Sayfa 153 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 53 103 143 151 152 153 154 155 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,801 ile 3,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Cezalı Üye

İlk 11de tayfun secimi bundan sonra tartısılacak gibi..Bu adam üstüne hiç bir sey koymadan futbolu bırakacak haralde...Bu sürecte böyle basit gol pozisyonu olmayan bir durumda nasıl penaltı yaptı anlamadım...Allahtan penaltıyı atamadılar atsalardı suan havlu attığımızı konusabilridik..

Necat Ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Arkadaslar,lütfen bu kadar kötümser olmayin vu futbolculari karalamayin.Bu bize hic yakismiyor.
    Tayfun cok süper bir futbolcu olmayabilir ancak en basitinden Tayfun"un bize bu sezon benim hatiradigim kazandirdigi iki mac var.Bir defans oyuncusu icin bu süper bir karnedir.
    Ayni sekilde Selcuk da öyle.Bu adamin kendine olan güveni ve topa hakimiyeti,ara paslari,bugüne kadar yaptigi gol asistleri...yani anlatmaya dahi gerek yok.
    Dünkü maci tribünde izledim.Televizyon basindakinden daha farkli izlenimler edindim.Evet cok müthis oynamiyoruz,forvet cok gol kaciriyor ve daha bir sürü eksiklikler var.Ancak genel olarak takimimiz iyi durumda ve herseyden önce defans yapmasini beceriyor,pozisyon üretiyor ve genelde de kazanmasini biliyor.Ben bu yil icin dünkü futbola raziyim.Forvetlerimiz de her mac bu kadar beceriksiz olmazlar heralde.
    Dün baska bir baslikta yazdigim gibi..
    DIKKAT : Simdi önemli olan Konya maci.O macta Denizli macindaki gibi Avni Akerde tiyatro seyircisi istemiyoruz.Takimi atesleyecek-cilgin bir taraftar kitlesi bize cook maclar kazandirir.
    Destege devammmmmm !!!
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
    "Küçük bir kentin büyük savaşı"
    kalbimdeki Trabzonsporlu, Kazım Koyuncu !

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tesadüfen gördüğüm , Antalyasporla alakalı bi sitede ki bi yazıdan alıntıyı paylaşmak istiyorum

REZİLLİKLER DİZ BOYU !..

.......
    ............
    Rezilliklerin son perdesi ise maçın ardından Antalyaspor taraftarı stadı terk edince yaşandı. Antalya'da görev alan, Antalya'nın ekmeğini yiyen İl Sağlık Müdürlüğü'nce maçlarda görevlendirilen sağlık ekibi ve ambulans görevlileri, Trabzonspor taraftarları ile karşılıklı tezahüratlarda bulundular. Sağlık ekibinin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'nce görevlendirilen itfaiye çalışanları da benzer şekilde Trabzonlularla karşılıklı tezahüratlar yaptı.

Yavrum bee . Bize Heryer Trabzon boşuna demiyoruz )
    İtfaiyesi Ambulansdaki doktoru görevlileri hepsi Takımını görünce BordoMavi çekmiş . kötümü.

Aynı zamanda eski Trabzon Valisi Şimdiki Antalya Valisi Adil Yürek e de takımımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Antalya Valisi Yüksel'den yakın ilgi
    Trabzon'da da Valilik görevinde bulunan Antalya Valisi Aladdin Yüksel, yönetim kurulumuza bir yemek verdi.

Başkanımız Sadri Şener de yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Vali Nuri Okutan, Emniyet Müdürü Feridun Boz, Başsavcı Rıza Can ve yöneticilierimizle birlikte davetlilerin katıldığı yemekte Yüksel Trabzon'da görev yaptığı dönemlerde yaşadığı anıları anlattı. Trabzon'un farklı bir kent olduğuna işaret eden Yüksel'e Başkanımız Sadri Şener özel işlenmiş bir tabak hediye etti. Şener ayrıca Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan'a da bir plaket s undu. Yüksel de başkanımıza plaket hediye etti.

Konu Burçak tarafından (02.03.2009 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut ve Hüseyin'in nekadar önemli oldugu bugün anladim. Cok önemliler!

Ersun Hoca antreman'da cok az sut cekdiriyor galiba. Selcuk'un sutlari statdisina gidiyor forvetler'in ayagini sanki ari sokmus.

Cok az gol atiyoruz ama napalim

1 - 0 olsun bizim olsun

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporda en büyük sorun gol sorunu,
    Şu an Kocaeli ile aynı golü atmışız,Ligin en az gol atan Şampiyonluk adayı biziz,
    Trabzonspor gol sorununu çözmediği müddetçe Şampiyonluk hayalden ibaret,
    İstanbul takımları çok iyi oynamıyor,Sivassporda süper değil Biz o kadar iyi değiliz ama Şampiyonluğa Oynayanlar içinde en iyi oynayan biziz.
    En çok gol kaçıran takım biziz.Gol sorunu çözüldüğü müddetçe Trabzonspor Şampiyon olur.
    Özellikle Birileri Umutu antremanlardan sonra Gol nasıl atılır,Boş kaleye Gol nasıl atılır Çalıştırmalı,
    Gökhana Vuruşlarda daha dikkatli olması öğretilmeli.
    Yattaraya artık kendine gelmesi söylenmeli.
    Yattara Yoksa daha Çok canımızı yakacak.Antalya Maçının 60.dakikası Alanzinho oyuna girecek,Yattara Çıkacağını anladı biraz oynamaya başladı.ve tek harekette Golü attırdı.
    Trabzonspora Ersun Hocaya en çok kızdığım 2 olay var.
    1.olay hala Tayfunu oynatması,Tayfun yerine Göksuyu monte etese daha güzel olacak yada başka altarnatif üzerinde duracak,Giray gibi,Dahada olmadı Serkan sağbekte kesinlikle oynamalı,
    Tayfunun yaptığı hareket penaltı oldu,Bu güne kadar kaç kez takımı yakmıştı nerdeyse Yine yakacaktı.(Anartosis maçından sonra bu adam hala nasıl Bu takımda şans buluyor merak ediyorum.)Ben Trayfunu Bu takımda görmek İstemiyorum.
    Nasıl Yattara kötüde Oynasa Rakipler için canlı bomba ise,Tayfunda iyi oynasada Bizim aleyhimize her an canlı bomba imha timi gibi duruyor.
    2.Olay Ersun Hocanın formsuz Selçuk a 90 dakika tahammül etmesi.Selçuku 1 kez olsun kesmeyi denememesi.
    Selçuk kötü ise Onu çıkaracaksın,Selçukta Çok kötü idi,Belkide en berbat oyununu oynadı.
    Selçuk Colmana Uyum sağlayabilseydi.Maç çok daha Bol posizyonlu geçerdi.
    Tony SLVA yı alkışlıyorum,Gerçekten Mükemmel kaleci.
    Egemen-Cale-Song ayrıca alkışı hakediyorlar,
    Dün o kadar iyi olmamazmıza rağmen Antalyaya Posizyon vermedik.Tek posizyon penaltı Oda Tayfun diye Bir adamın,Trabzonsporda Şampiyonluğa Oynuyorum diyen bir takıma Yakışmayan Bir oyuncunun Yaptığı aptalca Bir penaltı.
    Bu takım acilen kendin toparlamalı,Özellikle GOL Sorununa çare bulmalı.
    Yoksa Bu sezon Hüsranla Sonuçlanır.
    Abi sen Tayfun'a gıcıksın galiba? Penaltısı acemiceydi ama Anorthosisi maçında Tayfun'un sebep olduğu golün aynısından iki tane Song'un yüzünden yedik iki hafta peşpeşe şimdi Song gibi bir oyuncuyu da mı atalım. Tayfun bu takımın kadrosunda bulunmayı( en azından yedek olarak) hak ediyor, zaten ilk onbir oynaması Serkan'ın formsuzluğundan kaynaklanıyor. Son bir yıldır takıma direk katkıda bulunan bir oyuncuya direk bu kadar saldırmak yersiz bence.
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar kötü bir hakemle kazandığımız için sevinçliyim.

penaltı için birşey demiyorum ama antalyanın yaptığı faullere devem dedi. sarı kartlık faulleri ancak düdük çaldı ve fatih ceylanın kasti tekmesine nasıl kırmızı kart çıkarmadı ve umutun topa yükselirken kolundan çekilmesine devam demesini hiç anlamadım.

iki haftadır kötü hakemlerle oynuyoruz. bir maçı kaybettik bir maçı kazandık. bundan sonra hakemlerle işimiz zor.

gökhanın kaçırdıkları inanılmaz umut gol attığı için kaçırdıklarını görmezlikten geliyorum

yattara çok önemli oyuncu niye hala sahada derken bir asist işi bitirdi.

bu arada devamlı maç izlediğim cafede normalde 6-7 kişi maç izlerken dün 15-20 kişi vardı tarafta şampiyonluk havasına girdi sanırım.
    EN IYISI BIZIZ:

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne olursa olsun oyuncularımıza edilen hakaretvari sözler çok yanlış..

Burasının maç izlenen kahvehanelerden farksız olduğunu zannederdik.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

kivancpehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

11 net pozisyonu atamayan forvete,canı isterse oynayan bir yattaraya ve daha alışamayan bir alanzinhoya sahibiz ne denebilir ki. Maçtaydım hakem kötüydü her ne kadar yorumcular iyi desene tüm taktir haklarını karşı takıma kullandı buna rağmen yattaranın adam akıllı geldiği 2 pozisyondan 1ini gol atarak kazandık. hiç yoktan iyidir

Bize Her Yer TRABZON!!!

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Anıl Caner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    34 maçı da iliklerimize kadar yaşayarak koşuyoruz şampiyonluğa. bu nasıl bir güzellik yahu.
    Anıl, iyi güzel diyorsun da bu kalp bu kadar heyecana dayanamayacak gibi
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Nereden
    Isparta

maçtaydım ama trabzonspor tarafında bilet bulamadığım için antalya taraftarlarının arasındaydım::: bence oyun çok güzeldi. gol kaçırma rekoru kırdık gerçekten kaleciyle karşı karşıya en az 6 veya 7 pozisyon var. ilk toplara basmalar çok güzel egemen ve song bu konuda gerçekten mükemmellerdi. orta sahada çok çalıştı kaleye hiç yanaştırmadılar antalyayı. forvete bişi söylemiyorum inşallah forma girerler çünkü gol atamazlarsa sıkıntıya gireriz. yattara bazen eli beline bazende karşısındaki adamları rezil ediyor antalya taraftarı centilmendi ama sadece kolbastıya kızdılar

Dünkü maçın ifadesi ''İpten Döndük'' olabilir.Bu kadar gol pozisyonuna rağmen acemice bir hatalr zinciri ve neticesinde çok kolay çalınan penaltıyı Tita dişarı atarak TS'da olası bir depremi engellemiş oldu.Başka konulara girmeden direkt Yattara'dan bahsetmek istiyorum.Bu oyuncu takımda var ise ve sakat değil ise mutlaka oynatılmalı.Dün yine maç esnasında bir çoklarının eleştirilerine maruz kalsada ilk yarıda en az üç alda at pasın sahibi olan Yattara en nihayetinde üç puanu getiren golümüzünde asistini yaparak ne kadar önemli olduğunu gösterdi.Bu maçı boynunda yağlı ilmekle izlememize sebep olan futbolcularımıza ise diyebileceğim tek söz ''Yaptığınız işe birazcık saygılı olun!!!'' olacaktır.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu forvetlerle umudum kırılıyor bu kadar net pozisyonlar bu kadar cömertce nasıl harcanır.

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ohhhh beee rahatladım valla
    arkadaşlar eleştiriler iyi güzel de biraz da galibiyetin tadını çıkaralım di mi ama
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta bence iyi oynadık.Kaçırdığımız dört net pozisyon var.Colman direğe takıldı.Umut kaçır kaçırdı sonunda attı.Gökhan kaçırdı.Maçın en iyisi bnece Colman pas trafiğini çok iyi yönetiyor.Orta sahamız bu maçta iyi bastı.Antalyanın pozisyonu dahi yok.Penaltı bile yoktan varoldu.Bu maçta defans orta saha iyiydi.Forvet yine evlere şenlikti.Umut Gökhandan daha iyi gözüküyor.Gökhan bir an önce toparlanmalı.Birde Yattaranın iki isabetli ortası var.Ve biri gol oldu.Yattara çoğu topu kaptırdı.Yada yaptığı ortanın çoğunu dağlara taşlara attı.Bu adama terapi şart.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

aurora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"maçı izledim sanki hakem iddia oynamış antalya kazanır diye. bukadar yanlı kararlar olurmu ya. yanlış anlaşılmasın ben bir trabzonlu değilim gs lıyım.amaböyle bir haksızlığa da sessiz kalamadım. hakem bütün taktir haklarını antalya lehine verdi.yanitrabzon hakemide yendi antalyayı da.ve son olarak yanarım da songa yanarım böyle futbolcu gönderlir mi adnan polat ha yapılırmı bu gs ya"

Gs li bir taraftarın yorumu. Birileri düğmeye mi bstı acaba?
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[QUOTE=Her_Zaman;2016636]Dün 3 puan dısında pozitif bir sey yoktu...

bence hem 3 puan hem de pozitif pek çok şey vardı. beyler geçen seneki ziya doğan maçlarından herhangi birini aklınıza getirmemiz kafi trabzonsporun ne kadar mesafe katettiğini anlamak için.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

agasaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izlemek için Antalya'ya giden taraftarlarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. Büyük takım taraftarı gibi davrandılar. Oyunu beğendim. Antalya maçının zor geçeceği belliydi ama kazanmasını bildik. Golde kalecimizin ve Yattara'nın emeği çok fazla. Umut golü atmakla takıma çok büyük bir katkı sağladı ama gereksiz yere sarı kart görmesi çok anlamsızdı. Hala daha bu tür sebeplerden dolayı kart görülmesi üzücü. Tayfun ise elinden geleni yaptı bence. Bu çocuğun kapasitesi bu kadar. Önümüzdeki yıl için herkesin transfer yapılmasına kesin gözüyle baktığı bir mevkide oynuyor. Bu sene onunla idare edeceğiz. Ayrıca tam anlamıyla maça hazır olan bir Serkan'ı Ersun hocanın oynatmaması mümkün değil. Vardır bir sebeb-i hikmeti. Yoksa Tayfun'un Tonyalı kontenjanından yararlanıp ilk 11 de olduğunu düşünmek çok anlamlı olmayacaktır. Takımımızı kutluyorum. Şimdi hep beraber Konya maçına odaklanacağız. Avni Aker'de iki maç üst üste oynayacağız. Avni Aker'i şenlik yerine çevirelim, iki maçta 6 puanımızı alıp keyfimize bakalım.
    Trabzon aşkımız çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneşte kurusun; deniz misali buharlaşıp yağmur misali akar Ağasar vadisinden tekrar aşağı, olur kocaman kara bir deniz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

trabzonspor cok cok iyi oynamasada 90 dakika sahanın mutlak hakimiydi...
    unutulmasınki bu antalya daha 2 hafta önce glatasarayı pozisyon vermeden yenmişti.
    ve biz antalyaya pozisyonun p harfini vermediğimiz gibi net 5-6 gol pozisyonu bulduk.
    kötü oynadık laflarına katılmıyorum.gayet iyi oynadık hakkımız olanı aldık.antalyanın verilen penaltısından daha net umutun 2 penaltısı ve hüseyine direk tekme atan antalyalıya kırmızı kartı vermeyen hakem bozuntusuna rağmen aldık macı.
    saha içinde penaltı sonrası yattaraya yüklenen oyuncular aynı hassasiyeti ilerde top tutmayan laylaylom oynayan üstüne üstlük net pozisyonlara sanki halı sahada varmışcasına vuran gökhan ünala neden gösterilmiyor bunu anlayamıyorum!
    şimdi yattara sadece ilk yarı 2 net pozisyon bıraktı ceza sahasına,neden adam gibi gol vuruşu yapılmıyorda her topu olumlu kullanılması istenen yattaraya suc atılıyor?
    bu işi içimizde en iyi bilen ersun yanaldır burası şüphesiz...
    fakat saha içinde suclu aranacağı zaman bu ilk oyuncu yattara olmamalı!
    bazen acayip işler yapıp durduk yere orta alanın en tehlikeli bölgesinde top kaptıran colman,haftalardır yana geriye oynayan fiziği çaptan düşmüş selcuk inan ve tabiki gökhan yattaradan cok daha sorumsuz oyunuyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Engin Koltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapanan takımları açamıyoruz. 10 numarasız sistemlerdeki en büyük sıkıntı.

Aslında 10 numaraya da gerek yok! Yeterki Yattara, topu kanatlardan getirsin, her maçta 20 dakika eski Yattara olsa bu sıkıntılar olmaz... Olmadı Alanzınho ile sol taraftan bu sorunu zaman içerisinde çözeceğimizi düşünüyorum...

Dünkü maçta Tayfun'u bende beğenmedim.Yanlız penaltı yaptığı için değil! gerçi penaltının başlangıcına bakarsanız Yattara'nın gamsız tavırlarından dönen topun penaltı olduğunu görürsünüz.Gerçi Tayfun adam yerine topa doğru koşsa zaten Tita topla birlikte açısıda daralacağı için o pozisyonda bir şey olmazdı.Zorla adamları pozisyona soktuk.Penaltı haricinde Antalya'nın pozisyonu bile yoktu.Bunun en büyük nedeni mücadele etmemizdir!!!
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

maci kahvede izledim. taraftarimiz cok sabirsiz. evet kotu oynuyoruz. ama sonucta bu oyuncular bu takimi buraya getirdi. sezon basinda cok azimiz bu sene bu takim sampiyon olur diyebiliyordu. su anda ise ikinci yarinin 3-5 maci gecmisken averajla ikinciyiz. ancak 50. dakikadan itibaren kahvedeki taraftarlarimiz futbolcularda ve ersun yanalda ne ana birakti ne baci. kufur etmeyin diyen 3-5 kisiyi ise nerdeyse dovecekler. maci izlerken futbolculara sistematik bir sekilde kufur eden tum taraftarlarimiza kocaman bir yaziklar olsun diyorum.

biraz sabir arkadasim biraz sabir...
    Bitsin Artik Bu Çile

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim sikintimiz gol atamamak gol atmadikca geriliyoz ve defansda akil almaz bitane hatadan dolayi gol yiyoz.

Ama 2 hafta kayip edilen 5 puan youncularda baski kurdu, bu galibiyetle rahatlamislardir ins.

Bide bu macin kazanci 3 puandan ziyade Yattarayida geri kazanma yolunda oldugumuzu gördüm ins kalan son 12 haftada sampiyonluk yolunda artik katkisi büyük olur ins.

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayret nasıl yendıler o da zorla yanı gokhan ünala sankı okadar parayı gol kacırması için verdık hayret bır sey ya...

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayret nasıl yendıler o da zorla yanı gokhan ünala sankı okadar parayı gol kacırması için verdık hayret bır sey ya...
    zorla derken zoru ortaya koyan bizim forvetti antalyay değildi.umarım bunu kastetmişsindir.yoksa bizim dört net pozisyonumuz var.antalyanın sıofır.deplasmanda bundan daha iyi nasıl oynanırki.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar, bir şeyi daha söylemek istiyorum.Artık Allah rızası için şu ''iyi onamadık'' ya da ''iyi oynamadan kazandık, ben iyi futbol istiyorum'' gibi lafları bırakalım.Bu satten sonra kimse bu takımdan iyi futbol beklemesin.Ben şahsen 3 puan aldıktan sonra iyi futbol da istemiyorum.Sezon'un artık puan kaybedilmemesi gereken haftalara girdik.O yüzden kötü de oynasak 3 puan aldıktan sonrası umrumda değil...O yüzden herkes bu takıma sonuna kadar destek olsun ve sahip çıksın.

Gene söylüyorum, eğer bu takım ligi 2.bitirip şampiyonlar ligine gidebilirsek, kendimizi 25 sene sonra şampiyon olmuş kadar göreceğim... Unutmayınki Şampiyonlar ligi bir vizyondur.O zaman ben görürüm bu Yattara'yı şampiyonlar liginde oynuyor mu, oynamıyor mu?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

jacek cyzıo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Unhappy

bizim rakibimiz konyaspor değil umutu,yattarayı, colmanı, alanzinyoyu ,gökhanı yuhalayan çok bilmiş trabzondaki tiyatrocu taraftarlardır.herkesi bu kategoriye sokmuyorum.oyunun adı:bir takım kendi seyircisi tarafından nasıl baskı altına alınır.son perde kaçırmayın başka yerde oynamayacak.
    Konu Badaloğlu tarafından (02.03.2009 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.
    haramilerin saltanatını yıkacağız.bekle bizi istanbul.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)