde yanan Sayýsýz meþaleye bakarak COLMAN'ýn Buraya ne yazýyor diyerek Hüseyini Dürtmesi ve ardýndan "BÝZE HER YER TRABZON" yanýtýný alýnca Yumruklarýný Sýkmasý ve Telefonumu süsleyen O Pozunu asla unutamam...
    buna çok güldüm ben ya .

hüseyin ne demiþ de anlayýp, yumruklarýný sýkmýþ colman . yok oradaydým ben de ama sadece telefonuna kayýt ettiðini gördüm.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Gustavo Colman'ýn 3-2 kazandýðýmýz antalyaspor maçýndan sonra soyunma odasýnda sevinçten elleri kanayana kadar, demir kapýyý yumruklamasý.

phoenixx - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baþlýðýn anlamýna denk düþen Özdemir Asaf'ýn bir þiiri:

Sana bu güzellikler bizden kalsýn,
    Bugünlerden bir þeyler bizden kalsýn...
    Sendan almak isterler, bizi söyle;
    Geleni bize gönder, bizden alsýn.

Þair burada, sana kelimesiyle süper lig takýmlarýný, biz kelimesiyle de Trabzonspor'u anlatýyor

Herkes güzellikleri bizden alsýn.

arifemre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

devrearasý, ziya doðan yýlmaz vural ligtv de açýk oturumda,
    yýlmaz vural trabzondaki kocaeli maçýndan bahsediyor:
    "öyle ahým þahým top oynamýyor trabzon, 1-0 da önceyiz her þey iyi giderken o maçý tamamen seyirci aldý. böyle þey ben trabzonda görmedim. yandan ne dediysem dinletemedim çocuklara elleri ayaðýna dolaþtý, iki top yapmamýza seyirci izin vermedi. ben böyle taraftar baskýsý görmedim, o maçý bizden trabzonspor seyircisi aldý"
    Ýmza...

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ýlk hafta oynadýðýmýz Ankaraspor maçýnda Selçuk'un gol attýktan sonra ki gol sevinci...
    Uzun süre aklýmda kalacaðý kesin...
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha sezonun ilk maçý,büyük bir beklenti.Ýlk yarý bitmiþ hala ses yok,tribünlerde tedirginlik.O an Selçuk topa vurur,sonrasýný kimse hatýrlamaz.

Antalya maçýnda son golü attýktan sonra o yaðmura raðmen üstümüzdeki yaðmurluklarý parçalayýþýmýz,

Ýstanbul BÞB maçýnda Selçuk'un topa vurduðu an ile topun yolda gidiþi arasýnda geçen süreç ve topun düþtüðü yer,

Ankaragücü maçýnda Yattara'nýn kaleciye yaptýðý vücut çalýmýndan sonra attýðý gol ve takrarýný kahvehanede kahkahalar eþliðinde izlemenin keyfi,

Beþiktaþ maçýnda Gökhan'ýn attýðý o müthiþ golden sonra Poetricus hocamla birbirimize sarýlýp havalara uçmamýz ve sonrasýna gelen keyif sigarasý,

Yine Beþiktaþ maçýnda attýðýmýz golun her tekrarýndan sonra kahvehanenin GOL sesiyle inlemesi
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

harika bir baþlýk.. okumasý çok daha zevkli..
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

krdnz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Fenerbahçe maçýnda maç öncesi marþ çalýyor;

...Mazinde bir tarih yataaar(bu kýsým stad hoparloründen -bilinen fb marþý-)

....... fenerbahçeee (bu da TS taraftarýnýn 40 bin kiþiyi bastýrmasýyla duyulan ses)

Ve maçýn ardýndan fbli arkadaþýmýn rezil ettiniz bizi demesi
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (24.02.2009 Saat 13:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    *
    *
    Þampiyonluklarýmýz:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Egemenin Ankara gücü maçýnda sahanýn ortasýnda üçlü çektirmesi.

Denizli maçýnda ýsaacýn kaçan golden sonra Gökhaný yerden kaldýrýþý ve teselli ediþi.

Tayfunun golden sonra secdeye varýþý.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aha nasýl unuturum

Bu hafta Denizli maçý.Tribünler þokta,dakika olmuþ 89 herkes gidiyor.
    Bir baba yanýndaki oðluna ''haydi oðlum yürü gidiyoruz'' diyor,o an çocuðun ''ya baba dur da bari kolbastýyý izleyelim'' demesi,o an babanýn gözlerinde beliren ateþ ve kolbastýya edilen küfür eþliðinde stadyumu terkediþ.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Mehdi'ye ek olarak...

Ýstanbul BB maçýnda stadda,Selçuk'un golü sonrasý "Bu gol müydü yaa,Allah Allah o nasýl biþeydi öyle.Kaleciye yazýk yaa vallahi yazýk böyle de gol atýlmaz ki" diye yanýmdakiyle konuþmamýz...
    Konu Hüseyin Kurt tarafýndan (24.02.2009 Saat 09:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/

Ayhan Yüksek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Duygularý kabarýyor insanýn gözleri yaþarýyor þurada yazýlanlarý okuyunca, insaný birbirine kenetleyen bir baþlýk, nekadar yorumlar farklý olsada,zaman zaman tartýþýlsada sevgimiz aþkýmýz bir Trabzonsporumuz, Ersun Yanalýn gollreden sonraki samimi sevinç gösterisi gollerden sonra oluþan sevinç yumaðý hangisini anlatayým ki.
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazýl Kýsakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Korsi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu beni bitirdi ya
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Trabzonspor - Beþiktaþ lig maçý öncesi vermiþ olduðumuz iftar, stada kadar yürüyüþ.

Kocaelispor maçý, yanýmda bir tanýdýk maç boyu negatif enerjisini yükledikçe yüklüyor. Golü de yiyoruz aman Allah'ým Avni Aker cehennem oluyor bana. Abi sabret kazanacaðýz diyorum yok, sýkma canýný diyorum yok, bir de Kocaeli bizden iyi takým deyince fani alemden koptum. 70. dakikada Tayfun'un golüyle tekrar fani aleme geri dönmem ve aðzýmdam çýkanlar. Ne oldi rengin soldi..

Ankaragücü maçý, skorborda baktým 89:59 - 90:00 Selçuk hazýrlýk yapýyor. Gözlerim Umut'u arýyor. 90. dakika gooolllll Umuuuutttt Buluuuttttt diye baðýrýyorum. 90+2 Umut kafayý çakýyor, kalp atýþlarý iptal, nefes almak iptal, olduðum yerde donuyorum. Oziloz'un silkelemesiyle kendime geliyorum.
    hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ankaragücü maçý,evdeyiz...Yanýmda eþim,ablam ve 8 yaþýndaki yeðenim Damla...
    Maçý izliyoruz..Artýk son dakikalar...Okadar stresliyimki ne derlerse tersliyorum...Yeðenim dedi ki "Dayý,ben þimdi senin için dua edeyim,Trabzonspor gol atsýn olur mu?" "Olur kýzým" dedim...

Baþladý dua etmeye "Allahým nolur dayým için,Trabzonspor gol atsýn,Allahým nolur Allahým,lütfen Allahým Trabzonspor gol atsýn"
    O an evde herkes kenetlenmiþ gol bekliyor...Ve Selçuk'un ortasýnda Umut'un golü gelince hep beraber havalardayýz...

Gol sonrasý,yeðenim sokuldu yanýma "Dayý bak ben dua ettim gol attýk gördün mü?"
    Konu Hüseyin Kurt tarafýndan (24.02.2009 Saat 09:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ankaraspor maçýnýn sonunda bizim futbolcular kolbastý oynarken Ankarasporlu seyircilerin alkýþla tempo tutmasý.
    Özkan SÜMER

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benim favorim Kocaeli maçýnda, Umut'un attýðý gol sonrasý asisti yapan Gökhan'la yaþadýðý gol sevinci.
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)