Sayfa 5 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 364 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sezon Ýçinde Bize Kalan Ýncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Takým içerisindeki güzellikleri saymak daha doðru belki ama not düþmek açýsýndan,

Kadýköy'de fenerbahçe maçý...

Dakikalar 59'dan 60. dakikaya doðru geliyor. hemen yanýmýzda fb'nin maraton tribunu. Bütün kafalar saniyeler ilerledikçe bize doðru dönüyor, endiþe ile bize bakýyorlar ne yapacaklar ? nasýl yapacaklar ? sorularý sanki bas bas baðýrýyor. Sürekli didiþdiðimiz maraton tribunun bize yakýn bölümünün endiþesi kat be kat daha fazla ve öyle çaresizler ki...

Zaman durmuyor ilerliyor...

Sonunda o dakika, o muhteþem anlar geliyor. 61. dakika... yer gök inliyor...

fb'lilerin "allah kahretsin" diyerek ellerindekileri yere attýklarýný, "bu ne ya, bu ne ya.." der gibi elleri ile yaptýklarý hareketleri görüyoruz, daha da kuvvetli baðýrýyoruz. Böyle bir keyif olamaz. O gün bayaðý bi tedavi oluyoruz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ayrýca Konya maçý sonrasý Konyasporlu taraftarlarýn bizim futbolcularý tribüne çaðýrýp alkýþlamasý ve "Þampiyon Trabzon" diye baðýrmasý unutulmayacak anýlardan biridir...
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Okurken büyük zevk aldým bu güzellikleri.Hepinizin ellerine saðlýk.
    ''Belki hiç birþey yolunda gitmedi ama hiçbir þey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Konyaspor maçýnda ilk golümüzü sadece alkýþlamam (daha erken, bayaðý atarýz diye düþünüyordum),ikinci golde normal bir gol sevinci yaþamam, 3 golde ise elimdeki montumu yýrtarcasýna ve aðzýmdan gol kelimesiyle hiç alakasý olmayan baðýrýþlarýn çýkmasý (Sanýrým vuaaaa gibi biþeydi)

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Gökhan'ýn A.G. maçýnda direkten dönen þutu sonrasý üst direkle girdiði diyalog.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Buradan kalkýp Ankara'ya maça gitmiþim,yer Yenikent ASAÞ stadyumu,daðýn baþý,yer jandarma bölgesi.
    Heyecaným had safhada,Sebatspor ligden düþtüðünden beri ilk kez deplasmandayým,dile kolayVelhasýl stadyuma gireceðim,sýraya girmiþim,komutan üstümü arýyor,cebimdeki fotoðraf makinesini çýkartýyor ve bununla içeri giremezsin diyor.Pillerini çýkartayým diyorum kabul etmiyor,sanki evim stadyumun önündeymiþ gibi makineyi biryere býrakmamý istiyor.O an geriye doðru dönüyorum,makineyi (çok afedersiniz) kemer ve göbeðim arasýna sýkýþtýrýyorumÞimdi ara dediðim anda onun ekþiyen suratýný ve beni içeri almak zorunda kalýþýný hala unutamýyorum.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Colman'ýn Hacettepespor maçýnda attýðý golden sonraki gol sevinci sýrasýnda Selçuk ve Gökhan'ýn Colman'ý tokatlamasý çok ilginç gelmiþti...
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/

arifemre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankaragücü maçý,evdeyiz...Yanýmda eþim,ablam ve 8 yaþýndaki yeðenim Damla...
    Maçý izliyoruz..Artýk son dakikalar...Okadar stresliyimki ne derlerse tersliyorum...Yeðenim dedi ki "Dayý,ben þimdi senin için dua edeyim,Trabzonspor gol atsýn olur mu?" "Olur kýzým" dedim...

Baþladý dua etmeye "Allahým nolur dayým için,Trabzonspor gol atsýn,Allahým nolur Allahým,lütfen Allahým Trabzonspor gol atsýn"
    O an evde herkes kenetlenmiþ gol bekliyor...Ve Selçuk'un ortasýnda Umut'un golü gelince hep beraber havalardayýz...

Gol sonrasý,yeðenim sokuldu yanýma "Dayý bak ben dua ettim gol attýk gördün mü?"
    valla yeðen gýcýr gýcýr yeni bir formayý haketmiþ usta
    Ýmza...

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ertuðrul Saðlam'ýn Trabzon'dan aldýðýmýz 1 puanýn deðerini sezon sonunda anlayacaðýz demesi.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý arifemre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla yeðen gýcýr gýcýr yeni bir formayý haketmiþ usta
    Sadece forma deðil,bayrak ve þapkayý da çoktan haketmiþti zaten...

shipbroker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    14. Hafta
    Kocaelispor maçýnda ayaðýna kramp giren Serkan'a acil tedaviyi saðlýk ekibinden önce sahaya giren bir medya mensubu tarafýndan yapýlmasý

Ayný maçtan sonra Kocaelispor'un o dönemdeki hocasý Yýlmaz Vural'ýn "Yenildik ama hiç olmazsa bir iþe yaradý" açýklamasý.
    gene ayni macta yilmaz vuralin kendine has heyecanli hareketlerinin, seyirci tarafindan tebessumle alkislanmasi ve bunu goren yilmaz vuralin da ayni sevimlilikle taraftara donerek gulup alkislamasi.... cok kisa bir andi belki ama iki taraf da samimi ve sevecendi.....
    HERSEY YALAN OLSA BILE
    EN GUZEL ASK ZOR OLANMIS

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Baþkan Sadri Þenerin Hakan Þükür iddialarýna karþýlýk basýn mensuplarýna

-"Hayýr, biz Hami'yi almayý düþünüyoruz" demesi

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým içerisindeki güzellikleri saymak daha doðru belki ama not düþmek açýsýndan,

Kadýköy'de fenerbahçe maçý...

Dakikalar 59'dan 60. dakikaya doðru geliyor. hemen yanýmýzda fb'nin maraton tribunu. Bütün kafalar saniyeler ilerledikçe bize doðru dönüyor, endiþe ile bize bakýyorlar ne yapacaklar ? nasýl yapacaklar ? sorularý sanki bas bas baðýrýyor. Sürekli didiþdiðimiz maraton tribunun bize yakýn bölümünün endiþesi kat be kat daha fazla ve öyle çaresizler ki...

Zaman durmuyor ilerliyor...

Sonunda o dakika, o muhteþem anlar geliyor. 61. dakika... yer gök inliyor...

fb'lilerin "allah kahretsin" diyerek ellerindekileri yere attýklarýný, "bu ne ya, bu ne ya.." der gibi elleri ile yaptýklarý hareketleri görüyoruz, daha da kuvvetli baðýrýyoruz. Böyle bir keyif olamaz. O gün bayaðý bi tedavi oluyoruz.
    Sanýrým en makbule geçen ve en güzelide bu olsa gerek o an orada olmak için sanýrým herþeyi yapardým...
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çetin Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ligin 5. haftasý Antalyaspor maçýnda Gökhan Ünal'ýn son dakikalarda attýðý gol sonrasý kale arkasýndaki taraftarlarýmýzýn tribünden aþaðýya doðru koþarak camlara yapýþmasý...

Yine ayný maçta üzerindeki beyaz yaðmurluklar nedeniyle çok ilginç bir görüntü oluþturan maraton tribünü...

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

fenerbahçe maçý sonunda tribünde oynadýðýmýz horon ve fbli taraftarlarýn sinirden tepinmelerini izlemek...

Ankaragücü 90'da attýðýmýz golun staddan çekilmiþ videosu:

-La haydeeeeee maç bittii...
    -(sessizlik)...
    -gooolllll..
    -daha sonra kameranýn kimbilir nereye gittiði...

Gs maçýnda 3-0 yeniliyorken 61.dk ve sonrasýnda hiçbiþey yokmuþ gibi takýmý desteklememiz..

Ýbb maçý sonrasý futbolcularýmýzýn ortada halka oluþturup galibiyeti kutladýðý anlar..

Egemenin müthiç üçlüsü...

Ersun Yanal..."Þampiyonluk Süreci Baþlamýþtýr.."
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ý.B.B maçýnda penaltýyý yaptýran Gustavo Colman'ýn penaltýyý atamayýp üzülmesi sonucu Song'un onu teselli etmesi..
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

aurora - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Anlatýlanlar hepsi muhteþem içten gelen þeylerdi. Bence Baþlýgý deðiþtirip "Çok Güzel Hareketler Bunlar" yapalým. Daha sonrada oylama yapýp en Güzel Üç hareketi seçelim.Benim Favorim yenildigimiz maçta maçý erken terkeden babasýna bekle kolbastýyý seyredelim diyen minik taraftar hareketi.
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

oflu engin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    50

club brube maçýnda sahaya çýkan yattaranýn ayný hýzla geri kaçmasý.yattarayý gören taraftar sahaya mucum etmiþti.maçýn 61 dakika þovuna þaþýran brugeli oyunculara durumu anonsla izah etmeleri ve þovun devamýnda golü yemeleri
    Ýhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

Alýntý Mehdi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buradan kalkýp Ankara'ya maça gitmiþim,yer Yenikent ASAÞ stadyumu,daðýn baþý,yer jandarma bölgesi.
    Heyecaným had safhada,Sebatspor ligden düþtüðünden beri ilk kez deplasmandayým,dile kolayVelhasýl stadyuma gireceðim,sýraya girmiþim,komutan üstümü arýyor,cebimdeki fotoðraf makinesini çýkartýyor ve bununla içeri giremezsin diyor.Pillerini çýkartayým diyorum kabul etmiyor,sanki evim stadyumun önündeymiþ gibi makineyi biryere býrakmamý istiyor.O an geriye doðru dönüyorum,makineyi (çok afedersiniz) kemer ve göbeðim arasýna sýkýþtýrýyorumÞimdi ara dediðim anda onun ekþiyen suratýný ve beni içeri almak zorunda kalýþýný hala unutamýyorum.

Ayný maçta ayný olay benimde baþýmdan geçti. Ama ben pilleri atarak fotoðraf makinesini çeri sokmuþtum.Tabi komutan zulada yedek pil olduðunu bilmiyordu
    O maçta ayrý güzellik. Stad dýþýnda beklerken,Bmn den tanýþmak istediðim arkadaþlarla görüþmek tanýþmak,sohbet etmek. Ve her yerden gelen otobüsleri görünce içimin bir hoþ olmasý...

Engin Koltuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

- fb maç sonu tamamýyla çok iyiydi. özellikle "kel" in çýldýrmasý, stadý terkedin ...... ...... diye yapýlan tezahurat, fb marþýnýn uyarlanmýþ haliyle söylenmesi...
    - Egemen'in Ankara maçýyla baþlayan ve bir sonraki maçta devam eden devamýný hasretle beklediðimiz üçlü þovu..
    - bjk maçýnda stad önünde beklerken, Taksim tarafý merdivenlerden aþaðý "bize her yer Trabzon" diye baðýrarak gelen kalabalýðýn ilk görüldüðü an
    - Ankaragücü maçý serbest atýþ öncesi bu gol olursa biz þampiyon oluruz demem ve akabinde golün gelmesi
    Bir gün mutlaka yeniden...

mustafakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Kayserispor – Trabzonspor maçýnda yattara'ya yapýlan faulden sonra mehmet topuzun pek de önemli olmayan bir avantajý olmamasýna raðmen adeta küfrederek topu taca vurmasý. maç 1-1 iken yattara'nýn hakemin devam düdüðüne raðmen yerde yatan kayserisporlu oyuncu için topu efendice taca býrakmasý ki yattara'nýn önü bomboþtu.
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ýlk yarýdaki Konya maçýnýn olduðu akþam kýz istemeye gidiyoruz... Giderken de "Ulan maçý izleyemeyeceðiz." diye kara kara düþünüyorum...Neyse, eve girdik, bir baktým TV'de LigTv açýk, maç öncesi programý izleniyor...

Maç baþladý. Umut'un golüyle 1-0 öne geçtik. Keyifler yerinde... Derken Veysel skoru 2-1'e taþýdý. Moraller sýfýr...Ama maçý izlemeye devam. Bu arada içeriden annem beni arýyor, "Oðlum hadi söyle de taksýnlar þu yüzükleri.". Ben de babamlara söylüyorum ama umursayan yok, yüzük takmak için devre arasý bekleniyor.

Baskýya dayanýlmayýp 40. dakika civarýnda TV kapatýlýyor, yüzükler takýlýyor..."Hayýrlý olsun." vs. deniliyor, takýlar takýlýyor.

Ýkinci yarý baþlýyor. Önce 2-2, sonra 3-2... Son golde babamýn elini patlatýrcasýna bir alkýþý vardý ki, "Babamý ilk defa böyle gördüm." desem yeridir. Maç izlemeye mi gittik, kýz istemeye mi belli deðildi.
    Konu antagonist tarafýndan (24.02.2009 Saat 14:53 ) deðiþtirilmiþtir.

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

süper anilar yaaaa....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Valla bana en cok golden sonra galýbýyetten sonra saaçlarýnýný koparcasýya býrbýrlerýne cocuk gýbý sarýlýp zýplamalarý sarýyor...BUNU HANGI TAKIM YAPIYOR..býz daha cok ýstýyoruzz

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

futbolcularla olan anilar ilginc gercekten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)