Sayfa 152 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 52 102 142 150 151 152 153 154 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,776 ile 3,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik,sakallar Egemen'i daha saldırgan gösteriyor,doğal olarakta rakip forvetler Egemen'den daha çok tırsıyor (dur diye düşünüyorum )...
    x-men deki Wolvorine benziyor zaten
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen normalde fizikli uşak ama rakibi resmen azman gibi herif buna rağmen ezilmedi yılmadı mücadele etti....

Helal olsun bu uşağı çok seviyorum çok... Yalavuz hau sakalları kestiremedik ona gitti
    ben onu Yalağuz diye telefuz edeyrım, acaba hangisi doğru
    güzel bir maçtı iki haftadan sonra yine hop kalkıp hop oturtuğumuz bir maç oldu, alınlarınızdan tek tek öpüyorum çocuklar ,teşekkürler...

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Süleyman Sofu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen: Djiehoua ile güreştik
    Trabzon'un başarılı isimlerinden Egemen, Antalyasporlu Djiehoua ile maç boyu adeta güreştiklerini söyledi. Bordo-mavili futbolcu, "İkimizin de fiziği çok güçlü. Böyle görüntülerin çıkması doğal. 3 puan almamız önemliydi" dedi.
    Insanla devenin güreşi gibiydi
    Helal olsun Egemene galip geldi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporda en büyük sorun gol sorunu,
    Şu an Kocaeli ile aynı golü atmışız,Ligin en az gol atan Şampiyonluk adayı biziz,
    Trabzonspor gol sorununu çözmediği müddetçe Şampiyonluk hayalden ibaret,
    İstanbul takımları çok iyi oynamıyor,Sivassporda süper değil Biz o kadar iyi değiliz ama Şampiyonluğa Oynayanlar içinde en iyi oynayan biziz.
    En çok gol kaçıran takım biziz.Gol sorunu çözüldüğü müddetçe Trabzonspor Şampiyon olur.
    Özellikle Birileri Umutu antremanlardan sonra Gol nasıl atılır,Boş kaleye Gol nasıl atılır Çalıştırmalı,
    Gökhana Vuruşlarda daha dikkatli olması öğretilmeli.
    Yattaraya artık kendine gelmesi söylenmeli.
    Yattara Yoksa daha Çok canımızı yakacak.Antalya Maçının 60.dakikası Alanzinho oyuna girecek,Yattara Çıkacağını anladı biraz oynamaya başladı.ve tek harekette Golü attırdı.
    Trabzonspora Ersun Hocaya en çok kızdığım 2 olay var.
    1.olay hala Tayfunu oynatması,Tayfun yerine Göksuyu monte etese daha güzel olacak yada başka altarnatif üzerinde duracak,Giray gibi,Dahada olmadı Serkan sağbekte kesinlikle oynamalı,
    Tayfunun yaptığı hareket penaltı oldu,Bu güne kadar kaç kez takımı yakmıştı nerdeyse Yine yakacaktı.(Anartosis maçından sonra bu adam hala nasıl Bu takımda şans buluyor merak ediyorum.)Ben Trayfunu Bu takımda görmek İstemiyorum.
    Nasıl Yattara kötüde Oynasa Rakipler için canlı bomba ise,Tayfunda iyi oynasada Bizim aleyhimize her an canlı bomba imha timi gibi duruyor.
    2.Olay Ersun Hocanın formsuz Selçuk a 90 dakika tahammül etmesi.Selçuku 1 kez olsun kesmeyi denememesi.
    Selçuk kötü ise Onu çıkaracaksın,Selçukta Çok kötü idi,Belkide en berbat oyununu oynadı.
    Selçuk Colmana Uyum sağlayabilseydi.Maç çok daha Bol posizyonlu geçerdi.
    Tony SLVA yı alkışlıyorum,Gerçekten Mükemmel kaleci.
    Egemen-Cale-Song ayrıca alkışı hakediyorlar,
    Dün o kadar iyi olmamazmıza rağmen Antalyaya Posizyon vermedik.Tek posizyon penaltı Oda Tayfun diye Bir adamın,Trabzonsporda Şampiyonluğa Oynuyorum diyen bir takıma Yakışmayan Bir oyuncunun Yaptığı aptalca Bir penaltı.
    Bu takım acilen kendin toparlamalı,Özellikle GOL Sorununa çare bulmalı.
    Yoksa Bu sezon Hüsranla Sonuçlanır.
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an Kocaeli ile aynı golü atmışız,Ligin en az gol atan Şampiyonluk adayı biziz,
    İstanbul takımları çok iyi oynamıyor,Sivassporda süper değil Biz o kadar iyi değiliz ama Şampiyonluğa Oynayanlar içinde en iyi oynayan biziz.
    En çok gol kaçıran takım biziz.Gol sorunu çözüldüğü müddetçe Trabzonspor Şampiyon olur.
    Özellikle Birileri Umutu antremanlardan sonra Gol nasıl atılır,Boş kaleye Gol nasıl atılır Çalıştırmalı,
    Yattara Yoksa daha Çok canımızı yakacak.Antalya Maçının 60.dakikası Alanzinho oyuna girecek,Yattara Çıkacağını anladı biraz oynamaya başladı.ve tek harekette Golü attırdı.
    1.olay hala Tayfunu oynatması,Tayfun yerine Göksuyu monte etese daha güzel olacak yada başka altarnatif üzerinde duracak,Giray gibi,Dahada olmadı Serkan sağbekte kesinlikle oynamalı,
    Tayfunun yaptığı hareket penaltı oldu,Bu güne kadar kaç kez takımı yakmıştı nerdeyse Yine yakacaktı.(Anartosis maçından sonra bu adam hala nasıl Bu takımda şans buluyor merak ediyorum.)Ben Trayfunu Bu takımda görmek İstemiyorum.
    Nasıl Yattara kötüde Oynasa Rakipler için canlı bomba ise,Tayfunda iyi oynasada Bizim aleyhimize her an canlı bomba imha timi gibi duruyor.
    2.Olay Ersun Hocanın formsuz Selçuk a 90 dakika tahammül etmesi.Selçuku 1 kez olsun kesmeyi denememesi.
    Selçuk kötü ise Onu çıkaracaksın,Selçukta Çok kötü idi,Belkide en berbat oyununu oynadı.
    Dün o kadar iyi olmamazmıza rağmen Antalyaya Posizyon vermedik.Tek posizyon penaltı Oda Tayfun diye Bir adamın,Trabzonsporda Şampiyonluğa Oynuyorum diyen bir takıma Yakışmayan Bir oyuncunun Yaptığı aptalca Bir penaltı.
    Cafer Abi, gol sorununu çözmeden ben de şampiyon zor olacağımızı düşünüyorum....kimbilir belki de bundan sonra her maçta direkten dönen şutlarımız girecek, Gökhan altı pastan 7 metrelik kalede kalecinin elini bulmayacak, umut boş kaleye topu yuvarlayabilecek
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

tonyalı Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bu trabzonspor beni kanser etecek şöyle rahat bir mac izleemedim bu sene son dakikaları hep dışarda geçiriyorum gol yiyeceğiz diye 6 7 birlik maç ya 1 0 bitiyor allahtan penaltıyı atamadılar iddia ediyorum ikinci yarı başlayalı 6 maç oldu girdiğimiz gol pozisyonu 22 attığımız 6 üçte bir oranından bile düşük bu takım idmanda hiçmi gol çalışmıyor şu fenerbahceli semih yada baroş bizde olsa idi hem açık ara liderdik hemde şu anda ligde 50 gol atmıştık.düşünün bir kere ligin sondan ikinci sırasındaki takımı kocaeli 30 gol attı bizde 30 gol attık allahtan defansımız ve kalecimiz iyide az gol yiyoruz.birde bugün haber 61 bir haber gözüme çarptı sezon sonunda 500 bin euro getiren kaleci slyvayı alırmış cinconlar istiyormuş haberi olan varmı kulüp böyle bir anlaşma yapmış eğer doğru ise şu anlaşmayı yeniden düzenlesinler bence şenol güneşten sonra trabzonsporun en iyi kalecisi.....
    imzaya gerek yok dedik ya Tonyaliyiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eleştirilerinin dozuna biraz ayar getir.hakaret seviyesine varan eleştirileri şu an takımda hiçbir futbolcu hak etmiyor.ersun hoca formayı kime veriyorsa, hak ettiğini düşündüğü için veriyordur.böyle senin gibi 3-5 kişinin söylemi ile olacak işler değil bunlar...
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

34 maçı da iliklerimize kadar yaşayarak koşuyoruz şampiyonluğa. bu nasıl bir güzellik yahu.
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

Nereden
    Almanya

...
    ...
    ...
    Sizi şöyle alalim ;
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=12457&page=4

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçırdığımız gol sayısı fazla diye yakınanları anlayamıyorum, girilen her pozisyon gol olcak die bişey yok ki
    Yalnız bizim forvetlerimizin kaçırdıkları gol pozisyonu filan değil.Yapmaları gereken 7 metrelik boş kaleye topu yuvarlamak.Top oraya gelene kadar gol olmuş zatenSadece dokunacaklar.Hem Gökhan'ın hem Umut'un kaçırdıkları için konuşuyorum.

Sadece bir maçta olsa, "şanssızlık" der geçeriz, sorun başka.

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

katılıyorum biz gol kaçırmıyoruz gol kaçırmak uzaktqan vurursun olmaz ne biliyim yada başka bir şekilde biz nerdeyse her maç 5-6 tane penaltı kaçırıyoruz

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı cagdas61topal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bi git bu sölediklerin dogru da umutun penaltısı ? ve verilmeyen antalya kartlar ne alemde ghelmiş iyi bir mac yönetti diyor ... bişe derdim de neyse

Umutun pozisyonuna Türkiyede hiç bir hakem penaltı çalmaz,ucuz penaltı beklemkten vazgeçin artık.

Hakem sertliğe goz yumdu antalyalı oyuncular dan dun yıldırmaya çalıştı gıkı çıkmadı maçıda 1 dakika fazla oynattı,sadece bu yonden eleştiririm hakemi
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Nereden
    Almanya

Alıntı gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .ersun hoca formayı kime veriyorsa, hak ettiğini düşündüğü için veriyordur.böyle senin gibi 3-5 kişinin söylemi ile olacak işler değil bunlar...
    Ersun hoca formayi hep ayni adamlara verdigi icin diger oyuncularin formayi hak edip etmedigini bilemiyoruz.Selcuk prensini oyundan cikarken göremedim ama Yattara ne hikmetse her mac disarida.Söyledigin gibi sadece 3-5 kisinin söylemi degil bunlar.

serdar avcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet futbolda gol kaçar ama kardeşim her maçta bu kadar basit goller atılmazmı.zaten deplasmanda iyiyiz siz bu haftayı düşünün konya maçı ligin enzor maçlarından biri olacaktır .

Nereden
    Zonguldak

ligin sondan ikinci takımıyla aynı golü atmışız doğrudur, peki ligin en çok gol atan 5. takımı olduğumuzu biliyormuydunuz sondan ikinci takımla birlikte birde burdan bakın olaya demekki kocaelinin forvetleri bayağı iyi defansı kötü bizim defansımızda iy iolduğu için zirvedeyiz:- onlar yemiş 49 gol biz ise en az gol yiyen 3. takımız...
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zonguldak

zirvedeki sivasspor bizden 6 gol önde sadece o da niey önde hepimiz biliyoruz itekle babam iteklelerle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gokhanbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eleştirilerinin dozuna biraz ayar getir.hakaret seviyesine varan eleştirileri şu an takımda hiçbir futbolcu hak etmiyor.ersun hoca formayı kime veriyorsa, hak ettiğini düşündüğü için veriyordur.böyle senin gibi 3-5 kişinin söylemi ile olacak işler değil bunlar...
    Ersun Hocayı en çok savunanlardan birisi benim,
    Bu takım 5.olarak ligi bitirse bile Ersun Hocanın kalması gerektiğini yazanlardan birisiyim.
    Ne tür eleştiri yaptığımıda gayet iyi biliyorum.
    Benim şahsi fikrimdir.Ben Tayfunu bu takımda artık görmek istemiyorum.
    Eğer Antalya O penaltıyı gole çevirse golü yeseydik,Şimdi Tayfuna söylenmedik laf kalmayacktı.Su testisi Su yolunda kırılır.
    Maçta tek posizyon vermediğimiz Antalyaya Tek posizyon Bilinçsizce Şampiyonluğa Oynayan bir takımın oyuncusuna Yakışmayacak şeklide Tayfun tarafından Veriliyorsa,Tabiki tekpimi koyacağım.
    Ersun Hoca iyi hocadır,Şu an Türkiyede altarnatifi yok.
    Ama Tayfunun altarnatifi var.
    Sende Kendi fikrini söylersin.
    Eğer O oyuncu Eleştirilere Muhatap olmak istemiyorsa,Adam gibi Oynayacak Takımını ve Taraftarları Üzmeye hakkı yok.
    Yaptığı hareket amatörce,O kadar para alıyorsa karşılığını vereceK.Vermek Zorunda,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdinç Dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligin sondan ikinci takımıyla aynı golü atmışız doğrudur, peki ligin en çok gol atan 5. takımı olduğumuzu biliyormuydunuz sondan ikinci takımla birlikte birde burdan bakın olaya demekki kocaelinin forvetleri bayağı iyi defansı kötü bizim defansımızda iy iolduğu için zirvedeyiz:- onlar yemiş 49 gol biz ise en az gol yiyen 3. takımız...
    Demekki Şampiyonluğa Oynayan 5 takım arasında en az golü atan biziz,
    Rakiplerimiz Çok kötü oynuyor ama Gol atmayı biliyorlar,Biz ise atamaıyoruz.
    Tamam az atalım
    1.0 olsun bizim olsun ama Gol atamayınca Gol yedikmi iş bitiyor.
    Antalya maçı ilk yarı 4-5 farkla bitecek maç,Zor kazanıyoruz.
    FB maçında fark atacakken berabere bitiyor.
    Denizli maçında kaçırdığımız goller var,ama gol kaçırınca yediğini telefi edemiyorsun.
    Şu an oynanan futbol ve rakiplerimize baktığımızda,Gol rekorları ile açık ara önde olmamız gerekiyordu.
    Bunu çözmemiz lazım,Ben Bunu söylüyorum.

Nereden
    İtalya

Ersun Hocayı en çok savunanlardan birisi benim,
    Bu takım 5.olarak ligi bitirse bile Ersun Hocanın kalması gerektiğini yazanlardan birisiyim.
    Ne tür eleştiri yaptığımıda gayet iyi biliyorum.
    Benim şahsi fikrimdir.Ben Tayfunu bu takımda artık görmek istemiyorum.
    Eğer Antalya O penaltıyı gole çevirse golü yeseydik,Şimdi Tayfuna söylenmedik laf kalmayacktı.Su testisi Su yolunda kırılır.
    Maçta tek posizyon vermediğimiz Antalyaya Tek posizyon Bilinçsizce Şampiyonluğa Oynayan bir takımın oyuncusuna Yakışmayacak şeklide Tayfun tarafından Veriliyorsa,Tabiki tekpimi koyacağım.
    Ersun Hoca iyi hocadır,Şu an Türkiyede altarnatifi yok.
    Ama Tayfunun altarnatifi var.
    Sende Kendi fikrini söylersin.
    Eğer O oyuncu Eleştirilere Muhatap olmak istemiyorsa,Adam gibi Oynayacak Takımını ve Taraftarları Üzmeye hakkı yok.
    Yaptığı hareket amatörce,O kadar para alıyorsa karşılığını vereceK.Vermek Zorunda,

evet ben anlamış değilim serkan neden oynatılmıyor artık,ki bence serkan bu takımda oynamlı,kaldıki altına basa basa dıyorum barış kardesimiz bu takımda oynar oynamalı,çünkü o çok yetenekli bir oyuncu..Ersun hoca maçı okuyamıyor 75 oldu oyuncu değişmedi ee hadi artık diye gırtlağımı patlattım.
    KÜLTÜRÜ!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her şey bir yana, dün Antalya'nın pozisyonu varmıydı? Trabzonspor'un kaçırdığı golleri saymaya kalksak; Antalyaspor kendi sahasında hezimete uğrayabilirdi... Umut ve Gökhan'ın gol kaçırma yarışına girdiklerinden olsa gerek, %100 atılması gereken golleri atamadılar.Ancak bir konuya dikkat çekmek istiyorum.Umut bu sene geçen senelere oranla hem daha fazla gol pozisyonuna giriyor hemde defansa inanılmaz yardımlarda bulunuyor.Dün bir kaç pozisyonda çok önemli Antalya ataklarında defansa kadar gelip çok yerinde müdaheleler yapmıştır.Gol pozisyonuna Gökhan'dan fzla girmesinin nedeni çok koşmasındandır.Çok koştuğu için ceza sahası içerisinde değişik yerlerde golle burun buruna gelmesinin nedeni budur.Gökhan'ın tarzı daha çok yüzü kaleye dönük önüne top atılırsa affetmiyor.Ama Umut her tarafa basıyor o yüzden hiç beklemediğimiz bir anda pozisyona giriyor.Atıp atmaması çok önemli değil çünkü bu kadar çok koşan adam nasıl olsa birini atacak.O yüzden kendisinden hep bu şekilde koşup hem ilerde hemde gerideki arkadaşlarına yardım etmesini bekliyorum.

Geçen hafta Denizlispor'a yenilmemizin asıl nedeni bu idi.Yani koşan, basan, pres yapan, top kesen, mücadele eden Hüseyin ve Umut'un ikisininde aynı anda takımda olmaması takımda dengeleri bozdu.Yani Hüseyin geride, ileride Umut koşan 2 oyuncunun olmadığından dolayı takım çok zorlandı.Günümüz futbolunda koşmanın ne kadar önemli olduğunu dün bir kez daha gördük.Dünkü maçı biz daha çok koştuğumuz ve mücadele ettiğimiz için kazandık.Kendi sahamızda topu kaptığımızda ayağa paslarla, bir an önce hücüma çıkmamız lazım.Bu yüzden ayakta topu fazla tutmadan, tek top oynamaya çalışmak lazım.Çok koşarsak zaten rakip belli bir zaman sonra açıklar vermeye başlıyor...

Fatih Ceylan gibi ayağına hakim bir adamın, Hüseyin'in saha içerisinde amansız presi karşısında artık sabredecek dermanı kalmadığından, futbol sahalarında görmek istemediğimiz insanlık dışı faulü hakemin sarı kartla geçiştirmesi affedilir gibi değildi.Kasti ve direk kırmızı kartı gerektiren bu hareketi hakem sarı ile geçiştirdi.Hakem dedimde, dikkat ettiyseniz maç boyunca tüm taktir haklarını Antalya'dan yana kullandığını gördük.İkili mücadelelerde hep düdükler aleyhimize idi...

Dün, onca pozisyona girip gol atamadığımızdan dolayı maçı kaybedebilirmiydik? Evet kaybedebilirdik... Düşük bir ihtimalde olsa, kaybedebilirdik.Biz onca pozisyonlardan birini gol yapmasaydık, Antalyaspor penaltıyı atsaydı o zaman maçı kaybedebilirdik.Ancak dün sahada çok iyi mücadele eden bir Trabzonspor vardı.O mücadeleyi gördükten sonra Antalya golü bulsa bile bu maç böyle bitmezdi diye düşünüyordum.

Ayrıca kaleci faktörünüde asla gözardı etmememiz lazım arkadaşlar.Kaleyi devraldığından beri kaç tane oldu bilmiyorum ama dünkü gol gene onun topu oyuna bir an evvel sokmasından kaynaklanmaktadır.Tolga'yı eleştimek istemiyorum ama Sylva'dan öğreneceği o kadar çok şey varki... İnsan ister istemez şu Tolga keşke 17 yaşında olsa diyesi geliyor.Sylva'nın bilekleri çok yumuşak, en sert topları bile yumuşatarak kurtarmasını biliyor.Sahada soğukkanlı tavırları ile hepsinden önemlisi kendine olan güveni, kalede kurtardığı toplarla takım arkadaşlarına verdiği güvenle, tribünleri rahatlatan bir tavrı ile gönüllerde taht kurmuştur.Biz Trabzonsporlular aylardır kale ilgili bir sıkıntıdan bahsediyormuyuz? Ya da onca sıkıntılı maçlarda bile Sylva kaleye girdiğinden beri hiç bu konuyu konuşuyormuyuz? Bence bu takımın en rahat ve güven veren yeri kalsidir.Sylva'nın dün topu Yattara'ya atmasıyla başlayan sonrasında golü bulmamızla devam eden süreçte, onun oyunu nasıl iyi okuduğunu ve nasıl oyunu takip ettiğinin en güzel göstergesidir.Nasılki bir takım ayağa tek top oynadığı zaman tehlikeli oluyorsa, kalecininde bir an evvel topu oyuna sokması o kadar önemli olduğunu dün uygulayarak gördük.

Yattara konusu bildiğiniz gibi... İlk yarıda ceza sahasına kestiği bir top var, Gökhan bu topa zaten gerekeni yaptı ama kaleci Ömer'in şansı sayesinde bu top gol olmadı.İkinci yarı Yattara kaleci Sylva'nın kendisine eski günlerini yadetmesi için attığı topu, Umut'un kafası ile buluşturması ile golü bulmamızı sağlamıştır.Yalnız bir konuya dikkat çekmek istiyorum.Yattara ilk yarının sonlarına doğru önündeki topa müdahele etmeyince o top döndü kalemizde penaltı oldu.Gerçi burada Tayfun'unda çok büyük hatası var.Top yerine adama doğru dengesiz bir şekilde koşarsan, hakemde penaltıyı verir.Takım arkadaşları Yattara'ya bu pozisyonda sitem ettiler.Çünkü yanındaki topa dönüp bakmadı bile, ayağını uzatsa o topu alacaktı... Allah'dan, Tita penaltı atışını gol yapamadı.Oyunun bence kırılma anı bu penaltı atışıdır... Yattara'yı Ersun hoca oyundan daha erken dışarı alacaktı, ancak Allahın hikmeti işte, bir türlü oyun durmadı ve Alanzınho oyuna giremedi.Golden sonrada zaten Ersun hoca Yattara'yı onere etmek adına bir 5 dakika daha sahada kalmasına müsade etti.Ersun hoca, Yattara'yı dışarı aldığında da kendisine ''işte Yattara bu, sen busun, afferim sana'' tarzındaki motivasyonu ile bir sonraki haftaya yatırım niteliğinde gibiydi...

Egemen ve Song'un ve özellikle Egemen'in, Dijehoua ile girdiği ikili mücadeleyi ayakta alkışlıyorum.Zira Dijehoua denen adamın bir bacağı Egemenin iki bacağı kadar kalın.Yani adam sahada çok güçlü bir duruşu var.Resmne sahada güreştiler.Sikletler dengesizdi ama Egemen bu adamın hakkından gelmesini bildi.Tebrikler ona...Song, zaten bildiğiniz gibi...

Alanzınho'nun bu takıma faydasını ve katkısını ilerki haftalarda daha fazla göreceğimizi biliyorum ve görüyorum.Sahada olduğu zaman içerisinde çok ince paslar atmış hatta defansımızada yardımda bulunmaya çalışmıştır.Ama şunuda söyleyeyim özellikle oyuna son 20 dakikada girecekse bence sol kanat çizgiye yakın oynayıp topu kendisi ile buluşturmamız lazım.Çizgiden içeri doğru hücum ettiğinde daha fazla pozisyon bulacağımızı düşünüyorum.Zira bu adam hem süratli hemde o dakikadan sonra oyuna girdiğinde rakip defansın yorgun olmasından istifade edebiliriz.O yüzden Alanziho oyuna girince ortadan atak yapmak yerine sol taraftan kanattan topu getirmesi lazım diye düşünüyorum...

Bu haftaki Konya maçı Antalya maçından daha zor geçecektir.Zira Konya'nın durumuda ortadadır.Ayrıca içerde oynadığımız maçlarda rakipler kapandığı için zorlanıyoruz, üstüne birde tribün baskısı olunca golü bulmak zorlaşıyor.Konya'da haliyle Trabzon'a 1 puna için gelecek ama Denizli maçınıda kendilerine rehber alacaklardır.Denizli yaptıysa bizde yaparız düşüncesinde olacaklardır.Dikkat edilmesi gereken bir maç ve tribünlerin 90 dakika sabırla destek vermesi gereken bir maç.Takımı maçın başından sonuna kadar desteklemek lazım, futbolcular hatalı bir pas verse dahi, tribünlerden tepki verilmemesi lazım.Bu takımın deplasmanlarda ligin en çok puan toplamasını ben tribünlerin baskısına bağlıyorum...
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serkan niye kesildi ben onu anlamadım. Var mı sebebini bilen?
    Bir gün mutlaka yeniden...

Nereden
    İtalya

Birde o penaltıyı yaptıran Tayfunun hiç bir savunulcak yanı yok bence,zaten bıraksa o top Titayla dışarı çıkardı,bunu sezinlemesi lazım..Sampiyonluğa gıden bir takım bukadar kolay penaltı yapmıycak,yaptırmıycak okadar..eğer o penaltı gol olsaydı,burda Tayfunu dar ağacına bazı çevreler asmıştı skora gore yorumlar......5-0 da yensek ben genel eleştiririm,kendine çeki düzen vermeli,yarın öbürgün Galatasaray maçında o pozisyonu yapar maçıda çeviremeyiz Allah korusun...
    KÜLTÜRÜ!

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .Bu takımın deplasmanlarda ligin en çok puan toplamasını ben tribünlerin baskısına bağlıyorum...
    Kapanan takımları açamıyoruz. 10 numarasız sistemlerdeki en büyük sıkıntı.
    Bir gün mutlaka yeniden...

Nereden
    İtalya

Alıntı Engin Koltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan niye kesildi ben onu anlamadım. Var mı sebebini bilen?

Hiç anlamış değilim,çoçuk tam üst noktaya geldi,Milli takıma çağırıldı Serkan kesildi anlamış değilim.Sakatlığı varda bi bilgi yok hakında.Belki görmüuyoruz ama serkan bu takım için büyük savaşçı,dinamizim getirıyor takıma.

Açıkçası bende merak edıyorum neden oynamadığını.
    KÜLTÜRÜ!

Cezalı Üye

Dün 3 puan dısında pozitif bir sey yoktu...
    Ben formadaki hüseyini eleştiren arkadaşlara sesleniyorum...
    Bundan sonra artık hüseyini eleştirmeyi bırakın golleri kaçıranları eleştirin...Sizlere göre gökan'ın golcülüğü tartışılmaz diyorsunuz ama BAL GİBİ TARTIŞILIR bu kadarmı laubali samimiyetsiz topa vurulur...Trabzonspor her macta kötü oynasa bile 3 puan alacak potansiyeli var ama pozisyonları bay gol GÖKAN atarsa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)