Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Can Belge Trabzonspor?a küfrediyor!..

Microsoft'un MSN.COMsitesinde editörlük makamini isgal eden, CAN BELGE isimli haysiyetsiz dallama, MSN Türkçe sitesinin ana sayfasina koydugu bugünkü makalesine "TRABZONSPOR YATAR MI YATMAZ MI? seklinde bir baslik atarak, Trabzonspor'a küfretmenin, hakaret etmenin çok ucuzladigi bugünlerde, global boyutta yeni bir serefsizlik örnegi sergilemis.

Bizans medyasi bir tarafa, ama eger biz, Microsoft gibi uluslararasi bir firmayakulüp yönetimi ve taraftarlar olarak yüklenip bu dallamayi isindenedecek düzeyde bir baski kuramiyorsak, biz camia falan degiliz kardesim!

Insanlarin genellikle basliklara göz atmakla yetindigi bu ülkedebu yazinin içeriginin hiçbir önemi yok.. Ben bu forumdaki herkesin bu baslikla ilgili düsüncelerini asagidaki adreslerebildirmelerini istiyorum. Ortak metin falan olmasin, herkes iki cümle de olsa birseyler söylesin.

Herkesi bu konuda, yani bu dallamaya haddini bildirmek ve isinden attirmak içinfikir üretmeye, elinden geleni yapmaya davet ediyorum.

Bu serefsizin kendisine yazmak için :

http://spor.msn.com.tr/konus_bizimle/

Bu konuyu Microsoft'a bildirmek için:

Microsoft Türkiye Tel: 0212-336 6999

ve

http://www.microsoft.com/turkiye/iletisim/sikayet.mspx

Edited by: Aniketus

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yuh beee!..

Serefsizlikte sinir yomus demek ki.. Adamlar bu maçin bizim için son sans oldugunu,Sampiyonlar ligi için son sansimiz oldugunu idrak edemeyip hala "yatmak" tan bahsediyolarsa bunlar hakikaten kusbeyinli...

bu arada bir hisimla yukaridakilerini yazdim,yaziyi sonra okudum..Adam "TS'nin yatacagina inanmiyorum" diyo ama Aniketus'un dedigi gibi o nasil baslik..Bir de anket var ekranin saginda; TS yatar mi yatmaz mi[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: Berat Tekke

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Serefsizler!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]Bakalim mactan sonra boyle de konusabilceklermi!Yuzunuz hic mi kizarmicak dicem nerde bu yuzsuzlerde ar,namus!!Fenerin tetikcileri topunuzu .......!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu serefsize haddini bildirmek boynumuzun borcu.herkes belirtilen telefon numarasi arasin ,bu köpegin adresini telefon numarasini mail hesabini bilen varsa yazsin.

Guests
    Ziyaretçi

ben mesajimi yazdim

herkes yazdigi mesajin altina telefonunu falanda yazsin. ben ayrica kendileri mahkemeye vericegimizide belirttim.

Nereden
    İstanbul

Ben yazdim,böye terbiyesizlik olmaz.Insanlar zaten gergin,böyle beyinsiz herifler yüzünden birbirimizi yiyecegiz.Gerçekten de dünyanin hiçbir yerinde medya Türkiyede ki kadar serefsiz olamaz.

Nereden
    İstanbul

Inanmiyorum ya,sadece yazida degil terbiyesiz herifler bir de anket koymuslar.Isyan etmemek elde degil arkadas.Lanet olsun bunlara...

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hazimsiz bunlar hazimsiz akillari sira baski kuracaklar takim üzerinde kus beyinliler bilmiyorlar ne yaparlarsa yapsinlar TRABZONSPOR bu maçi alacak............ yolladik okkali bir mail

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes maillerini eksik etmesin MSN'yi takip eden binlerce kisi var.

Ben anketi daha yeni farkettim!..

http://spor.msn.com.tr/content/haber...e.asp?lngartic leid=923

Bu serefsiz,gerçekten hakiki orospu çocuguymus.

Ama, eger bu adam, MICROSOFT sitesinde bu haftadan sonra da görevine devam edebilirse eger, bu sitede yazan herkes, Trabzonspor yönetim kurulunda görev yapan herkes, yani kendini Trabzonspor camiasinin ferdi olarak gören herkes, yani ben de dahil olmak üzere hepimiz ondan daha büyükserefsiziz ve camia olarak bes para etmeyiz...

Ben böyle düsünüyorum.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sikayet gönderilmisdir.

derhal degistirilmesini ve hesap sorulmasini istedim.

Fenerbahceden bu yazi icin ne kadar para aldiginida ögrenmek istedim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bir fiyati olanlar, onurlu baslarin olabilecegini kavrayamazlar..can belge nam böcegin de bir fiyati oldugu belli, yoksa böyle bir yazi onurlu bir aklin eseri olamaz..

hasili; herkes microsoft nezdinde tepkisini belirtsin

önce demokratik tepki, sonrasi sonranin isi...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Can Belge Onur Belge'nin akrabasi olabilir mi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

ayrica;

ingilizce bir metin hazirlayip, microsoft merkezine gönderme seçenegini de düsünelim. ingilizcesi yeterli olan arkadaslarla ortak bir metin hazirlanabilir, hazirlanmali..

Yazdik mailimizi ama anlarlarmi bilemem.Çünkü ha duvara konusmussun hada bunlara.Anlayan anlar ne demek istedigimi.

Nereden
    Almanya

serefsiz adi insan kim lan bu ezik. bunun hesabi sorulmasi lazimmm

murat belge(sabetay yahudisi, galatasarayli ) isimli yazarin oglu olmasi gerek. iletisim yayinlarinda editörlük yapiyor. beyaz türklerdendir kendisi ve kendi ahlak anlayislarina göre onlarin disindaki herkes ikinci siniftir..hasili, insan olarak bes para etmeyen bataklik ifrazatlarindan biridir o da.o kadar çoklar ki..zavalli ülkem benim..

ama biz variz, hep olacagiz.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hemen yazdim agzima ne gelirse sööledim Bööle adamlar düzgün konusmadan anlamazlar anca küfür ediceksin Verdim telimide haysiyeti varsa arar SEREFSIZ [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ingilizce metin isi kolay... Gerekli organizasyon yapilsin, ben hallederim...

Asagida microsoft Türkiye'ye yazdigim yaziyi copy paste yapiyorum. Borsa konusuna özellikle girelim arkadaslar...

http://spor.msn.com.tr/content/haber...e.asp?lngartic leid=923 adresinde Can Belge isimli sahsiyetin kongre üyesi oldugum Trabzonspor'a atfen yazdigi "Trabzonspor yatar mi yatmaz mi" basligininin açilmasini, detaylandirilmasini talep ediyor, aksi halde kendisine aynen iade ediyorum. Bu site bünyesinde "yatmak" fiilinin özel bazi anlamlari var midir, bilemem. Ancak Microsoft gibi bir sirketin bünyesinde faaliyet gösteren bu sahsiyetin agzindan çikanbu kelimeninmigde bulandiriciligi bir kenara, bu söylemi ayni zamanda hisselerine sahip oldugum Trabzonspor Sportif A.S üzerine yapilmis bir spekülasyon olarak degerlendiriyorum. Gerekli düzeltmenin (bu sahis tarafindan alenen özür dilenmesi biçiminde) yapilmamasi durumunda SPK'yi göreve çagirma konusunda da elimden geleni yapacagim...

Iyi çalismalar...

Mesaj yolladim serefsizlere, herkes haddini bilecek bugüne kadar kimseye ezilmedik bundan sonrada ezilmeyiz.

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tepkimi uygun bir dille belirttim,umarim bu tepkilerin karsiligini aliriz

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

arkadaslar s....sizlikte sinir birakmadi bunlar:Hemen çaktim mail li tabi kendi anladigi dilden

ben ayni arkadastan bes hafta sonrakifebe-Trabzonspor maçinda msn.com'a 'Trabzonspor febe'ye basar mi basmaz mi?' diye bir makale yazmasini bekliyorum ve ayni sekilde bir tane de anket koymasini istiyorum...Edited by: yattara11

Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

ben ayni arkadastan bes hafta sonrakifebe-Trabzonspor maçinda msn.com'a 'Trabzonspor febe'ye basar mi basmaz mi' diye bir makale yazmasini bekliyorum ve ayni sekilde bir tane de anket koymasini istiyorum...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)