Sayfa 11 Toplam 184 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4579 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Mehmet S. Pervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Exclamation

Eğer bu maçı alamazsak gazetelerde çıkacak ilk başlığı ve yazıyı söyliyim arkadaşlar.

TRABZON GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR !

Beşiktaş maçında ortaya konan kötü futboldan sonra denizlide puan kaybeden trabzon gerilemeye devam ediyor. Bu da akıllara ersun yanalın eski zamanlarda ligin 2. yarsınındaki gerilemeleri getiriyor.

Kesin böyle bir başlık ve yazı gelicektir. Bundan çok eminim. Çünkü beşiktaş maçından sonra herkes trabzonun şampiyonluğa gittiğinin farkına vardı. Şu anda istanbul medyası yapacağımız en ufak bi yanlış hareketten sonra moralimizi bozmaya çalışacaklar. Bundan adım gibi eminim. Onlara bu fırsatı vermeyelim. Haydi alalım şu maçı.

"Uluslar, egemenliklerini geçici bile olsa, bırakacağı meclislere dahi gereğinden fazla inanmamalı ve güvenmemelidir."

Mustafa Kemal Atatürk

thesiege61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı efulimyoq61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç saha dış saha

denizli3 hacettepe 3
    konya 3 kocaeli3
    GS 1 g.antep1
    ist belediye 3 eskişehir 1
    bursa 3 sivas 1
    kayseri 3 antalya3
    FB 3
    gençler3
    şu durum bizi şampiyon yapar mı?
    bence yapar ama en kalan maçlarda en önemli şey istikrar.
    gs ve sivas maçları da dönümmaçları.onlara yenilmezsek bence şampiyonuz.
    Kurdun kuzuyu yemeye niyetlenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gonul baglamis, asik olmustur. 'Mevlana'

Forumdan Uzaklaştırılmıştır marfat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

antalya antep deplasmanlarınıda unutmayalım beyler

Salih Edip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Smile

Alıntı cihatöztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk taraftarı tezaharut yapıyo: haydi haydi haydi allah aşkına trabzonun p...... dönsün şaşkına

bu taraftarlarımı alkışlıycazz... kimin p...... olduğunu biliyoruz biz

acayip kanıma dokundu bu tezaruhat
    o tezahüratı biz yaptık bu maçta beşiktaş için onlar yapmadı...
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasıdır .

Herşey için Rabbime sonsuz şükürlerimle,eyvallah...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır marfat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dıegoborsan sen maçda deıldın heralde vaya baska maçı ızledın bırak ya nasıl yapmadılar..

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

galibiyet şart
    hemde çok iyi futbolla

Nereden
    Ankara

çırpının istanbul takımları.....hırçınlaşın istanbul medyası....hırsınızdan çıldırın yavş.k futbol yorumcuları.....anlayın güzel futbol oynayıp istediğinizi alamamanın ne olduğunu... biz yıllardır iyi oynadık iyi mücadele ettik ama yenildik sözleriyle yaşadık...anlıyorum ki yaşama sırası sizlere geldi... bu yüzden zaten bu yorumcuların (başta lig tv yorumcuları) yedirememesi...fener sadece duran toplarla şampiyon oldu bu ligde..gs lobisiyle şampiyon oldu...beşiktaş 100. yılında nasıl ölüp ölüp dirilerek şampiyon oldu hatırlayınız....ne oldu eyyy istanbul medyası oyunu sizin eskiden oynadığınız gibi oynuyoruz ve şampiyon olacağımızı hissettiniz de mi böyle yalakalaştınız ve bize saldırıyorsunuz...ters enerji yaratmaya çalışıyorsunuz....ey gözleri kör olmuş insanlar hala anlamadınız mı bu ligde bundan sonra bizi en kötü oyunumuzda bile yenemeyeceğinizin farkına varmadınız mı... çıldırın ey çarşı zibidileri..ayda yılda bir mücadele ettiniz son 10 senedir onda da güç bela 1 puan aldınız....ama o 1 puan bile size fazla pozisyonunuz mu vardı ey yolunmuş kuşlar?? şunu da unutmayın bizle maç yapan takım ertesi hafta ne olduğunu şaşırıyor.. biz adamı öyle yorarız...antep maçına 0 puan yazın yani lige havlu atmanız sadece 1 hafta gecikti....

denizli maçına gelince alacağız biz denizli maçını... hemde büyük bir patlama bekliyorum takımımızdan.mesut bakkal'ın çalıştırdığı her takımı yeneriz biz... haftaya gs dışında diğer takımların hepsi puan kaybederse şaşırmayın... dünkü maçtan sonra bizim için karamsar olma dönemi değil arkadaşlar bu takımı kendi istemediği sürece bu ligde yenebilecek takım yok... bunun nedeni de öyle veya böyle koç gibi takım olmamızdır....

(bazı kelimeler için forumdan özür diliyorum ama dayanamadım)

Nereden
    Ankara

Alıntı diegorobson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o tezahüratı biz yaptık bu maçta beşiktaş için onlar yapmadı...
    ya allah aşkına ben ankara'dan duydum tvden sen staddaysan nasıl duymadın_???? ki bejeke taraftarı kadar pislik bir taraftar grubu da yoktur...bunla ilgili herkesle her ortamda da tartışırım...

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3-0 lık bir sonuç ilaç gibi gelecek takıma, artık Gökan Ünal hattrick yapsın
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

ibrahim ŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-4-2 cıkarız heralde maca

KUTADGU
    Ziyaretçi

Beşiktaş maçının geride kaldığını düşünerek ve de maç başlığı ile alakalı bir yorumda bulunarak şöyle diyorum...

Muhtemeldir ki; Denizlispor karşısında da zorlanacağız. Rakibimiz küme düşmeme mücadelesi veriyor. Savaşacaktır.
    Ama biz muhakkak suretle 3 puanı almalıyız. Alacağımıza da inanıyorum.
    Bu arada takımın da Ersun Yanal'ın da bir iç eleştiriye fırsat bulması gerektiğini düşünüyorum
    Hayırlısı olsun bakalım!!!

Nereden
    İstanbul

KUTADGU bu ısmı baska bı yerde daha kullanıyomusun sen

Nereden
    İstanbul

sizler neler söylersiniz bilmiyorum ama ben alanzinho da oynadığı sürelere bakarak hiç ışık görmedim,o cüssesiyle çabuk eziliyor gibi geldi bana umarım yanılırım bu değerlendirmemde.
    denizli maçında muhtemelen gökhan tek forvet çıkacak,umut un yerine alanzinho oynayacak hüseyin in yerinede ceyhun oynayacak,eksikleri böyle dolduracak ersun hoca,bide sağ bek te tayfun un yerine serkan oynayacaktır.
    artık sonuca çok bakmıyorum kaç gol attığımızın önemi yok zafere giden yolda alınan bütün galibiyetler skorları en olursa olsun bizim için yeterlidir.
    denizlispor un bu hafta yeneriz diye düşnüyorum,kaybetmeyiz kesinlikle,denizli beraberlik için oynayacaktır biz ilk dakikalarda gol bulursak farkı açarız,gol gecikirse sıkıntıya gireri fakat yine atarız kazanırız
    ne mutlu türküm diyene

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Zorlanmadan kazanacağız. 4 Maçtan 10 puan alacağız en az...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Denizli kücümseyecek bir takim degil iyi oyunculari var,mesela Bangoura dikkate alinmasi gereken bir oyuncu...
    1-0 olsun bizim olsun,Insallah kazaniriz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı hasan1299 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizler neler söylersiniz bilmiyorum ama ben alanzinho da oynadığı sürelere bakarak hiç ışık görmedim,o cüssesiyle çabuk eziliyor gibi geldi bana umarım yanılırım bu değerlendirmemde.
    denizli maçında muhtemelen gökhan tek forvet çıkacak,umut un yerine alanzinho oynayacak hüseyin in yerinede ceyhun oynayacak,eksikleri böyle dolduracak ersun hoca,bide sağ bek te tayfun un yerine serkan oynayacaktır.
    artık sonuca çok bakmıyorum kaç gol attığımızın önemi yok zafere giden yolda alınan bütün galibiyetler skorları en olursa olsun bizim için yeterlidir.
    denizlispor un bu hafta yeneriz diye düşnüyorum,kaybetmeyiz kesinlikle,denizli beraberlik için oynayacaktır biz ilk dakikalarda gol bulursak farkı açarız,gol gecikirse sıkıntıya gireri fakat yine atarız kazanırız
    bence ceyhun oynamaz gene oynarsada selcuk la baslamaz 4-4-2 oynucaz buyuk ıhtımalle

Eymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence bu maç ankaragücü maçından dahada zor bı maç olacak helede avnı aker gıbı karşı takıma baskı altına alamayan bı traftar topluluğu ile(bu sezon için lafım)yazık 20 bın kışı stadda baskı yok deplasman takımları elini sallaya sallaya oynuo helede şu son haftallardakı kötu futbolumuzda varken ben kendı adıma konuşuorum denızlı burdan 1 puanla dönebılır kume potasında adamlar

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bundan sonraki maçların hepsi zor geçecek. Kolay alırız deme lüksümüz yok. Bu hafta Ersun Yanal'ın Hüseyin'in yokluğunda Serkan ve Alanzinho'ya forma şansı vermesini bekliyorum.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

aurora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eyyy.. Trabzon taraftarı silkin ve kendine gel. Şampiyonluğa hak ederek yurekten uzanmak uzere olan bir takımın var. Ama tv de izlerken macı ozellikle Avni Aker seyircimiz Maraton turibini bazen insan maketleri mi var orada zennedecegimiz kadar sakin hareketsiz vede sessiz. Ya gittiğiniz maçın hakkını verin yada verin biletlerinizi gençlere cocuklara hem onları sevindirirsiniz hemde takımı destekleyen seyircimiz olur.....
    Konu Burçak tarafından (16.02.2009 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazının tamamını kalın fontla yazmak forum kurallarına aykırıdır.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu saatten itibaren büyük küçük maç ayırımı yapacak lüksümüz yok.
    bütün takımlara göre avantajlıyız şuanda.
    Bu fırsatlar kolay kolay gelmez.
    Ben güzel oynamaya fazla takılmıyorum artık. 3 puanı kazanalımda nasılsa güzel oynamaya başlarız.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Eymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aurora sana aynen katılıyorum maratonda potansıyel var ama dagınık dagınık sorun orda benımde maraton kombınem var ama artık bu işe bı son vermek gerk oyksa denızlı maçındakı olası bı puan kaybından sonra işler terse dönebilir

İgzas-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar bundan sonra büyük küçük takım diye bir şey yok çıkıp oynayıp kazanacaksın maçlarını 1-0 olsun bizim olsun özellikle iç saha maçlarında çok zorlanıyoruz taraftarımıza çok büyük görev düşüyor rakip takım sahaya çıkınca ayakları titremeli nereye geldiklerini anlamalı bu sene önemli gelişmeler var taraftarımızda ama artık daha çoşkulu olmalı taraftarımız 90 dakika susmadan destek vermeli şampiyonluk böyle gelir herşey TRABZONSPORUMUZ için

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

------------------ sylva------------------

serkan--------song-------egemen-----cale

------------------ceyhun-----------------

yattara-----------selçuk----------alanzinho
    -------------<--c-o-l-m-a-n-->-----------

-----------------<-GÖKHAN->-------------

ARTIK VAKTİ GELDİ BU KADRONUN..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Muhammed KOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ------------------ sylva------------------

serkan--------song-------egemen-----cale

------------------ceyhun-----------------

yattara-----------selçuk----------alanzinho
    -------------<--c-o-l-m-a-n-->-----------

-----------------<-GÖKHAN->-------------

ARTIK VAKTİ GELDİ BU KADRONUN..
    Sanirim Tayfun'u kesmez Ersun hoca,Serkan'i da Hüseyin'in yerinde oynatir...
    Ceyhun oynamaz bence,veya ikinci yari oyuna alinir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maç zor geçebilir ama oyuncular almazsa taraftar alır, evimizde öyle kolay puan vermeyiz kimseye...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)