Sayfa 174 Toplam 184 Sayfadan BirinciBirinci ... 74 124 164 172 173 174 175 176 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4579 adet sonuctan sayfa basi 4,326 ile 4,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takıma sallamak kolay..
    Fb'liler Semih Semih diye kuduruyordu, Dün gördük Gençlerbirligi maçını.
    Bjk taraftarlarıda takımın çift forvet oynamasını istiyordu. Sistemim tek forvet diyen Mustafa Denizli baskıları kaldıramadı çift forvete döndü onlarda patlak verir yakında. Antep o golleri kaçırmasaydı ya da Tabata oynasaydı görürdük çift forveti..
    Hüseyin ve Umut yıllarca eleştiriliyor Dün gördük neyin ne oldugunu.. Hüseyin olsaydı öyle goller yemeyebilirdik İlk golde kafa topunda adamı öyle boş bırakmazdık ikinci golde ise hüseyin geride dururdu.. Umut olsaydı yaptıgı koşularla ortasahayı rahatlatırdı...

Alanzinho eleştiriliyor bundan topcu olmaz diyorlar Alanzinho alınmasaydı ne diyecektiler acaba?(Sadri Şener Şampiyonlugu verdi vs) ya da alanzinho'nun yaptıgı asist gol olsaydı.. Adam tatil modundayken takıma katıldı zaten.

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya o stadata o taraftar kitlesi oldukca rakipler icin cenet olur bi bagırın ya k
    oskacaman 20.00 kişilik stadta bagıran 200 kişiye valla helal olsun
    digerleri cekirdek citletmeye devam etsin

Alperen Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten çok fena koydu bu maç inş. son olur bu düşüş.toparlanmak lazım ama ersun yanalın değişiklikleri oyuna etki edemedi yanlış deişikliklerden dolayı oldu bence....
    BÜTÜN HERKESİ SEVEBİLİRDİM, SEVMEYE SENDEN BAŞLAMASAYDIM...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fazla takilmaya grek yo...bazen olabiliyor böyle seyle...

Barcelona 1. espanyol barcelona sonuncu....sonuncaa yenildi bide derbi oldugunu düsünüprsek daha aci hemde evinde yenildi...

bayern evinde köln gibi vasat takima yenildi...

karadenzspor lider yozgat sonuncu ama onlarda kazamadi

paf takim yenildi

demeki bu hafa böyle bir hafta...

Panik ve anormal baski yapmadan yolumuza devam edip haftaya 3 puani almamiz lazim...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Alperen Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yildirim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fazla takilmaya grek yo...bazen olabiliyor böyle seyle...

Barcelona 1. espanyol barcelona sonuncu....sonuncaa yenildi bide derbi oldugunu düsünüprsek daha aci hemde evinde yenildi...

bayern evinde köln gibi vasat takima yenildi...

karadenzspor lider yozgat sonuncu ama onlarda kazamadi

paf takim yenildi

demeki bu hafa böyle bir hafta...

Panik ve anormal baski yapmadan yolumuza devam edip haftaya 3
    puani almamiz lazim...
    BÜTÜN HERKESİ SEVEBİLİRDİM, SEVMEYE SENDEN BAŞLAMASAYDIM...

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Ben hiçbişeye kızmıyorum tek bişey haricinde. Kötü oynayabilirsiniz o gün işler iyiye gitöeyebilir ama dakika 59 1-0 yenik durumdayız kontra yiyoruz defansı 2 kişi 1 kişi ile yakalıyor 2-0 geriye düşüyosunuz. Bu hocanın taktiği ise bugün bırakıp gitsin. Sen şampiyonluğa oynayan bi takım olarak 90 dakika top şişirirsen olacağı budur. Dün takımda şu iyiydi diyeceğin 1 adam yoktu nerdeyse. Çıldırmamak elde değil. 3 haftadır kötü futbol oynuyoruz zaten ama oyuncu tedcihleri bu kadar köyü yapılmaz. Beşiktaş maçında mahkum oynayan bi takım denizli maçında 1-2 cılız pozisyon dışında orta saha ve top hakimiyetini rakibe veren bi takım noluyor uşaklar bi sallanın kendinize gelin.

Takım zaten uzun zamandır iyi oynamıyodu mücadele vardı koşup rakibi bunaltıyorduk oda gitti elde ne kaldı kocaman bi hiç. Maçta 10 dakika geçtikten sonr yanıma dönüp arkadaşa 1 puan iyi dediğimde herkse bana saldırıyordu nerdeyse. Gerçekleri görelim biraz bu futbol şampiyonluğa değil bizi ilk 3'e zor sokar. Alanzinyo muhabbetinede girmeyecem hiç ama bi adama 4 milyon euro verdin diye oynatmak zorunda dedğilsin hoca hazır değilse oynatma, bizede yazık bu uşağada.

Son olarak alanzinyo'nun maça girdiği 3 maçtada döküldük(ankaragücü, beşiktaş, denizli).
    Uftin Karalardayım...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı uftinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son olarak alanzinyo'nun maça girdiği 3 maçtada döküldük(ankaragücü, beşiktaş, denizli).
    Alex de souza ilk 8 hafta döküldü aziz yildirim extra basin toplantisi düzenledi..!
    Deivid 34 hafta döküldü sonra Chaelsea ye futbol desi verdi !
    Aurelio FB de sansa kaldi yabanci kaleci alaminca takimda kaldi, simdik nerde belli !
    Cale gelmeden önce agir elestiri simdik tam tersi !
    Colman ilk haftaki yorulari simdii yorumlar cok farkli !

dahaaa coook örnek vardir yani...beklemek lazim ! kasim ayinda en son mac oynadive bize gelmeden kisa süre önce 1 tane hazirlik maciyla geldi!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

maydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimse kimseyi kandırmasın bu takım bu orta saha forvetle olmaz.gel de f.tekkeyi gökdenizi arama.

maydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

colmana topçu diyen var helal olsun ne diyeyyim.

OZDEN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı genç61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takımda oynayan cogu topcu bu formayı hakketmiyor ben hicbir zaman bu kadar kotu forvet hatti gormedim 25 sene sampiyon olmadik ama hic bu kadar kotu forvetimiz olmadı hep kalecimiz ve defans kotuydu simdi defans ve kaleciyi bulduk bu sefer rezil forvetlerimiz rezil
    katıla katıla gülemiyorum. hak veriyorum sana

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala hesap kitap yapan var.denizli ye kendi sahasinda yenilen takimdan ve hocasindan bir sey olmaz.masal anlatmayin burda millete yok o yenilmis bu yenilmis.denizlispor u yenemeyen takim bu liigi ancak 5.bitirir.
    bu yoruma ancak gülerim başka hiç birşey yapmam

Nereden
    İstanbul

bu takım bu forvet bu ortasahayla sampiyon olamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz z

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

sivas yine yendi .gelde sinirlenme ruhsuzlar adam gibi top oynayin..kimse kimseyi savunmasin burda takim topmu oynuyor Allah askina...reziller ruhsuzlar..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı buyukiskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yoruma ancak gülerim başka hiç birşey yapmam
    gülmeye devam et sezon sonu görürsün..

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Laz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas yine yendi .gelde sinirlenme ruhsuzlar adam gibi top oynayin..kimse kimseyi savunmasin burda takim topmu oynuyor Allah askina...reziller ruhsuzlar..
    Sivas maçını izlemediğiniz yorumunuzdan belli.En kötü halimiz bile Sivas'tan iyidir, buna emin olun..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tahmini 11:

--------------tony--------------
    tayfun-----giray------egemen----cale
    ------------selçuk--------------
    -------serkan-----colman-----
    yattara----------------------alanzinho
    ---------------gökhan----------------
    maç öncesi tahmini 11 yapmıştım,çeşke bu oyun düzeniyle çıksaydık
    veya serkan hep oynadığı bölgede yani sağ bekte çıksaydı maça:
    ---------------tony-----------------
    serkan------giray----egemen----cale
    yattara----selçuk---colman---alanzinho
    ------------göksu--------------
    --------gökhan----
    öyle anlamsız bir maç gitti ki yine bir van maçı sendromu gibi.
    seyirci uyudu,herkes uyudu ve bence bizim için lig bitti.ilk 4 e girmek için bu hasardan kurtulmaya bakmak lazım,yoksa 5. veya 6. bitiririz ligi.
    bu oyunla onu bile haketmiyor ya neyse...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

lazaytac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

vallah ben sizi anlamiyorum takim kötü oynadi evet ama takim komple olarak kötuydü bunu bir veya iki oyuncunun üzerine yikamazsiniz.
    Bana göre egemen ve selçuk 'tan baska takimin tümü döküldü ama Alanzinho için sizin gibi düsünmüyorum eger
    Gokhan'a verdigi pas gol olsaydi iyi maç oynadigini derdiniz adam daha ilk maçi ilk 11'de
    biraz sabir arkadaslar ya lütfen adam daha yeni geldi ancak alti ay sonra beni olur transferi hata miydi yoksa degilmiydi.
    Ve son olarak sunu unutmayin iyi günlerde taraftar olmak kolay ama kötü günlerdede takimini yanliz birakmayacaksin.
    Daha lig bitmedi ben inaniyorum.7 geliyor.
    "Trabzon Bir Sevda, Trabzonspor Bir Destandir"

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BerkTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas maçını izlemediğiniz yorumunuzdan belli.En kötü halimiz bile Sivas'tan iyidir, buna emin olun..
    asıl sen maçı izlemedin sanırım tamam svasın oyununu pek sevmem ama adamlar deli gibi istedi bugün peki biz ne yaptık ben 4.dakika ile 90+4 üncü dakika arasında fark görmedim colman mı istedi yoksa gökhan mı yoksa serkan mı veya tayfun veya alanzinho mu dün eleştirilmeyecek 2 3 kişi varsa onlarda cale egemen ve silvadır....kalan hiçbiri hiçbirşey yapmak istemedi .şuu saçma saçma şampiyonluk gitmiştir diyenlerde sussun artık o zaman g.saray antalya maçında kaybetti şampiyonluğu fener her maçta kaybediyo zaten şampiyonluk gitti onların da beşiktaş zaten konya da verdi şampiyonluğu biz denizli maçında verdikk ...ŞAMPİYON SİVAS oldu .....
    SENİN MANTIĞINA GÖRE SEN BUNA İNANABİLİYORMUSUNNN_???

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala hesap kitap yapan var.denizli ye kendi sahasinda yenilen takimdan ve hocasindan bir sey olmaz.masal anlatmayin burda millete yok o yenilmis bu yenilmis.denizlispor u yenemeyen takim bu liigi ancak 5.bitirir.
    23. Hafta

Galatasaray 0 : 1 Kasımpaşa [Galatasaray şampiyon oldu,, Kasımpaşa küme düştü]

Taraftar olarak takıma destek verirsek şampiyonluk çok uzak değil ,, Song maçtan sonraki açıklamasında bunu belirmek istedi

1 Maç kaybetme kredimiz bile varken endişeye gerek yok arkadaşlar

Denzilispor, son maçı Beşiktaş ile ve büyük ihtimal 2006 durumu ortaya çıkabilir ,, Beşiktaşın en büyük rakip olduğunu düşünerekten
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugün hakem öyle bir penaltıyı vermediki Eskişehir e maç sonu Eskişehirliler hakemi dövüyorlardı.Az bi silkinin ya bir maç bitti bu sivas da patlayacak yakında onlarda.Haftaya puan farkı kapanır

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Onu bunu bilmem sivas maçına kadar seri galibiyetler almamız şart.....
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Baskaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asıl sen maçı izlemedin sanırım tamam svasın oyununu pek sevmem ama adamlar deli gibi istedi bugün peki biz ne yaptık ben 4.dakika ile 90+4 üncü dakika arasında fark görmedim colman mı istedi yoksa gökhan mı yoksa serkan mı veya tayfun veya alanzinho mu dün eleştirilmeyecek 2 3 kişi varsa onlarda cale egemen ve silvadır....kalan hiçbiri hiçbirşey yapmak istemedi .şuu saçma saçma şampiyonluk gitmiştir diyenlerde sussun artık o zaman g.saray antalya maçında kaybetti şampiyonluğu fener her maçta kaybediyo zaten şampiyonluk gitti onların da beşiktaş zaten konya da verdi şampiyonluğu biz denizli maçında verdikk ...ŞAMPİYON SİVAS oldu .....
    Sivasspor'un neresini savunuyorsunuz yahu?

Adamlar hakem sayesinde her maç berbat bir futbol ile galip geliyor.Her maç sonu Bülent Uygun ve yönetimi fakir edebiyatı yapıyor.Trabzonspor'u kiminle kıyasladığımıza dikkat edelim..

Şampiyonluğunda gittiği falan yok, hala herşey bizim elimizde.Sezon içinde kötü oynanılan bölümler olabilir.Ortalığı velveleye vermenin gereği yok..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ahmet Baskaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence de bu yil Sampiyon Sivas olacak. Sanki bu konuda birileri anlasmis. Fenerliler ikide bir e cikip, Sivas bizim kardes takimimiz felan diyorlar. Yani bu adamlar hakemleri ayartiyormu nedir. Bugun Eskisehirin iki net penaltisi gume gitti. Bir gol pozisyonunda avantaja birakmak yerine faul caldi. Benim izledigim 30 dakikadan edindigim izlenim hakemin cok tarafli olduguydu. Zaten genelde hakemler Sivasin tarafinda oynuyor. Dev gibi Mehmet Yildiza dokunsan faul caliyorlar, Mehmet Yildiz adamalarin ustune yatiyor gene karsi tarafa faul calmiyorlar. Bizim Trabzonsor'a ise cok aleyhte duduk caliyorlar. Ben bu hakemlerin isinden anladigim tek sey, Sivasin sampiyonlugunda anlastiklari.

BayzanTs61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

haftaya puan durumu gene boyle olur

1.Cirkefspor 45 Puan
    2 Trabzonspor 45 Puan
    3 Galatasaray 43 Puan
    4 Besiktas 42 Puan
    5 Fenerbahce 40 Puan
    2010-2011 Türkiye Spor Toto Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

haftaya fener sivasa en az 3 atar sizde burdasınız
    sivassın da mucadele gucu cokuyor yavas yavas aynı bizim gibi cok kotu tekeri patlıcak sivasın kondisyonu bitik olmaya basladı sivasin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)