Sayfa 154 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 54 104 144 152 153 154 155 156 SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,826 ile 3,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

Nereden
    Amasya

önemli olan 3 puan dı.hatta 1 puan bıle yeterlıdır denebılır.lakın takım motıvasyonu acısından cok ıyı oldu..hıc beklemedıgımız bır tablo oldu.artık ıyı oyun kotu oyun fark etmez.golu kımın attıgı da onemlı degıl.sonuna kadar oyuncularımıza sahıp cıkalım

Kardesh TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır

Hep destek tam destek..
    Bize Her Yer Trabzon
    BMN Taraftar Topluluğu

agasaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı demiahme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maci kahvede izledim. taraftarimiz cok sabirsiz. evet kotu oynuyoruz. ama sonucta bu oyuncular bu takimi buraya getirdi. sezon basinda cok azimiz bu sene bu takim sampiyon olur diyebiliyordu. su anda ise ikinci yarinin 3-5 maci gecmisken averajla ikinciyiz. ancak 50. dakikadan itibaren kahvedeki taraftarlarimiz futbolcularda ve ersun yanalda ne ana birakti ne baci. kufur etmeyin diyen 3-5 kisiyi ise nerdeyse dovecekler. maci izlerken futbolculara sistematik bir sekilde kufur eden tum taraftarlarimiza kocaman bir yaziklar olsun diyorum.

biraz sabir arkadasim biraz sabir...

Küfür etmeme ve sabırsızlık konusunda benden tam destek.
    Trabzon aşkımız çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneşte kurusun; deniz misali buharlaşıp yağmur misali akar Ağasar vadisinden tekrar aşağı, olur kocaman kara bir deniz...

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir şeyi daha söylemek istiyorum.Artık Allah rızası için şu ''iyi onamadık'' ya da ''iyi oynamadan kazandık, ben iyi futbol istiyorum'' gibi lafları bırakalım.Bu satten sonra kimse bu takımdan iyi futbol beklemesin.Ben şahsen 3 puan aldıktan sonra iyi futbol da istemiyorum.Sezon'un artık puan kaybedilmemesi gereken haftalara girdik.O yüzden kötü de oynasak 3 puan aldıktan sonrası umrumda değil...O yüzden herkes bu takıma sonuna kadar destek olsun ve sahip çıksın.

Gene söylüyorum, eğer bu takım ligi 2.bitirip şampiyonlar ligine gidebilirsek, kendimizi 25 sene sonra şampiyon olmuş kadar göreceğim... Unutmayınki Şampiyonlar ligi bir vizyondur.O zaman ben görürüm bu Yattara'yı şampiyonlar liginde oynuyor mu, oynamıyor mu?
    Haklısın abi, ama biz zaten iyi oynadık. Üç puanı hakederek aldık...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir şeyi daha söylemek istiyorum.Artık Allah rızası için şu ''iyi onamadık'' ya da ''iyi oynamadan kazandık, ben iyi futbol istiyorum'' gibi lafları bırakalım.Bu satten sonra kimse bu takımdan iyi futbol beklemesin.Ben şahsen 3 puan aldıktan sonra iyi futbol da istemiyorum.Sezon'un artık puan kaybedilmemesi gereken haftalara girdik.O yüzden kötü de oynasak 3 puan aldıktan sonrası umrumda değil...O yüzden herkes bu takıma sonuna kadar destek olsun ve sahip çıksın.

Gene söylüyorum, eğer bu takım ligi 2.bitirip şampiyonlar ligine gidebilirsek, kendimizi 25 sene sonra şampiyon olmuş kadar göreceğim... Unutmayınki Şampiyonlar ligi bir vizyondur.O zaman ben görürüm bu Yattara'yı şampiyonlar liginde oynuyor mu, oynamıyor mu?

Ahmet ağabeyimizin fikrine katılmıyorum. Eğer şampiyon olacaksak veya Şampiyonlar Ligi'ne gideceksek bunu iyi futbolla başarmalıyız. Hem iyi futbol oynamalı, hem de Avni Aker'de oynayacağımız galatasaray ve fenerbahçe maçlarını mutlak surette kazanmalıyız. Sonra kimsenin zırzırını çekmek istemiyorum; yok efendim "iyi oynamıyorlar, İstanbul takımları kötü olduğu için buralara geldiler, buna rağmen sezon içinde hiçbir büyüğü yenemediler" gibi sinir bozucu yorumlara muhatap olmak istemiyorum.

Peki iyi futboldan kasdın nedir? diye sorulacak olursa Antalya maçında oynadığımız oyunu her haliyle "iyi futbol" olarak değerlendiriyorum. Sadece bulduklarımızın bir tanesini değerlendirdik. Bunun dışında oldukça oturaklı ve dişli bir takım görüntüsü verdik.
    Aman nazar değmesin...
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Kötü oynadık fikrine katılmıyorum.
    Maç boyu rakibe net pozisyon vermeyen bir takım savunmamız var.
    Tek net pozisyon penaltı pozisyonu.

Aynı anda maç boyu 6-7 net pozisyon yaratabilecek kadar da kabiliyeti olan bir hücum gücümüz var.
    2 hafta önce hücum hattı çok övülen gs kaç pozisyon üretebildi antalyada ?
    Pozisyonları değerlendirmede sıkıntı yaşadık sadece o kadar.

Ben her hafta mühim olan pozisyona girmek diyordum ama bu hafta kaçırılanlar artık çileden çıkarma derecesine geldi.
    6 pastan kaç tane daha pozisyon kaçıracağız Allah aşkına !
    Biraz dikkat, konsantrasyon kurban olayım.
    Aramayalım bu pozisyonları.

Denizli maçında 2 net, %100 pozisyonu kaçırdık.
    İkisinin arkasından da birer gol yedik.
    Birini selçuk kaçırdı, diğerini gökhan.
    Kurban olayım biraz dikkatli...
    Ben adrenaline, strese razıyım.

Ama gün gelir ararız bu pozisyonları.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet ağabeyimizin fikrine katılmıyorum. Eğer şampiyon olacaksak veya Şampiyonlar Ligi'ne gideceksek bunu iyi futbolla başarmalıyız. Hem iyi futbol oynamalı, hem de Avni Aker'de oynayacağımız galatasaray ve fenerbahçe maçlarını mutlak surette kazanmalıyız. Sonra kimsenin zırzırını çekmek istemiyorum; yok efendim "iyi oynamıyorlar, İstanbul takımları kötü olduğu için buralara geldiler, buna rağmen sezon içinde hiçbir büyüğü yenemediler" gibi sinir bozucu yorumlara muhatap olmak istemiyorum.

Peki iyi futboldan kasdın nedir? diye sorulacak olursa Antalya maçında oynadığımız oyunu her haliyle "iyi futbol" olarak değerlendiriyorum. Sadece bulduklarımızın bir tanesini değerlendirdik. Bunun dışında oldukça oturaklı ve dişli bir takım görüntüsü verdik.
    Aman nazar değmesin...
    o istanbul medyasının söylemesinden korktugun şeyler
    1-2 gün sonra unutulur,senin şampiyonlugunu tarih yazar,kim ne demişi ne deri boşver.
    şuana kadar yaptıgımız maçların birçoğunda antalya maçı kadar oynadık zaten.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Asya Diğer

Her maç isterse kalemizin direklerinden 10 tane top dönsün, biz gidip tek şutumuzda gol yapıp 1-0 kazanalım yeter. İyi futbol iyi sonuçlar getirebilir. Olasılık vardır. Ama gönüllerin şampiyonu olup, avutulduğumuz günlerde çok uzakta değil!

İyi futbol görmek istediğim zaman Barcelona'nın maçlarına bakıyorum. Hem renklerden dolayı çok fazla da yabancılık çekmiyorum.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyi oyun beklemiyorum, şampiyon olalım yeter.. Her maç 3 puan alalım yeter.. 25 yılın stresi bi çıksın, iyi futbolu şampiyonlar ligine saklıyoruz
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

kötü oynadığımıza kesinlikle katılmıyorum. ha pozisyonlara girip atamıyoruz evet ama bu olabilecek bir şey. sonuçta karşı takımın pozisyonu yok penaltı dışında. hem bir de bir şey sormak istiyorum acaba rakiplerimizin maçlarını izlediniz mi? beşiktaşlılar her yerde ağlıyorlar her platformda bize laf söylüyorlar ama bala ve hakem desteğine rağmen yine de zorla galip geliyorlar. yazıyorum buraya hacettepe maçında hacettepe'nin 1 puanı var. o zaman lig nasıl şekillenecek göreceğiz.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Denizli maçı hariç kötü futbol yok ! Trabzonspor bu kadro ile şampiyonlukta bu futbol yeterli, fazlası olmaz
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü oynadık fikrine katılmıyorum.
    Maç boyu rakibe net pozisyon vermeyen bir takım savunmamız var.
    Tek net pozisyon penaltı pozisyonu.

Aynı anda maç boyu 6-7 net pozisyon yaratabilecek kadar da kabiliyeti olan bir hücum gücümüz var.
    2 hafta önce hücum hattı çok övülen gs kaç pozisyon üretebildi antalyada ?
    Pozisyonları değerlendirmede sıkıntı yaşadık sadece o kadar.

Ben her hafta mühim olan pozisyona girmek diyordum ama bu hafta kaçırılanlar artık çileden çıkarma derecesine geldi.
    6 pastan kaç tane daha pozisyon kaçıracağız Allah aşkına !
    Biraz dikkat, konsantrasyon kurban olayım.
    Aramayalım bu pozisyonları.

Denizli maçında 2 net, %100 pozisyonu kaçırdık.
    İkisinin arkasından da birer gol yedik.
    Birini selçuk kaçırdı, diğerini gökhan.
    Kurban olayım biraz dikkatli...
    Ben adrenaline, strese razıyım.

Ama gün gelir ararız bu pozisyonları.
    Ben de aynı fikirdeyim. Nasıl kötü oynadık birileri açıklayabilir mi? Adamlara pozisyon vermedik. Gol kaçırmak kötü oynamaksa evet kötü oynadık.
    Bir gün mutlaka yeniden...

Hakan Karadirek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

http://www.fulldizi.com/?p=12311

Ozellikle colmanin verdigi paslara dikkat
    "Türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir" Haim Revivo

mhayri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kötü oynamadık ama yine çok kaçırdık...
    Kaçırdıkça gerildik ama artık iyi oyun beklemek yanlıştır bu saatten sonra.
    Kazan da nasıl kazanırsan kazan dönemi başlamıştır..
    "Benim geçmiş zaman içinde yan gelip yattığıma bakma
    Ben geleceğin kara gözlü zalimlerindenim"

sahinsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer bu sene şampiyon olamazsak ki öyle bir ihtimal yok ama ben gene diyim bu forvetlerimiz umut ve gökhan sayesinde olacak.7 ye 2 kale önünde ordan dışarı atman daha zor ama nasıl oluyorda bunu becerebiliyorsunuz çok merak ediyorum.
    inadına BORDO & MAVİ ....

Nereden
    İstanbul

parçalı forma yok, galibiyet var....

Nereden
    İstanbul

kötü oynadığımızı düşünenler le acaba farklı maçlarımı seyrediyoruz.. Mükemmel oynamadık ama bence iyi oynadık.. Bu hafta şampiyonluğa oynayan takımlar içinde belkide en rahat oynayan takım bizdik. Antalyanın kaç net pozisyonu var? ( penaltı saçma bir müdahele ve bence onca golü kaçırdıktan sonra ilahi adalet olarak kaçtı)
    Sevgili dostlar hep aynı şeyi yazıyorum... Lütfen pozitif olun pozitif enerji verin. Alanzinho ıslıklayanların tamamına öyle bir cevap verecekki kendilerinden utanacaklar.. 1,5 ay doğru düzgün idman yapmamış, yemeği iklimi insanı futbolu farklı bir ülkede hemen kolaymı kahraman olmak. Heleki mal olduğu ücret altında ezilirken. Hüseyin ve Umut için laf söyleyenler şimdi birkez daha düşünüyorlardır. Keyfinize bakın maçınızı seyredin. DESTEKLEYİN... Burada yazması kolay oluyor ama emeği gösterenler bizden çok daha fazla istiyorlardır kazanmayı ve şampiyon olmayı...

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

takım dört dörtlük oynadı.iyi takımlar gol kaçırır.kötü takımlar gol pozisyonuna dahi giremez.umut ve gökhanın golleriyle bu şampiyonluğu alacağız.kaçan pozisyonlara ben beceriksizlik demem.böyle birşey olamaz.bu başka birşey adınıda bilmiyorum.topu kaleye zorla sokuyoruz.hey hak yirmibeş yıldır hakkımız olan bu şampiyonluğu alacağız.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

demirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu maçta Alanzinhoyu daha iyi gördüm, iyi paslar verdi, ilerleyen haftalarda daha iyi olur inşallah,inşallah gs yi Alan yıkacak
    2009 ---Ne zaman gülecek bu yüzüm,ahhh baba ahhh,nerden aşıladın bu sevdayı bana.....
    2010---Baba sana bişi söyliyim mi? Bu sefer olacak gibi...
    2011---'Yine mağlup olduk kirli oyunlara....Artık başka bahara...' demiştim şikeymiş meğer

Nereden
    İstanbul

Alıntı gerçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parçalı forma yok, galibiyet var....
    bir daha giyilmesin bence de

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

hakan ünsal müthiş bir cümle kurmuştu; bir takımı defansı şampiyonluk mücadesinde tutar, forvetleri şampiyon yapar şeklinde!!
    biz eğer şu gol atma sorununu aşamazsak işimiz zor!!!!
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

vala varya maç bitti 2 gun oldu hala konuşuyoruz bizim farkımız bu olsa gerek

Nereden
    Aksaray

LigTv'de şuan tekrarı var .
    İzlemek isteyenlere duyurulur .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Huseyin İlkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LigTv'de şuan tekrarı var .
    İzlemek isteyenlere duyurulur .
    sağolasın Hüseyin abi ama o kaçan pozisyonları birdaha izlemek intihar olur heralde

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kacirilan penalti sonrasinda Yattara`ya diger oyuncular ne söylediler, aciklamasi yapildimi?
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)