Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özlüyorum

ÇOCUKLUGUMU ÖZLÜYORUM,MAHALLE ARALARINDA KIRAN KIRANA MAÇ YAPTIGIMIZ ZAMANLARI ,TRABZONSPORUMUN YENILMEZ ARMADA OLDUGU ZAMANLAR!! MAHALLEDE TEK BEN VARDIM TRABZONSPORLU OLARAK AMA HEP BASIM DIK YÜRÜRDÜM!! DAHA SONRA SAMPIYON OLAMADIK AMA GENE O GÜNLERI ÖZLÜYORUM !! LYON ZAFERLERI ASTON VILLA MAÇI !! BIZANSA KARSI HERZAMAN ÜSTÜNLÜK!! AVNI AKERIN CEHENNEM OLDUGU GÜNLERI ÖZLÜYORUM!!

SORUYORUM SIZE DÜRÜSTÇE!!!

MAVI BAYRAKMI? O ESKI CEHENNEMMI? RAKIPLERIN TITREYEREK ÇIKTIGI O ESKI CEHENNEMI ÖZLÜYORUM!!!!Edited by: andrei07

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç süphesiz o chennem

Gerçek Hüseyin Avni Aker stadini kim özlemiyorki içimizde.Ben son dönemlerini gördüm ama cehennemi geri istiyorum .Bunu da yaratacak olan bizleriz

Eski cehennem, hep cehennem. Mavi bayraklarida onlarin olsun pembe bayraklarida. Ben cehennm olsun istiyorum avni aker cehennem yol geçen hani degil.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eski cehennem tabiki daha iyidir. ama ben eski zamanlarimi özlemiyorum çünkü hala maç yapyoruz.ve sinifta tek trabzonlu benim [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Avniaker'imizi türkiyedeki serefsiz rakiplerimizeiçin degil, Avrupa kupalarinda ki rakiplerimiz için böyle güzellestirdik.

bence böyle iyi...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

önemli olan stadda birlik ve beraberligi saglamak o arzuyu, hirsi, coskuyu geri getirebilmek. özlenen o cehennem küfürle, kötü davranisla olmaz!

küfür etmeden centilmence de o atmosfer olusturulabilir.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

katilmamak elde degil.

öncelikle organizasyon saglanmali birlik olunmali

EVET CEHENNEM ´RAKIPLERINKORKMASI HAKEMLERIN TIRSMASI TEK BIR NETICE O DA TRABZONSPORUN GALIBIYETI ÖLÜMÜNE FUTBOL KANA KAN DISE DIS TEKMEYE KAFA SEMSERT BIR FUTBOL ASI PIS BIR FUTBOL

Nereden
    Belçika

Kim ozlemiyorki o eski cehennemi tabiki geri istiyoruz godum mavi bayragin............ gerisini siz doldurun[img]smileys/smiley2.gif[/img]!

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

aleyküm selam kardesim..ama aglamak da nesi oluyor?

bizim yedegimizde her daim kizilcik serbeti bulunur; biz onurlu baslariz..

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Hiç unutmuyorum o günleri çocuklugumda babamla disari çikardik arkadaslari sorardi ne olucan,annenimi çokbabanimi seviyon gibi klasik çocuklara sorulan sorular birde hangi takimi tutugumu sorarlardi; Belkide muallakta kalmadigin tek soru buydu mutlulukla hemen söyleyiverirdim TRABZONSPOR diye o yilar sampiyonluk ve firtina yillariydi basimiz dik gururluyduk çünkü firtina gibi bir takimimiz vardi.Rakiplerimiz sahamizda inanin korner bile kullanmak nasip olmuyordu beraberlik aldiginda deliler gibi sevinen rakip futbolcular vardi.Özlenmezmi o yillar be kardes hatirladikça insanin gözleri doluyor.

BEKLENEN GÜN GELECEKSE,ÇEKILEN ÇILE KUTSALDIR......

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Farkindamisiniz Hep evimizde Kaybettigimiz maçlardan yaniyoruz. Trabzonspor deplasman Takimi Oldu çikti. Deplasmanda Daha basariliyiz. Oysa eskilerde Böyle degildi. Evimizde yenilmezdik.

Cehennem Derken yine Cehennem Olalim ama Öyle küfürle Sahaya birseyler atmakla Degil. Hep takimimizin Arkasinda olarakTakim kötü oynadiginda susmayarak ! Bizim TaraftarimizGüzel Futbol oynaninca Cosuyor.Kötü futbolda Isyanlar basliyor. Oysa kötü futbolda dahi Futbolculari Atesleyecek sekildeSloganlar atilmali marslar söylenmeLi.

Biz HemAvniAkeri Cehennem yapariz hemdeMavi bayragimizi da Aliriz !Ancak yanlis anlasilma olmasin Biz AvniAkerde Paun Kaybedeceksek Ne yapayim ben MaviBayragi.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah o eski günler ya cehennemi özlüyorufutbolcularla roportaj yapiyor dedikleri laf su ;

walla su sahaya ciktikmi ayaklarimiz titriyor..aslinda gene böyle olmaliyiz rakipsahaya girdinmi ayaklari titremeleri lazim ilk önce taraftan korkmasi lazim adamlar eskiden 2 yesekde gitsek diyorlardi bee

o güzel günleri getirmek bizim elimizde sirf yendiimizde diil yenildiimizdede trabzonsporumuzu desteklersek o eski günler o cehennem geri gelecek buna inanin

OoOoOoOoOoOo sampiyon trabzonsporrr OoOoOoO tek gercek sampiyon!

beylerr sadece lafta kalmayalim sanli trabzonumuzu yeniden sahlandirmak için hep destek tam destek canimi bile veririm trabzonuma

Nereden
    Trabzon

avni aker i cehennem yapmakla mavi bayrak arasinda ters oranti yok ki arkadaslar. Biz yine cehennem edelim ortaligi ama bu sahaya girerek biseyler atarak olmuyorki. bikere stadi dolduramiyoruz. dolsada oturan çekirdekçi seyirci var, o da olmazsa grup grup bagriliyor. bi ahenk olsa zaten cehennem olacak. mavi bayragida alacagiz. ikisi birden olabilir yani...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benimde kafama bu konu takildi. 100.000 üye kampanyasi yapiliyor Trabzon'da tik yok. Halka arz deniyor Trabzon'da tik yok. Maçlarin bilet fiyatlari artik bi paket sigara parasi oldu nerdeyse Trabzon'da tik yok. GAY-se ler Trabzon'a geliyor karsilaniyor, tezahüratlarda bulunuluyor, sevgi gösterileri oluyor. N'oluyor yahu!!!? Trabzon ruhu yavas yavas deformemi oluyor!!!? Nerede eski Trabzon, Trabzon'lu? Trabzon'lu takimindanmi soudu, futboldanmi soudu. Neden bu vurdumduymazlik!!!? Nerde eski Trabzon, nerde o eski cosku, heyecan, destek?

[img]file:///C:/Belgelerim/Resimlerim/C250E2C3C84CA944800F5EEDa.jpg[/img][img]file:///C:/Belgelerim/Resimlerim/FD67A03324FF1F4A8AB1DB49a.jpg[/img]

Yukaridaki resimler Akçaabat Sebat maçindan önceki resimler. Habare göre100 kadartaraftar karsilamis GAY-se yi. Doorumu bilmiyorum ama eski Trabzon'umu özledim ben. Hele su resimde ki tiplere bak ya! Hasan SAS'a bakin, tipini köpekler kovalasin.Edited by: Gölge Oyunu

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi yazmissin bizde burda havaalaninda 15 kisydik!! trabzonda galatasarayi karsilamaya 100 kisi gidiyor!!!1 biz istanbul gibi yerde 15 kisi gidiyoruz sonra laf üretiyoruz ayiptir! !burda yazi yazanlarin cogunun trabzonlulugundan süpheliyim!!!geyige devam laf üretmeye devam içraate gelince kocaman bir sifir!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özlenmeyecek günler degildi ki.

Bir tarafta koskoca bir metropol ve onun TUSIAD gibi yönetim kurullari, Cagaloglu Medyasi, Anadolu'da körlesmis beyinlerle üç Istanbulluya destek, bir diger tarafta Karadeniz'in unutulmus önemli sehri Trabzon ve onun her yana dagilmis taraftari.

Cesür yürekler, o cesur yürekleriyle Türkiye'nin altini üstüne getirdiler.

Bence o jenerasyon Lemi, Iskender ve Senolla bitti.

Artik sartlar degisti. Simdi Trabzonspor umulmadik bir tas degil, açik hedef. Bizi yirmi yil uyutanlarin marifetiyle, Sundermann'lar, Groh'lar, Petronoviçler, ve daha niceleri.

Simdi gene öyle bir hava var.

Özlem bitiyor. Borsaya açilmis, borçlarini kapatmis, özgüvenini yenilemis, ve en önemlisi yeni olusan sartlara uyum saglamis TRABZONSPOR GELIYOR.

Sinyaller gittikçe güçleniyor. Türkiye gündemine KARADENIZ FIRTINASI geliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)