Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 364 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sezon Ýçinde Bize Kalan Ýncelikler - Güzellikler (2008 - 2009)

Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Antalya maçýnda Yattaranýn ortasýna Umutla beraber ben de uçtum, az daha televizyona vuruyordum kafayý.
    ççç senin sayende gelmiþtir gol ozaman ççç

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý 61SOYTÜRK61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ççç senin sayende gelmiþtir gol ozaman ççç
    abi bilmiyorum da, maç seyrederken kendimden geçiyorum. normalde çok sakin sessiz bir insanýmdýr, evdekiler maç seyrederken olum korkutuyosun bizi, az sakin ol diyolar. ulan efendiliðimizden de eser kalmýyo maç sýrasýnda, rezil olduk millete.

Gökhan Bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    33

Alýntý Anýl Caner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gustavo Colman'ýn 3-2 kazandýðýmýz antalyaspor maçýndan sonra soyunma odasýnda sevinçten elleri kanayana kadar, demir kapýyý yumruklamasý.
    abi ciddimisin sen??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok güzel bir baþlýk.tek tek bütün yorumlarý okudum ve müthiþ duygulandým...fazla dýþýna çýkmadan bi kaç anektot sunmak istiyorum.

bu sene arka köþemde kombinesi olan bir taraftar hemen hemen her maç beni çileden çýkartmýþtýr ve bunalýma sokmuþtur.bazý maçlarda peygamber sabrýmý taþýrdýðým olmuþtur.þimdi bu büyük futbol bilgininin aðzýndan çýkan bazý cümleleri sizinle paylaþacaðým.

-maçýn henüz 8. dakikasý; umut, gökhan ünal ve yattara'nýn terhal oyundan alýnmasý lazým..!?...

-ersun yanal herkesi kandýrabilirsin ama beni kandýramazsýn...

-bir pas hatasý sonrasý hüseyine, bu virüsün takýmdan temizlenmesi lazým...

-sað kanatta iki kiþi oynuyoruz.tayfun'un terhal oyundan alýnýp yerine barýþ'ýn girmesi lazým...

-en yarýldýðým diyalog:

ben bu güne kadar 2 þeyi anlamadým.1.si evde vitrinlerin içinde yer alan ve hiçbir zaman kullanýlmayan boþ fincanlar, 2.si de bu kadýn güvenlik görevlileri.þimdi burdan 100 kiþi kalksak sahaya girsek, ne yapacak o kadýn güvenlikçi???

güler misin aðlar mýsýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

yasa gereði stadda sigara içmek yasaktýr diye anons yapýlýyor, adamýn biri ''o zaman ben bi sigara yakayým'' diyor.

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý gokhanbayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben bu güne kadar 2 þeyi anlamadým.1.si evde vitrinlerin içinde yer alan ve hiçbir zaman kullanýlmayan boþ fincanlar, 2.si de bu kadýn güvenlik görevlileri.þimdi burdan 100 kiþi kalksak sahaya girsek, ne yapacak o kadýn güvenlikçi???
    Bayan güvenlikçiler konusunda bir þeyler yazýyým.

Ankaragücü maçýnda iki bayan güvenlikçi merdivenlerde oturmuþlar,ellerinde bir torba çekirdek,sokulmuþlar birbirine maçý izliyorlar.O deðil Ankaragücü golü attýðýnda yan tarafýmda Ersun hocaya týrlatýp "Almýyacaksýn bu adamý dýþarý almýyacaksýn almýyacaksýýýýnnnn" diye avazý çýktýðý kadar baðýrýp (Yattara'nýn çýkarýlmasýný protesto ediyor) iþi koltuk kýrmaya kadar getiren taraftara kafalarýný bile çevirip bakmadýlar.

Ýlk kez fotoðraf makinamý maça götürmediðim için piþmanlýk duydum.

Tribünlerde sadece taraftarlar deðil güvenlikçiler de çekirdekçi
    Herkese Merhaba

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý gokhanbayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok güzel bir baþlýk.tek tek bütün yorumlarý okudum ve müthiþ duygulandým...fazla dýþýna çýkmadan bi kaç anektot sunmak istiyorum.

bu sene arka köþemde kombinesi olan bir taraftar hemen hemen her maç beni çileden çýkartmýþtýr ve bunalýma sokmuþtur.bazý maçlarda peygamber sabrýmý taþýrdýðým olmuþtur.þimdi bu büyük futbol bilgininin aðzýndan çýkan bazý cümleleri sizinle paylaþacaðým.

-maçýn henüz 8. dakikasý; umut, gökhan ünal ve yattara'nýn terhal oyundan alýnmasý lazým..!?...

-ersun yanal herkesi kandýrabilirsin ama beni kandýramazsýn...

-bir pas hatasý sonrasý hüseyine, bu virüsün takýmdan temizlenmesi lazým...

-sað kanatta iki kiþi oynuyoruz.tayfun'un terhal oyundan alýnýp yerine barýþ'ýn girmesi lazým...

-en yarýldýðým diyalog:

güler misin aðlar mýsýn
    Gökhan, sen o arkadaþýn söylediklerini sürekli not al bence. Bir de fotoðraf istiyoruz .... Seviyorum bu þehri...Ýnsanýný da seviyorum...Huysuzunu da seviyorum....Biz buyuz napalým...Hastalýðýmýzla yaþamayý öðreneceðiz. Çaresi yok...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Madem monologlar yazýlýyor ben de yazayým.

Kocaelispor maçýný bayram arefesi olduðundan Vakfýkebir'de izledim. Tabi üst jenerasyonla beraber. Kaçan pozisyonarýn üstüne amcanýn biri döndü bana ve "pize peþ tane golcü lazim peþ" dedi ve kalktý gitti. Daha ne monologlar var bende de buraya yazýlmaz..
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Bu sezon hafta sonlarýmýzda yapacaklarýmýzý sadace Takýmýmýzýn maç saatýne göre ayarlamak.

Normalde sýksýk görüþmediðimiz ne kadar amca oðlu hala oplu varsa maç sayesinde her hafta sonu bizime evde buluþmak.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Fatih Yücel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet o zaman sen ticari olarak uye ol iyi para var söyliim
    Medya tarafýndan üç büyüklerin taraftarý olmanýn empoze edildiði bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi þehrimin takýmýna sahip çýkmanýn onurunu ve gurunu yaþýyorum.

TS-FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    51

Alýntý ayse61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sezon hafta sonlarýmýzda yapacaklarýmýzý sadace Takýmýmýzýn maç saatýne göre ayarlamak.

Normalde sýksýk görüþmediðimiz ne kadar amca oðlu hala oplu varsa maç sayesinde her hafta sonu bizime evde buluþmak.
    Sen yine iyisin bana göre..
    Ben rakipleri de izleyeceðim derken dünyayla baðým kopuyor.

Sadýk Býyýk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

antalya maçýný izliyoruz önümüzde 1 kese kaðýdý çekirdek, gökhan golü kaçýrdý (veya ömer çýkardý) o sinirle kese kaðýdýna bir tokat evin içi hep çekirdek doldu. bu sayede çekirdeðe karþý olan intikamýmýzýda almýþ oldum
    bizde hiçbir zaman toplama yapýlmaz, bazen çarpýlýr bazen bölünür bazende sýfýrlanýr

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý agnusDei Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi ciddimisin sen??
    tabi ki ciddiyim.. öðrendiðimde ben de havalara uçmuþtum colman hastasý olarak.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Levent Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

fýrat aydýnusun düþtüðü durumuda unutmamak lazým.iþte taraftar baskýsý budur.valla yerinde olmak istemezdim.
    HER LAFA VERÝLECEK BÝR CEVABIM VAR;LAKÝN BÝR LAFA BAKARIM LAF MI DÝYE BÝR DE ADAMA BAKARIM ADAM MI DÝYE....MEVLANA...

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Levent Ersoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fýrat aydýnusun düþtüðü durumuda unutmamak lazým.iþte taraftar baskýsý budur.valla yerinde olmak istemezdim.
    Ben o görüntüleri asla hatýrlamak istemiyorum. Bu baþlýkta da "iþte bu da sezonun güzelliklerinden biri" diye yazýlýrsa o olay, rahatsýz olurum.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Levent Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Muhammet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben o görüntüleri asla hatýrlamak istemiyorum. Bu baþlýkta da "iþte bu da sezonun güzelliklerinden biri" diye yazýlýrsa o olay, rahatsýz olurum.
    boþver takma kafana hem ne varmýþ o görüntülerde demekki durumu lehimize çevirebilmiþiz bence.neyse tartýþmak deðil maksadým.
    HER LAFA VERÝLECEK BÝR CEVABIM VAR;LAKÝN BÝR LAFA BAKARIM LAF MI DÝYE BÝR DE ADAMA BAKARIM ADAM MI DÝYE....MEVLANA...

UtopyaTs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Levent Ersoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    boþver takma kafana hem ne varmýþ o görüntülerde demekki durumu lehimize çevirebilmiþiz bence.neyse tartýþmak deðil maksadým.
    Bizim ne maçlarda puanýmýz gitti bir maçý da taraftar baskýyýla aldýk çok mu.Haa olmasa daha iyiydi tabi olunca da insanýn Bursaspor ve Sivasspor maçý geliyor akla.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökhan, sen o arkadaþýn söylediklerini sürekli not al bence. Bir de fotoðraf istiyoruz .... Seviyorum bu þehri...Ýnsanýný da seviyorum...Huysuzunu da seviyorum....Biz buyuz napalým...Hastalýðýmýzla yaþamayý öðreneceðiz. Çaresi yok...

gerçekten maç izlerken çok kýzýyorum, çok sinirleniyorum ama maçtan sonra o anlarý gülerek hatýrlýyorumdediðin gibi biz buyuz deðiþemeyiz

bundan fazlasý vardý zamanla yazacaðým ve not almaya devam edeceðim : )

tv de izlediðimiz maçlarda her attýðýmýz golde 8 yaþýndaki yeðenimin sevinçle gelip hepimizi sýrayla sarýlýp öpmesi..

fetvaci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

butun 90 dk boyunca stres küpü þeklinde yapmadýk hareketler denenmedik uðurumun kalmamasý ve çevremde bený ýzleyenlerýn bana umutsuz vak'a gýbý bakmalarý
    HEP DESTEK TAM DESTEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Kendi adýma olan bir güzellik. Bu sene gittiðim Brugge,Ankaraspor,Ankaragücü(85.dk'ya kadar),Ýstanbul Belediye ve Ankaraspor deplasmanlarýnda gol yediðimizi görmedim

Maç seçiyorum ben de
    Þampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

deplasman maçlarýný evde izlerken (kardeþim, arkadaþým ve ben) gol gelmesi için sürekli deðiþik 3lü kombinasyonlar denememiz, en son bjk maçýnda gökhan ünal'ýn gol attýðý sýrada benim maçýn heyecaný ile birdirbir pozisyonunda yakalanmamantalya maçýnda gol gecikince ayný kombinasyonu denememiz ve benim o pozisyona geçtikten sonra yine gol atmamýzmaçý sonuna kadar öyle izlemem ve bundan sonraki maçlarda da sürekli o pozisyonda izleyecek olmam

aurora - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sezon baþýndan beri kazandýgýmýz tum maçlarda izlerken taktýgým þapkamý Beþiktaþ ve Denizli maçlarýnda þans getirme die biþey olmaz deyip takmamam. Aldýgýmýz kotu sonuclardan sonra Antalya macýna tekrar o þapkayla izlemem ve aldýgýmýz galibiyet, kesin ugur getiriyormu acaba diye Konya macýnda da acaba takmadan mý izlesem diye dusunmem....
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

aurora - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen sezonlarýn birinde Yattara nýn Ankaragucu macýnda kaleci ve defansa vucut hareketi ile attýgý fizik otesi muhteþem çalýmý Mehmet Demirkol'un "Tv de izlerken o çalýmý bende yedim" diye yorumlamasý
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Bize her yer Trabzon ve Hüsnü Þenlendirici melodisi ile bordo- mavi...Tezahüratýnýn marka haline gelmesi..
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)