Sayfa 52 Toplam 184 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4579 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk macından sonra anlamsız bir umutsuzluk içime yerleşti, sizde de oldu mu bilmem, bana göre hiç bir anlamı yok ama oldu işte, hayırdır İnşallah

biz işime bakalım aslında, yarın belli olur el mi yaman bey mi yaman
    umutsuzluk kötü ,, buna gerek yok

şu bi gerçek tabi ki antep fenerbahçe'ye oynadığı futbol ile beşiktaş'a oynadığı futbola bakınca bir takım soru işaretleri ve şüpheler oluşuyor

4 hafta sonra antep ile oynacağız bize karşı canla başla oynayacaklar olsun ,, şampiyonluğumuz daha anlamlı olur

en azından bize yatan bir takım olmadı şimdiye kadar
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

muratd61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

denizlisporda eksik yada cezalı varmı uşaklar?

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk macından sonra anlamsız bir umutsuzluk içime yerleşti, sizde de oldu mu bilmem, bana göre hiç bir anlamı yok ama oldu işte, hayırdır İnşallah

biz işime bakalım aslında, yarın belli olur el mi yaman bey mi yaman
    Alıntı Bülent AKBULUT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bendede oldu kardeş hayırlısı artık biz bu vakitten sonra maç kaybetmemeye bakalım hele hele yarın macı kaybedersik(töbe töbe) bak sen o zaman.
    Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallaha ne yalan söyleyeyim aynı anlamsız umutsuzluk bende de oldu...acayip gerildim maç içi ve sonunda...sinirden ev halkına bile ters davrandım...ben bu antebi gördükten sonra cidden kaygılandım...denizlinin maç sonu lig tv ropörtajında pis pis sırıttığını bir kez daha görünce iyice bunlar bişeyler mi biliyor diye endişelendim...inşallah boş olur kaygılarım...
    belkide medyadan etkilendik, bizim buralarda olmamızın sebebi istanbul takımmlarının kötü olası fasafisosus kafamızın bir yerinde duruyoyr belli ki, ve onlarda ki cıkış bize etki eder mi cekingenliği, kolay olmayacak elbette, şampiyonluk o kadar da basit olmasa gerek, İnşallah başaracağız, biz avantajlıyız cünkü herşey bizim elimizde, hemde puan avantajıile birlikte

en azından deprasyon değil. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı muratd61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denizlisporda eksik yada cezalı varmı uşaklar?
    Hayir,bildigim kadariyla tam kadro olacaklar.
    Hic sorun degil,denizli de eksik olmasini bekleyecek halimiz yok.
    Tek gercek var,o da mutlaka bu maci kazanmamiz gerektigi .
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Uğur Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2-0 alırız
    TRABZONSPOR 1967

şu antep bize kök söktürecek görürsünüz.tabiki yenicez onları antepte ama bjk kadar kolay değil.ne zaman şampiyonluğa oynasak antep bize karşı inanılmaz hırslı oynuyo.2-1 kazandığımız ve 3-2 yenildiğimiz maçlar gözümün önünde hala.hatta 2-1 lik maçta şampiyon fenerbahçe diye bağırdı antep seyircisi..neyse hala 1 numaralı aday biziz şampiyonluk için

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı muratd61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu antep bize kök söktürecek görürsünüz.tabiki yenicez onları antepte ama bjk kadar kolay değil.ne zaman şampiyonluğa oynasak antep bize karşı inanılmaz hırslı oynuyo.2-1 kazandığımız ve 3-2 yenildiğimiz maçlar gözümün önünde hala.hatta 2-1 lik maçta şampiyon fenerbahçe diye bağırdı antep seyircisi..neyse hala 1 numaralı aday biziz şampiyonluk için
    zaten bende istanbul takımlarından korkmuyorumda işte bu tip takımlardan korkuyorum...maçlarımızı kazansak bile bunlar bize her türlü zararı vermeye çalışırlar...
    t.akyildiz

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarın 3 puanla beraber iyi bir futbol da sergilememiz gerekir haftaya çok zorlu bir deplasmanımız var takım bu maça moralli bir şekilde gitmeli.Ayrıca Colman-Selçuk ikilisinden iyi bir performans bekliyorum hatta bu ikiliden biri yarın gol atabilir.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Umarım rahatça izlediğimiz maçlar serisinin başlangıcı olur.
    İlk yarıdan kopartsak ve gençleri görebilsek fena mı olur...

song dan bir haber yok dimi arkadaşlar? bn en ufak bir risk varsa bile oynamasın diyorum çünkü bize asıl antalya deplasmanında lazım büyük şefimiz.denizliye karşı giray oynasın bence.zaten fazla gelmeycektir denizli üstümüze.ayrıca girayda çok iyi bir oyuncu.alanzinhonun 11 de oynayacağı kesin.hüseyinin yerinede serkan balcıyı oynatmalı ersun hoca.serkan ortada iyi işler yapıyo.presi top çalması ile orta sahada denizliyi boğmamızı sağlar..

Nereden
    İstanbul

Ya şu gençleri görelim lafını bırakın artık kazan kaynamış 3 puanı almak için her maç ölüp ölüp diriliyoruz bu saatten sonra kolay maç olmaz gençlerden de kimse forma yüzü göremez artık.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Uğur Cira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vallahi onu bunu bilmem Ceyhun bu maçta oynamalı. Hatta bence bu maçta gol bile atar.Yeterki oynasın. Hüseyinden 10 kat daha iyidir.

8taşın formunun yükselmesi bizim açımızdan iyi arkadaşlar.Eger biz önümüzdeki 3 maçı alırsak galatasaray maçımız var.Daha bu istanbul ezikleri birbirleriyle oynayacaklar. Onun için bırakın 8taşda maç alsın.Çünkü bu ezikler birbirlerini parçalarken biz hadi ""bana eyvallah" diyip puan farklarını açacağızzz

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

selçuk göster artık kendini, sempatim yavaş yavaş bitiyor sana karşı.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı futbalski60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya şu gençleri görelim lafını bırakın artık kazan kaynamış 3 puanı almak için her maç ölüp ölüp diriliyoruz bu saatten sonra kolay maç olmaz gençlerden de kimse forma yüzü göremez artık.
    Ersun hoca gecen sezon hicbir iddiamizin olmadigi bir sezonda gencleri dogru dürüst oynatmadi,hic bu sezon oynatir mi?
    Elbette genclerimizin de forma sansi bulacagi zamanlar gelecektir ama bu isler zamanla olur.
    Bu sezon en önemli misyonumuz sampiyon olmak,gerisi teferruattir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

bide merak ettiğim ersun hoca kart sınırındaki oyunculara bu yada başka bir maçta kart görün diyecekmi acaba? aslında antalya deplasmanında en az biri mahsus kart görebilir..mesela serkan balcı

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçda alanzinho ve selçuk'dan patlama bekliyorum. özellikle alanzinho'dan.
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Marabaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçda alanzinho ve selçuk'dan patlama bekliyorum. özellikle alanzinho'dan.
    Ben de Selçuktan süper bir gol bekliyorum.

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun hoca gecen sezon hicbir iddiamizin olmadigi bir sezonda gencleri dogru dürüst oynatmadi,hic bu sezon oynatir mi?
    Elbette genclerimizin de forma sansi bulacagi zamanlar gelecektir ama bu isler zamanla olur.
    Benim bildiğim yedek kulubesindeki oyuncular eger ilk 11 deki oyuncularından bazıları yeterli formu gösterememişse alternatiftir.Ve de başkanımız sadri şener beşiktaş maçından sonra bizim yedek kulubemizdede iyi oyuncular var diyerek bir anlamda ersun hocaya mesaj vermiştir.yedek kulubesindeki oyuncular genç olsun yaşlı olsun farketmez.Eger diğerleri formsuzsa oynatacaksın.ve öylede gözüküyor son 2 maçta puanlar alsakta istenilen oyun yoktu...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani, bu saatten sonra hataya af yok ilk yarıdaki gibi rakiplerimiz puan konusunda bonkör davranmazlar kötü de oynasalar yıldızlarıyla işi götürürler tempolarını artıracaklardır bizim de bu noktada çok dikkatli olmamız gerekir bu tip kolay denilen maçta bile şampiyon olmak istiyosan varını yoğunu ortaya koyacaksın.Ben bu konuda takıma güveniyorum iyi bir havamız var ve temkinli gidiyoruz sene sonunda bu ligde çok değişik bir tablo da ortaya çıkabilir örneğin Sivasspor'un ligi 5. bitirmesi gibi...
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

paty 2-0 3-0 olursa oyuna girse görsek

Erdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzonspor da oynayan bütün oyuncularimizin üstünde baska renkte bir forma olsa farkla sampiyon pöurduk.

trabzonspor adini duyan herkes en az 3 kati performans ile oynuyor. o yüzden bizim sampiyon olmamiz her zaman iki kati zordur, bu ligde.
    Trabzonspor

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

ki 2-0 3-0 da olmuyo ya

Alıntı trabzonsevdamız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingiltere liginde arsenalin yaş ortalamasına bakın.onlar şampiyonluğa oynamıyorlarmı?
    benim demek istediğim maçta sonuç ne olursa olsun 60-70 den sonra papy,ceyhun,göksu,barış gibi oyuncularımıza yer verilerek maç tecrübesi kazanmalarına yardımcı olunmasıdır.Ve inanın bir ceyhun, bir papy ne kadar genç olurlarsa olsu hüseyin gibi hata yapabilcek düzeyde olmazlar.Bu ilk 11 deki oyuncular içinde iyi olur.selçuk ve colman ara ara dinlendirilmeli.Umuta bu sezon boyunca çok şans verildi.İsaac 85 den sonra oyuna sokuldu ilk sezon. böyle olursa bu oyuncuları kaybederiz. İsaac beşiktaç maçında topa vuramıyordu...

seydisehir1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bir noktaya deginmeden edemeyecegim. 8tas macinda sag tarafimiz TC tarihinin kanimca en kotu sol beklerinden olan i.uzulmez tarafindan darma dagan edilmedimi?, yoksa benmi yanlis hatirliyorum. Adamlar surekli o tarafimizdan yuklendiler. Bu sebeble TAYFUN dinlendirilmeli ve Serkan kendi yerine gecmeli, keza Ceyhun da... Lutfen bu konuya dikkat...

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı trabzonsevdamız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O skoru yakalayalım da malzemeci bile girsin
    yaşamım buymuş meğer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akşam balkonda sizinle konuşmuştu, hatırlar mısınız? tüm yaşamım bu... ben karanlık bir köşeye çekilmiş gizlenirken, başkaları şöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde şunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)