Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ge-Se-TRABZONSPORUM Maç Organizasyonu

Guests
    Ziyaretçi

çakir abiye katiliyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img]parasini veririz sonra

abi uçmus bunlar ya 66 ytl çok para[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Parasi çok valla maça beraber gitmeyi düsündügümüz Galatasarayli
    arkadaslarda gitmekten vazgeçtiler bilet fiyatlarini görünce. Biz 66 ya takildik onlar 28 ytl bile çok diyorlar. Misafir takim seyircilerine ayrilan yerden sahanin 4/1 kismini görebilirsiniz. Anasini satayim resmen kafes alti üstü sagi solu kapali yer oradan ancak numaali tribünlerin bir kismina dogru bakabilirsiniz. Maç izlemek isteyen 28 ytl lik bilet alip açik tribün alt üst oralara tikismali. Ben ne gitmeye ne gitmemeye karar vermis degilim. Insallah o maçta Tribünleri bos kalir. Korkularindan
    isi ne hale getirmisler. Böyle olunca burda daha rekabet mi olur?
    Insallah Trabzonspor galip gelirde bizi sevindirir. Tamamen misafir takim seyircilerine haksizlik bu serefsizlerin yaptigi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Çok konusacagim da agzima su doluyor" demis kurbaga... Bu ekonomik kosullarda bu parayi çok bulan herkese hak veriyorum. Öte yandan bu isimler arasinda "Trabzon'u anlamak mümkün degil", "Tarafatar maça gitmiyor", "Söyle bir sene Istanbul'a gelseler de taraftar görseler" diyen arkadaslarin da oldugunu görünce bir hatirlatayim istedim, bundan sonra daha dikkatli olmayi saglamak adina... Trabzonspor içerde ortalama 25-30 maç oynuyor. Bunlarin en iyi ihtimalle 20 tanesinde maraton 10 YTL, kalanlarinda 20-25... Toplamda ortalama 300 YTL eder... Belki de insanlar bu yükün altindan kalkamiyor ve kendilerince bir önem sirasi yaparak maçlara gidiyorlardir...

Öte yandan Istanbul'da 4 tane maç var. 3'ü olabilecek en üst düzeyde hemde. Hepsi 70 YTL olsa, ki çooook abartili, yine daha az eder toplamda. Bu hasrete, sevgiye ragmen maça gidilemiyorsa, bundan sonra Trabzon halki konusunda daha sag duyulu olalim lütfen... Ben her maça gidiyorum, milletin gelmedigini görünce de hepiniz kadar üzülüyor ve kiziyorum. Ama simdi bazi arkadaslarin "Trabzon takimina sahip çikmiyor" dedikleri gibi biz de "Istanbul'da takimi öksüz biraktiniz" mi diyelim ?

Orada elinizden geleni yapacaginiza inancimiz tam. Pazartesi hep birlikte burada galibiyet yorumlari yapmak dilegiyle...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Emrah'im güzel bir konuya deginmissin ama kiyaslamayi yanlis düsünmüssün.Biz her ne kadarda senede 4 maç görsekte ve bunlarin önemi çok olsa bile bir maç için 66 yt vermek pek mantikli ve cazip gelmiyor.Kiyasladigin nokta 66 ytl 13 parçaya bölerek 13 maça gitme hakkiniz oluyor Trabzon'da(kale arkasi)(6 kez de maraton),ama ben bu parayi bir seferde hemde pesin vererek ve sadece bir maça gidiyorum,birde bunu düsün ama kesinlikle ayni seydegildir bu ikisi.Sen suan evlenme hazirliklari yapiyorsun,paran olsa bile alacagin en iyi ürünü bile sana cazip gelebilecek en uygun taksit imkaniyla aliyorsun öyle degilmi?Neden pesin vererek almiyorsun peki?Ve birde su var ,trabzonda illa her hafta ayni kisi maça gidecek diye bir kanun yok,yani her hafta o kisiden para çikmasinin mantigi yok,zaten öyle birsey olsa bizim stad her hafta full çeker,Yani ortalamaya vurdugunda yinede aradaki farki anlarsin.

Guests
    Ziyaretçi

gese maçinda harciyacagim paraya trabzonda 1 sene boyunca maça giderim. yapmayin istanbul ile bos yere karsilastirma abi. 1 bilete 1 tane bedavayken dolmuyor stat...

ne yani takim istanbulda oynasa her maç 70 ytl mi olucak...

karsilastirma yapmaya gerek bile yok...

bildigim kadariyla fener maçi biletide trabzon tarafi için 100 ytl.dogru olup olmadigini tam olarak bilmiyorum

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener maçi bileti 28 ytl die de duydum biletix gisesinde öle yaziyodu yanilmiyosam

ya bu maça gitsek noolcak kimse bagirmiyoki orda bjk maçinda gördük iste bosuna para vermeyintaraftarlik yapmak için gidilir maça tiyatro ya gitmiyossunz siz yemin ederim ki bjk maçinda heyecamnli bi taraftar görseydim giderdim maça ama maalesef öle bi taraftarimiz yok

Kesinlikle orada olunmali diye düsünüyorum.

Düsünebiliyor musunuz futbolcularimizin sahaya çiktiklarinda formalarindan baska hiçbir yerde bordo-mavi renkleri göremediklerini.

Ne olur kendilerini o kadar yalniz hissetmelerine izin vermeyelim.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

borsa da tam gs maçina denk geldi. [img]smileys/smiley5.gif[/img]genelde gidemeyenler borsaya para yatirdiklari için gidemiyolar.bende onlara hak veriyorum tabi...insallah tribünler dolar.

valla maça 66 ytl verilmez

seneyeki maçta bizimkilerde Trabzondaki maçta geselilere bileti 1.5 milyardan versin bari..

böyle sey olmaz..

dost gibi görünen köpeklerden farki olmayan gaylerin klübü cimbomdan ancak bu beklenirdi..beklentileri bosa çikarmadilar

bir keresindede bizi g.s.stadadindan atmislardi bu adamlarin bize bi garezi var..kim sampiyon olur umrumda degil..yeterki su adamlara bi yenek...ne bu ya? sampiyonlar ligi finalimi???* gala.saray yönetimi futbolcularinin parasini bu yolla ödüyo herhalde..aaayyy ne kadar yazikkkk ezikler...

Bir ögrenci için çok para bence topluca bi yerde seredelim. Bu cimbomköpeklere 66 ytlem gidene kadar sokaga atarim daha iyi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

besiktas maçina gidenlerden biriydim ve bu maça da gitmeyi düsünüyordum ama serefsizin biri büfenin önünde beklerken kardesimin telefonunu çaldi ...500 milyon içerdeyim...gelde bu maça git...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gese ile kupa macimizda var, o macda bilet fiyati 80 ytl olursa hic sasmayin !!!!!!!!! [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

perhaps: sözlerine katiliyorum mecbur gidilecek maca.

yahu bu kadar adaletsizlik olmaz , bunlar kudurmus bunlarin eline düsen adami bir bardak su da bogarlar.

durumu iyi olanlarin maca gitmesini bekliyoruz.

selamlar hamsi61

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç için Trabzon'dan bir otobüs hareket etti. Takimi havalimaninda karsilama organizasyonuna da katilacaklar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu parayla gidin senet alin daha hayirli bir is yapmis olursunuz!...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, kupada yari finalin ilk maçinda Galatasaray ile Trabzonspor, 20 Nisan Çarsamba günü saat 20.00'de Ali Sami Yen Stadi'nda karsi karsiya gelecek.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Maç için Trabzon'dan bir otobüs hareket etti. Takimi havalimaninda karsilama organizasyonuna da katilacaklar...

yönetimmi gönderiyor?

Nereden
    İstanbul

Bilmiyorum.. Belki kendi imkanlari ile geliyordur. Biletleri yönetim karsilar henüz belli degil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çocuklar iki tane manita yaptim...Bekar olanlariniz varsa Taksim de bulusucaz...Yaniniza 50-60 milyon para alin ...Talipliler asagiya isim yazdirsin?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

valla mi [img]smileys/smiley4.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Bu parayla gidin senet alin daha hayirli bir is yapmis olursunuz!...

Aynen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)