Sayfa 2 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 616 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray 0-2 TRABZONSPORUM

Guests
    Ziyaretçi

2. yaridaki ciddiyetli futbolu oynarsak yeneriz. BIRAZ DAHA CIDDIYET LÜTFEN...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya siz ne diyonuz...biz de Petkoviç varken isimiz Allah'a kalmis.Resmen rus ruleti oynuyoruz maçlarda.ha gayret diye çeviriyoruz.35 metreden gol yedi herif ya geçen sene de Suat Usta'dan yemisti gayse maçinda.hiç olmayacak yerden.Bence kesin yeniliriz hiç bosuna ümitlenmeyin.Böyle gelmis böyle gider.Bari 3. lügü jimnastikçilere kaptirmasak.Ne hallere geldik.Thijs bize lanet etti demi bu hale geldik he ne dersiniz.Yoksa Szymkowiak mi ugursuz[img]smileys/smiley2.gif[/img]Anlayan anlamistir heralde.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Galatasaray maçina tamamen ofansif anlayisla çikmamiz lazim.Senol Günes deplasmanda oynadigimizi düsünerek kontratakla saldirmayi düsünürse maglubiyet kaçinilmaz olur.HagiSLdüsünerek savunmaya dönük oynatacak takimini çünki galip gelmesi gereken biziz onlar degil.

Guests
    Ziyaretçi

eger bejeke maçindaki taktikle anlayisla çikarsak çok daha büyük bir hüsran yasariz.

toshiba
    Ziyaretçi

Bu mac bir antep veya ankara maci gibi olmayacak bana gore. cunku gs bu takimlar kadar iyi degil. eger yuzuncu yillarindan dolayi mac oncei bir masa basi gorusmesi olmazsa, bu maci %95 aliriz...

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Futbolcu arkadaslarimiz sagolsun,Ankaraspor beraberliginden sonra,bu hafta bize stressiz bir maç seyrettirecekler.Artik üzerimizde sampiyonluk stresi yok.Çikar oynariz ve yeneriz.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlarin hiç birini anlamak mümkün degil futbol oynadiklarina kendileri inaniyorlarmi sormak lazim....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bence yine yeniliriz gibi geliyor bana ama stress yoksa yeneriz,bizim isimiz stressiz maclari kaldirmak zaten)

bjk,ve eziklere göre favori yine gs,adamlar hakli kaç sene oldu cinconlari dogru dürüst yenemiyoruz,onalrin tabiri ile yatiyormusuz,

gecen seneyi hatirlayin ayni tarifeyi bizde cincon auygulamamiz gerekmezmi,ne kardesligi trabzonun trabzondan baska kardesi yok...

yenelimde bari bu sene adam akilli bir derbi alalim ,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lig bitti maalesef... Ama GS'yi yenersek, Febe'nin de yenmesi ihtimalini düsünürsek ikincilik ve dolayisiyla CL hesabi hala gündemde olmali...

Ama...

Hep inandigim bir sey var, en yakin arkadaslarim bile "hadi canim, hangi devirden bahsediyorsun" dediler... "Forma için oynamak" birçok kisiye göre "profesyonel" olmakla bagdasmayabilir... Ama elin "gavuru"nu görünce "hani bizim profesyoneller" demekten kendimi alamiyorum. Su Symko'ya 3 adam daha ayak uydurursa yener geliriz Gese'yi... Yoksa 3. lük de basari olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Galatasaray maçina tamamen ofansif anlayisla çikmamiz lazim.Senol Günes deplasmanda oynadigimizi düsünerek kontratakla saldirmayi düsünürse maglubiyet kaçinilmaz olur.HagiSLdüsünerek savunmaya dönük oynatacak takimini çünki galip gelmesi gereken biziz onlar degil.

Harunum onlarin bizden daha fazla galibiyete ihtiyaci var.Bence onlarda o kdar rahat oynayamayacaklar.Senin demek istedigini anladim ben ama.Tamamen ofansif oyun cok tehlikeli bence biraz daha fazla top yapan bir orta saha lazim topa basan oyunu kontrol altinda tutan bir orta saha [dersiniz ki var mi bizde oyle orta saha] belki yok ama yapilmasi gereken bu cunku tamamen ofansif oynayan bir takimin ali sami yenden yenilgiyle ayrilmasi büyük ihtimal. Arti bi de Büyük maclarda oynadigi futbolda ortada Gs nin bakin Fb macina Bakin Bjk macina resmen adamlari sahadan sildiler belki cok pozisyonlari yok ama top gostermediler iki takimada. O yüzden top bizde olmali ve kontrollu oyun sart!

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Atim dogru söylüyorsunda Gs için simdiki ilk öncelik sl ligini garanti altina almak ve bunu bile bile bize saldiracaklarini sanmiyorum çünki beraberlik bile onlara çok sey bence.O yüzden mutlak bizim saldirmamiz lazim.Ve senin söylediginin aknise baski yersek gol yeriz.Yoksa diger türlü biz baski kurarsak daha avantijli oluruz.

Bireysel degil takim halinde basari bekliyorum bu maçta Trabzonspor'dan..

Gökdeniz geçen sene "onlarla 100.yilda maçimiz var" demisti.Ama ilk yarida sahada sifirdi.E hadi Gökdeniz sözünü tut demek isterdim ama yine sifir olacagina eminim..

Fatih , kaptanimiz.Bastacimiz.Varligin bize büyük bir güç.Ama gol atamayadiginda kale direklerini tekmeleyecegine neden ilk yarida sahada yoktuk diye düsün bence..

Ve tüm takim; artik derbilerde yüregim agzimda maç izlemek istemiyorum.Ne fener,ne besiktas hiçbiri umrumda degil.Su Galatasarayi yenin baska birsey istemiyorum bu takimdan.En büyük mutluluk budur bana..

Galatasaraya olan düsmanligim , fenerbahçeye olandan bile daha fazla.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her ne kadar son maçlarimiz da islerimiz iyi gitmese de bu maçlarin havasi baska olur.
    Bu kez parolamiz galibiyet ve 3 puan.
    Insallah seytanin bacagini bu maçta kirariz. Tabiki isimiz hayli hayli çok zor. Arzuladigimiz iyi sonucu aliriz umud ediyorum. Baska türlü de düsünmek istemiyorum.

galatasaray maçi kesinlikle alinmasi gereken bir maç bu maçida kaybedersek sampiyonlar ligi hayallerimizi seneye saklamak zorunda kaliriz[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

ABI BU MAÇ KAPTANIMIZIN MAÇI OLCAK INSAALLAH!

_______

61>34

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu maçi alicaz görüceksiniz aha yaziyorum buraya

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam gibi oynarsak rahar yenerizde

ama gene çesitli saçmaliklar yaparak yenilecegimizi tahmin ediyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu maçi almAmiz gerekli her seyden önce geçen seneki maçin intikami var.bunun inanciyla oynasinlar yeter

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sans niçin bizim yanimizda olmuyor hiç?

NIçin hiç son dakikada gol atamiyoruz?

Neden penaltilari kaçiriyoruz, rakipler ise hiç kaçirmiyor?

Neden adamlarin 3 sutlarini 2'si gol oluyor da bizim 2 dgol atmamiz için 20 tane pozisyona girmemiz gerekiyor?

Neden bize hiç haksiz penalti verilmiyor?

Pek çok sey var. Bu maçi rahat aliriz ama makus talihimizi degistirecek nice Inönülere ihtiyacimiz var..

Bilmem anlatabildim mi??

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Sans niçin bizim yanimizda olmuyor hiç?

NIçin hiç son dakikada gol atamiyoruz?

Neden penaltilari kaçiriyoruz, rakipler ise hiç kaçirmiyor?

Neden adamlarin 3 sutlarini 2'si gol oluyor da bizim 2 dgol atmamiz için 20 tane pozisyona girmemiz gerekiyor?

Neden bize hiç haksiz penalti verilmiyor?

Pek çok sey var. Bu maçi rahat aliriz ama makus talihimizi degistirecek nice Inönülere ihtiyacimiz var..

Bilmem anlatabildim mi??

Herseyi güzel dedinde su haksiz penalti olayini bosver biz hakkimizla biryelere gelmek istiyoruz.Haksiz penaltilarla gelecegimize maç kaybedelim daha iyi biliyorum bu yolla maç kazana takimlarda var ama biz ayriyiz kardes öyle degil mi?

beyler bu maçida alamadiysak zaten bizden is çikmaz!yahu bu takima özgüven verilmeli szimek çalisiyor sadece henüz onunda inancini kiramadilar!yaw bizim topçular kimde var allah askina çikar adam gibi oynarsak neden korkucam niye insallah dicem ben kendime güvenirsem is bitmistir!

bu derbiyi de kaybettiysek çok yazik çok!!!!

Tek beklentimiz var oda alisamiyenden 3 puan çikarmak ve bunu da basarabilecek güçteyiz.Onlari orda madara etmeden 90 dakika bitmiycek.

HAMBUGO
    Ziyaretçi

HOCAM SU PETKOYU OYNATMA ARTIK

LÜTFEN

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ARKLAR TAKIMI KARsILAMAYA GIDIYORMUYUZ GECEN BJK MAçINDA TOPU TOPU 7 8 kiSidik bmnden lutfen GIDELIM TAKIMI KARSILAYALIM IST TS LU GÖRSÜN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Edited by: tigin

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sampiyonlar Ligi ve prestijimiz için muhakkak almamiz gerekir bu maçi. Bizden hiç bir fazlaliklari yok. Ankara maçinda da görüldüü gibi son vuruslari bitirici ve aralardan siyrilip kafayla, ayakla is bitirici bir forvete ihtiyacimiz var. Fatih çok yalniz kaliyor bu anlamda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)