Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terbiyesiz FB ve Fedarasyon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol zirvesi gergin basladi
    04 Nisan 2005 13:53

Dört büyük kulüp arasinda yasanan gerilime sona erdirecek zirve sikinti ile açildi. Futbol Federasyonu Baskani Biçakçi'nin baskanligindaki toplanti gerginlikle basladi.

Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakçi'nin öncülügünde düzenlenen fairplay zirvesi gergin basladi.

Biçakçi'nin baskanligindaki toplantiya Fenerbahçe Kulübü Baskani Aziz Yildirim'in katilmamasi diger kulüp baskanlarinda gerginlige neden oldu.

Aziz Yildirim'in yerine Fenerbahçe Ikinci Baskani Nihat Özdemir gelmesi ortami sakinlestirmeye yetmedi.

Ayrintilar birazdan
    Bu haber 427 defa okundu.

Terbiyesizlere bak hem basin sikissin anadolu kulüplerine naklen yayindan daha fazla pay verilmesini iste,HEMDE GS-BJK ve Trabzonspor Bana cephe aldi diye Fedarsyon baskanin dan destekli 4 kulüp baskanini toplantiya çagirin FB baskani gelmesin Fedarsyonda buna müsade etsin.

Ulan bu ülkede Bu FENERBAHÇE lilerin yaptigi terbiyesizlige daha ne kadar göz yumacaksiniz. Terkedin o toplantiyi Birakin REZIL BAHÇE ile REZil FEDARSYON ne yaparsa yapsin insan bu kadar alçak olamazEdited by: CAFER52

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadasim sen bu olayin özünü kaçirmissin. Iste katilimcilar ve temsil ettikleri kurumlar:

ATAY AKTUG - TRABZONSPOR

Yildirim Demirören - Besiktas

Özhan Canaydin - Galatasaray

Levent BIÇAKCI - Fenerbahçe

Eee tamam, bütün baskanlar orada..!

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Federasyon baskaniyim diye o koltugu isgal eden kukla bu aksam istifa etmezsegüvenirliligini kaybettigi kamuoyunda samaroglanina dönüp milletin makarasi olacaktir.Insana sormazlarmi Allah askina sözünü geçirip toplantiya bile getiremedigin klüp baskani sana bagli federasyonun herhangi bir klübü.Eger bu klüpsayet TRABZONSPOR olsaydi simdi bütün kanallarda altyazi geçmeye baslamisti bile flas...flas diye.Yaziklar olsun bu medyaya da,fenerasyona da,sisteme de ...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

böyle konular sinir katsayimi inanilmaz firlatiyor..s....sizler bunlar

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Yaziklar olsun

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Fener Daha nasil belirtsin ki adam açik açik demek istiyorki

"Kardesim Bu fedarasyonu ben yönetiyorum.. siz Bosuna urasiyosunuz Bakin Bir sözümle Hepinizi Buraya Topladigim gibi Sizinle görüsmeye Cüret bile etmiyorum Siz benim Seviyemde Degilsiniz O yüzden size ben Ikinci Baskanimi ve vekilim levent Biçakci ile görüstürüyorum.."

Bu terbiyesizlikden baska birsey anlasilmaz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Federasyon baskani baskan diilki cinsini çizdiiminin herifi. Tipe bak anasini satiim tam bi mamos. Baskan kukla, görsel ve yazili medyada satilmis yalaka olursa iste böyle olur. Her sey hikaye kardesim. GAY_se'ler bunlardan asaami sanki. Heriflerin 100 küsür milyon dolar borçlari var devlet hala peskes çekiyor arazileri, vergilerini siliyor erteliyor. JimLASIKçiler asaami sanki. Gögüslerine utanmadan taktiklari yildizlar, evelki sene nasil sampiyon olduklari herkesin gözünün önünde cereyan etti. Siimdi civciler aldi sazi eline onlar tingirtadiyor yalanmi?????? Baskanimiz çok dooru söylediydi valla. -Ya çok ii bir takiminiz vardir, sampiyon olursunuz... dediydi. Bizim orada bulunmamiz bile sirityor anasini satiim. Hepsi iktidar kavgasi yapan serefsizler. Biz ise sahanin içindefutbol oynayarak bir yerlere gelmeye çalisan halkin takimi.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oraya gelecek yüzümü kalmadi nedir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Toplantidan cikmadilarmi??? Yapmayin beyler!

Bu yüzsüzlerden bir masaya gelinmez!
    Artik köprüleri attik! Vay febenin haline... seni fener rum patrigide kurtaramiyacak!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

papa da öldü ki [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Arkadasim sen bu olayin özünü kaçirmissin. Iste katilimcilar ve temsil ettikleri kurumlar:

ATAY AKTUG - TRABZONSPOR

Yildirim Demirören - Besiktas

Özhan Canaydin - Galatasaray

Levent BIÇAKCI - Fenerbahçe

Eee tamam, bütün baskanlar orada..!

,

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]budur

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    papa da öldü ki [img]smileys/smiley36.gif[/img]

arkadaslar aldigim habere göre azize yildivim yurt disinda oldugu için toplantiya katilmamis... (bu haberi gerçekten duydum ama dogrulugunu bilmiyorum)

azize yildivim'in yurt disinda olmasinin nedenini çok saglam bir kaynaktan aktariyorum...

ESKI PAPANIN ÖLÜMÜNDEN SONRA AVRUPA'DAKI KARDINALLER OY BIRLIGIYLE AZIZE YILDIVIM'I YENI PAPA ILAN EDECEKLERMIS... LEVOS PIÇAKÇI DA BAS YARDIMCI KARDINAL OLACAKMIS... azize yildivim'in yurt disinda bulunma sebebi de buymus...

PAPA 1. AZIZE VE KARDINAL PIÇAKÇI...

arkadaslar böyle photoshop islerinden iyi anlayan birisi varsa bu durumu bir afis haline getirebilir...

NOT:ayrica affiniza siginarak bildiriyorum ki azize yildivim dünya tarihindeki ilk 'travesti' papa olacakmis... hayirli olsun ne diyelim... yakisir yani... [img]smileys/smiley17.gif[/img]Edited by: yattara11

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hmmm vatikandan transfermi yapacak yoksa ?

belkide vatikanile görüsüpemreyi alabilmek icin ugrasiyordur ?

bu yamuk zaten ne zaman adam gibi transfer yapabildiiki ?

cakdirmadan transfer yapmaya alismis serefsiz.

serefsiz azize

Nereden
    Trabzon

ben sampiyon olmak istiyorum arkadas. baska hiçbisey rahatlatamaz beni.

bu escinseller ( diyecem escinsellere saygisizlik etmek istemiyorum.cinsel tercihleri farkli sadece)

bu ...ezevenkler ( diyecem ..ezevenklerede hakaret etmek istemiyorum adam ekmek parasi kazaniyor )

bu hayvanlar ( bu da olmadi hayvanlar kötü degiller ki)

hah buldum en iyi hakareti :bu FENERLILER in suratini görmek istiyorum kupayi kaldirdigimizda...Edited by: mahir_kuzey

bu fenerliler son antep macinda

büyük baskanimiz ATAY AKTUG'a hakaret içeren büyük pankart açmislar

gören oldumu ? benim arkadas söyledi bana ama göremedim resimini

gören varmi??

serefsizler yaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Benim anlamadigim Aziz yildirim bu toplantiyi bile bile neden yurt disina gitti.(Herhalde dini lideri Papanin ölümü üzerinen en önemli sey bu diye gitti).

2.Neden Bizim Baskan G.S,BJK baskanlari FB nin 2.baskanini adam yerine koyup toplanti yapip orda kaldirlar.neden terk etmediler toplantiyi.Sonunda ortak karar almislar yaziklar olsun Iste Azizi Yildirimim söyledigi Masa basinda kazanmak bu 3 tane büyük kulüp baskani Toplantiya devam ediyor Toplanti aslinda kim için yapiliyor FB için ama onun baskani yok.madem yurt disinda o zaman herkesin müsait oldugu ortamda toplanti yapin.

Bu kafa ile FB sampiyonluklari Türkiyede toplamaya devam edecek.

Bence Bizim baskan,GS baskani Ve BJK baskanini ben kiniyorum.FB nin oyununa alet oldular.FB liler Büyük baskan Aziz demeye basladilar bile

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yorumlariniz için destekliyorum arkadaslar. Evet çirkef fenerbahçe.
    Fransa da sike yapanlari neler yapiyorlar bir incelesinler bakalim.
    Insallah o adalet bizde de bir gün uygulanirsa fenerbahçe 2. ligi boylar. Edited by: Mehmet

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Maalesef öyle. Bu arada sabah BBC'de haberleri dinliyordum. Ilginç olan iki sey duydum. Birincisi Vatikan'in Türkiye elçisinin adi Osman'mis [img]smileys/smiley36.gif[/img]Valla yanlismi anladim bilmiyorumama adamin ismini Osman dedi. Herneyse ikincisi ise Papa ölmeden önce ha bu düdüe telefon açip Fener Patrikanesi'nin durmunu sormus. Artik Papa öldüüne göre fenerbahçelilerin baskani olaraktan Fenerbahçe Rum Patrikanesi hakkinda bilgi vermeyede bu popos gitti tabe [img]smileys/smiley36.gif[/img]Kendi kendime dedimki e olm, adi üstünde AZIZ Yildirim. Heralde kakipkiytirik papazgidecek diil ya yani basinda AZIZ varken. Biri AZIZ biri papaz pehh! [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Protesto mu?

Yildirim?in ?4 büyüklerin baskanlari? toplantisina katilmamasi kafa karistirdi

Federasyon Baskani Biçakçi?nin söz düellosunu bitirmek için yaptigi zirveye, Fener?in patronu Italya?da oldugu gerekçesiyle katilmadi. Ancak Aziz Yildirim?in Istanbul?a döndügü ortaya çikti

Yildirim?in bu hareketiyle, üç takimin da Fener?i elestirmesini protesto ettigi belirtildi. Canaydin Demirören ve Aktug?un katildigi zirvede, artik rakipler aleyhinde konusulmamasi kararlastirildi

ITALYA MI, ISTANBUL MU?

FUTBOL Federasyonu Baskani Levent Biçakçi?nin 4 büyük kulübün baskani ile yaptigi toplantiya Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim katilmadi. Toplantida Sari-Lacivertliler?i temsil eden 2. Baskan Nihat Özdemir, Baskan?in özel isleri nedeniyle Italya?da kaldigini açikladi. Ancak Yildirim?in Bayan Basketbol Takimi ile birlikte Istanbul?a döndügü ortaya çikti.

ALEYHTE AÇIKLAMA YOK

TOPLANTININ günü ve saati günler öncesinden belliydi. Ancak Yildirim?in diger 3 kulübün Fenerbahçe?ye karsi cephe olusturduklari fikrini savundugu ve biraraya gelmek istemedigi ifade edildi. Levent Biçakçi, Özhan Canaydin, Yildirim Demirören, Atay Aktug ve Nihat Özdemir?in katildigi toplantida, ?rakiplerin aleyhinde açiklama yapilmamasi? karara baglandi.

AZIZ YILDIRIM NEREDE?

FENERBAHÇE Baskani Aziz Yildirim?in toplantiya katilmamasi diger üç kulübün baskanlari tarafindan tepki ile karsilandi. Baskanlar, ?Bizim de özel islerimiz vardi ancak böylesine önemli bir konu için hepsini erteledik. Yildirim da bunu yapabilirdi? diye sitemde bulundular. Biçakçi?nin da özel davete uymayan Aziz Yildirim?a kizgin oldugu belirtildi.

ZIRVE IKI SAAT SÜRDÜ

MÖVENPICK Otel?de 2 saat süren yemekli toplantinin ardindan Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakçi yaptigi açiklamada ?Son günlerde artan futbolla ilgili spekülasyonlari karsilikli olarak konustuk. Hep birlikte görüs birligine vardik. Bundan sonra herkes kendi kulübüyle ile ilgili açiklamalarda bulunacak. Rakiplere yönelik konusulmayacak? dedi.

KÜFÜRE GEÇIT VERMEYIN

TRABZONSPOR Baskani Atay Aktug toplantiyi degerlendirirken, ?Samimi bir havada geçti. Herkes kendi kapisinin önünü temizleyecek. Stadyumlarda rakip baskan aleyhindeki küfürlere izin verilmeyecek. Kimse birbiri hakkinda açiklama yapmayacak. Umarim verilen sözler tutulur. Biz kavga istemiyoruz. Baris içinde bir lig olsun? diye konustu...

HEDEF TÜRK FUTBOLU

BIÇAKÇI, bu konunun disinda lig ve Türk futbolunun kalitesinin artmasi ve degerlerinin yükselmesi için de görüs alisverisinde bulunduklarini vurgulayarak söyle konustu: ?Önümüzdeki sezon bu çalismalarimizi Futbol Federasyonu olarak büyük oranda yürürlüge koyacagiz. Amacimiz futbolumuzu her yönüyle Avrupa düzeyine çikarmaktir...? Gökhan KILINÇER

05.04.2005
    SAHTEKAR AZIZ ITALYADA IMIS

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eleman Italya'ya felan gitmedi. Istanbul disina bile çikmadi... Akli sira ayak yapiyor..

Böyle geri zekali embesil bir baskan anca fenerde olurdu zaten...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yildirim, Biçakci'nin baskanlar zirvesine Napoli'de oldugunu söyleyip katilmadi. Oysa Baskan, dün sabaha karsi Tekfen Havacilik'a ait uçakla Istanbul'a gelmisti.

Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci'nin, son dönemde büyük kulüplerin yönetimleri arasinda yasanan demeç savasina son vermek için düzenledigi yemege, F.Bahçe Baskani Aziz Yildirim katilmadi... Bayan Basketbol takiminin maçi için Napoli'ye giden Yildirim, yemege de Italya'da olacagi için katilmayacagini bildirdi... Mövenpick Otel'de yapilan zirveye, F.Bahçe'yi temsilen katilan ikinci baskan Nihat Özdemir de Aziz Yildirim'la ilgili sorulara "Baskan Napoli'den dönmedi" yanitini verdi...

Neden katilmadi?
    Ama gerçek böyle degildi. Baskan Aziz Yildirim, dün sabaha karsi Tekfen Havacilik'a ait özel bir uçakla Istanbul'a gelmis; girisi, pasaport polisi kayitlarina da geçmisti. Yani Yildirim, yorgunlugunu atip gidebilecegi baskanlar zirvesiyapilirken Istanbul'daydi... Biçakci'yi önlem almaya iten tartismalarda hep taraf olan F.Bahçe Baskani'nin bu yemege neden katilmak istemedigi ise yanitini bulamadi.

Biz savunmadaydik
    Zirvede F.Bahçe temsilcisi Özdemir'in "Biz de bu tartismalarin bitmesini istiyoruz. Zaten bugüne kadar hep hakkimizi korumaya çalistik" dedigi ögrenildi. 2 saat süren toplantinin ardindan Federasyon Baskani Levent Biçakci, G.Saray Baskani Özhan Canaydin, Besiktas Baskani Yildirim Demirören, Trabzon Baskani Atay Aktug, F.Bahçe Ikinci Baskani Nihat Özdemir yakalarina 'Lütfen' rozeti takarak basinin karsisina geçtiler. Levent Biçakci, "Hep birlikte görüs birligine vardik... Bundan sonra herkes sadece kendi kulübüyle ilgili açiklamalarda bulunacak" dedi.

SABAH

Nereden
    Almanya

DAYAK yiyecek diye gidemedi serefsiz.

bu gibi AYAK oyunlari yüzünden DAYAK oyunlarina ihtiyaci var bunun.

Bence gitmemeside cok iyi oldu.

GELECEK toplantiya kimin katilacaklarida belli simdide [img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: sanatik

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu bu filmler hep fb den çikiyor. Bir tarih Trabzon'da fbnin hocasi cebinde sakladigi bir cismi kendi kafasina vurarak Trabzonspor tribünlerinde kafama tas atildi numarasi yapip yerlere yatmadimi? )))

Nereden
    Almanya

Yildirim: ?Kendimi tutamam, konusurum?

Yildinm'in, Demirören ve Aktug'la karsilasmamak için gitmedigi ögrenildi.

Zirve gergin basladi

Aziz Yildinm'in, Türkiye'ye dönmesine ragmen yöneticilerine "Gitmek istemiyorum. Bu konuda çok doluyum. Sonra toplantida kendimi tutamam ve konusurum. Bu nedenle benim yerime Nihat Özdemir katilsin" dedigi ifade edildi. Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakçi, baskanvekilleri Sekip Mosturoglu ve Hasan Dogan'in da katildigi dörtlü zirve ise hayli gergin bir ortamda basladi. Baskanlar birbirlerini sert dille elestirirken, Biçakçi'nin araya girmesiyle sakinlestiler.

------------------

ben ne dedim ---> DAYAK YEME KORKUSUNDAN gidemedi.

nerde O GÖT sende Aziz.

KORKAK FENERBAHCELI !!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)