Sayfa 13 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalyaspor 0 - 1 TRABZONSPOR

MerTT61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı umut Şeref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım aynı bak 3 haftadır trabzondan tık yok sen diyorsunki galibiyet serisi,takım mahalle takımı gibi oynuyor kendilerini çeki düzen vermek zorundalar,nasıl bir trabzonsporsa herkez golcü defansı bile ileri çıkıyor,yakında tony sylva da çıkarsa şaşırmayın
    gocamiz saolsun.. Yattarayi oynatmiyo oynatincada kusturuo..sonra yattara simardi ..gÖrdÜk neyİn ne oldugunu..denİzlİ macini alsin duvarina assin yattaraya yedek kalsindİyen ..beyler..

Hocaya goca yazdik ulen tobee (:

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

4 maçın 3ü kendi sahamızdaydı ve bu avantajı malesef ilk maçtan kullanamadık o kdar sıkıntılıydı ki kendi saha galibiyetlerimiz kendi saha yenilgimiz kaçınılmazdı ve sonunda avni akerde kaybettik şimdi antalya deplasmanındayız bizi kupada dışarı iten ant karşısına rövanş için çıkacağız gs maçına kadar olan 2 maçı da kazanırsak çok iyi olur rakipler hala puan kaybediyor bizim ise artık tahammülümüz yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

adamlar gidiyor 300 bin dolara kamanan diye bi golcü getiriyor her mac gol atiyor.Biz gidiyoruz 4 milyon euroya alanzinhoyu aliyoruz 1 adam calimliyor sonra yere düsüyor gercektende enteresan..

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 maçın 3ü kendi sahamızdaydı ve bu avantajı malesef ilk maçtan kullanamadık o kdar sıkıntılıydı ki kendi saha galibiyetlerimiz kendi saha yenilgimiz kaçınılmazdı ve sonunda avni akerde kaybettik şimdi antalya deplasmanındayız bizi kupada dışarı iten ant karşısına rövanş için çıkacağız gs maçına kadar olan 2 maçı da kazanırsak çok iyi olur rakipler hala puan kaybediyor bizim ise artık tahammülümüz yok
    haklisin .. Ama hocamiz bu Şekİlde devam ederse acaba halİmİz ne olcak.. Gol atmak İÇİn song bİle rakİp kaleye kadar gelİyo daha ne olsun allah askina.. Neyİ beklİyo ersun yanal..

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı MerTT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gocamiz saolsun.. Yattarayi oynatmiyo oynatincada kusturuo..sonra yattara simardi ..gÖrdÜk neyİn ne oldugunu..denİzlİ macini alsin duvarina assin yattaraya yedek kalsindİyen ..beyler..
    Buna benzer şeyler birkaç yere daha yazmışsın Yattara ile ilgili,burası Antalyaspor ile oynayacağımız başlık, Antalyasporla alakalı birşey yok.Sonradan oyuna soktu Yattara yı, bana sorsan keşke girmeseydi girdi ne yaptı dalga geçiyor, baya zaman vardı yine ama Yattara girince iyice etkisiz kaldık.Antalspor maçında da yedek bırakılmalı diye düşünüyorum.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Nereden
    Avrupa Diğer

haklisin .. Ama hocamiz bu Şekİlde devam ederse acaba halİmİz ne olcak.. Gol atmak İÇİn song bİle rakİp kaleye kadar gelİyo daha ne olsun allah askina.. Neyİ beklİyo ersun yanal..
    a)kovulmayi
    b)kovulmayi
    c)kovulmayi

Alıntı laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar gidiyor 300 bin dolara kamanan diye bi golcü getiriyor her mac gol atiyor.biz gidiyoruz 4 milyon euroya alanzinhoyu aliyoruz 1 adam calimliyor sonra yere düsüyor gercektende enteresan..
    Şunu gÖzlemledİm yattara ve alanzİnyo mutlak 11 de olmasi gerek..aksİ taktİrde alanzinyo nun takima alisip oynamasi İÇİn bu sezonu unutalim.. Farkindasinizdir yattara gİrdİkten sonrakİ paslaŞmalar daha uygun olmaya baŞladi song yerİnde kalmaya devam ettİ vs..

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sözleşmenin yenilenmesi lazım hoca ile
    başka bir çözüm göremiyorum...
    McLas was Here

Alıntı adem köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buna benzer şeyler birkaç yere daha yazmışsın yattara ile ilgili,burası antalyaspor ile oynayacağımız başlık, antalyasporla alakalı birşey yok.sonradan oyuna soktu yattara yı, bana sorsan keşke girmeseydi girdi ne yaptı dalga geçiyor, baya zaman vardı yine ama yattara girince iyice etkisiz kaldık.antalspor maçında da yedek bırakılmalı diye düşünüyorum.
    uyardigin İÇİn saol kardeŞİm (: Antalya oldugnu bende net gÖrÜyorum.. Malesef denİzlİ oturumunda savunucu arkadaŞlar kactigi İÇİn formun oturumun bİ Önemİ kalmadi..bende buraya yazdim .. Sorunmu var yazilmazmi. Hayirdir..??

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu sivas sampiyonlugu hakediyor.adamlar bizden kat ve kat iyi bir takim.bizim deplasmanda bunlardan beraberlik bile almamiz mucize olur.

Antalya macinda ne olcak..hocamiz yİne sÜper atilimlar yapip takimi 2 0 lik bi skorami tasiycak yoksa .. Ne olcani artik cozÜmleyemİyorum.. Hayirlisi ne dİyelİm hocamiz İŞİnİ bİlİr..!!!

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Antalya düşme potasında sayılır.Bizim maça yüksek motivasyonla çıkacaklardır.Ancak bizim takımda artık toparlanacaktır.Muhakkakki kolay maç olmayacak.Ama gülen taraf biz olacağımıza inanıyorum.
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Şunu gÖzlemledİm yattara ve alanzİnyo mutlak 11 de olmasi gerek..aksİ taktİrde alanzinyo nun takima alisip oynamasi İÇİn bu sezonu unutalim.. Farkindasinizdir yattara gİrdİkten sonrakİ paslaŞmalar daha uygun olmaya baŞladi song yerİnde kalmaya devam ettİ vs..
    kardes ikiside oynadigi zaman topu kaptirdiklari zaman pesine kosmuyorlarki.Dün Alanzinho 1 calim 2 calim anliyor topu kaptircani hup yere bu nasil futbol ya bu adami kim izledi buna nasil o kadar parayi verdiler yarisini ver al fatih tekkeyi anlamiyorum.taraftar sonuna kadar haklidir sana 4 milyon vercekler büyük umutlarla transfer edilcen her seferinde kendini yere atacan bende olsam yuhlardim.alanzinhoya kesinlikle hakem dün 2-3 sari kart vermeliydi.bu kadarda olmazki.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 hafta önce şampiyonluk hesapları yapıyorduk ama?
    McLas was Here

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaş'ın yarım sezonda 5 kez yendiği Antalyaspor'u bizimde yenmemiz gerekiyor.Antalya'nın formda olup olmayışı bizi ilgilendirmemeli.Sahaya çıkıp mücadelemizi verelim, gerisi zaten gelir..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Alıntı Laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes ikiside oynadigi zaman topu kaptirdiklari zaman pesine kosmuyorlarki.Dün Alanzinho 1 calim 2 calim anliyor topu kaptircani hup yere bu nasil futbol ya bu adami kim izledi buna nasil o kadar parayi verdiler yarisini ver al fatih tekkeyi anlamiyorum.taraftar sonuna kadar haklidir sana 4 milyon vercekler büyük umutlarla transfer edilcen her seferinde kendini yere atacan bende olsam yuhlardim.alanzinhoya kesinlikle hakem dün 2-3 sari kart vermeliydi.bu kadarda olmazki.
    OZAMAN cözüm bulalım kardeşim (: o yok bu yok (: nedim sana daha haklısın sende ..

BayzanTs61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Antalyasporu mutlak yenmeliyiz...baska bir sey dusunmek istemiyorum
    2010-2011 Türkiye Spor Toto Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diğer

bu mactada hocanin yapacagi tek sey vardir.Kafasini kulübeye yaslar kendi kendine mimikler yapar.70 lik Denizlide bile daha cok heycan var adam gelir saha kenarina oyuncularini motive etmeye calisir ama nerde.

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kondisyonumuz bitik kac macdir cabuk yoruluyor takım direncsiz mucadelesiz oynuyor
    gene zor mac zaten her macı mucadele ederek alıyoz gene mucadele etmeliyiz eldeki topcular bu
    mucadele etmezsek öyle iste deplasmanda bir puan alan lig boyunca denizlispor bile gelir seni yener

Alıntı BayzanTs61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalyasporu mutlak yenmeliyiz...baska bir sey dusunmek istemiyorum
    Düşünmeyi bile düşünme..Biz karamsar oldukça takıma sanki bişeyler oluyo..Yenmeliyiz ve yenicez ALLAH ın izniyle..

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu mactada hocanin yapacagi tek sey vardir.Kafasini kulübeye yaslar kendi kendine mimikler yapar.70 lik Denizlide bile daha cok heycan var adam gelir saha kenarina oyuncularini motive etmeye calisir ama nerde.
    herseyine katılıyom cok duzgun bi tespit gokhan 40 metreden daga tasa vuruyor hoca yardımcısına bu ne yapıyor diyor yardımcına dicene git gökhan bagır biraz hocam biraz topculara seslen kulubenin diregini curuttun yaslanmaktan

Ne motivesi adam sinir makinası ..işi taraftarı gaza getirmek sanki saatli bomba mubarek..Cık bi bagır cagır mudehale et yap bişeyler işte bizmi dicez bunları..

kemaLAZ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu darbeden sonra ne olursa olsun Antalyayi yenmemiz lazim.

____________________Sylva____________________

Serkan_________Song________Egemen________Cale

Yattara________Hüseyin______Selcuk_______Colman

_______________Umut_______Gökhan____________

Herzamanki klasik kadro'yla sahaya cikmamiz lazim. Macin gidisatina göre Colman'in yerine Alanzinho, Selcuk'uk yerine ise Ceyhun girebilir.

Allah yardimcimiz olsun...
    .

elturca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

karamsar hava yaratmaya uzerimize yok ya hayret sonucta buraya kadar getiren bu hoca ve bu futbolcular...haftaya bu topcular oynucak macta yuhlamalar filan anlamiyorum ya...bence bizim isimiz iyi gunde kotu gunde desteklemek onlari en guzel sekilde desteklemek.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)