Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terbiyesiz FB ve Fedarasyon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

azize yivdivimin ÖZEL günüydü...O Yüzden gelmemistir...Neden hemen kiziyorsunuz kadina...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Akli sira köpek kendine hava verecek,gelemez tabi konusacak yüzümü var.Arkadaslara katiliyorum fb nin 2. baskanini kabül etmeselerdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Federasyonun FB yi kollamak amaci ile yaptigi toplantiya FB nin 2.baskaninin katilmasini kabul edenler sonuçlarina katlanmak zorunda.

Kimse kusura bakmasin adam ondan sonra hakli olarak konusur SAMPIYONLUKLARIN MASA BASINDA KAZANILDIGINI,Aziz efendi kimseyi takmiyor katilmiyor bizimkiler orda kararlar almislar.

Sadece YUH OLSUN diyorum

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yildivim yusuf yusuf yapmis...

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Birbirimizi kandirmayalaim arkadaslar adam resmen sen beni degil ben sizi yönetirimve sizistediginizde degil ben istedigimde görüsürüm sizinle ancak demek istiyor.Orda kalan baskanlara da yuh olsun diyorum.Sizin muhatabiniz bir klübün 2. baskani degil baskanidir.Federasyon baskanininda azicik haysiyet olsaydi çoktan istifa etmesi gerek,irdi zaten...

Nereden
    İstanbul

ben bu toplantiyi levent biçakcinin düzenledigine inanmiyorum.kesin baska bir yerlerden talimat almistir. belki de aziz yildirim planlamistir.toplantiyada katilmayarak siz benim muhattabim degilsiniz imaji mi vermeye çalisiyor valla anlamis degilim.ama tek bildigim toplanti sonunda birlik beraberlik filan saglanmis degil aksine azize nefret dahada artmistir.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugünkü Milliyet Gazetesi'nden bir yazi:

"Beni begenmediniz mi?..

Bu cümleyi sayin Nihat Özdemir kullanmis... Federasyon baskaninin "sulh" yemegine katilanlar, hayret dolu gözleriyle sayin Aziz Yildirim'i ararken "o gelmeyecek" demek yerine kendini harcamis.
    "Ne o, beni begenmediniz mi?"
    Estafurullah Nihat bey... Sadece Sayin Aktug, Canaydin, Demirören degil, hepimiz sizin ne degerli bir insan oldugunuzu biliriz.
    Lakin, söz konusu bir "harp" gerçekten varsa, siz politikanin mimari degil, taraflardan birinin kurmaylarindansiniz.
    Ve gerçekten "baris" yapilacaksa, en yetkili kisinin masaya oturmasi gerektigini, siz bizden daha iyi bilirsiniz.
    Neden katilmamis olabilir sayin Aziz Yildirim bu toplantiya?.. Hangi mesaji vermek istemis olabilir?
    Rivayet muhteliftir!..Sayin Yildirim ve Fenerbahçe açisindan tüm ihtimaller "yüceltici" olabilir, ancak akla gelenlerin hiçbiri iç açici degildir futbolumuz adina.
    Bir ayagi topal toplantidan birinci ve en önemli çikarsama, Futbol Federasyonu baskanimiz sayin Levent Biçakci'nin Fenerbahçe üzerinde hiçbir otoritesi olmadigi seklindedir.
    Siyaseten göreve gelip, siyasi destegini yitiren Federasyon Baskani, koltukta kalma sürecini Sayin Yildirim'in sempatisine baglamis ve Sayin Yildirim da bu çaresizligi istedigi gibi degerlendirmektedir.
    Ikinci mesaj, dört büyügün "üçüne"dir. Hani baris için federasyon binasina kadar gelip rakiplerinin yerine kurmaylarindan biri ile karsilasinca sasiran baskanlara ve camialarina...
    Sayin Yildirim açik açik demektedir ki, "benim statüm hepinizin üzerindedir. Istedigim zaman tartisirim, istedigim zaman barisirim. Hepiniz bu kosullara alissaniz isler kolaylasir".
    Sayin Aziz Yildirim'in elinde kuvvetli bir koz daha vardir. O da havuzu bozmak. Ancak, akilli bir manevra ile havuzu bozma islemini bile rakiplerine yaptiracaktir böyle giderse.
    O kadar köseye sikismislardir ki kalan üç büyükler, havuz isinde de sayin Yildirim'in zamanlamasina uymak zorundadirlar. Bir yil önce daha fazla para isteyen Fenerbahçe, simdi daha az para için israr ederken, rakiplerinin ekonomik zorluklarini kendilerine karsi silah olarak kullanmaktadir.
    Ancak futbol denilen mesgale, karsisindakiler iflas edince galip gelinen bir "monopoli" oyunu degildir.
    Rakiplerle birlikte sürdürülen bir oyundur. Futbolda rekabet, ticaretteki gibi "rakibi piyasadan silerek" yapilamaz. Yapmaya çalisanlar kisa vadede kahraman olsalar da, yaptiklarini düzeltmeye çalisacak gelecek nesiller tarafindan sevgiyle anilmayacaklardir.

Masada kaybetmek bu

Savasin taraflarindan biri gelmeyen baris yemeginde üç baskan ne yapmalilardi?
    En azindan birer asbaskanlarini sayin Nihat Özdemir ile birakip Federasyon'dan ayrilabilirlerdi.
    Toplantinin baskanlar düzeyinde yapilacagini açiklayip Nihat Bey'i ayirabilirlerdi.
    Açiklamayi üç kulübün adina ve tek tarafli olarak yapabilirler, olasi tartismalardan sayin Yildirim ve Fenerbahçe'yi sorumlu tutabilirlerdi.
    Aziz Yildirim ile masaya oturana kadar kavgaya devam edebilirlerdi.
    Hem bir ise yaramadi bu toplanti, hem de üç büyük kulüp bu kez masada yenildi.

Avrupali ve alaturka

Lütfü Kirdar Kongre Sarayi'nda yeni sezonun lig ve kupa statüsü hazirlaniyor. Federasyonun fikir babaligi ettigi ve sayin Ersun Yanal'in israr ettigi Rezerv Lig konusu da gündemde.
    Ama o da ne; Yanal, Hagi ve Senol Günes yoklar:
    Halef - selef milli takim hocalariyla, Galatasaray gibi bir takimin teknik direktörü, ülke futbolunun gelecegi ile ilgili "degerli fikirlerini" kendilerine saklarken, sayin Daum 7 sayfalik bir rapor koyuyor masaya.
    Seneye Fenerbahçe'de kalma ihtimali yüzde elliyi bile bulmayan, yakin gelecekte Türkiye'yi ancak turist olarak ziyaret etmesi söz konusu olan Daum, kafa patlatmis, raporunu yazmis, toplantiya yetistirmis olanca Avrupali zihniyetiyle... Alaturkalar, Fransiz takilmis.
    Hani siz babalar gününü unutursunuz da komsunun çocugu babaniza kravat hediye eder ya, kiymetli hocalarimizin düstügü durum bu iste. "

Ercan Güven

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hiç ii olmadi bu. Resmen fenere prim yaptirdilar. Baktin baskan yok kalkacaktin masadan. 3 baskan orda birinin bilemi aklina gelmedi sonra konusulacaklar!?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)